До чого сниться зла і агресивна собака ? – сонник

Якщо добра, ласкава собака в сновидіннях символізує вірних друзів, то зла, агресивна – підступних ворогів. Також сон може вказувати на руйнування дружніх відносин. Щоб правильно розшифрувати нічне бачення, потрібно згадати сюжетні подробиці: як виглядала собака, що робив сновидець, які емоції відчував.

f4066970c1a6254fc0fab3d8aecc8186 До чого сниться зла і агресивна собака ? – сонник

Сни-застереження про злих собак

Собака, яка уві сні гарчить, гавкає, намагається накинутися на сплячого, – це попередження про підступні плани ворогів. Висока ймовірність, що побачив такий сон людина в реальності посвариться з друзями з-за свого некоректної поведінки.

Сон може побачити людина, яка вже образив одного, в чому глибоко розкаюється. А рана від собачого укусу означає, що потрібно обов’язково зробити спробу відновлення дружніх відносин. Тобто образ злого тваринного підказує спящему, що пора задуматися над подальшими стосунками як з друзями, так і з недоброзичливцями.

Позитивне значення має сон, в якому агресивна собака захищає сплячого від інших персонажів. У реальності в оточенні сновидця є люди, готові прийти на допомогу. Якщо захищає пес уві сні виглядає величезним, то сновидець знаходиться під захистом ангела-хранителя.

Якщо сновидець в реальності став жертвою нападу агресивної тварини, пережив великий страх, то сон не несе особливий сенс, а є лише відображенням спогади про неприємний випадок.

До чого сниться зла собака – загальне тлумачення

Собака, загрозливо ричить за спиною сплячого, попереджає про присутність в оточенні інтригана, готового поставити палиці в колеса. Іноді сон пророкує невдалий збіг обставин, однак сновидець не здасться, зробить нові спроби домогтися свого.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологЛающий пес передвіщає одержання дурних звісток. Якщо сплячий чує тільки злобний гавкіт, але не бачить тварини, то в реальності йому доведеться зіткнутися з брехливими пліткарями.

Собака шкіриться, видно її ікла – сновидець веде себе грубо і некоректно по відношенню до рідних людей, колегам або друзям, морально пригнічує їх. Сон попереджає, що близькі люди більше не мають наміру терпіти образи і приниження, готуються дати відсіч, хоча сновидець навіть не підозрює, що надходить погано.

Бачити уві сні, як агресивний пес загризають людини на смерть, – зламатися під тягарем обставин. Сновидець не зможе відстояти інтереси, буде змушений відмовитися від важливого і перспективного справи. Іноді сон вказує на поганий емоційний стан людини, пов’язаний з вимушеним спілкуванням з неприємною особою.

Собака розірвала горло, з сонної артерії жертви хлинула кров – гряде велика біда, попередити яку не вийде.

Нерідко доводиться бачити, як злий пес ганяє кішку. В реальності дії інтриганів викличуть справедливе обурення. Однак не потрібно відповідати тим же, давати волю гострого мові, інакше все закінчиться погано. Проте сон, в якому собака загризають кішку смерть, обіцяє позитивні події: успішне і плідну протягом справ, сприятливі обставини.

Місцезнаходження собаки

Щоб точніше зрозуміти, як в реальності будуть розвиватися події, важливо згадати, де знаходилося тварина:

 1. Собака на прив’язі намагається дотягнутися до сновидця, але не може з-за короткою мотузки – вороги відчайдушно бажають заподіяти шкоду, але не мають ні сил, ні можливостей для реалізації підступних планів.
 2. Собака в будці – відбудеться неприємний випадок, який не позначиться на майбутньому сновидіння та його сім’ї, але залишиться в пам’яті.
 3. У дворі за парканом – сновидінню доведеться вирішувати проблеми рідної людини або друга.
 4. Всередині житла – в близькому оточенні сплячого є людина, який затіває щось недобре. Щоб уникнути неприємностей, не варто надто довіряти людям, а також найближчим часом не варто запрошувати до себе кого-небудь в гості.
 5. В салоні машини, що рухається – неприємності будуть рости, як сніжний ком. Якщо автомобіль стоїть на стоянці, а пес його охороняє, той сон обіцяє позитивні зміни в житті.
 6. Злий собака на повідку – біда обійде стороною.
 7. На товстому ланцюзі – доведеться виконувати велику роботу, із-за чого виникає перевтома.

Поведінка сновидця

Від того, як вів себе сновидець уві сні, залежить спосіб розв’язання ситуації:

 1. Злякатися великої злої собаки – в реальності доведеться вести напружену боротьбу з близьким оточенням. Сплячий бажає жити за своїми, а не за диктованих правилами, які вважає вульгарними і неприйнятними, робить все можливе для звільнення від чужого впливу.
 2. Тікати від розлюченого пса – в реальності настав час проявити всі навички та здібності, щоб не поступитися конкурентам.
 3. Дражнити зле тварина – в реальному житті сновидець не боїться ризикувати, готовий руйнувати перешкоди і протистояти небезпекам. Сон сприятливий, якщо дражливий людина уві сні тверезий. Але якщо сплячий злить тварина, перебуваючи в п’яному стані, то пристрасть до ризику може погано закінчитися.
 4. Годувати собаку, заспокоювати і задобрювати її їжею – наяву намагатися вирішити проблему незаконним способом – хабарем, що скінчиться недобре. Якщо отруєний корм, то сновидець, постраждавши від несправедливості, хоче помститися будь-яким способом.
 5. Гладити пса, який добрішає і заспокоюється від ласк, – загасити конфлікт, домовившись з обома сторонами. Якщо тварина, незважаючи на ласки, залишається агресивним, то конфліктної ситуації уникнути не вдасться.
 6. Розмовляти з собакою, вгамовувати її злість командами – в реальності намагатися напоумити близької людини, твердо стоїть на своєму дурному думці.
 7. Вбити злого пса – подолати неприємності, розправитися з ворогами. Якщо сновидець вбиває тварину, кинувши палицю або камінь з відстані, то наяву він діє приховано, не афішує прийняті рішення.
 8. Підкликати злий собаку – сновидець усвідомлює, що проблеми з’явилися з-за його неправильних вчинків, намагається виправити помилки.
 9. Боротися з агресивною псиной, повалити її на землю – здобути впевнену перемогу над ворогами. Якщо від боротьби на тілі сплячого не залишилося ніяких слідів, боротьба з ворогами завершиться без фінансової та моральної шкоди. Якщо собака порвав одяг або завдала неглибоку рану, то негативні наслідки будуть несуттєвими.

Зовнішній вигляд собаки

Від того, як виглядало тварина уві сні, залежить подальший розвиток подій в реальності:

 1. Велика злий собака вказує на розрив ділових або любовних стосунків. Причому ініціатором опиниться партнер.
 2. Маленька злісна собачка попереджає про незначних ділових проблеми, з якими вдасться впоратися.
 3. Біла собака, кидающаяся на людину, – символ невдалого розвитку справ із-за підступів ворогів. Є ймовірність, що сновидця звинуватять у тому, чого він не скоював.
 4. Чорний пес пророкує розчарування. Сновидець дізнається, що один порочить його добре ім’я, розповідаючи всім брехливу інформацію. Зла чорна сука попереджає про поганих новинах. Або у одного виникнуть проблеми, і він попросить допомоги, або доведеться коригувати розпочату справу.
 5. Сіра злий собака пророкує зраду одного. Сіра сука, агресивно захищає цуценят, попереджає, що кохана людина змінює сновидінню з родичем або другом.
 6. Коричневий пес символізує неприємного, складного у спілкуванні людини, але справедливого і чесного, на якого можна покластися.
 7. Рудий злий пес попереджає про те, що в колективі є людина, який краде казенне майно. Іноді сон означає, що родичі готують якусь капость.
 8. Строката собака попереджає про повернення старих проблем.
 9. Злий пес з густою і довгою шерстю вказує на депресивний, песимістичний настрій сплячого, на його нестерпний характер. Якщо шерсть на тваринний сплутана, що висить клаптями, то сновидінню слід негайно відвідати психотерапевта.
 10. Хвора, виснажена собака попереджає про розвиток інфекційної патології.
 11. Злий собака без зубів означає, що вороги, навколишні сновидця, не здатні йому зашкодити. Але якщо людина проганяє беззубе тварина, то в реальності придумує сам собі проблеми.
 12. Брудна, недоглянута псина означає, що сплячий в недавньому минулому зробив непристойний вчинок, а тепер боїться, що про це дізнаються близькі люди.
 13. Зла мультяшна або ожила іграшковий собака вказує на безпідставні страхи.

Нападає

Зле тварина кидається на людину – це попередження про конфліктної ситуації, причиною якої буде гнівливий, дратівливий характер сплячого. Чим більше собака, тим більший конфлікт розгориться.

Вихованець кидається на свого господаря – сплячий повинен зрозуміти, що всі проблеми пов’язані з його світоглядом або негативними рисами характеру.

Злий собака вириває їжу з рук – сновидець необережно висловиться, з-за чого дасть ворогам привід зневажати.

Женеться

Уві сні собака женеться за сплячим – помилки минулого, образи, розчарування і нереалізовані плани не дають рухатися вперед. Сон підказує, що для успішного розвитку справ необхідно скинути з себе емоційний вантаж.

Пес наздоганяє людини – в реальності близькі люди намагаються тиснути на сновидця, диктують власну думку. Сон попереджає, що потрібно думати своєю головою, а не слідувати чужим порадам.

Злий собака, намагаючись наздогнати сплячого, перестрибує через перешкоду – ворог готовий піти на все, щоб заподіяти шкоду.

e4a660a68bf0ed6522cd6e467667315a До чого сниться зла і агресивна собака ? – сонник

Хоче вкусити

Кусає зла собака – доведеться вислуховувати невдоволення одного, роздратованого якимось дією сновидця.

При розшифровці сну потрібно враховувати, в яку частину тіла вчепилася собака:

 • в руку – сплячий ризикує необережними діями заподіяти собі самому фізичну чи моральну шкоду;
 • в ногу – поїздка буде невдалою, краще її відкласти.

Якщо рана від укусу безкровна, то якийсь чоловік перекладе свою провину на сновидця. Якщо рана кровоточить, то сплячий стане жертвою поганого вчинку родича.

Якщо сплячого намагається вкусити скажений пес, то в реальності гряде пряме зіткнення з ворогом. Противник самовпевнений, але взяти над ним перемогу буде нескладно.

94eca5624dba1270a30b93129f8a9800 До чого сниться зла і агресивна собака ? – сонник

Собача зграя

Злі собаки, збилися в зграю, вказують на втому, необхідність зробити перепочинок, щоб з новими силами взятися за подальше вирішення справ. Зграя оточила сновидця – в реальності у нього немає помічників і співчуваючих в колективі. Собача зграя нападає – висока ймовірність серйозного конфлікту з друзями, з-за якого відносини будуть надовго зруйновані.

Собаки б’ються між собою – вороги здобудуть перемогу. Але доля надасть шанс відігратися.

Агресивна зграя полює на кішок, щурів або інших тварин – застій у справах припиниться.

c8b6be5aee56cb15d503a3de50b4b553 До чого сниться зла і агресивна собака ? – сонник

До чого сниться агресивна собака жінкам, чоловікам

Заміжню жінку злий пес уві сні попереджає про можливу сварку з чоловіком. За сновидицей женеться зграя злих собак – погіршаться стосунки з членами сім’ї. Якщо жінка збирається розлучатися, то сон попереджає її про те, що доведеться ділити майно з чоловіком через суд.

Незаміжню дівчину, що вийшла злий собаку уві сні, наяву будуть принижувати її вільного положення. Причому закиди будуть сипатися від людей, обтяжених сім’єю. Дівчина, испугавшаяся уві сні величезного злого пса, вийде заміж за хорошого чоловіка.

Вагітну жінку сон попереджає про важких пологах. Якщо злий пес вкусив сновидицу, то висока ймовірність отримання родової травми або народження недоношеної дитини.

Одружений чоловік, який побачив злий собаку уві сні, наяву розчарується в коханої. А якщо він надумає розлучитися, то колишня дружина буде йому всіляко мстити. Неодруженому сновидінню сон підказує, що не варто продовжувати наполегливі залицяння за жінкою, якій він не цікавий.

Любовні стосунки не триватимуть довго, навіть якщо обраниця відповість взаємністю. Чоловіка, якого уві сні вкусила дрібна злісна собачка, в реальності буде шантажувати колишня коханка.

Сни, в яких фігурує зла собака, переважно негативні, якщо тільки тварина не захищає людину. Сновидінню слід готуватися до конфлікту з друзями, погіршення ділових і сімейних відносин. Висока ймовірність серйозно постраждати від ворогів, зіткнутися зі старими і новими проблемами, відмовитися від реалізації планів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради