Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

 Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

З 2020 року починається відлік нового дванадцятирічного циклу. Покровителем року буде Біла Металева Щур. Майбутній рік стане сприятливим періодом для втілення нових ідей, планів та досягнень. У 2020 році можна побудувати відносини, які можуть перерости в романтичний зв’язок або у міцну сім’ю.

Амурні справи будуть знаходитися під надійним заступництвом Юпітера і Сатурна. Надамо астрологічний прогноз, що стосується сфери любові і відносин на 2020 рік для всіх зодіакальних знаків.

Овен

 Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

Овни відрізняються здатністю яскраво висловлювати свої почуття і не люблять приховувати емоцій, особливо в любовній сфері. Представникам знаку властивий максималізм, вони досить вимогливі як до себе, так і до свого обранця. Вони прагнуть створити ідеальні відносини, тому їм складно вибрати гідного супутника.

Якщо доля Овна переплітається з сильною духом особистістю, то вони нерідко проявляють примхливий характер і егоїзм. Астрологи не рекомендують проявляти запальність і амбіції і проявити стриманість у стосунках з партнером. Овни піддадуться сильному впливу Венери, яка допоможе забезпечити стабільність у всіх проявах, включаючи особисте життя.

Протягом усього року зірки будуть проявляти поблажливість до представникам знака, тому різких змін в особистому житті не намічається.

Одиноким Овнам не варто розраховувати на побудову довгострокових міцних відносин.

Для сімейних Овнів рік буде стабільним і не передбачає розлучень. Всі відносини залишаться на колишньому рівні.

Астрологи рекомендують Овнам звертати більше уваги не на свої почуття, а на позитивні риси свого обранця. Ідеальні улюблені Овнів вміють прощати. Це цілеспрямовані особистості, які можуть сприймати партнера з усіма його недоліками. Якщо у вашого партнера присутні ці якості, то відносини мають подальшу перспективу.

Телець

 Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

Тельці по своїй натурі є розсудливими і розсудливими особистостями. Коли справа стосується любові, вони виявляють сентиментальні якості, про які мало хто знає. Через свою впертість, Тельцям складно нав’язати партнера проти їх волі. Вони воліють вибирати схожих на себе людей – надійних, чесних і вірних.

Протягом року Тельці зможуть простежити позитивну динаміку в особистих відносинах. Вони отримають можливість розкрити свої почуття, які їх турбують і створюють моральний дискомфорт.

Тельці, які впевнені у своєму виборі, можуть сміливо вступати в шлюбні узи.

Тельці, які прийняли рішення розлучитися, можуть змінити свою позицію. Любовні відносини у всіх проявах будуть характеризуватися позитивними змінами протягом року Білого Пацюка.

Будь-яке починання представників знаку буде увінчана успіхом. Сором’язливим Тельцям варто перебороти свій страх і відкрити свої переживання потрібній людині.

Вільні Тельці отримають емоції у вигляді нового любовного захоплення вже на початку року. Ці відносини можуть мати різний результат, який залежить від довіри між новоспеченими коханими.

Протягом другого півріччя зірки віщують Тельцям зустріч доленосного масштабу. Їх оточення значно розшириться, що допоможе перебороти невпевненість у собі. Багато що стане заслугою обранця.

Близнюки

 Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

Представники знака не мають впевненості у справах, які стосуються особистого життя. Вони часто стають жертвами зради і обману, тому відчувають труднощі в пошуках нового партнера.

Для Близнюків вкрай важливо мати підтримку і опору у вигляді близької людини, який зможе їх прийняти з усіма недоліками. Близнюкам варто навчитися відкриватися своєму партнеру і звільнитися від властивої їм замкнутості і страху зізнатися у почуттях.

Протягом 2020 року у Близнюків не виникне невдач і розчарувань на любовному горизонті. Зірки обіцяють їм ланцюжок цікавих пригод. Найкраща сумісність Близнюків буде з представниками Козерога й Тельця. Ці знаки можуть стати надійними супутниками на все життя. Їх відносини будуть будуватися на гармонії і розумінні. Від Водоліїв і Риб астрологи радять триматися подалі, так як це дуже нестабільні стихії.

Протягом року у Близнюків буде багато нових знайомств, до яких варто придивитися і подумати про створення відносин. Рік Колишньої Щури сприятливий для шлюбних союзів. Близнюкам потрібно сміливо йти назустріч прийдешніх змін!

Рак

 Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

Раки нерідко роблять вигляд, що не надають відносинам особливого значення. Вони демонстративно заявляють, що кар’єра і самовдосконалення – це їх головні пріоритети. Але насправді все по-іншому. Їх доля знаходиться під заступництвом Венери – планети любові. На підсвідомості всі події в житті Раків зводяться до почуттів і їх проявах.

У 2020 році Раків чекають любовні пригоди і пристрасті. Колишні почуття заграють новими фарбами і отримають друге життя. З допомогою подій Раки отримають можливість нарешті стати щасливими і вдихнути у відносини свіжість і романтику. Найбільш вдалими для амурних справ буде початок і закінчення року.

Вже на початку року представники стихії будуть перебувати під владою любовних переживань. Є велика ймовірність того, що вони зустрінуть свою долю. Астрологи не радять поспішати з оформленням відносин і відкласти це торжество до наступного року.

У сімейних представників знаку виникнуть деякі розбіжності з подружжям. Назовні вилізуть давні образи і спалахи невдоволення з боку партнера. Для збереження стосунків потрібно приділити достатньо уваги сім’ї. Якщо подружжю вдасться знайти компроміс, то їх відносини заграють новими тонами і вони відчують себе молодятами.

Лев

 Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

Початок майбутнього року буде важким для представників цього знака. Вони будуть під владою нерішучості і невпевненості. Леви не будуть впевнені в правильності своїх вчинків, що негативно позначиться на їх настрої. Страх неправильного вибору буде долати їх тільки на початку 2020 року.

Астрологи не рекомендують Левам вступати в нові любовні зв’язки і будувати відносини в першій половині року. Ближче до серидине літа представникам знака буде складно справлятися з поривами емоцій і пристрастей. Початок осені стане новим етапом для Львова, вони нарешті отримають довгоочікуваний спокій і визначеність.

Вільним представникам знаку доведеться стати центром інтриг. У першій половині літа можливий короткочасний роман, який не переросте у серйозні стосунки. Леви не повинні приймати дану ситуацію близько до серця, так як ця людина йому просто не підходить. Зірки не стануть підтримувати бажання узаконити стосунки в 2020 році, тому захід краще відкласти.

У сімейних Львів виникне непереборне бажання пригод на любовному фронті з-за частих сварок зі своєю половинкою. У цей період можлива подружня зрада. Астрологи не рекомендують йти на поводу у короткочасних поривів і володіти здоровим глуздом. В кінці року сімейні Леви знову знайдуть подружню гармонію. У деяких пар з’явиться бажання завести дитину.

Діва

 Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

Рік Білого Пацюка стане для Дів періодом стабільних і щасливих відносин. Кожен день буде сповнений щирості, почуттів і пристрасті, які базуються на взаємності партнерів.

Астрологи не радять здійснювати необачні і необдумані вчинки, щоб не нашкодити іншим життєвих сфер. Занурення в любовні стосунки з головою може негативно вплинути на якість трудового процесу. Якщо справи залишити на потім, то згодом буде дуже важко повернутися в ритм.

Вільних Дів чекає успіх на любовному поприщі. Протягом року у знаку з’явиться багато цікавих знайомств та зустрічей з приємними людьми. Симпатії Діви в 2020 році обіцяють бути взаємними.

Представники знаку, у яких вже є супутник, отримають можливість розбавити відносини і вивести їх на новий рівень. Діви побачать самі позитивні якості в своєму партнері і переконаються у чистоті їхніх намірів. Рік буде сприятливим для створення сім’ї.

Сімейним Дівам доведеться пройти з розбіжностями, причиною яких стане фінансове становище. Вони можуть зіткнутися з невдоволенням своєї половинки про зайвого марнотратства. Астрологи радять Дівам складати сімейний бюджет спільно, щоб уникнути конфліктів і непорозумінь.

Ваги

 Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

Початок року Щура для представників знаку буде сповнене щасливими подіями. Ними буде керувати юнацька закоханість і пристрасть. Для сімейних терезів подружнє життя заграє яскравими відтінками, їх здолає нова хвиля почуттів до своїм половинкам. Самотні представники знаку нарешті зустрінуть людину, в якої будуть готові закохатися. Але ці відносини закінчаться так само стрімко, як і почалися.

Всі любовні зв’язки для Терезів у 2020 році будуть носити тимчасовий характер. На зміну відчуттю щастя будуть приходити припливи туги і розчарування. Не дивлячись на такий прогноз, представники знака не будуть страждати від нудьги і нестачі уваги.

Для Ваг без пари рік буде наповнений яскравими подіями і переживаннями. Вони відчують себе героями мексиканської мелодрами. Якщо Ваги хочуть обзавестися довгостроковими відносинами, то це варто робити не раніше другої половини літа. Цей період може стати сприятливим для зустрічі своєї другої половинки.

Ваги проявлять свої почуття і пристрасть по відношенню до своїм коханим. Вони захочуть нових відчуттів в інтимних відносинах і охоче поділяться своїми бажаннями зі своїми половинками. Зірки не рекомендують Терезам навалюватися на своїх обранцем з різкими проявами пристрасті, так як це може їх налякати.

Іноді через стримування своїх почуттів, Ваги будуть відчувати емоційні припливи. Щоб уникнути непорозумінь з боку партнера, необхідно дотримуватися міри в прояві своєї ніжності.

Скорпіон

 Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

В першій половині майбутнього року особисте життя Скорпіонів буде досить заплутаною. Вони повинні будуть пройти через безліч перешкод для того, щоб повернутися в нормальне життєве русло. Після закінчення всіх складнощів, представники знаку отримають нагороду у вигляді щасливих гармонійних відносин.

Астрологи радять Скорпіонам не приймати спонтанних рішень і не робити необдуманих вчинків. Ці темпераментні особистості часто шкодують про деяких своїх словах і діях. Нетривалі любовні зв’язки не принесуть очікуваного щастя і навіть стануть причиною неприємностей.

У 2020 році Скорпіони будуть оточені новими знайомствами. Вони нерідко будуть відчувати симпатію, але ці емоції треба тримати під контролем і не піддаватися на потік емоцій. Нові відносини представникам знака можна починати не раніше осені. В осінній період можлива доленосна зустріч зі своєю половинкою.

Скорпіони, у яких є сім’я, повинні будуть витратити багато сил на подолання сімейної кризи. Відносини з подружжям налагодяться ближче до кінця літа.

Стрілець

 Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

У 2020 році Стрільців очікують зміни в особистому житті. Весь рік буде сприятливим для укладення сімейних союзів, планування дітей та початку нових відносин.

Іноді Стрільці можуть стати жертвами конфліктних ситуацій. Але такі ситуації не залишаться в пам’яті Стрільців надовго. Астрологи рекомендують проявляти стриманість в прояві почуттів, але при цьому завжди говорити правду своєму обранцеві.

Для самотніх представників знаку зірки створять обставини, при відбудеться довгоочікуване знайомство з ідеалом. Протягом усього періоду Стрільці будуть відчувати романтика і ніжність. Відносини, які почнуться в другому півріччі можуть закінчиться міцними узами шлюбу і щасливою родиною.

Сімейні представники знаку будуть мучитися від почуття нестабільності і невизначеності. Їм слід проявити стриманість і не акцентувати увагу на недоліках своєї половинки.

Козеріг

 Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

Особисте життя представників знаку буде наповнений яскравими враженнями і фарбами в новому році. Події будуть як позитивні, так і негативні. Козерогам доведеться пройти через цілий ряд конфліктів зі своїм партнером. Козерогам слід бути стриманими, щоб уникнути неприємних ситуацій. Демонстрація образ не призведе ні до чого хорошого.

Якщо в житті Козерогів стався розрив відносин, не слід намагатися дати їм другий шанс. Незважаючи на спокусу повернутися в зону комфорту, цього робити не варто, так як зірки не передрікають нічого хорошого. Щастя з колишнім партнером потрібно залишити на сторінках минулого.

Самотнім Козерогам потрібно подивитися в майбутнє і забути про нещодавно розірваних відносинах. Сили і енергія знайдуть своє застосування в догляді за собою, самовдосконалення і пошуку нових цікавих знайомств.

Сімейні Козероги будуть відчувати неконтрольовану ревнощі, яка стане причиною сварок між подружжям. Повернути довіру до своєї половинці їм вдасться лише восени. В осінній період відносини знову знайдуть гармонійний і спокійний темп.

Водолій

 Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

Водолії можуть бути спокійні за романтичну сферу їх життя протягом року Білого Пацюка. Особисте життя буде переповнена спалахами пристрастей, емоцій і почуттів. Вони знайдуть нові знайомства і отримають взаємні симпатії.

Астрологи рекомендують представникам знака приділити увагу собі і зайнятися самовдосконаленням. Їм варто подумати про свої особливості, які заважають їм будувати довговічні і міцні стосунки. У новому році потрібно виявити старання і постаратися позбутися від цих якостей. Представників знаку відрізняє надмірна ревність і почуття власності. Зоряний прогноз радить тримати емоції під контролем і не влаштовувати сцени ревнощів на порожньому місці.

Рік буде сприятливим для пошуків свого партнера для одиноких Водоліїв. Вони отримають масу романтичних почуттів і переживань. При взаємній симпатії нові відносини зможуть перерости в щасливий шлюбний союз.

Представники знаку, у яких є пара, зможуть розчинитися у своєму коханому і зайнятися облаштуванням сімейного гніздечка. Водоліям буде необхідно докласти зусиль зі своєї сторони для досягнення максимальної точки комфорту та взаєморозуміння. Астрологи рекомендують відправитися в спільне подорож і знайти час для спільного дозвілля. Це допоможе зміцнити досягнутий рівень відносин.

Риби

 Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку

Рік Металевої Щури стане для риб досить неоднозначною в плані любовних відносин. Перед тим, як знайти довгоочікуване щастя, їм доведеться пройти через багато труднощів і подолати ряд невдач. Більшість неприємностей буде відбуватися саме з вини Риб, які володіють складним характером, що заважають побудувати гармонійні стосунки.

Початок року може спровокувати представників знаку вступити в нетривалу любовну інтригу. Такий зв’язок не принесе нічого, крім розчарування. Протягом першої половини року Рибам варто утриматися від серйозних відносин.

Сприятливий період для особистого життя почнеться не раніше серпня. Тоді вони отримають можливість зустріти потрібну людину.

Сімейні Риби відчувають труднощі і постійно намагаються змінити свого партнера в пошуках нових відчуттів. Астрологи рекомендують утриматися від випадкових зв’язків, щоб не зруйнувати сім’ю.

Проблеми зі своєю половинкою носять тимчасовий характер і якщо Рибам вдасться зберегти подружню вірність, то відносини знову знайдуть гармонію і взаєморозуміння.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!