Прикмета: пролити воду на підлогу, на стіл чи на себе

Вода, одна з основних стихій, давно привертала увагу забобонних людей. Вона здатна як дати життя, так і відняти, тому рідинам приписували безліч незвичайних властивостей. Якщо випадково вийшло пролити воду – залишки рекомендується витерти чистою сухою ганчіркою. В деяких випадках можна проговорити спеціальні перешіптування, щоб позбутися негативного впливу повір’я.

b2106df08145ef55b9ca88473b714d63 Прикмета: пролити воду на підлогу, на стіл чи на себе

Які бувають прикмети

Потреба в живлющої вологи, звичайно, була помічена нашими предками ще в давні часи. Не обділена увагою і руйнівна сила водної стихії. З цієї причини складено безліч народних прикмет і повір’їв.

За останніми даними встановлено, що вода володіє інформаційною пам’яттю, в залежності від позитивної або негативної забарвлення навколишнього середовища здатна структуруватися. На цьому грунтується використання заговоренной рідини в цілительстві. Це ж властивість застосовується в програмуванні на певний результат з допомогою слів при проведенні обрядів. Також складено безліч забобонів про воду.

Поширені народні прикмети та повір’я:

 1. Щоб позбутися від душевного болю, депресії, пристріту і інших проблем, рекомендується постояти під потоком води і попросити звільнення, виплакатися. При цьому необов’язково їхати до водоспаду, звичайного душа достатньо.
 2. Інший спосіб позбавитися від горя – розповісти все, сидячи на березі річки. Але не можна говорити про близьких людей, щастя і любові, оскільки поточні води можуть позбавити прохача і від них.
 3. Пити з тріснутою гуртки – до важких хвороб, занепаду сил, фінансових утруднень.
 4. Вода не прощає пустощів і неповаги. Бризнути на тварину – віддати вихованцеві кілька років власного життя. Плюнути в стакан або водойма – накликати на себе низку нещасть і бід.
 5. Постійно вмиватися ранковою росою – до збереження краси на довгі роки.
 6. Залишити склянку з кип’яченою водою на ніч біля подружнього ложа – до суперечок, сварок і скандалів між подружжям.
 7. Якщо вдома поперхнутися водою – слід готуватися до зустрічі гостей, якщо у чужих людей – ще не раз доведеться прийти в цей будинок.
 8. Виливати рідину через поріг – до бідності.
 9. Попити з кухля після вагітної жінки – до швидкого зачаття.

Цікавим фактом є приписування вологи цілющих властивостей. Встановлено, що так звані жива і мертва води дійсно існували. Точніше, так називали природні потоки, спрямовані в різних напрямках.

Якщо річка або струмок текли з заходу на схід, то вода в ній вважалася животворящої. Тут потрібно було набирати рідину для домашніх потреб, вмиватися. Це приносило радість, любов, здоров’я і благополуччя. Якщо ж зробити те ж саме з рідиною, що тече зі сходу на захід, – не оберешся проблем і турбот.

До чого розлити воду

У більшості випадків прикмети несприятливі, вимагають нейтралізації молитвами або спеціальними обрядами. З іншого боку, не несуть прогнозування чогось масштабного, тому спокійне ставлення до тлумачення і відстеження власної поведінки призведуть до зменшення впливу негативних ознак.

Народні повір’я стосуються тільки випадків, коли вода ллється без таємного наміру, зовсім випадково. Для багатьох інтерпретацій не важливо, де це відбувається вдома, на вулиці чи в гостях. Подробиці події накладають незначну тінь на тлумачення народних повір’їв, тому просто не враховуються.

22308e3cb692e74e9ad86fe772df06d6 Прикмета: пролити воду на підлогу, на стіл чи на себе

Прикмети про розлиту воду часто стосуються наступних сфер:

 • погода;
 • сімейне благополуччя;
 • матеріальні блага;
 • робота;
 • здоров’я.

На підлогу

Народні повір’я і прикмети обіцяють пролившему воду людині неприємні новини, порожні турботи, незаплановані справи і турботи. В цілому нічого страшного марновірство не віщує, але негативний осад може залишитися. Зміни і известия можуть стосуватися роботи, особистого життя. Рекомендується всіляко уникати конфліктів і сварок, зважувати слова, намагатися згладити гострі кути в спілкуванні і відносинах.

Протоку воду на підлогу, серйозні, важливі розмови слід відкласти на пару днів. Конструктивного вирішення проблеми вони не принесуть, а вже назрів конфлікт може перерости у лайку, скандали і чвари. Розлите потрібно акуратно промокнути чистою тканиною і віджати на вулиці або в унітаз.

На стіл

Основна інтерпретація прикмети, якщо пролити воду на поверхню столу, – до випадання опадів у прямому чи переносному сенсі. У першому випадку перед виходом з будинку рекомендується підготуватися до дощу – взяти плащ або парасольку. Особливо це актуально, якщо зміна погоди нічого не віщує.

У переносному значенні тлумачення розлити воду на стіл – означає погіршення клімату в сім’ї. Слід бути обережнішим у висловах, не нагнітати обстановку. У більшості випадків достатньо стежити за власною поведінкою і намагатися згладити гострі кути у відносинах, щоб уникнути передбаченого прикметою кризи.

На себе

Облитися водою для молодої незаміжньої дівчини – знайти чоловіка-алкоголіка. Не варто сприймати надто дослівно і панікувати. По іншій інтерпретації пролити воду на себе означає зміни на краще. В цілому для людини прикмета обіцяє позитивні звістки.

Якщо ж це був окріп, і вдалося уникнути опіків, слід очікувати низку милостивих подій, добрих новин, вирішення тривалої напруженої і неприємної справи. При цьому марно намагатися облитися навмисно, оскільки прикмета працює тільки при випадковому збігу обставин.

f93c9c9b947e31d24c88bd3f55ba0519 Прикмета: пролити воду на підлогу, на стіл чи на себе

Існує безліч сприятливих і не дуже візьме про воду. Здатність речовини накопичувати інформацію здавна використовується в різних обрядах та замовляннях. Пролити рідина часто означає негативні зміни в житті або погані новини. Нічого страшного в прикметі, як правило, немає, тому не варто з цього приводу сильно переживати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради