До чого горить праве вухо (вранці, ввечері, вночі): прикмети по днях тижня

Всі ми знаємо, якщо горить вухо або щока, значить, про людину хтось думає або обговорює. І не знаючи всіх хитрощів, дізнатися в якому ключі про вас говорять не так вже й просто. Народні прикмети говорять, якщо горить ліва сторона – значить, вас обговорюють, а права – хвалять. Але, крім цього, роль грає день тижня, в який горить праве вухо.

297cedf376fa896685f88af02fa52a8b До чого горить праве вухо (вранці, ввечері, вночі): прикмети по днях тижня

Прикмети по днях тижня

Оскільки права сторона людини пов’язана тільки з гарними подіями, тому, якщо турбувати печія правого вуха – біди чекати не варто. Зазвичай, це означає, що про вас хтось думає чи згадує. Але насправді, справи йдуть абсолютно інакше й існує безліч інших прикмет і повір’їв на цей рахунок. Тлумачення цієї прикмети залежить від дня тижня.

Понеділок

Якщо горить праве вухо в перший день тижня, значить, скоро ви отримаєте новину, яка повністю змінить ваше життя. При цьому, якщо відчуття печіння з’являється вранці – чекайте хороших новин, якщо ближче до вечора після заходу сонця – поганих.

Іноді праве вухо може горіти перед сваркою з близькими людьми. Постарайтеся уникати конфліктів, не реагуйте бурхливо на зауваження і тоді вдасться уникнути конфліктів.

Вівторок

Цей день тижня вважається дуже важким. Якщо виникло відчуття печіння правого вуха у вівторок, це віщує розставання з близькою людиною. Але не варто сприймати все занадто серйозно і одразу ж з’ясовувати відносини з другою половинкою. Швидше за все, вам доведеться ненадовго розлучитися, але почуття при цьому не охолонуть.

Для самотніх людей прикмета обіцяє зустріч. Причому, якщо вухо палить вранці – з протилежною статтю, а якщо ввечері – з друзями або колегами. У будь-якому випадку все пройде відмінно.

e7a80dc77a3a58c05cd260b57565ef26 До чого горить праве вухо (вранці, ввечері, вночі): прикмети по днях тижня

Середа

В цей день всі прикмети збуваються. Якщо виникло відчуття печіння правого вуха середу, значить, вас чекає отримання суми. Це може бути:

 • зарплата;
 • знахідка;
 • отримання спадщини;
 • подарунок.

Особливо марновірство збувається, якщо вухо горить рано вранці. А ось якщо у вечірній час – людину чекає несподіване знайомство.

Четвер

Це відмінний день для дружніх зустрічей і вирішення важливих справ. Якщо вранці горить праве вухо, значить? справи зважаться вкрай вдало. Якщо в післяобідній час – чекає зустріч із близькими друзями. Якщо не плануєте нікуди йти, значить, хтось повідомить важлива звістка.

П’ятниця

Якщо вранці виникло відчуття печіння правого вуха – цей день буде наповнений романтикою і любов’ю. Висока ймовірність, що в п’ятницю ви зустрінете кохану (-ого). А якщо такий вже є, чекайте від нього приємний сюрприз.

Ще одне повір’я вказує на те, що якщо в п’ятницю горіло праве вухо, то вас чекає незабутня романтична ніч з коханою людиною.

aa2683837c05c682fdd35c842a2a1c3b До чого горить праве вухо (вранці, ввечері, вночі): прикмети по днях тижня

Субота

Цей день тижня несприятливий. Якщо просять у борг, і при цьому горить праве вухо – давати не слід, адже його повернуть нескоро, а то і зовсім забудуть. За іншими версіями, марновірство означає, що людину чекають неприємності.

А ось на Русі вірили, що ця прикмета в суботу і зовсім не має сили. Тобто, якщо в цей день тижня горить праве вухо – це нічого не значить.

Неділя

Якщо вранці турбує відчуття печіння правого вуха – чекайте хороших новин або матеріальної винагороди. А от увечері – погана прикмета. Вона вказує на розбіжності з близькими людьми. В цей день варто бути більш стриманим і не піддаватися на провокації.

До чого горять і сверблять вуха

Це одна з найбільш негативних прикмет. Якщо немає медичної проблеми, яка б викликала такий дискомфорт, значить, людину чекає розчарування. Неприємностей варто чекати від друзів, які насправді такими не є.

Також читайте чому горить ліве вухо.

У вашому оточенні присутні люди, які бажають вам зла, обговорюють вас і ненавидять. При цьому посміхаються в обличчя і здаються щирими і відвертими. Якщо вуха горять і сверблять часто, слід уважно придивитися до оточення.

Існує і позитивна прикмета на цей рахунок. Якщо ж рано вранці в середу горить і свербить праве вухо – це передвіщає прибуток, успіхи на роботі, підвищення по службі.

d20e0133dfd20962c9ee9f554810071f До чого горить праве вухо (вранці, ввечері, вночі): прикмети по днях тижня

Тлумачення прикмети по часу доби

Якщо турбує відчуття печіння правого вуха вранці – це хороший знак. Протягом дня людини чекають гарні новини, корисні знайомства, отримання нагороди. Очікуйте приємний сюрприз від улюбленого людини або хороші новини від рідних людей.

Якщо праве вухо горить ввечері – людину чекають неприємності та конфлікти.

Якщо праве вухо почало горіти пізно ввечері, на наступний день будьте обережними. Праве вухо, палаюче вночі, говорить, що вас обговорюють.

До чого горять вуха щоки одночасно

Нерідко починають спочатку горіти вуха, а потім і щоки. Ця ознака вказує на те, що вас обговорює компанія людей. Можна дізнатися, хто саме і як про вас висловлюється. Для цього необхідно:

 • Почати перераховувати всіх знайомих. Робіть це не кваплячись. Промовляйте кожне ім’я і чекайте реакції. Коли назвете вірне ім’я, щека немов спалахне від жару. При цьому скажіть наступні слова: «Мені моє, тобі твоє». Якщо людина відгукувався про вас погано і бажав зла, йому обов’язково повернеться.
 • Щоб дізнатися, що саме про вас кажуть, знадобиться золотий виріб. Краще, якщо це буде обручку. Проведіть ним по щоці. Якщо залишається білий слід, значить, вас хвалять або захоплюються. Чорна або червона смуга буде означати плітки, заздрість, лихослів’я про вас.
 • Якщо вуха і щоки дуже сильно горять, обмийте святою водою. Таке дійство зніме негатив. Якщо такої немає, скористайтеся водою з дрібкою солі.

  406f9fc042d06663147301e912d0f2d2 До чого горить праве вухо (вранці, ввечері, вночі): прикмети по днях тижня

  Горить мочка правого вуха

  Мочка вуха – сама його ніжна і м’яка частина. З цієї причини, вона відповідає за любовні відносини, романтику та інтим. Якщо дівчину турбує печія мочки правого вуха – значить, хлопець сильно сумує. Часто таке відбувається після сварки з коханим.

  Якщо ж сварки не було, то, можливо, друга половинка готує сюрприз або навіть пропозицію руки і серця.

  Якщо горить права мочка вуха у чоловіка, то така прикмета говорить про те, що його любить дівчина. І якщо вони ще не разом, вона вже придумала план, як його завоювати.

  У заміжніх і одружених людей таке забобон має інше тлумачення. Це відбувається, коли їх шукають. Це стосується старих друзів або родичів, з якими вони давно втратили контакт.

  Нейтралізація поганих прикмет

  Оскільки найчастіше печіння правого вуха виникає коли людину обговорюють, це може зашкодити здоров’ю. Щоб цього уникнути, варто знати прості правила:

 • Якщо відчуваєте, що сильно горить вухо, займіться візуалізацією. Уявіть, що вас накриває великий дзеркальний купол. Він захищає від всіх пліток і злих думок інших людей. Він відображає, все погане, що спрямоване на вашу сторону.
 • Найкращим захистом є свята вода і молитва. Вмиваючись, уявляйте, що змиваєте з себе негатив. І в цей момент читайте молитву «Отче наш».
 • Печіння правого вуха може виникнути з багатьох причин. Народні прикмети вказують людині потрібний шлях і напрям, в якому необхідно рухатися і підказують чого очікувати в майбутньому.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради