Перше побачення: як запросити дівчину, куди покликати, як себе вести, що подарувати

Часом одне побачення здатна перевернути світ з ніг на голову. Правильне місце, галантне поводження, вдалі жарти часто стають початком найкрасивіших історій кохання.

Однак, як театр починається з вішалки, так і романтичний вечір починається з питання про те, як запросити дівчину на побачення. Зробити це можна різними способами: просто по СМС або супроводивши запрошення милим подарунком.

Як правильно запропонувати перше побачення

Мабуть, саме перша зустріч визначає подальший розвиток відносин. Слід приділити увагу тому, як вести себе на першому побаченні з дівчиною, куди її покликати і що зробити, щоб вразити її в саме серце.

Куди запросити

pervoe svidanie: kak priglasit devushku, kuda pozvat, kak sebya vesti, chto podarit56 Перше побачення: як запросити дівчину, куди покликати, як себе вести, що подаруватиПеред вибором місця зустрічі варто оцінити характер дівчини. Любительці гучних вечірок навряд чи припаде до смаку тиха кав’ярня, а домашній дівчинці не сподобається бар, набитий людьми напідпитку. Куди зводити дівчину на перше побачення:

 1. В парк атракціонів. У кожній представниці прекрасної статі живе дитина, який буде в захваті від солодкої вати, катання на каруселях і прогулянки по тінистих алеях.
 2. В кіно. Якщо тем для розмов поки немає, то основним варіантом, куди запросити дівчину на побачення буде кіно. За переглядом фільму можна поспостерігати за поведінкою об’єкта симпатії і оцінити взаємність почуттів. Тонким натурам замість кіно слід відправитися в театр чи оперу.
 3. У кафе. Класичний варіант, куди запросити дівчину на перше побачення. Якщо бюджет дозволяє, то можна спланувати вечір у гарному ресторані. Втім, зараз є безліч стильних закладів з фаст-фудом, приємною атмосферою і приємним чеком.

Як покликати

Згода представниці прекрасної статі залежить від симпатії до молодій людині. Проте воно часто пов’язано і з тим, як запросити дівчину на побачення.

Незалежно від способу запрошення, варто зберігати спокій і впевненість. Сором’язливість, заїкання, притуплений погляд – все це зіпсує враження.

Покликати на зустріч можна:

 1. Особисто. Самий кращий, але не простий спосіб. Підкреслить сміливість, силу характеру і мужність.
 2. З допомогою записки або листи. Досить романтичний варіант, що відсилає до Ромео і Джульєтту. Необхідно написати невелику записку або повноцінне лист з визнанням, а потім підкинути його обраниці або відправити поштою. Мінус такого способу – занадто довге очікування відповіді і ризик, що адресат не отримає послання.
 3. По телефону. Якщо немає можливості покликати особисто, то можна просто зателефонувати. Краще почати розмову на абстрактні теми, а потім плавно підійти до головного питання. Альтернативний варіант – відеодзвінок.

pervoe svidanie: kak priglasit devushku, kuda pozvat, kak sebya vesti, chto podarit57 Перше побачення: як запросити дівчину, куди покликати, як себе вести, що подарувати

При розмові з дівчиною по телефону головне відкласти всі інші справи

Щоб вона не змогла відмовитися

Звичайно, дівчина може відмовитися піти на зустріч. Причин цьому багато: відсутність симпатії, сором’язливість, відсутність часу. Однак є певні правила, як запросити дівчину на побачення, щоб вона не змогла відмовитися.

Не варто запрошувати у всіх на виду. Обраниця може засоромитися проявляти симпатію перед друзями та колегами. Звати краще суворо наодинці. Також:

 • варто бути гранично ввічливим;
 • не потрібно вести себе нахабно;
 • не треба задавати питання в лоб – краще завести бесіду.

Часта помилка – запрошення на побачення всіх дівчат поспіль. Якщо представниця прекрасної статі дізнається про подібній поведінці, то ризик відмови істотно зросте.

Як це зробити красиво

Запрошення на зустріч теж може справити враження. Є кілька варіантів, як красиво запросити дівчину на побачення. Можна натякнути на плани на вечір, написавши пропозицію провести час разом на квиток у кіно, в театр або на виставку.

Чудово доповнить запрошення маленький букет квітів або десерт.

Перед тим як красиво запросити дівчину на побачення, варто потренуватися текст. Висловлюватись треба просто і зрозуміло. Використовувати витіюваті мовні звороти не треба – це поганий тон і виглядає безглуздо.

Варіанти для дівчата-колеги

pervoe svidanie: kak priglasit devushku, kuda pozvat, kak sebya vesti, chto podarit58 Перше побачення: як запросити дівчину, куди покликати, як себе вести, що подаруватиЗапрошувати колегу потрібно далеко від вух інших співробітників. Краще переконатися, що дівчина нікуди не поспішає і не надто зайнята. Якщо ж на роботі заборонені службові романи, то краще переговорити за межами офісу. Як запросити колегу-дівчину на побачення:

 1. Використовувати «підручні засоби». Працівник ресторану може написати запрошення на блюді і пригостити ним обраницю. Якщо робоче місце в офісі, то прекрасний варіант – створити текст на комп’ютері, а потім відправити його на роздруківку на принтер дівчини.
 2. Переговорити в обідню перерву. Можна ненароком запропонувати пообідати разом, а потім запропонувати провести романтичний вечір.
 3. Стікер. До робочого місця колеги слід прикріпити записку з милим текстом і запрошенням.

Оригінальні способи

Вибираючи креативні методи, важливо не переборщити. Відмінний спосіб, як оригінально запросити дівчину на побачення, – видеоприглашение. Його потрібно записати на камеру і відправити на телефон або електронну пошту. Можна пограти в шпигуна: переодягнутися в темний плащ, окуляри і капелюх і вручити обраниці записку з запрошенням. Налаштувати на романтичний лад дозволить букет і записка, доставлені кур’єром.

Як це зробити коротко в смс або листуванні

Якщо запрошувати на зустріч особисто страшно, то варто написати повідомлення. Перед тим як запросити дівчину на побачення по смс, варто поцікавитись її справами і трохи поспілкуватися. Не потрібно «винаходити велосипед». Краще обмежитися простими питаннями:

 • «Що ти робиш завтра ввечері?»
 • «Давай сходимо в кіно/театр/в парк»
 • «Я купив квитки, напиши мені компанію»

Краще використовувати питання, що не дають варіанти відповідей. Тоді у дівчини буде менше шансів відмовитися.

Як вести себе

Якщо обраниця погодилася на спільний вечір, то пора переходити до наступного етапу. Щоб відчувати себе впевнено, важливо продумати, як вести себе на першому побаченні з дівчиною.

Про що говорити

При першій зустрічі краще дотримуватися нейтральних тем. Добре поговорити про друзів, хобі, домашніх вихованців. Можна обговорити книги, фільми або комп’ютерні ігри. А от колишні відносини або сексуальні фантазії – табу.

Як спілкуватися з дівчиною

Головне – залишатися самим собою. Пафос, хвастощі, награна нахабство зіпсують все враження від спілкування. Рано чи пізно будь-які маски будуть зірвані, а щирість і ввічливість будуть у ціні завжди.

Які питання можна задавати

Важливо не тільки, як правильно запросити дівчину на побачення, але і як не перейти межу. Рекомендується ретельно «фільтрувати» питання. Якщо дівчина захоплюється фітнесом можна дізнатися про бажаних видах спорту та методики тренування, у домашньої дівчинки – запитати про будь-класиків, а в душі компанії – дізнатися про друзів. Провокаційні питання, що стосуються сексу, таємниць, страхів, краще не ставити.

pervoe svidanie: kak priglasit devushku, kuda pozvat, kak sebya vesti, chto podarit59 Перше побачення: як запросити дівчину, куди покликати, як себе вести, що подарувати

Потрібно, щоб було цікаво обом

Потрібно готувати подарунок і що подарувати

При бажанні можна зробити невеликий подарунок. Дарувати дорогі речі на першому побаченні не прийнято. Краще обмежитися букетом квітів, кульками, м’якою іграшкою або іншим сувеніром. Що подарувати дівчині на першому побаченні:

 • недорогу милу брошку;
 • символічний брелок;
 • смачний комплімент.

Як запропонувати зустрічатися

Пропонувати зустрічатися, звичайно, потрібно особисто. Після декількох побачень при взаємній симпатії варто завести тему про стосунки. Добре взяти дівчину за руку, обійняти її і запропонувати стати парою.

Як покликати дівчину, з якою є контакт, на друге побачення

Якщо перша зустріч пройшла успішно, то можна замислитися про другий. Краще дати обраниці пару днів перерви, щоб вона встигла скучити. Як запросити дівчину на друге побачення, залежить від планів на вечір. Можна зробити нову зустріч продовженням попередньої. Наприклад, якщо минулого разу пара бачилася в парку атракціонів, то запрошення можна написати на квитку або упаковці попкорну.

Що таке френдзона

Якщо дівчина вперто відмовляється переводити відносини в романтичне русло, то, швидше за все, хлопець потрапив під френдзону. Стати «найкращим другом» улюбленої, звичайно, не межа мрій. Однак вибратися з болота френдзоны все-таки можна.

Висновок

 1. Перше побачення не повинно бути наповнене подіями. Краще зробити акцент на неспішної бесіди в спокійній обстановці, а насичену програму залишити на інший раз.
 2. Неважливо, як запрошувати дівчину на побачення: у ВКонтакте, по смс або особисто. Головне, показати їй щирий інтерес і симпатію.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради