Як прибрати синю панель заголовка в Firefox

kak ubrat sinyuyu panel zagolovkov v firefox42 Як прибрати синю панель заголовка в Firefox

Як ви вже знаєте, Firefox 57 поставляється з новим користувальницьким інтерфейсом, відомим як «Фотон». За замовчуванням зовнішній вигляд браузера включає темно-синю рядок заголовка, яка не відповідає загальному вигляду вікон в ОС. Сьогодні ми побачимо, як відключити синю панель заголовка в Firefox, щоб вона виглядала як рідна.

Firefox 57 — величезний крок вперед для Mozilla. Браузер поставляється з новим користувальницьким інтерфейсом під кодовою назвою «Фотон» і оснащений новим движком «Quantum». Це був важкий крок для розробників, тому що в цьому випуску браузер цілком підтримує підтримку надбудов на основі XUL! Всі класичні доповнення є застарілими і несумісними, і лише деякі з них перейшли в новий API WebExtensions. Деякі з застарілих доповнень мають сучасні заміни або альтернативи. На жаль, є багато корисних доповнень, які не мають сучасних аналогів.

Механізм Quantum призначений для паралельної обробки та обробки сторінок. Він побудований з багатопроцесорної архітектурою для обробки CSS і HTML, що робить його більш надійним і швидким.

Існує два способи відключити синю рядок заголовка в Firefox 57. Ви можете включити рядок заголовка або змінити тему. Давайте розглянемо їх.

Як прибрати синю панель заголовка в Firefox

Щоб відключити синю заголовок Firefox, зробіть наступне:

 • Натисніть кнопку меню гамбургера (остання кнопка справа на панелі інструментів)
 • З’явиться головне меню. Натисніть «Персоналізація». kak ubrat sinyuyu panel zagolovkov v firefox43 Як прибрати синю панель заголовка в Firefox
 • Режим налагодження буде включений. У нижній частині знайдіть і позначте галочкою поле «Заголовок».kak ubrat sinyuyu panel zagolovkov v firefox44 Як прибрати синю панель заголовка в Firefox
 • Заголовок Firefox включений і синя панель зникла.
 • Відключити синю панель заголовка в Firefox за допомогою теми

 • Натисніть кнопку меню гамбургера і натисніть кнопку «Налаштувати»
 • Натисніть на елемент «Теми» в нижній частині панелі «Налаштувати».
 • Натисніть на тему «Світло» в випадаючому списку. Firefox Disable Blue Color On Title Bar
 • Використовуючи будь-який з перерахованих вище методів, ви можете змусити свій Firefox виглядати рідним Windows 10.
  Варто відзначити, що включена рядок заголовка відповідає кольору акценту Windows 10, в той час як тема Light в браузері Firefox зберігає білу рядок заголовка.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради