Покроковий урок вечірнього макіяжу для блакитних очей

Вечірній захід — подія відповідальна. Світський раут, похід в клуб або побачення — неважливо, потрібно виглядати бездоганно в будь-якій з ситуацій. За допомогою цієї статті ми навчимося робити вечірній макіяж для блакитних очей і вивчимо основні принципи створення вечірнього образу.

Загальні рекомендації

Отже, перед тим як вечірній макіяж для блакитних очей покроково, варто сказати про те, що блакитнооким красуням ідеально підійдуть бронзові, золоті, фіолетові і сріблясті тони. Вони змусять очі блищати і допоможуть створити святковий образ. Використовуйте їх так, як душі завгодно: створіть блискучий смокі, намалюйте яскраву стрілку, нанесіть кольорову туш — все, щоб ви не робили буде стовідсотковим попаданням. Але враження від ідеально нафарбованих блакитних очей легко може зіпсувати інший неакуратно виконаний макіяж. Щоб цього не сталося, створюючи вечірній макіяж для блакитних очей, слід пам’ятати кілька речей.

Не перевантажуйте образ

Хоч і незважаючи на те, що вечірній макіяж припускає як яскравий макіяж для блакитних очей і губ, все-таки постарайтеся дотримувати міру й не перевантажити обличчя косметикою.

 poshagovyjj urok vechernego makiyazha dlya golubykh glaz  Покроковий урок вечірнього макіяжу для блакитних очей

Шкіра повинна сяяти, але не блищати

Щоб створити вечірній образ сміливо використовуйте блиски для губ, металеві тіні і підводка, але не забувайте про пудрі і пасти серветках, які допоможуть уникнути сального блиску на чолі й щоках.

Використовуйте стійку косметику

Це допоможе вам «утримати» вечірній макіяж на обличчі і не дати йому зникнути під час спекотного танцю в клубі або поцілунків з коханою людиною.

Уроки макіяжу

Тепер перейдемо до покрокового уроку прикладу макіяжу для блакитних очей. За традицією починаємо з нанесення бази і тону на все обличчя. Коректуємо його форму у відповідності з типом, оформляємо брови, наносимо рум’яна і хайлайтер.

 poshagovyjj urok vechernego makiyazha dlya golubykh glaz 1 Покроковий урок вечірнього макіяжу для блакитних очей

На фото продукти вже завдано.На всі рухоме повіку і трохи вона нижнє нанесемо базу під тіні. На рухому повіку і внутрішні куточки очей нанесемо кремові сріблясті тіні або тіні з металевим ефектом. Бордовим відтінком відтворимо складку століття трохи вище, ніж вона є насправді. Придивіться як це зроблено на фото.

 poshagovyjj urok vechernego makiyazha dlya golubykh glaz 2 Покроковий урок вечірнього макіяжу для блакитних очей

Чорним м’яким олівцем відтворимо вступні лінії верхнього і нижнього століття. Чорною підводкою малюємо стрілку, виводячи її на зовнішній куточок і трохи до скроні.

 poshagovyjj urok vechernego makiyazha dlya golubykh glaz 3 Покроковий урок вечірнього макіяжу для блакитних очей

Чорними матовими тінями трохи растушуем отриману стрілку. Для нижнього століття використовуємо фіолетові тіні.

 poshagovyjj urok vechernego makiyazha dlya golubykh glaz 4 Покроковий урок вечірнього макіяжу для блакитних очей

Рясно фарбуємо вії вугільно-чорною тушшю. При бажанні можна додати накладні вії або пучки, але на фото ми обійшлися тільки тушшю.

 poshagovyjj urok vechernego makiyazha dlya golubykh glaz 5 Покроковий урок вечірнього макіяжу для блакитних очей

Для губ візьмемо ніжно-рожевий або бежевий блиск, заподіяну олівець або помаду того ж відтінку. Також підійдуть відтінки в тон природному кольору. Вечірній образ готовий! Він, без сумніву, підійде будь-якому відтінку блакитних очей.

А ось ще один урок макіяжу для блакитних очей, але акцент вже буде сфокусований на губах. Ми спробуємо повторити так званий «Голлівудський образ», заснований на червоній помаді і стрілках. Починаємо покрокове нанесення макіяжу точно також, як і в попередньому уроці.

Макіяж очей почнемо з нанесення бази. На всі рухоме повіку наносимо світлі тіні. У зовнішній куточок ока наносимо коричневі тіні, гарненько розтушувати кордону нанесення. При бажанні можете оформити перехід світло-коричневими тінями і також розтушувати їх після нанесення, як на фото. Нижню повіку також підкреслимо коричневим кольором.

 poshagovyjj urok vechernego makiyazha dlya golubykh glaz 6 Покроковий урок вечірнього макіяжу для блакитних очей

Для того щоб намалювати ідеальну стрілку, для початку визначимо її контур все тим же коричневим відтінком тіней. Відтворимо наш контур підводкою.

 poshagovyjj urok vechernego makiyazha dlya golubykh glaz 7 Покроковий урок вечірнього макіяжу для блакитних очей

Якщо Ви хочете, щоб хвостик стрілки був більш прямим і гострим, то перед тим як наносити підводку, прикладіть до зовнішнього куточка ока пластикову карту і домалюйте стрілку як по лінійці. Не бійтеся зробити її трохи товщі або довше звичайної денної. Нанесіть туш.

 poshagovyjj urok vechernego makiyazha dlya golubykh glaz 8 Покроковий урок вечірнього макіяжу для блакитних очей

Червоним олівцем обводимо губи по контуру і заповнюємо всю їх поверхню. Наносимо помаду того ж відтінку. Макіяж готовий!

 poshagovyjj urok vechernego makiyazha dlya golubykh glaz 9 Покроковий урок вечірнього макіяжу для блакитних очей

Також для вечірнього макіяжу очей чудово підійдуть не тільки класичні чорні стрілки, але і найрізноманітніші кольорові: фіолетові, лілові, металеві, сірі — кожна з них чудово підкреслить природний колір очей. Також абсолютним хітом є стрілки «градієнт» – плавно переходять один в одного два або більше кольору. Звучить страхітливо, але зробити їх насправді зовсім нескладно. Просто підведіть верхню повіку білим олівцем і акуратно накладайте на нього пігмент кольорових тіней. Тільки не забувайте розтягувати колір, щоб інший міг лягти на перший.

За бажанням проведіть по лінії вій чорною підводкою, трохи позначивши повіку.

Ще один вечірній макіяж для блакитних очей ви зможете подивитися на відео:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради