Французький манікюр на гострі нігті. Фото, новинки дизайну 2020

Сучасна мода не встановлює жорстких законів у сфері нейл-арту. Новинки, створені виробниками матеріалів для манікюру, широко рекламуються і завойовують серця клієнток на короткий термін.

Але мода на форму нігтя і трендові дизайни носить скоріше рекомендаційний характер, залишаючи вибір за власницею манікюру. Так трендова форма нігтів в 2020 році – «загострений мигдаль», за бажанням клієнтів, з’єдналася з класичним французьким манікюром. Гострі нігті привертають увагу оточуючих і роблять дизайн авангардним і сміливим.

Загальні рекомендації

Французький манікюр на гострі нігті на перший погляд здається нездійсненним завданням, але при роботі майстра, виходять гарні, ніжні дизайни. Правильно розрахована глибина «лінії усмішки» дозволяє створити класичний французький манікюр, який буде органічно виглядати і порівнянно з довжиною нігтя.

Красиву гостру форму вільного краю отримують при нарощуванні нігтьової пластини штучними матеріалами. Її реально випиляти і на натуральних довгих нігтях, але такий манікюр не практичний у повсякденному житті. За рахунок полімерних матеріалів у десятки разів зростає міцність нігтя.

Сучасні форми «лінії усмішки» для гострих нігтів:

Форма «лінії посмішки» Опис
класична з м’якою напівкруглої лінією з’єднання білого френча з нігтем
трикутна лінія стику матеріалів нагадує вершину трикутника і максимально повторює форму гострого вільного краю
скошена білою лінією френча оформляється одна з бічних сторін нігтя, друга бічна сторона від центру нігтьової пластини залишається такого ж нюдового кольору як і вся поверхня
подвійна скошена французький манікюр виконується з двох кольорів «усмішки», які скошеними лініями лягають на бічні сторони гострого нігтя
декоративний выкладной френч виконується майстром при створенні архітектури нігтя з полімерних матеріалів
мереживний френч створюється щільною промальовуванням вензелів або мережива на торці нігтя
флористика «лінія посмішки» імітується квітковими композиціями, які малюються або виконуються слайдерами

9ca14ef53519a9badf14757b8df1f948 Французький манікюр на гострі нігті. Фото, новинки дизайну 2020

Нестандартна довжина нігтя передбачає відступи від класичних форм френча. Можливості сучасних матеріалів дозволяють втілити будь-які фантазії з декорування.

Техніки і методи

Французький манікюр на гострі нігті передбачає зміцнення нігтів гелем або акрилом, щоб забезпечити стійкість зауженному вільному краю.

Способи створення міцних нігтів гострої форми:

 • нарощування на нижні форми з допомогою твердих матеріалів (гелі, акрилатики);
 • створення архітектури нігтя з використанням верхніх форм, такий спосіб забезпечує рівну, гладку поверхню нігтя, але вимагає ретельного опіла на вільному краї нігтьової пластини;
 • надання довжини і форми з допомогою типс з загостреним торцем;
 • створення міцного краю файбергелем або нитками скловолокна, вимагає ретельного опіла фрезерують або пилкою (100/180 грітті).

Техніки, які використовуються при декоруванні вільного краю:

Назва Опис
выкладной декоративний френч Створюється при нарощуванні нігтя, коли стик в стик викладається або білий, або кольоровий гель і пензлем майстер виводить «вусики», формує «лінію посмішки» Полімеризується в лампі 60 сек. Можна створювати різнокольорові акваріумні дизайни в залежності від довжини нігтя.
створення «усмішки» слайдерами На ніготь, покритий камуфлирующей базою або нюдовым тоном, пінцетом переносять тонку плівку з віддрукованим малюнком, який знімається з паперового підстави размачиванием у воді. Перекривається 2 шарами топа.
промальовування френча дотсом Можна малювати суцільну або декоративну «лінію посмішки». Малюнок виконують у вигляді композиції з дрібних вензелів і точок.
отпечатывание візерунка на вільний край стемпингом Існують пластини зі спеціальною гравіюванням у вигляді малюнка у формі френча. Малюнок заповнюється спеціальною гель-фарбою для стемпинга і переноситься на ніготь за допомогою силіконового або гумового штампу, відбивається на торці нігтя і перекривається 2 шарами топового покриття.
малювання тонкою кистю Незалежно від форми «лінії усмішки» суцільне покриття забезпечують малюванням тонкою кистю. Для красивих рівних ліній необхідні навички в малюванні і кілька тонких кистей з різною довжиною ворсу.

a97b32f569fdbf7faf02bbd7746174cf Французький манікюр на гострі нігті. Фото, новинки дизайну 2020

Перед втіленням в життя френча на довгі мигдалеподібні нігті, необхідно ознайомитися з правилами опіла такої форми. Майстри рекомендують при формуванні архітектури і створення френча визначитися з центральною віссю пальця, на лінії якої буде выпиливаться вершина нігтя.

При цьому новачкам радять промальовувати цю лінію маркером, щоб дотримати симетрію, інакше френч вийде кривим.

Відхилення в симетрії на кожному пальці візуально зіпсує враження від самого складного декорування в дизайні. Центральна вісь проходить по центру 2 фаланг пальця і не завжди збігається з вершиною натурального нігтя. Таку природну асиметрію легко виправити при роботі з гелями і акригелями під час штучного нарощування.

Варіанти в різних відтінках

Коли мова заходить про різних відтінках френча, слід розуміти, що говорять про двох компонентах одного дизайну – «лінія посмішки» і колір основного покриття. Сьогодні поєднання квітів в техніці «френч» безмежно.

Наприклад, червоний основний фон і чорна смужка френча. Наскільки авангардно виглядають варіанти річного манікюру з використанням неонів. Коли, наприклад, на жовтому тлі малюють кольорові неонові лінії «посмішки».

Всі поєднання кольорів, які вибере власниця манікюру, можна застосувати до створення французького манікюру на гострі нігті. Любительки нюдовых відтінків можуть поєднувати нейтральний колір нігтьового ложе з коричневою або золотою смужкою френча.9074824fc556df8b1422dc82f76ddeee Французький манікюр на гострі нігті. Фото, новинки дизайну 2020

Такий манікюр вдень буде доречний на роботі, а ввечері на урочистих прийомах або вечірках. Коричневий колір можна замінити фіолетовим, який теж елегантно поєднується з нюдовыми відтінками.

Для покриття основної площі нігтя (нігтьове ложе) рекомендується використовувати відтінки пастельного палітри, оскільки на яскравих кольорах, з-за довжини нігтів, смужка френча може втрачатися, бути малопомітною.

У таких випадках майстри рекомендують промальовувати стик між квітами контрастним третім кольором. Наприклад, на покритий червоним гель-лаком ніготь намалювати чорну «лінію посмішки» і отчертить стик білої або золотий гель-фарбою. Подібні варіанти дизайну будуть доречні для урочистих або світських заходів.

Матовий манікюр

Французький манікюр на гострі нігті набуває особливий шарм і елегантність при покритті дизайну матовим фінішним гелем. Це топ зі спеціальними властивостями, який прибирає блиск і глянець з покриття. Не варто забувати, що ця здатність поширюється і на декор – блискітки, слюду, камифубуки. Вони втрачають яскравість, хоча залишаються чітко видно на поверхні нігтя.

Для додання особливого шарму довгим гострим нігтям, можна декорувати один палець флоком (дрібні м’які волокна штучного матеріалу, нагадують зрізаний ворс оксамитової тканини).9c0d4cbaa432366a0bdf25f0a259dffa Французький манікюр на гострі нігті. Фото, новинки дизайну 2020

Наприклад, всі пальці руки декорувати класичним френчем під матовим топом, а безіменний палець повністю покрити флоком, який ближче всього підходить по відтінку. Тоді дизайн заграє не тільки контрастом кольору, але і різноманітністю фактур. Ніготь під присипкою з флока теж має матовий зовнішній вигляд і не перекривається зверху топовим шаром.

Часто в салонах майстри використовують для французького манікюру в будь-яких кольорах поєднання матового нігтьового ложа і глянсовою посмішки. Для отримання такого ефекту ніготь після покриття повністю перекривається матовим топом, сушиться в ЛІД лампі, 30 сек. Поверх топа, гель-фарбою без липкого шару, малюють лінію посмішки» і не покривають фінішем.

У деяких виробників флакони фінішу з матовим ефектом маркуються словом «matte», але зустрічаються і маркування «satin». Виробники матеріалу гарантують, що їх покриття забезпечить нігтя м’якість сатинової тканини і повна відсутність блиску.

Варіанти з візерунками та малюнками

Малювання візерунків не практикується на довгих гострих нігтях з френчем, щоб не створювати ілюзію химерності. Багатокомпонентна квіткова композиція (площа нігтя це дозволяє) розташовується, як правило, на одному пальці руки (безіменному або середньому). Інші – декоруються тільки лінією френча. На сусідніх пальцях «лінії усмішки» будуть доречні невеликі квіти в тій же кольоровій гамі.

Для любителів флористики на нігтях майстри пропонують декоративний френч, який складається з невеликих за розміром квітів. Вони розташовуються біля вільного краю нігтя і імітують френч. Пелюстки рослини направляються до точок вроста нігтя, створюючи вусики французького манікюру.2aa050a1890e062607160dfbb4debb3c Французький манікюр на гострі нігті. Фото, новинки дизайну 2020

Композиція може складатися з різних квітів або однотонних. Красиво на нюдовом довгому нігті виглядає малюнок з синіх або чорних кольорів. Білі квіткові композиції підійдуть для весільного манікюру, особливо якщо декорувати їх дрібними стразами і перловими бульонками.

Самостійно в домашніх умовах можна намалювати витончений французький манікюр з допомогою дотса. Їм же зручно малювати дрібні вензелі, поєднуючи у візерунку білу і золоту гель-фарбу. Для новачків вивести рівні, довгі вусики френча дотсом буде набагато зручніше, ніж щіткою.

Ідеї з декором

Декорувати довгі гостріше нігті досить складно, сама форма і розмір привертають увагу оточуючих. Якщо прикрасити їх великими інкрустаціями або «рідкими камінням» в обрамленні страз, може вийти занадто химерно. Хоча є любителі таких варіантів манікюру, тому він має місце бути.

Французький манікюр, за мовчазної згоди майстрів і клієнтів, вже не перший рік декорується за рахунок выкладного акваріумного френча. Тут під шар прозорого гелю можна укласти будь-які блискітки і камифубуки, фольгу і слюду, або всі разом.

Манікюр не буде виглядати вульгарно, оскільки більша частина нігтя покрита нейтральним кольором гель-лаку. Такий варіант дизайну відноситься до розряду складних і вимагає навичок у ретельності роботи майстра.6d9a8410bc5324c06dfe9074cd3757dd Французький манікюр на гострі нігті. Фото, новинки дизайну 2020

Як створити декорований выкладной френч:

 • Після зняття попереднього покриття, необхідно зробити манікюр.
 • На нижні форми (встановлюються з невеликим підйомом краю форми вгору, щоб за рахунок довжини нігті не виглядали «клюющими» вниз) нанести тонкий шар гелю, вибудовуючи довжину і форму вільного краю (це підкладка).
 • Просушити ЛІД лампі 20-30 сек.
 • Акуратно зняти форму, стягуючи її вниз, щоб не пошкодити тонку підкладку.
 • Камуфлирующим гелем-желе або полигелем, з відступом від кутикули 1мм, формують довжину і висоту нігтьового ложе. Воно закінчується край натурального нігтя.
 • Не варто хвилюватися, що вибудувана конструкція сильно піднімається над підкладкою (2-4 мм), відразу потрібно зробити підняття (потовщення) матеріалу в зоні апекса, просушити в лампі 60 сек.
 • Провести опил вільного краю, сточуючи бокові сторони, щоб туди можна було завести вусики френча. Пиляти потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити тонку прозору підкладку, яка виступає за межі нігтя.
 • Вибрати декор і кольори френча, викласти все на палітру.
 • Окреслити, по площині підкладки, чорним або білим кольором лінію стику матеріалів по «лінії усмішки», це дозволить по завершенню роботи над «акваріумом» отримати затінену і контрастну кордон з’єднання.
 • На прозорий язичок підкладки викладаються всі блискітки і елементи декору, малюється абстракція з різних кольорів, можна віддрукувати блискучу фольгу.
 • Після декорування, зверху наноситься крапля прозорого моделюючого гелю і розподіляється по всій зоні френча. Обов’язково прозорий матеріал з блискітками заводиться до точок вроста нігтя, створюючи вусики «френча».
 • Після просушування в лампі, проводиться опіл, метою якого є вирівнювання поверхні і стику з’єднання матеріалів. При викладенні може утворюватися сходинка, яку потрібно спиляти і пройтися по нігтю бафиком.
 • Зазначивши центральну вісь пальця, справити, тирса гострого вільного краю і бічних поверхонь.

Після викладення декоративного френча і опіла, ніготь покривають топом і просушують в лампі 30 сек. Незважаючи на велику кількість блискіток, поверхню нігтя залишається гладкою і рівною. ефект акваріума. Такий манікюр практичний у використанні, за рахунок щільності вільного краю нігтя. Підходить під будь-яку життєву ситуацію і привертає увагу оточуючих.

Модні тенденції в 2020 році

Мода на квадратні арочні нігті відступає, жінки вибирають форму «мигдаль». Класична форма підходить для будь-якої довжини нігтів.4c5a1a7a2f4c96cecfc1449fddd6fa5d Французький манікюр на гострі нігті. Фото, новинки дизайну 2020

З урахуванням можливих варіацій на тему «опил мигдалеподібної форми, майстри пропонують кілька варіантів:

 • «класичний мигдаль» — підходить для будь-якої довжини нігтів, легко вибудовується на природних або штучних нігтях з форми «квадрат» або «овал»;
 • «сучасний мигдаль» — більш вузьке спилювання краю нігтьової пластини, красиво виглядає на довгих штучних нігтях.
 • «балерина» — форма класичного мигдалю зі зрізаною майданчиком на торці нігтя, зовні схоже на пуанти балерини.

Французький манікюр на гострі нігті виконується на форму «сучасний або звужений мигдаль». Оскільки така форма більш практична у щоденному використанні, ніж «стилет» (з-за довжини нігтя).

У салонах в 2020 році спостерігається бум за вимогами клієнток на нарощування таких нігтів. Чтких правил по декоруванню не існує. Досвідчений майстер зможе виконати будь-трендовий диайн на таку форму нігтя.

Гострі нігті ідеально симетричною, гарної форми можна отримати тільки на довгих штучних нігтях. Французький манікюр, на таку фору нігтьової пластини, має свої особливості. Сучасна мода допускає сміливі рішення дизайнів, тому жінки будь-якого віку вибирають такий манікюр для урочистих заходів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради