Сценарій на 1 квітня для молоді та дорослих «Як Петра Івановича сміятися вчили»+ конкурси

Веселий сценарій «Як Петра Івановича сміятися вчили» розвеселить всіх присутніх до сліз.

Мета – допомогти головному героєві і присутнім зрозуміти, як важливо вміти веселитися, сміятися. Учасники – люди будь-якого віку, Це можуть бути старші школярі, студенти, співробітники організації. Кількість діючих осіб не обмежено.

 

Час проведення

На проведення сценарію відводиться 1.5-2 години, можливо менше або більше, все залежить від темпу, в якому учасники виконують завдання.

Реквізит і декорації

Для організації шоу будуть потрібні:

 • програвач для трансляції музики;
 • мікрофони;
 • стільці, столи;
 • клоунські ковпаки на подарунки;
 • сувеніри для нагородження;
 • пневматична гвинтівка або пістолет;
 • повітряні кульки;
 • картки з завданнями;
 • пробки від різних напоїв;
 • 2 капелюхи;
 • протигаз;
 • плащ-намет;
 • простирадло.

Можуть знадобитися прищіпки, косметика для особи, дзеркало, годинник з секундоміром.

Список відповідних пісень

Музичний супровід представлено композиціями:

 • «Він мій номер один»;
 • «Дівчинка-студентка»;
 • «Страшна»;
 • «Колір настрою синій»;
 • «А я йшла, йшла, пиріжок знайшла»;
 • «Хмари».

Виконавці – Вєрка Сердючка, Філіп Кіркоров, Ялинка, Артік і Асті, Ксенія Незнамова.

Одяг персонажів

Всі персонажі одягнені в повсякденний одяг. Зображує Петра Івановича герой одягнений в строгий костюм, на ньому краватка, можливо нудна капелюх і тростина. Всі інші можуть прийти просто в ошатних сукнях і костюмах.

«Як Петра Івановича сміятися вчили»

Ведучий і ведуча виходять на сцену: Привіт наші вогники і зажигалочки, гумористи й жартівники, а також всі ті, хто прийшов сюди, щоб підняти собі настрій.

Ведучий: В Росії і в усьому світі відзначають день Дурня.

Ведуча: чи Правильно це? Так чи важливі сміх і жарти? Навіщо ми взагалі сміємося, це ж так нерозумно і неправильно.

Ведучий: Як це неправильно? Немає нічого більш правильного. Відомий американський письменник Джеймс Крюс у своїй книзі «Тім Талер, або Проданий сміх» сказав, що сміх об’єднує людей всього світу. І в московському метро, і в нью-йоркському сміються точно так само, як у паризькому.

Дотепного жарту так само весело посміхаються в Токіо, Брюсселі й Празі, як у Мадриді, Копенгагені та Стокгольмі. Сміх – це єдине багатство, яке не можна оцінити, воно не має відношення до грошей, але без нього людина не може відчувати себе щасливим!

Ведуча: Сьогодні, 1 квітня ми спробуємо, подібно Тіму, який продав свій сміх містерові Тречу, розсмішити всіх дорослих, молодих і дуже серйозних людей, забули про те, що людині потрібен сміх, як квітці сонячне світло. Ми будемо жартувати, брати участь у конкурсах і навіть співати.

За спиною провідних піднімається завіса. До уваги глядачів постає середніх років чоловік Актор, одягнений у відповідний одяг, можливо з пивним животиком. Він сидить перед комп’ютером з поважним і серйозним виглядом. У віддаленні від нього на стільцях сидять дружина і діти

Ведучий: Представляємо вашій увазі Петра Івановича Бурякова. Це цілком солідний чоловік, 45 років. У нього сім’я, дружина, троє дітей, хороша робота. В молодості Петро Іванович був знатним балагуром, любив розсмішити чесної нард. Але сьогодні це похмурий і непривітний чоловік, якого багато хто вважають злим. Петро Іванович втратив свій сміх.

Ведуча: Пропоную всім разом допомогти нашому герою знову стати веселим і знайти свій сміх.

Ведучий: Наша невелика команда пропонує вам і нам зіграти в відому всім гру фанти і спробувати розвеселити Петра Івановича.

Зображає втратив своєї сміх, людина скептично дивиться на провідних і хитає головою, показуючи на руку, ніби він кудись поспішає і у нього немає часу. Ведуча відправляється в зал за охочими взяти участь, потрібно 5 чоловік, в грі бере участь все сімейство Петра Івановича і він сам.

Ведуча, звертаючись до учасників гри: для початку сядемо в коло (всі сідають). Пропоную вам взяти ось такі пробки від пляшок. Всі вони різні, відзначте це (лунають пробки від пляшок з-під різних марок пива, фанти, коли, спрайту).

Зверніть увагу на цю капелюх. В ній завдання. Перший учасник гри підходить до капелюсі і витягує предмет, який там знаходиться (в капелюсі аналогічні пробки). Далі він показує предмет і вимовляє щось на кшталт: «Що робити фанту»?

Той, чий фант випав бере записку з ось цієї капелюхи і виконує завдання, не показуючи, що в ній. Всі інші повинні угадати, яке було завдання, якщо не зумієте, попросимо глядачів із залу, але тоді гравцю присвоюється штрафне очко і він знову тягне фант. Якщо він не може або не хоче виконати його, доведеться отримати інше завдання, але вже від нас – ведучих.

Завдання з капелюха:

 • назвати кожного гравця не менш ніж трьома різними ласкавими іменами;
 • зобразити за допомогою жестів бутерброд з сиром;
 • протягом всієї гри кожну хвилину говорити: «Пройшла 1 хвилина»;
 • станцювати з кожним гравцем танець;
 • приміряти на кожного учасника один з елементів їх свого гардероба, наприклад, ремінь або капелюх, годинник;
 • розповісти анекдот;
 • повторювати за всіма кожне слово протягом всієї гри;
 • зізнатися в любові всім присутнім (кожному окремо);
 • умовити сусіда праворуч одружитися на нього;
 • прикинутися падають в непритомність.

Завдання від ведучого:

 • заспівати пісню, переставивши слова, але, не змінюючи мотиву;
 • розповісти відомий вірш навпаки;
 • розповісти про те, яким повинен бути принц на білому коні;
 • нафарбуватися за 2 хвилини (якщо гравець не встигає, йому доведеться пробігти навколо сцени під пісню: «Страшна»

(Гра закінчується під оплески залу, учасники кланяються і поступаються провідним, кожному гравцеві урочисто вручають підвіску з пробкою)

Ведучий і ведуча: Петро Іванович, ви де? Покажіться і скажіть, чи сподобалась вам наша гра, згадали ви веселі дні далекої молодості.

(Петро Іванович виходить вперед і розводить риками, але повернувшись, щоб піти за лаштунки, обертається до глядачів і підморгує)

Ведучий (тримає в руках маленьке тістечко): Подивіться, подивіться, яке смачне тістечко, яке воно ароматне, яке апетитне, як приємно тримати його в руках.

Ведуча: Рома (наприклад) що сталося, невже ти такий голодний, що готовий з’їсти тістечко, яке я подарувала тобі ще на 23 лютого. Воно ж вже зіпсувався, і чому ти його не з’їв, ну як так можна (обурено)

Ведучий: Ну, розумієш Зоя (будь-яке ім’я) я не можу його з’їсти, я ще ніколи не їв такого дорого тістечка.

Ведуча: Рома, та ти про що, я ж його тут за рогом купила, сущі копійки (трохи захоплено і з невеликим подивом).

Ведучий: Дивно (ніби про себе), напевно, тебе обманули з ціною, воно точно коштує не менше того торта і букета, який я подарував тобі на 8 березня.

Ведуча: Ну, от, ви всі чоловіки такі, як що відразу гроші рахувати, ти краще подивися, що інші чоловіки своїм дівчатам дарують (ображено). А ти торт і квіти, не актуально.

Ведучий: На сцену запрошуються для дефіле дівчата у вбранні, подарованих молодими людьми!

Ведуча: Перший подарунок всім хороший – захищає від пилу і пекучих сонячних променів, з ним не потрібно крему для засмаги і косметики. Він здатний зберегти ніжну шкіру особи в спеку і холод, і в дощ, і в сніг. Універсальний, підійде будь-якій дівчині.

(заходить дівчина в протигазі)

Ведучий: Перед вами плаття для літніх прогулянок, відвідування лазні і сауни, прогулянок на пляжі пішим ходом і верхи. Універсальний наряд можна використовувати для сну і відпочинку, при нагоді завісити вікно або двері. Він здатний вмістити всі потрібні речі, замінивши захаращують простір шафа або гардероб. Можна використовувати в якості модної сумочки. Хіт сезону, зустрічайте!

Входить дівчина в простирадлі, кінці якої зав’язані на шиї та навколо талії. Вона знімає простирадло, розкладає її в довжину по сцені, лягати на один край, другим прикривається. Потім встає, знімає з себе светр і взуття, кидає в простирадло і зав’язує всі вузликом, який закидає на плече

Ведуча: найпопулярніший наряд, подарований чоловіками. У цьому сезоні таке носять всі. Пальто літньо-весняно-осінньо-зимовий. Під нього модно одягнути будь-яку кількість речей, завжди буде зручно і тепло. Не промокає і не продувається, врятує, якщо ви залишилися на вулиці темної ночі або заблукали в лісі. Також можна використовувати для збору води, сну, як скатертини-самобранки.

(Входить дівчина у плащ-наметі, знімає її, розкладає на тканини їжу, струшує крихти, одягає намет. На неї виливають відро води, вона струшує воду, знімає намет, показуючи, що інша одяг залишилася сухою, і знову дефілює по сцені)

Ведучий: Оплески нашим сміливим моделям, а зараз я пропоную піднятися на сцену кількома сміливцям і взяти участь у танцювальному номері. Запрошуємо і Петра Івановича.

Ведуча (кричить): Петро Іванович, ідіть до нас, ви вже добряче за лаштунками повеселилися і збадьорилися, пора приклад і іншим показати.

Ведучий: Мета танцювального номера показати, як танцюють різну покоління людей під різну музику. Глядачів просимо оцінити кожен танець гучними оплесками.

94797e8647089315c066e74563d49f03 Сценарій на 1 квітня для молоді та дорослих «Як Петра Івановича сміятися вчили»+ конкурси

(Вмикається музика)

Ведуча: Танцюють маленькі діти 1-5років

(Танцюристи зображують танець дітей, що танцюють під пісню «Ти мій номер один», Артік і Асті)

Ведучий: Танцюють підлітки (звучить пісня «Хмари» Ксенія Незнамова).

Ведуча: Танцюють студенти (пісня – «Дівчинка-студентка», Ялинка).

Ведучий: Танцюють ті, кому за… (пісня – «Колір настрою синій», Ф. Кіркоров).

Ведуча: Танцюють бабусі з лавки («А я йшла, йшла, пиріжок знайшла», Вєрка Сердючка).

Ведучий: Ось Петро Іванович і посміхнувся. Але настрій і бажання посміхатися з’являється після гарної прогулянки або виконаних фізичних вправ. На сцену запрошуються 5 бажаючих для участі в динамічній грі «Підстрелив долю».

Ведуча (пояснює правила): Напевно, кожен з вас стріляв у тирі, а якщо і ні, то саме час спробувати. Перед вами кілька предметів, які допоможуть зрозуміти вас, чому ж у житті ви цінуєте найбільше. Навпаки гравців висять повітряні кульки з написами:

 • корпоратив;
 • машина;
 • родина;
 • гроші;
 • пляшка.

(кульки висять максимально близько один до одного)

Кожен повинен вистрілити і спробувати потрапити саме в той кулька, напис на якому становить мета вашого життя.

(Учасники по черзі стріляють з пневматичної рушниці або пістолета по кулькам. Якщо вдається потрапити, з розваленого кульки випадає записка із завданням, яке потрібно виконати)

Приклади завдань:

 1. Корпоратив. Учаснику дається аркуш з описом того, як він провів корпоратив, наприклад, він може сказати, що пив безпробудно і нічого не пам’ятає, чіплявся до жінок, побився з начальством і був звільнений. Також можна зізнатися, за що саме учасник так любить корпоративи: халявна їжа, жінки, відсутність поруч дівчини або дружини. Якщо учасник – старшокласник, він може розповісти про те, чому його батько любить корпоратив.
 2. Машина. Учасник розповідає про те, що він насправді робить в гаражі: п’є, зустрічається з друзями, водить коханку, ховаємо гроші. Старшокласник розповідає про те, що на думку його мами в гаражі робить батько.
 3. Сім’я. Учасник повинен розповісти про кращих якостях своєї коханої, мами, сестри;
 4. Гроші. Гравець дає обіцянку придбати з першої зарплати, стипендії, кишенькових грошей подарунок для одного з членів родини.
 5. Пляшка. Замість записки з завданням учасник отримує направлення до лікаря на кодування.

Ведуча: Оплески нашим учасникам. Не поспішай йти зі сцени. Наступна гра називається — «Скільки мотузочці не витися». Запрошуємо бажаючих (всього потрібно 10 чоловік по 5 в команді). За 1 хвилину головному в команді потрібно обв’язати мотузкою всіх учасників. Якщо вдасться, то перемогла команда отримує приз.

(Гра проводиться під будь-яку танцювальну музику, в якості подарунка використовують шутовские ковпаки)

Ведучий: Ось і підійшов до кінця наше свято. Ми раділи і сміялись, бігали і стрибали, вели себе самим несерйозним чином.

Ведуча: Петро Іванович, ви де? Ми чекаємо вас і бажаємо запитати, чи сподобалося вам, згадали ви, що означає бути молодим і безтурботним, вміти радіти життю і сміятися.

Петро Іванович:

Сміх не ознака дурачини,

Не гребують чоловіки,

Пожартувати і посміятися,

Доброї жарті посміхатися.

Сміх позбавить вас від горя,

Нехай хоч сліз і буде море,

Він вилікує ваші рани,

Об’єднавши світи і країни.

(з останніми словами на сцену виходять всі беруть участь в сценках, їм дарують невеликі сувеніри)

Шановні читачі! На моєму сайті опубліковані зображення, знайдені на просторах інтернету. Якщо ви є правовласником контенту, напишіть адміністратору (контакти в шапці сайту), і я видалю фото або залишу посилання на ваш ресурс. Дякую за розуміння!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради