Що означає, символізує чорна троянда – До чого їх дарують?

Серед квітів є абсолютно дивовижні різновиди це чорні троянди. Якщо до них добре придивитися в природі, то квітки виявляються не чорними, а густо пофарбовані в темно-бордовий колір.

695da3db210f10b47b8a7206d1353faa Що означає, символізує чорна троянда  До чого їх дарують?

Чорний відтінок бутонам надають чорнило, які додаються флористами у воду для квітів. Навіщо майстра букетів так поступають? Справа в тому, що незвичайна троянда користується попитом у певних колах. З її допомогою мовою квітів можна висловити такі специфічні почуття і емоції, які недоступні іншим різновидам флори.

Значення

Символізм оригінального квітки багатогранний. Традиційно в західній культурі чорний колір символізує траур, але незвичайне рослина використовується для пояснення незвичайної любові та інших почуттях. Це улюблений квітка вампірів і готовий.

«Чорні троянди – запорука не любові,
Холодом віють і страхом вони»

Кілька значень чорної троянди:

 • Смерть і скорбота про втрату.
 • Захоплення доблестю, мужністю, відвагою.
 • Міць і могутність.
 • Протест, опір. Чорна троянда – символ Ірландії, яка билася суверенітет. Ірландці використовували цю квітку для підняття бойового духу під час баталій з англійцями.
 • Знак анархічного руху.
 • Символ зла і темряви, поділ людської натури. «Дарують їх відьмам, дарують взимку…»
 • Відродження. Кінець, завершення чого-небудь (відносин, діяльності, періоду життя) і початок нового. Татуювання із зображенням незвичного квітки наносили учасники трагічних подій (воїни), що повернулися на Батьківщину живими.
 • Містичні обставини виникнення любові.
 • Відданість, сталість і впевненість.
 • Нездійсненна надія на взаємність.
 • Любов, за яку не шкода померти.
 • Потрібно розуміти, що при такому розмаїтті значень, сенс чорної троянди залежить від відправника. Підносячи ефектний дар, подбайте про те, щоб вас зрозуміли правильно, залиште записку з поясненнями. Тому що одні люди бачать в екзотичному рослині королівську елегантність і вишуканість, а в інших при вигляді квітки серце стискається від душевного болю.

  1ac5ab8e85cb68ff6af483c8dce459c1 Що означає, символізує чорна троянда  До чого їх дарують?

  Сучасні дівчата часто вибирають чорну троянду в якості малюнка на тілі. Така татуювання означає смуток і вічну пам’ять про втрачену любов. Наносять у разі розриву відносин або смерті коханого.

  До чого дарують чорні троянди

  Цілком логічно, що чорні троянди, символізують смерть, використовуються в похоронних процесіях. Ці квіти краще інших передають скорбота, плач про втрати дорогої людини.

  Чорну троянду дають бійцеві, який відправляється воювати. У цьому випадку вона позначає прощання, сум від тяжкої розлуки, захоплення його доблестю.

  Такий квітка може стати гарним фіналом вичерпала себе, зв’язку колишніх закоханих. Чоловік дарує жінці, яка обізнана і не заперечує проти розриву відносин.

  З допомогою таких квітів не варто освідчуватися в коханні.

  Але деякі люди не знаходять більш підходящого засобу, щоб розповісти про свою незвичайну відданість, такої ж рідкою, як унікальна представниця флори. Ще може сказати дівчині, що вона викликає таке ж благоговіння і також надзвичайно вродливою, як троянда.

  Є й інше тлумачення подарунка. Якщо ви отримали такий квітковий дар від ворога, можете не сумніватися, ворог збирається мстити.

  Не поспішайте дарувати їх дівчині, якщо не впевнені, що вона інтерпретує це рослина також як і ви.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради