Роза в будинку: прикмети і забобони, можна тримати в кімнаті або вирощувати взимку на підвіконні

Троянда не дарма вважається королевою світу кольорів — її люблять багато представниць прекрасної статі. Протягом століть закохані чоловіки дарували своїм обраницям саме ці квіти. Всі звикли до рожевих кущів, що ростуть в саду або на клумбі, але є різновиди, з успіхом вирощувані в квартирі. З трояндами пов’язано безліч повір’їв. Більшість з них відносяться до зрізаним квітам, які дарують в букетах, проте існує ряд прикмет і забобонів і про троянду в будинку.

f7da8a93e4011d7bb73d9c6f6a71ef8e Роза в будинку: прикмети і забобони, можна тримати в кімнаті або вирощувати взимку на підвіконні

Чи можна тримати вдома троянду

Серед езотериків немає єдиної думки про те, чи варто вирощувати цю квітку в квартирі. Одні вважають, що він позитивно впливає на загальну ауру будинку, приносячи в оселі спокій, комфорт і затишок, наповнюючи його ні з чим не порівнянним, прекрасним ароматом. Інші впевнені, що рослина — енергетичний вампір, витягає з людини енергію, особливо коли цвіте.

Багато думаю, що вирощувати троянди будинку — погана прикмета, і в квартирі їх тримати не можна. На противагу останньому думку, флористи та біоенергетики переконані, що троянда — абсолютно безпечний квітка, відмінно очищає атмосферу в приміщенні і благотворно впливає на настрій господаря.

Загальний висновок такий: тримати рожевий кущ будинку не забороняється. Правда, багато що тут залежить від відносин між членами сім’ї і від того, які сорти вирощуються.

Чайні, бенгальські, поліантові троянди

Ці різновиди рослини найбільш близькі до квітів, що продаються на квіткових ринках. Вирощені на підвіконні, рожеві кущі досягають півметрової висоти, а бутони мають чудовий запах. Вважається, що такі троянди мають жіночої енергетикою, відмінно згладжують сімейні конфлікти, наповнюють подружжя ніжністю, дарують натхнення творчим людям.

Рослині приписували магічну здатність протистояти негативній енергетиці чужинців. Тому, виростивши будинку кущ чайній або бенгальської троянди, можна отримати потужний природний оберіг від пристріту, який буде надійно захищати господарів помешкання від недоброзичливців.

925edbfc2f009d3ef98aa58f9b3b181e Роза в будинку: прикмети і забобони, можна тримати в кімнаті або вирощувати взимку на підвіконні

Кордана мікс

Невеликий кущ з пишними численними бутонами дуже популярний у квіткарів. Роза кордана мікс — прабатько всіх мініатюрних домашніх трояндових кущів. Квітка володіє тими ж магічними та енергетичними властивостями, що і вищеописані сорту. Плюсом такої рослини є розмір — кущ виростає не вище 30 див. Мінус — його красиві бутони зовсім не пахнуть або ж мають дуже слабкий аромат.

Езотерики рекомендують вирощувати сорти з червоними або рожевими бутонами. Це поліпшить атмосферу в домі, пом’якшить розбіжності і конфлікти.

0fe9516cb4528ea372b35a0406f90271 Роза в будинку: прикмети і забобони, можна тримати в кімнаті або вирощувати взимку на підвіконні

Гібіскус

Китайська троянда гібіскус має чоловічий енергетикою. На відміну від звичайних сортів, дарують господарям ніжність і любов, це рослина наповнює мешканців будинку сміливістю, рішучістю, підштовхує до активного досягненню цілей. Гібіскус рекомендують заводити пасивним людям, яких ця квітка «розворушить», змусить впоратися з природного лінню.

Езотерики радять вирощувати рослину в будинку, де один з членів сім’ї є деспотом. Гібіскус здатний увібрати надмірну агресивність тирана і захистити інших мешканців від його гніву, вберегти сім’ю від розпаду. Згідно з іншою прикметою, китайська троянда відштовхує чоловіків, тому її не варто вирощувати самотнім жінкам, охочим знайти другу половину.

00cfdeb4a7f42d1689786508a868ef05 Роза в будинку: прикмети і забобони, можна тримати в кімнаті або вирощувати взимку на підвіконні

Прикмети, пов’язані з кімнатними рослинами

Більшість повір’їв про троянди, що вирощуються у квартирі, мають позитивне значення. Власник рослини прагне духовного і інтелектуального розвитку, стає оптимістом. Квітка покращує психологічну обстановку в будинку, бореться з негативом, принесеним ззовні.

Трактування прийме залежить від стану троянди. Грамотний догляд сприяє швидкому зростанню і пишного цвітіння. Доглядаючи за квіткою, людина може позитивно впливати на своє життя і атмосферу в оселі.

Хороші

Позитивні прикмети про троянду пов’язані з її появою в будинку і нормальним ростом:

  • Якщо подарований жінці і поставлений у воду квітка пустив корінці — це відмінний знак. Езотерики переконані, що королева квітів може прижитися тільки там, де панує правильна атмосфера. Троянду з корінцями слід посадити в горщик і вирощувати на підвіконні, де багато світла. Квітка стане надійним оберегом і запорукою щасливого сімейного життя господарів.
  • Якщо посаджений будинку китайський гібіскус не просто зростає, а регулярно і рясно цвіте пишним бутонами, то це теж хороша прикмета. Вона означає, що між членами сім’ї встановилася гармонія, яка триватиме багато років.
  • Деякі люди, що захоплюються феншуй, вирощують гібіскус на роботі. Примета стверджує: якщо китайська троянда розцвіла в офісі, значить, настав час для прийняття важливих ділових рішень. Що б не задумав господар гібіскуса, всі його службові плани здійсняться.

Погані

Негативна трактування пов’язана з повільним розвитком квітів і несподіваною «болем», яку вони приносять господарям:

  • Поганою прикметою вважається вколотися шипом рослини, вирощеного на підвіконні. Такий укол віщує розлади в сім’ї, проблеми у відносинах зі знайомими або друзями.
  • Якщо домашні троянди, нормально розвивалися до цього, несподівано починають сохнути, це поганий знак. Прикмета свідчить, що у когось з членів сім’ї скоро можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Особливо погано, якщо в’януть вже розпустилися квітки рожевого куща — це може передвіщати смерть когось із мешканців квартири.

e41bb8b76d2d738198025690f84aaddd Роза в будинку: прикмети і забобони, можна тримати в кімнаті або вирощувати взимку на підвіконні

До чого вдома розпускається троянда

Кожен сорт рожевого куща цвіте й відцвітає в певний час. Зазвичай флористи не бачать ніякої містики в появі і розкриття бутонів, однак якщо рослина зацвітає несподівано, то це може означати наступне:

  • Коли в оселю пізніше або раніше терміну розквітає гібіскус, господарю квітки варто готуватися до серйозних нещасть. Деякі езотерики навіть вважають, що поява бутонів на китайської троянди в «неправильне» час попереджає про загибель, що загрожує господареві або комусь із близьких.
  • Якщо бутони несподівано розпускаються на кущі звичайної кімнатної троянди (чайній або кордана), то це щаслива прикмета. Якщо така подія відбувається в будинку самотньої дівчини, значить, незабаром вона зустріне любов, її самотність закінчиться. Якщо ж квіти розпускаються у сімейної пари, то це трактують так: спочатку між дружиною і чоловіком з’являться невеликі розбіжності, але вже незабаром подружжя помиряться, а їх шлюб стане ще міцнішим.

Троянда — вкрай примхлива рослина, що володіє норовливим характером. Прийнято вважати, що якщо їй сподобається житло людини, то вона наповнить будинок любов’ю; якщо ні — почне тягнути з господаря життєві сили.

Езотерики радять: перш ніж вирощувати рожевий кущ в квартирі, слід принести додому одиночний квітка. Якщо стан людини за кілька днів після цього погіршиться, то краще прислухатися до прикмет і не вирощувати троянди будинку. Якщо ж нічого поганого не відбудеться, значить, квітці новий будинок припав до душі — його можна сміливо ростити, рожевий кущ стане надійним захистом господарю від ворогів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради