До чого свербить ліве або праве зап’ястя – народні прикмети по днях тижня

2b9e162a5ecd8428a58639702c2bf6e1 До чого свербить ліве або праве запястя – народні прикмети по днях тижня

Майже у всіх культурах світу, незалежно від рівня розвитку і віросповідання, праву сторону тіла наділяють позитивною силою, ліву – негативною. Всі наші предки здавна знали, до чого свербить праве або ліве зап’ястя, що нам цим хочуть сказати прикмети.

Що говорить сторона тіла

В уявленнях слов’ян за нашим правим плечем знаходиться світлий ангел, який нам підказує правильні бажання, спонукає до добрих учинків. Тому, якщо свербить зап’ясті правої руки, вас чекає зустріч з рідним чи просто доброю людиною, повернення боргу, грошова прибуток, інші події, що приносять радість.

За лівим плечем – наш особистий демон, який штовхає нас на дурні вчинки, які приносять всілякі біди на нашу голову. Тому зап’ясті лівої руки буде свербіти, якщо нам доведеться спокуса, неприємність, або ми рухаємося в неправильному напрямку за життя.

5b60f58416fecde81618ae04c437c8a0 До чого свербить ліве або праве запястя – народні прикмети по днях тижня

День тижня

Дізнайтеся, що вас чекає в найближчому майбутньому в залежності від сторони тіла, на якій свербить зап’ясті.

 • Понеділок. Свербить праве зап’ястя – це обіцяє три приємні речі: зустріч з симпатичним вам людиною, але не родичем; прибуток, звідки не чекали; день, в який вам щаститиме в усьому. Ліве зап’ястя свербить до явно менш приємним речам. Це обіцяє догану від начальства, а якщо ви хоч якось пов’язані з криміналітетом або незаконним бізнесом, це може передбачати арешт і тюремне ув’язнення. Будьте обережні!
 • Вівторок. Праворуч – нові події: цікава робота, відрядження, поїздка у приємне місце з цікавими людьми. Можливий візит старого друга. Зліва – тиск та обмеження волі (не обов’язково арешт). Це може бути заборона на відвідування будь-яких місць, на певну діяльність, нездоланні перешкоди в справах. Або ви самі, добровільно і без примусу, зробите дорогий подарунок близькій людині. І не пошкодуєте про це!
 • Середовище. Свербіж в правому зап’ясті обіцяє романтичні пригоди для холостяків і спалах почуттів у пар, які вже давно разом. Але якщо романтика не в пріоритеті, можливо раптове повернення боргу, на яке ви вже не сподівалися. Ліва рука свербить в середу помилку, неправильного вчинку і самобичування з цього приводу. А ще – до великого розчарування в людині, з яким ви довіряли. Він може вас підставити, «кинути» на велику суму або зробити інший непорядний вчинок по відношенню до вас.
 • Четвер заслужено вважається днем виграшів та премій. Засвербіло зап’ясті правої руки – сміливо можете йти до шефа за збільшенням або підвищенням. Також можете переходити в наступ на любовному фронті, ваша половинка буде до вас прихильною. Але якщо свербить зліва, на романтику не розраховуйте, це обіцяє сварки і конфлікти з близькими. Постарайтеся не бути наївними, вас спробують по-крупному обдурити.
 • П’ятниця. Свербіж у правому зап’ястному суглобі обіцяє успіхи на роботі, підвищення по службі, отримання грошового заохочення ваших успіхів. В той же час може передвіщати візит родичів, які розташовані дати вам грошей в борг, якщо така потреба є. А от ліва сторона нижче долоні обіцяє конфлікти на роботі з колегами, невдоволення шефа, і навіть позбавлення преміальних. Також, коли свербить ліве зап’ястя, це може бути застереженням про можливу крадіжку. Тримайте гаманець при собі, а цінні прикраса краще не одягати.
 • Субота. Свербляче, «неспокійний» і довго не успокаивающееся чесання в правій руці – ознака ніжності, любові та подарунків. Причому чим довше не заспокоюється свербіж, тим на більш дорогий подарунок можна розраховувати. Але не тільки в матеріальному, але і в духовному плані. Для дівчини, наприклад, це може бути знак того, що хлопець покличе заміж, для заміжньої дами – що чоловік подарує путівку на відпочинок, та інші приємні несподіванки. Чешущаяся ліва кисть обіцяє зворотне: велику втрату матеріальних благ, грошей, або ж розставання з близькою людиною, розрив відносин, катастрофічну сварку з батьків ямі або дорослими дітьми. Замислили аферу? Не вплутуйтеся в цю справу – і самі залишитеся в програші, і повагу знайомих втратите.
 • Неділя. Свербить права кисть – це обіцяє знайомство з високопоставленою людиною, який в найближчому майбутньому зіграє позитивну роль у вашому просуванні по службі, бізнесі, законних угодах, що приносять прибуток. Крім того, в неділю трапиться шанс вигідно продати що-то вам непотрібне. Що стосується чесання в лівому зап’ясті, то тут прикмета не настільки плачевна – вам належить короткочасний відпочинок, постарайтеся провести його спокійно, без втрат. А ще можете витратити пристойну суму на розваги, але шкодувати не будете, воно того варто.

e92461815b700d5e710f235493f22811 До чого свербить ліве або праве запястя – народні прикмети по днях тижня

Зв’язок з безпосередніми подіями

Ви очікуєте чогось приємного: ось-ось має здійснитися мрія, належить пристрій на нову престижну роботу, отримання червоного диплому про закінчення вузу, народження дитини, та хіба мало чого чудового може відбутися і при цьому свербить праве зап’ястя – бути свята і нагород! Також прикмета каже, що коли свербить праве зап’ястя, вам пощастить не тільки у відносинах, але і в справах: все піде як по маслу, а всі починання увінчаються успіхом.

Припустимо, вам належить важлива зустріч, переговори, від яких залежить дуже багато: прибуток або втрата, бідність чи багатство, здоров’я або страшний діагноз. Ви весь час думаєте про це, прокручуєте варіанти, просіть допомоги вищих сил. І ось перед самою зустріччю відчуваєте, що нестерпно свербить зап’ясті лівої руки. Що означає ця прикмета? А причина очевидна: ви зараз відчуваєте злість і невдоволення собою, збираєтеся вчинити неправильно.

Якщо відразу сверблять обидва зап’ястя, то перед вами відкривається чудова перспектива, але будьте обачнішими у словах і вчинках, так як можете все зіпсувати.

af4193eeb002eda5f5d84cdd4c34897c До чого свербить ліве або праве запястя – народні прикмети по днях тижня

Обряди на хороші перспективи

Дізнайтеся, що робити, щоб не збулися ваші найгірші очікування, якщо свербить ліва рука:

 • Чесати свербляче місце в напрямку до себе (незалежно від того, на лівій руці воно або на правій). Так ви приманите до себе і удачу, і гроші.
 • Поцілувати зап’ястя, а потім знизу вгору чесати про його підборіддя.
 • Стиснути руку в кулак і поцілувати його, потім почухати зап’ясті про дерево (існують варіанти – про кишеню або червону річ) – до себе.
 • Бажаючи принадити гроші, почухайте купюрою, складеною вчетверо, свербляче зап’ястя – до себе, до себе! А також, щоб гроші не полишали ваш дім, рекомендуємо ознайомитися з публікацією – «Чому ввечері ні в якому разі не можна давати гроші в руки?».
 • Якщо свербить ліве зап’ястя, просто поміняйте полюси», сказавши: «Права – роззява, ліва – королева», і удача знайде дорогу до вас!

Якщо змусите себе мислити і діяти позитивно, удача буде на вашому боці, яке б з зап’ясть не свербіло.

Нюанси тлумачення

Також пам’ятайте про те, що чесання кистей вказує тільки на події в самий найближчий час, а не на віддалену перспективу.

Крім того, є ще одне тлумачення за яким права кисть у чоловіків свербить до прибутку, ліва – до витрат. А у жінок все навпаки: через ліву руку (долоню і зап’ястя) до них приходять блага, а через праву вони їх віддають у вигляді подарунків собі та близьким, коханим.

0bfd3ccf6ab36f9af146dfe3b096e2e9 До чого свербить ліве або праве запястя – народні прикмети по днях тижня

А чи так це, і чи збуваються прикмети про те, яке зап’ясті у вас засвербіло – ліве, праве, а то і обидва, можете перевірити тільки ви самі. Слідкуйте за подіями, за своїми відчуттями, і тоді будь-яка прикмета стане для вас лише сприятливою.

Головне, щоб ви сприймали їх, як сигнали світлофора. Загорівся зелений (засвербіло праве зап’ястя) – вперед, до перемог і тріумфів. Спалахнув червоний (свербіж у лівому) – пригальмувати, почекайте більш сприятливого моменту, навіщо лізти на рожен і отримати «стусана» від долі в образі начальства або оточуючих). Жовтим можна позначити нездоланний свербіж в обох зап’ястях відразу.

Готуйтеся до розумних вчинків і опору тиску на вас. Від ваших зважених рішень буде залежати – загориться після жовтого червоний, або весело заграє життєрадісний зелений. Удачі вам у всьому! І пам’ятайте: тільки від вас залежить, чи зможете ви її принадити!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради