Втратити кільце: прикмета для срібних, золотих, від прикрас

Втратити кільце – прикмета погана незалежно від його призначення (обручку, звичайне, спадкове). З-за своєї форми кола воно вважається одним з найсильніших оберегів. Це властивість прикраси використовують в ритуалах як магічні вчення, так і релігійні конфесії. Втрата прикраси, а в особливості його крадіжка вважаються ознаками ворожих підступів. У магії існують обряди наведення порчі на людину за викраденому кільцю.

До чого втрачається кільце

В точному тлумаченні прийме багато залежить від призначення кільця, а також від того, яким шляхом прикраса потрапило до людини:

 1. Якщо дівчина загубила обручку – в майбутньому відбудеться сварка з обранцем. Залежно від обставин до весілля справа може не дійти.
 2. Втрата обручки, спричиняє проблеми у відносинах з партнером, розлучення, смерть коханої людини.
 3. Втрата релігійного прикраси з написом «Спаси і збережи» – ознака нещирості у стосунках з богом, помилкової віри.

7e200e7f76fdc5bf50c4f8ef1dc4a6b8 Втратити кільце: прикмета для срібних, золотих, від прикрасЯкщо втрачений подарунок, незабаром відбудеться сварка з дарувальником.

Прикмета в залежності від матеріалу прикраси

Втрата кільця трактується по-різному в залежності від матеріалу, а також обставин зникнення та деяких особливостей життєвої ситуації власника. Якщо трапилося втратити золоте кільце, в дію, згідно з повір’ями, вступає одна з таких прикмет:

 1. Відпущення гріха, якщо нещодавно власник кільця порушив якусь із заповідей.
 2. Відновлення втраченої фінансової стійкості. Прикмета спрацьовує, тільки якщо на момент втрати золотої прикраси господаря переслідують невдачі.
 3. При благополуччя у справах, навпаки, варто очікувати низки невдач, які розпочнуться через кілька днів після зникнення прикраси.

Втратити срібне кільце – прикмета без позитивних трактувань. Вона віщує:

 • тривалу розлуку з близькою людиною;
 • смерть когось із найближчого оточення.

Пропажа кільця з недорогоцінних металів не веде до катастрофічних наслідків. Затвердження розглядається як з точки зору фінансових втрат, так і з позиції забобонів. Вважається, що господаря зниклого кільця в цьому випадку чекають:

 • Розчарування у своїй діяльності, незадоволеність роботою, отриманою винагородою.
 • Негативні враження, якщо кільце пропало напередодні поїздки.
 • Дрібні сварки в сім’ї або з друзями.

Що обіцяє втрата жінці і чоловікові

Якщо довелося втратити кільце комусь з пари, наслідки залежать від статі втратив. Чоловік, за прикметами, ризикує після втрати шлюбного символу стати вдівцем.

Для жінки перелік наслідків більш різноманітний і включає:

 • невірність чоловіка;
 • його хвороба;
 • серйозну сімейну сварку;
 • зраду;
 • розлучення.

Такі вироби найчастіше зроблені з дорогоцінних металів, так що їх пропажа сама по собі є фінансовою втратою для сім’ї. Але виникнення прийме викликано підсвідомим обвинуваченням і підозрами з боку чоловіка або дружини в тому, що людина не дорожить шлюбом. Обручка – символ такого союзу, а раз чоловік або жінка його де-небудь забули – відносинами вони, за підозрами інших людей, не дорожать.

Що робити при втраті кільця

Люди примудряються втратити прикраса будинку. Якщо це сталося, найпростіший спосіб знайти пропажу – зробити прибирання. Прихильники повір’їв вважають, що заховані прикраси – витівки домовика. Часто від них можна почути пораду пригостити будинкового і попросити його повернути перстень. Своїм подарунком ви задобрите його – і відразу повернеться пропажа.

Щоб наслідувати їх порадою, необхідно поставити на кухні поруч з пічкою блюдечко з молоком і печивом. Сказати при цьому: «Пограв і віддай, пригощайся». Незабаром після цього ритуалу перстень повинен повернутися до власника.

Дії, якщо втрачене кільце знайшлося

Вважається, що втрачена на час річ була оберегом, а причина зникнення – відведення біди від власника персня. У прихильників магічних вчень інша думка. Вони вважають, що прикраса у таких випадках не пропадало, а було вкрадено, а потім підкинули недругом. За повір’ями, на цій речі тепер псування або прокляття. Щоб її зняти, знову знайдене промивають у святій воді і читають над ним молитву. Невіруючі воліють змови власного виробництва.

6763675cc814912a05eb74f46a817f02 Втратити кільце: прикмета для срібних, золотих, від прикрасЯкщо вдалося втратити й знайти кільце в один день – це вважається сприятливою ознакою незалежно від ритуальної належності і матеріалу, з якого перстень, виготовлений.

Що значить втрачати прикраса у сні

Втратити оберіг уві сні за змістом ідентично втрати в реальності. Якщо уві сні не вдається знайти перстень або печатку, людину чекають втрати. При цьому різновид невдач залежить від типу кільця. Втратити печатку – провісник бюрократичних проблем. Втрата персня з дорогоцінним каменем – втрата спонсора. А якщо у жінки уві сні загубилося обручку, є ризик руйнування шлюбу з-за нещасного випадку або зради. Якщо уві сні втратити неприємний перстень, наяву відбудеться вирішення якої-небудь проблеми.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради