Загубити обручку – прикмети чоловікам, жінкам, що робити

Обручка – невід’ємний символ шлюбного союзу двох людей. Воно уособлює собою взаємну любов і вірність. Тому прикмети про втрату обручки найчастіше не обіцяють нічого хорошого. Тлумачення може мати і позитивне значення. Головне, врахувати фактори, при яких сталася втрата важливого для сімейного життя предмета.

dc86f27efce97c7a2480a466b786b2c1 Загубити обручку – прикмети чоловікам, жінкам, що робити

Що означає втрата обручки?

З обручками пов’язана велика кількість прикмет і забобонів, які беруть початок ще з незапам’ятних часів. Вони володіють сильною енергетикою, яка пов’язує між собою двох осіб. Тому прикмети, пов’язані з втратою обручки, частіше мають від’ємне значення. До поширених тлумачень, які складалися протягом довгого часу, відносяться:

 • Швидке розлучення подружжя.
 • Сильні сварки і скандали в родині, які будуть відбуватися найближчим майбутнє.
 • Зрада одного з подружжя.
 • Великі фінансові втрати або незаплановані матеріальні втрати.
 • Наближаються проблеми зі здоров’ям.

У деяких випадках втратити весільну каблучку означає, що незабаром піде з життя, близький родич або дорогий чоловік.

Загальний сенс прикмети зводиться до того, що втрата колечка вважається передвісником порушення цілісності і міцності сім’ї, символом якої якраз і виступає ця ювелірна прикраса.

Кільце, яке було загублено в день одруження, попереджає про те, що краще не укладати союз. Якщо подружжя йдуть наперекір знаків долі, не звертаючи уваги на цю прикмету, і все одно одружуються, то, швидше за все, їх спільне життя буде важкою та болісною. У підсумку вони розлучаться.

З давніх давен маги і чаклуни вірили, що обручка не лише символ кохання і вірності двох людей, але і дуже сильний талісман. Він оберігає подружню пару від пристріту, псування, заздрості, злоби та інших негативних обмов. Коли втрачається талісман, то це говорить про те, що на чоловіка, дружину або сім’ю в цілому виявляється магічний вплив, яке володіє негативним характером.

Прикмета про втрату кільця має не тільки погане, але і хороше тлумачення. Втрата коштовності стає передвісником змін в житті подружжя. Причому зміни носять позитивне значення. Прикраса збирає в себе негативну енергетику, а коли воно губиться, то разом з ним йде з сім’ї негатив.

e99da17424de41968c92ba2a85fc282f Загубити обручку – прикмети чоловікам, жінкам, що робити

Дружина загубила обручку

Якщо дружина втратила свою обручку – згідно з народною прикметою під удар потрапляє цілісність сім’ї. В подальшому житті можливі два варіанти розвитку подій:

 • Розлучення.
 • Жінка стане вдовою.
 • Обидва випадки не віщують нічого хорошого в подальшому житті. Тому жінці необхідно в максимально короткі терміни нейтралізувати негативне тлумачення прикмети. Насамперед постарайтеся знайти обручку.

  У тому випадку, якщо прикраса не було знайдено, не варто постійно прокручувати в голові плачевні варіанти подальших подій. Всім давно відомо, що думки, прокрученные в голові, можуть з часом здійснитися в реальності.

  Щоб нейтралізувати погане значення прикмети подружжя повинні діяти разом. Важливо, щоб чоловік також зняв обручку. Його потрібно віднести у храм як пожертвування.

  Парі терміново потрібно придбати нові символи любові і вірності. Перед тим як знову обмінятися обручками, їх краще освятити в церкві. А також це стане приводом для того, щоб подружжя повінчалися. Після цього обряду їх життя докорінно зміниться в кращу сторону.

  Вінчання скріпить союз на небесах, що гарантує в житті молодят новий етап розвитку відносин. Виходячи з цього, прикмету сприймають як хороший знак.

  8ed7462b0beb80e6aab4071be4eedb8e Загубити обручку – прикмети чоловікам, жінкам, що робити

  Що робити, якщо чоловік загубив обручку?

  Насамперед, прикмета обіцяє появу серйозних проблем і розбіжностей в парі. Щоб мінімізувати від’ємне значення, купить нову пару кілець і зіграти весілля. Її можна провести за сценарієм, про який давно мріяли подружжя, але не наважувалися. Така різноманітність у відносинах і позитивні емоції врятують від негативу, який може обрушитися на сім’ю після того, як чоловік втратить обручку.

  Прикмета про втрату обручки також підштовхує подружжя навіть не до простого одруження, а вінчання в церкві. Союз, який було скріплено на небесах, дуже складно розірвати на землі. Парі більше не будуть страшні загрози або магічні дії недоброзичливців.

  Найвідоміше тлумачення прикмети про втрату кільця обручки – це швидке розлучення. Не потрібно відразу після того, як прикраса пропало чекати, коли ж настане негатив. Найкраще прогнати погані думки подалі з голови, щоб вони не збулися. Якщо це не зробити, то обов’язково незабаром у пари почнуться сильні скандали, сварки, нерозуміння, які і приведуть до розпаду сім’ї.

  pinit fg en rect red 28 Загубити обручку – прикмети чоловікам, жінкам, що робити

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради