Прикмета: кажан залетіла в будинок, квартиру – до чого це

Багато чули моторошнуваті забобони про те, що кажан всередині будинку – фатальний знак, погана прикмета. Але не варто переживати заздалегідь, спочатку потрібно розібратися в тому, з якою метою з’явилася в будинку летюча мисливиця.

04d6c159be3152d8d0c907b3487fbcd5 Прикмета: кажан залетіла в будинок, квартиру – до чого це

Що символізує кажан

Здавна нічні істоти вважалися слугами і посланцями темних сил. Простий люд вірив, що вони допомагають відьом і чаклунів, переносячи прокляття. Пов’язували такі повір’я і з жахливим зовнішнім виглядом літунів, і з їх незвичайним способом життя, загадковістю.

Зазвичай ці істоти не тягнуться в людські домівки до світла і тепла, а тримаються осторонь і тільки вилітають ввечері на полювання, тому, якщо кажан залетіла у вікно, то незвичайна подія вважається поганим знаком.

Летюча миша породила прикмети і забобони навколо свого образу вже давно, але потрібно відрізняти значущі події від випадковостей:

 • якщо неподалік від будинку знаходиться житло нічних тварин, то випадковий заліт мишки може і не мати особливого сенсу;
 • якщо з квартири тягне вологою, гість може залетіти в пошуках комах, якими він живиться;
 • дивна музика і вібрації також можуть впливати на звірів, оскільки вони орієнтуються за допомогою ехолокації;
 • підвищення тиску перед дощем іноді дезорієнтує кажанів, з-за чого вони можуть битися об скло.

Якщо в районі літуни не водяться або в сім’ї і без того спостерігається гнітюча атмосфера – непроханого гостя можна розцінити як попередження про прийдешні неприємності.

До чого кажан залітає в будинок

Прикмета, коли кажан залетіла в будинок, зустрічається в різних культурах. Народні забобони кажуть, що це дуже поганий сигнал. “Посланець з темряви” може передвіщати матеріальні втрати, позбавлення роботи, сварки або проблеми зі здоров’ям. Зазвичай як знак сприймали приліт миші напередодні важливих подій, рішень, або якщо в будинку є хворий.

Коли в родині постійно сваряться, прихід “повідомлення” потрібно розуміти як нагадування про добро і зло, сигнал до примирення. Якщо хтось поглинений тяжкими думками, він може залучити посланця, а щоб відштовхнути нечисть – треба відігнати все погане від серця.

Баба з порожнім відром - що означає прикмета наяву і уві сні, що, якщо чоловік втретился

Якщо тварина влетіло до молодятам або після появи в сім’ї малюка, з купівлею обновок або до новим господарям приміщення – знак може говорити про небезпечність підприємства, проблеми у відносинах або сумної долі.

А ось китайські майстри феншуй вважають живих істот вісниками багатства. Якщо крилатий гість прилетів в офіс, це скоріше до майбутньої вигідною угоді, а до домашнього вогнища він несе добробут і збагачення, стабілізацію фінансового становища, часті премії. Можна зрозуміти такий знак, як схвалення часу для великої покупки.

a79143baefe43ff03952d33927ab8fe3 Прикмета: кажан залетіла в будинок, квартиру – до чого це

У вікно

Якщо в розчинені кватирку залетів кажан – прикмета свідчить, що бути неприємностей. Якщо крилатий гість потрапив через кватирку – проблеми будуть незначними, а якщо вікно було відчинене навстіж – то істотними. З іншого думку, що проникла в кватирку вісниця має точну мету, оскільки випадково потрапити у вузький отвір майже неможливо. Тому до такого знаку придивлялися уважніше.

Іноді, за аналогією з поштовими голубами, такий візит можна розуміти як погані вести здалеку або поява нового знайомого з недобрими намірами.

Якщо миша забилася між стекол – це означає, що комусь в будинку погано на душі, він не може позбутися від тяжких переживань або відчуває себе в клітці. Також це підказує, що сім’я захищена добрими духами і нечисть безсила.

На балкон

Вважається, що коли миша залітає на балкон – це ніяк не відноситься до господарів дому, просто тварина полює і користується доступним простором. А ось якщо миші поселилися десь в області вашого балкона – варто задуматися, не привернуло щось темну енергію. При цьому можна зробити діагностичні та захисні заходи:

 • обстежити здоров’я;
 • поворожити зручним способом, немає невидимих проблем у житті;
 • очистити енергетику приміщення;
 • повісити оберіг, який відлякує тварин.

Кажуть, що кішка в будинку відлякує не тільки дрібних тварин, але і всіляку нечисть.

У двері

Якщо кажан залетів у квартиру через поріг, це може мати кілька значень, але найчастіше обіцяє тяготи. Символічно це означає, що в дім прийде нещастя. Іноді це може передбачати появу непроханих гостей, недоброзичливців у житті. Часом – хвороби або догляд родичів.

Сова символ чого: в будинку – значення прикмети про фігурці, опудала, статуетці

Враховуйте пору року

Не завжди приліт руконогого тягне біди. Наприклад, навесні, коли у звірків з’являється молодняк і починає вчитися літати, недосвідчені мишки можуть просто збитися з правильного курсу. А восени, у пошуках їжі перед настанням холодів, відчайдушні літуни можуть випадково потрапити в пастку вашого вікна. У літній час голодні миші залітають на вогник, знаючи, що навколо світильників завжди багато їжі.

Незвично, якщо тварина з’явиться серед дня або холоду – коли його зовсім не чекаєш. Це вважається поганим знаком.

Є прикмета: якщо в хату залетів кажан на початку року – це до прибутку, а на спаді, восени – до втрат.

916a1b0ade9f14dd865636e54b6bbf71 Прикмета: кажан залетіла в будинок, квартиру – до чого це

Що робити з гостем

Якщо кажан залетіла в кімнату, краще всього залишити вікно відкритим, вийти з приміщення і прикрити двері, щоб не контактувати з твариною і не лякати його. Швидше за все, гостя сама знайде дорогу, особливо в прохолодну ніч.

Якщо ж звір наляканий і ховається або не ворушиться, може знадобиться більш активну участь. Мишку найкраще акуратно накрити коробкою, просунути під неї лист щільного картону або пластику і перенести в такій “клітці” на балкон, у відчинені двері або вікно, обережно випустивши створення. Бажано не викидати літуна з висоти – перелякане тварина не завжди може швидко зорієнтуватися в просторі.

Ще один варіант – надіти рукавички і взяти в руки щільну тканину, після чого обережно взяти тварину руками – і відпустити на свободу. Брати мишку потрібно обережно, щоб не завдавати їй шкоди і не провокувати на агресію.

У разі отримання подряпин чи укусів від залетевшей миші обов’язково звертаються до лікаря і проходять курс лікування.

Живе створіння не можна вбивати, яким би загрозливим воно не здавалося. Крім моральної сторони питання, летюча миша в будинку – передвісник біди, тому її загибель може посилити дію ознаки.

Інші забобони

Народні прикмети стосуються не тільки попереджень про небезпеку, але навіть простий метеорології. Раніше за поведінкою кажанів передбачали дощ. Іноді страшний удар мишки про скло міг говорити про зміни в атмосферному тиску, прихід сезону злив. Це означає, що роботи на городі і в полі потрібно відкласти.

Чому подружжю не можна спати під різними ковдрами - прикмети

Зустрічаються прикмети любовного змісту. Наприклад, якщо нічний гість втручався в кімнату незаміжньої дівчини – це обіцяло поява у неї нареченого. А от коли миша влітала в подружню спальню, це натякало на зради в шлюбі і наявність коханців у однієї з сторін. При цьому вирішувати проблему знаючі люди рекомендували мирно – без скандалів і сварок. Миша потрібно просто випровадити, не завдаючи їй, як і учасникам сімейної драми, шкоди.

Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах

Щоб відвести неприємності, які могла напророкувати неждана гостя, можна вдатися до кількох рішень:

 • Віруючим людям варто сходити в церкву, три дні запалювати освячену свічку в будинку, окропити будинок святою водою.
 • Прихильники інших езотеричних традицій можуть обійти будинок з запаленою свічкою для очищення, причому потрібно пройти всі кімнати та куточки, де навіть не була темна мандрівниця.
 • Чисто з медичної точки зору важливо обробити місця, де побувала миша, дезинфікуючим розчином в рукавичках – з хлором, лугом або з милом та перекисом. Оскільки летючі миші можуть бути переносниками захворювань, до них не слід торкатися голими руками і контактувати з виділеннями тварини.

Не варто лякатися простих життєвих речей, але якщо подія підказує страшні знаки – подумайте, чи часто ви молитеся, не тримайте чи поганих думок або образ, які могли притягнути до вас темного посланника. Якщо в будинку останнім часом була погана атмосфера – помиріться з тими, з ким у сварці, викинете мотлох, вибачте кривдників, щоб баланс світлого відновився.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
Додати коментар

×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!