Голуб вдарився у вікно і полетів — прикмета і її тлумачення в залежності від часу доби

Люди схильні вірити в прикмети, особливо, якщо вони пов’язані з приємними подіями. Для більшості з нас образ голуба асоціюється з чимось високим і світлим. Але також багатьом відомо, що коли птах проникає крізь вікно у житло – це поганий знак. За повір’ям, варто починати готуватися до похорону. Проте, все не так однозначно і сумно. Якщо голуб вдарився у вікно і полетів, прикмету можна трактувати по-різному.

Голуб вдарився у вікно

У самому загальному випадку вважається, що господар квартири повинен звернути увагу на здоров’я своє і близьких. Якщо є необхідність, треба вжити заходів по поліпшенню самопочуття. Коли голуб вдаряється у вікно, це слід розуміти як звістка про родича, який пішов в інший світ. Можливо, його душа сумує по людям, які залишилися без нього. Поява голуба можна трактувати як своєрідне попередження. Але є й інші значення.

 1. Коли в квартирі знаходиться людина, яка страждає невиліковним недугою, прикмету розуміють, як пряму загрозу його життя.
 2. Якщо голуб просто вдарився у вікно і одразу полетів, значить, мешканцям доведеться пережити емоційне напруження. У деяких випадках це призводить до позитивних змін.
 3. Іноді трапляється так, що голуб повертається ще раз. Це означає, що є необхідність звернути увагу на своє здоров’я. Можливе тимчасове погіршення самопочуття.
 4. Птиці вдалося опинитися в кімнаті – значить, варто почати готуватися до приїзду гостей. Також знак нерідко говорить про те, що варто очікувати приємних новин. Рекомендується не виганяти голуба з дому, а дати йому можливість знайти вихід самостійно.
 5. Легкий дотик крил голуба до вікна обіцяє тільки приємні зміни. Ймовірно, людина навіть не очікує того, наскільки яскраві події можуть статися.
 6. Якщо спостерігала за птахом жінка, яка очікує дитину, то їй чекають швидкі і легкі пологи. Краще заздалегідь налаштуватися на те, що все станеться несподівано, хоча і подарує безліч приємних вражень.
 7. Зустріч з голубом незадовго до дня одруження, обіцяє неабиякі хвилювання. Ймовірно, має сенс ще раз добре все обдумати і зважити. Весілля – це серйозний крок, і він не повинен відбуватися спонтанно.
 8. Якщо людина бачить птицю і сам при цьому самотній, то прикмета говорить про те, що скоро доведеться вельми багатообіцяюче знайомство.
 9. Побачити голуба, перебуваючи на роботі, вважається передвісником удачі. Швидше за все, відбудеться підвищення по службі. Підвищення принесе безліч приємних хвилин, дозволить почати пишатися своїми досягненнями. Якщо пернатий вдарився у вікно і тут же поспішив покинути простір, успіх пошириться на всю фірму.

Голуб вдарився у вікно машини

Іноді, перебуваючи за кермом, доводиться спостерігати незвичну картину. Якщо на очах у водія голуб вдарився в скло автомобіля, слід проявити пильність. Не виключена аварія на дорогах, поява інших неприємностей. Ймовірність зіткнення дуже висока. По можливості всі заплановані на цей день зустрічі краще скасувати або перенести на інший час.

Якщо птицю помітили на роботі

В оточенні колег ми проводимо велику частину часу. Іноді, стоячи біля вікна, доводиться бачити знаходиться поруч птицю. Сам по собі цей факт дещо насторожує. Коли ж голуб вдарився у вікно, то в тому є неоднозначне тлумачення. Корисно звернути увагу на зовнішній вигляд птаха. Охайність обіцяє хороші показники. Розтріпаність – привід для занепокоєння. Брудний голуб, у якого пір’я стирчать в різні боки, що свідчить про необхідність готуватися до ретельній перевірці з боку начальства.

golub udarilsya v okno i uletel  primeta i ejo tolkovanie v zavisimosti ot vremeni sutok15 Голуб вдарився у вікно і полетів — прикмета і її тлумачення в залежності від часу доби

Тлумачення в залежності від часу доби

Виявляється, має велике значення те, коли саме відбулася ця подія. Ранок завжди свідчить про наближення сприятливих звісток. Вдень та увечері слід проявляти обережність: напевно поява голуба не випадковість. Що стосується нічного часу доби, то виявлення птиці на вікні говорить про таємне недоброжелателе. Взагалі, саме по собі темний час вказує на необхідність бути більш пильним: вас можуть обдурити або підставити знайомі.

Що пророкує забарвлення голуба

Колір пір’я – питання зовсім не дозвільного характеру. Чисто білий птах не несе ніякої загрози. Швидше, навпаки: це ознака скорого дозволу неоднозначній ситуації. Якщо голуб чорної або сірої забарвлення, значить, варто чекати несприятливих подій. Найкраще проявити обережність у фінансовій сфері і сімейних відносинах.

golub udarilsya v okno i uletel  primeta i ejo tolkovanie v zavisimosti ot vremeni sutok16 Голуб вдарився у вікно і полетів — прикмета і її тлумачення в залежності від часу доби

Як нейтралізувати недобрі прикмети

Якщо прикмета про голуб, який вдарився об вікно і полетів у невідомому напрямку, дійсно вас засмутила, важливо знати, як попередити появу неприємностей. Звичайно, ніхто не застрахований від негативних факторів, але важливо прийняти деякі заходи безпеки. За повір’ям, птицю можна задобрити, і тоді ніяких сумних подій не відбудеться. Як же це зробити? Спробуємо розібратися.

 1. Можна пригостити голуба хлібними крихтами чи соняшниковим насінням. Будьте впевнені, пернатий друг не відмовиться від запропонованого ласощі.
 2. Добре захищає спеціальний оберіг. Для того щоб виготовити його самостійно, підійде гроно горобини. Її треба повісити за вікном.
 3. Можна подумки або вголос звернутися до домового. Попросіть вберегти вас від усіляких нещасть. В якості частування можна запропонувати духу блюдце молока з ложкою меду.
 4. Якщо ви побоюєтеся за життя близької людини, то не зайвим буде відвідати храм і поставити свічку за здравіє. Щира молитва дійсно творить дива. Вона здатна відвернути будь-яке лихо.

На закінчення хочеться відзначити: немає необхідності дуже турбуватися, якщо ви зіткнулися з негативним знаком. Постарайтеся звернутися до позитивного значення, поміркуйте над своїми почуттями. Не варто свідомо притягувати до себе біду. Чим більше ми зациклюємося на тому, що відбувається, тим більше втрачаємо позитивної енергії.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради