Розбитий келих — значення прикмети і спосіб позбутися від поганих ознак

У кожного народу тисячі прикмет на всі випадки життя. Деколи ці прикмети суперечать один одному. Але прикмети про розбитій посудині в основному трактуються, як щасливі. Звичайно, є різні розшифровки сигналів долі в залежності від ситуації, в якій з’явився розбитий келих. Адже кришталевий і скляний посуд, тендітна і нетривка, завжди співвідносилася з людськими почуттями, які легко розбившись, обернуться негативом для люблячих подружжя.

Якщо тріснув або лопнув в руці

Досить поганий прогноз, якщо розбити келих під час весільного торжества або він хрусне в руках у тещі або свекрухи. Доля таким способом показує, що вони будуть постійно сваритися, а значить, і молоде подружжя не будуть жити спокійно.

Якщо під час святкової вечері тріснув склянку у когось із запрошених гостей, то це пряма вказівка, що у цієї людини не буде часу на свята і веселощі, оскільки на нього наваляться серйозні справи.

ea3ebe2b69ff43dfca393de754e796c6 Розбитий келих — значення прикмети і спосіб позбутися від поганих ознакЯкщо ж кришталь трісне в руках у господаря, то це сигнал, що його будинок будуть обходити стороною всі гості, цілком можливо, із-за сильної сварки.

Якщо відламати ніжку

Точних прикмет про отломленной ніжки келиха немає, але під час весільної вечері пропонують молодим подружжям одночасно кинути келихи на землю. Якщо незайманою виявиться ніжка на келиху нареченого, то першим на світ з’явиться син, якщо цілої залишиться ніжка на келиху молодої дружини, то народиться дочка, а якщо обидві ніжки фужерів будуть цілими, то народиться двійня.

Езотерики попереджають, що не можна зберігати в будинку надбиту або тріснула посуд. Це не тільки неестетично і негігієнічно, але і дуже погана прикмета, оскільки битий або тріснута посуд приносить у дім нещастя і відлякує удачу.

Порожній келих або повний

Розбити келих, наповнений алкогольним напоєм, – це попередження від вищих сил, яке буде у вас душевний стан незабаром.

Чим міцніше напій був у склянці, тим важче вам доведеться:

  • Розбитий келих з горілкою чи коньяком вказує на швидку депресію, з якої важко вибратися.
  • Розбити келих з вином обіцяє скандал з коханою людиною
  • Келих з соком або мінеральною водою обіцяє дрібні непорозуміння на службі.

5842c40dd5b04594f85b079df945859b Розбитий келих — значення прикмети і спосіб позбутися від поганих ознакЯкщо тріснув келих з червоним або ігристим вином, то ви візьмете на себе чужу провину або вас звинуватять в проступок, який ви не робили.

Тому перш ніж пояснювати прикмету, до чого розбився фужер, згадайте, чим саме він був наповнений.

Розбити келих на весіллі

Весільні прикмети мають особливе значення і займають особливе місце в забобони. На святкових гуляннях часом спеціально кидають келихи про землю, вважаючи, що посуд б’ється на щастя. Крім того, розбита на дрібні осколки скляний і кришталевий посуд відганяє злих духів і захищає молодих подружжя від заздрості і пристріту.

  • Весільний келих розлетівся на дрібні осколки – значить, життя молодих буде щасливим і безхмарним.
  • Уважно подивіться на те, чи залишилися в цілості ніжки фужерів. Якщо в цілості залишилася ніжка від келиха молодого чоловіка, то саме він стане главою сім’ї, якщо від склянки нареченої, то вона буде верховодити в сімейному житті.
  • Якщо один з подружжя випадково розіб’є свій келих на святі, то це поганий знак, що вказує на недовговічність шлюбу. Щоб нейтралізувати цю прикмету, потрібно відразу розбити і другий фужер.
  • Якщо келих тріснув в руках у батьків молодят, то це також поганий знак, оскільки він вказує на проблеми, які з’являться у відносинах з новоявленими родичами. Швидше за все, між двома сім’ями не виникне теплих відносин і взаєморозуміння.

Якщо бокали б’ються в будинку постійно

Якщо і кришталеві і скляні келихи розбиваються у вас постійно, то варто замислитися, що це вже не випадковість. Зазвичай у будинку, де скупчується величезна кількість негативу, посуд просто не витримує кількості чорної енергії і розбивається навіть без приводу.

Якщо якась людина цілеспрямовано намагається навести на вас порчу, зіпсувати стосунки в сім’ї, постійно заздрить або бажає зла, то крихкий кришталь реагує на такий виплеск енергії і б’ється.

Якщо у вас є звичка з’ясовувати стосунки зі своїм чоловіком чи дружиною з биттям посуду, то своїми діями ви псуєте ауру будинку, руйнуєте його енергетику і накопичуєте чорний негатив, який необхідно постійно знищувати.

Нейтралізація поганих ознак

Щоб позбутися поганих наслідків прикмети, потрібно відразу ж зібрати всі черепки і після відходу гостей винести їх з будинку і викинути.

Якщо келих або склянку розбилися під час поминальної трапези, то, не торкаючись скла руками, обережно кошторисі осколки на газету, покладіть на них частування зі столу і віднесіть згорток на цвинтар.

Якщо в квартирі часто б’ється посуд, то поставте в темний кут біля батареї або біля печі блюдце з молоком і солодке печиво для домовика. Добрий господар стане сам стежити за посудом.

Значення сновидінь про розбитому келиху

Якщо вам привидівся сон, що ви розбили кришталевий келих, то в реальності вам варто бути обережним і уважним. Доля прагне попередити про те, що вас підстерігає небезпека.

Якщо подібний сон сниться людині, у якого є тяжко хворий родич, то це сновидіння – вісник смерті.

Вірити в прикмети чи не вірити-особиста справа кожного. Але всі прикмети придумував народ протягом тисячоліть і, напевно, є сенс до них прислухатися, щоб не пропустити знак долі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради