Попелясто-русявий колір волосся. Фото світло, темно, середньо-русявого попелястого відтінку, русо блонд

Зміст

Грамотний вибір кольору волосся може кардинально змінити зовнішність. На фото представлений успішний варіант створення попелясто русявого кольору волосся.

Кому підійдуть попелясті відтінки волосся?

Сміливо вибирати будь-які відтінки попелястого кольору можуть світловолосі і світлошкірі дівчата зі світлим кольором очей. Іншим варто більш ретельно вибирати бажаний відтінок попелястого.

Цей колір виділяє недоліки шкіри. Тому необхідно позбутися від почервонінь, вугрів і інших утворень на шкірі. Попелясті відтінки можуть додати кольором обличчя сірість і блідість, тому при їх виборі необхідно мати рівний і здоровий колір обличчя.

У яких випадках варто відмовитися від попелястих відтінків?

Жінкам з рудим або золотистим кольором волосся краще не експериментувати з попелястим кольором. Їх природний колір волосся буде проступати через будь-яку фарбу такого відтінку. В результаті кінцевий колір волосся більше буде нагадувати русявий. Смаглявим дівчатам також слід з обережністю вибирати такий колір волосся.

Попелясті відтінки можуть додати кольором обличчя сірість і блідість, тому при їх виборі необхідно мати рівний і здоровий колір обличчя.

Відтінки попелястого є холодними, тому вони будуть знаходитися в сильному контрасті з теплим тоном шкіри. Небажані такі відтінки для жінок зрілого віку. Попелясті відтінки волосся можуть трохи старити. Винятком є лише наявність власної сивини. У такому разі її можна сховати під фарбою попелястих тонів.

Достоїнства і недоліки попелястого фарбування

Серед достоїнств попелястого фарбування можна виділити:

 • Створення нового яскравого образу завдяки тому, що попелясті відтінки практично не зустрічаються в природі в чистому вигляді;
 • З допомогою попелястих відтінків можна надати рисами обличчя м’якість і жіночність. З таким кольором волосся образ стане ніжним і романтичним;9989978938dec29efc63a00916040bf6 Попелясто русявий колір волосся. Фото світло, темно, середньо русявого попелястого відтінку, русо блонд
 • Такий колір волосся допоможе підкреслити ідеальний стан шкіри і рівний колір обличчя.
 • Головним недоліком є складність вибору підходящого відтінку і відмінність підсумкового результату від бажаного.

  Види попелястого відтінку волосся

  Відтінки попелястого кольору дивують своєю різноманітністю. Найбільш поширеним серед них є попелясто русявий колір волосся. Фото такого відтінку представлено нижче, так як він поєднується з більшістю типів зовнішності. Попелясто-русявий відтінок може бути світлим і темним.

  Незвичайним і оригінальним рішенням є відтінок попелястий блонд,

  Незвичайним і оригінальним рішенням є відтінок попелястий блонд, який є одним з найбільш примхливих відтінків. Попелястий колір чудово поєднується з яскравими відтінками, наприклад, з рожевими пасмами. Любителькам більш скромних варіантів може припасти до смаку попелясто-коричневий або темно-попелястий відтінок.

  Попелясто-русявий колір волосся (фото)

  Попелясто-русявий колір волосся може вибрати собі дівчина, яка володіє наступними особливостями зовнішності:

 • Русяве волосся і світлі очі;
 • Волосся будь-яких відтінків блонд в поєднанні з блакитними або сірими очима і світлою шкірою;
 • Темне волосся і карі очі;

  8424611ff7f112561cd983151a26d1ba Попелясто русявий колір волосся. Фото світло, темно, середньо русявого попелястого відтінку, русо блондНа фото дівчата з попелясто-русявим кольором волосся виглядають жіночно, романтично, це чудово.

 • Смаглява шкіра, яскравий зелений або синій колір очей;
 • Азіатські риси обличчя.
 • Попелястий відтінок волосся в поєднанні з русявим виглядає природно і натурально. Він прекрасно підійде до будь-якого стилю: легкому і гуманітарного, спортивного, ділового. Він не створює різкого контрасту з загальним чином.

  Світло-русявий попелястий колір волосся (фото)

  Світлий русявий відтінок попелястого кольору волосся краще вибирати дівчатам з різкими і грубими рисами обличчя, як показано на фото. Він допоможе зробити обличчя м’яким, риси плавними і зробить образ більш жіночним і ніжним. Вибирати такий відтінок волосся рекомендується молодим дівчатам зі світлою шкірою і світлим натуральним кольором волосся.

  Отримати світло-русявий відтінок попелястого власницям темного волосся дуже складно. Такий відтінок підкреслює особливості шкіри, тому дівчатам з веснянками, а також з проблемною шкірою краще уникати його.

  Темно-русявий попелястий колір волосся (фото)

  Темно-русявий відтінок робить риси обличчя більш різкими і виразними. Він прекрасно поєднується з діловим стилем одягу, робить образ більш суворим. Такий відтінок можуть використовувати жінки будь-якого віку. Він не підкреслює зморшки і інші вікові зміни шкіри.

  Дівчатам з природними темним волоссям можна сміливо зупинятися на темно-ярусом попільному кольорі

  Для такого попелястого відтінку практично немає обмежень. Однаково успішно він поєднується зі світлою і смаглявою шкірою. Дівчатам з природними темним волоссям можна сміливо зупинятися на даному відтінку, так як волосся не доведеться терпіти численні процедури освітлення.

  Попелястий блонд (фото)

  На відміну від попелясто русявого кольору волосся, представленого на фото, попелястий блонд ідеально поєднується лише зі світлою шкірою без яких-небудь дефектів, тонкими і правильними рисами обличчя і яскравими очима.eac81f9881d679045270eae7da5f260d Попелясто русявий колір волосся. Фото світло, темно, середньо русявого попелястого відтінку, русо блонд

  Уникати такого відтінку волосся краще дівчатам, у зовнішності яких є наступні особливості:

 • Світлі і невиразні очі;
 • Смаглява шкіра;
 • Темний колір волосся і брів;
 • Тон особи;
 • Грубі риси обличчя;
 • Проблемна шкіра.
 • Щоб відтінок волосся став більш універсальним, фахівці використовують деякі доповнення при фарбуванні. Дівчатам з теплим кольором шкіри можна використовувати такий колір волосся у тому випадку, якщо додати до нього золотисті відтінки. А блакитні нотки в поєднанні з попелястим чудово підкреслять яскравість зелених очей у дівчат зі світлою шкірою.

  Попелясто-коричневий колір волосся (фото)

  Попелясто-коричневе забарвлення буде ідеальним рішенням для смаглявих дівчат з темними очима і натуральним темним кольором волосся. Воно підійде як молодим дівчатам, так і жінкам середнього віку.

  Попелясто-коричневий відтінок допоможе зробити шкіру більш молодою і свіжою візуально, а також сховати сивину.

  Цей відтінок допоможе зробити шкіру більш молодою і свіжою візуально, а також сховати сивину. Попелястий колір волосся в поєднанні з коричневим виглядає натурально, добре поєднується з будь-яким стилем в одязі.

  Темно-попелястий колір волосся (фото)

  Образ з таким відтінком волосся стане дуже яскравим і зухвалим. Тому такий відтінок попелястого вибирають деякі. Він чудово підкреслить яскравість карих, зелених і яскравих синіх очей. А блакитні й сірі очі в поєднанні з темно-попелястим кольором волосся стануть ще більш блідими й невиразними.362418a76b90795cd49ca26fad6cb479 Попелясто русявий колір волосся. Фото світло, темно, середньо русявого попелястого відтінку, русо блонд

  Дівчатам з великими і різкими рисами обличчя варто відмовитися від такого відтінку. Колір шкіри для такого фарбування може бути абсолютно будь-яким. Основна умова – ідеальний стан шкіри.

  Попелястий колір волосся з рожевими волоссям (фото)

  Рожеві пасма чудово доповнять і прикрасять попелястий відтінок. Вибирати такий спосіб фарбування коштує переважно молодим дівчатам. Щоб зробити образ яскравим і оригінальним, варто вибирати насичені відтінки рожевого.

  Більш світлі й непомітні рожеві локони можуть гармоніювати навіть зі строгим стилем одягу. Щоб отримати оригінальний попелястий відтінок у поєднанні з рожевим, можна використовувати такі техніки фарбування, як подвійні або балаяж.

  Рекомендації фахівців з фарбування в попелястий колір

  Перед тим, як зважитися на фарбування в попелястий колір, потрібно оцінити особливості зовнішності і підібрати відповідний відтінок. У виборі відтінку варто прислухатися до рекомендації фахівця, навіть якщо вона різниться з власною думкою.

  Будь-яка професійна робота і якісні матеріали можуть бути використані даремно, якщо вибраний відтінок не поєднується з типом зовнішності. Перед фарбуванням краще протестувати вибраний відтінок. Для цього потрібно офарбити пасмо біля вуха обраної фарбою і витримати половину часу, необхідного для повного фарбування.

  Забарвлену пасмо промити, просушити і оцінити отриманий колір. Перед тим, як почати процес фарбування в попелястий відтінок, фахівці рекомендують привести волосся в порядок і добитися їх здорового стану. Нерідко перехід до попелястим відтінкам потребує неодноразової процедури освітлення і повторного фарбування для створення рівного тону.

  Це може нашкодити волоссю, особливо, якщо він до фарбування були пошкоджені. Щоб зробити таке фарбування будинку необхідно вибирати тільки якісні засоби. Фахівці не радять робити таке складне фарбування будинку в тому разі, якщо вихідний колір волосся істотно відрізняється від бажаного результату.

  Як пофарбувати волосся в попелястий колір будинку?

  Щоб зробити попільна фарбування будинку необхідно:

 • Попереднє відновлення волосся. Необхідно протягом місяця робити вітамінні маски, використовувати зволожуючі засоби для того, щоб зберегти волоссю здоровий вигляд після фарбування. Якщо кінчики волосся сухі і мляві, краще всього їх обстригти.00337190f0b48da35f7dc8174c117374 Попелясто русявий колір волосся. Фото світло, темно, середньо русявого попелястого відтінку, русо блонд
 • Знебарвлення і змивка попереднього кольору. Якщо попереднє забарвлення було виконано в темних тонах, необхідна попередня змивка кольору. У деякому випадку буде потрібно кілька таких процедур. Природний колір волосся, який більш ніж на 3 тони темніше очікуваного відтінку, необхідно знебарвити.
 • Вибір фарби. Більш стійкі фарби містять в собі речовини, які псують стан волосся. Натуральні і відтінкові фарби безпечні для волосся, проте колір протримається недовго.
 • Фарбу потрібно готувати строго по інструкції. Не можна додавати туди інші засоби: масла, бальзами, шампунь. Реакція фарбувальних речовин на добавки може зіпсувати результат.
 • Перед фарбуванням приготувати спеціальну щіточку, тонку гребінець і надіти рукавички. Необхідно, щоб освітлення було хорошим, а також добре видно всі частини голови.7bef2e3779ecf22190ef008483d07609 Попелясто русявий колір волосся. Фото світло, темно, середньо русявого попелястого відтінку, русо блонд
 • Починати фарбування необхідно від маківки, відокремлюючи тонкі пасма і розподіляючи фарбу по всій довжині.
 • В останню чергу потрібно фарбувати чубок, а також лобові і скроневі пасма.
 • Кращі фарби для фарбування волосся

  Гарньєр (Garnier)

  Фарби марки Гарньєр є дуже популярними і затребуваними. Це пояснюється тим, що вони представлені великою палітрою відтінків, а також мають природну основу. Фарби Гарньєр створюють стійкий і насичений колір.

  Фарби Гарньєр створюють стійкий і насичений колір.

  Відтінки попелястого в даній марці представлені наступними тонами:

 • Попелястий, перлинно і сріблясто-попелястий блонд.4f4fb462884ff09cd7df9f2dc5778d44 Попелясто русявий колір волосся. Фото світло, темно, середньо русявого попелястого відтінку, русо блонд
 • Кришталево попелястий блонд.
 • Світло-русявий попелястий.
 • Лореаль (L’oreal Paris)

  Після використання фарби марки L’oreal, волосся стануть живими і блискучими. Барвний пігмент робить колір насиченим і рівним, дозволяє замаскувати сиве волосся. Недоліком такої фарби є її низька стійкість.

  Фарба Лореаль дозволить пофарбувати волосся в наступні відтінки:

 • Попелясто-русявий.
 • Світло-русявий і світло-золотистий русявий попелястий.
 • Попелястий блонд.
 • Ультраблонд холодний попелястий.
 • Естель (Estel Professional)

  Засоби бренду Естель є професійної лінійкою коштів, що часто використовуються майстрами. Вони дуже стійкі, дозволяють створити потрібний колір навіть в домашніх умовах.2fd5401bfe2c6ba68b586b9346a5a3d7 Попелясто русявий колір волосся. Фото світло, темно, середньо русявого попелястого відтінку, русо блонд

  Попелясті відтінки в даній лінійці представлені наступними тонами:

 • Русявий попелястий в різних варіаціях (темний і світлий відтінок, а також мідний, коричневий і золотистий русявий).
 • Попелястий блонд.
 • Попелясто-золотистий блонд.
 • Попелясто-фіолетовий блонд.
 • Попелясто-коричневий блонд.
 • Світлий попелястий блонд.
 • Мелірування як альтернатива фарбування в попелястий колір

  Попільна мелірування є затребуваною процедурою. Його перевагою є те, що попільна мелірування чудово поєднується як з темними, так і зі світлими пасмами. Темний колір волосся добре поєднуються з попелястими смужками, які дозволять зробити образ в цілому більш м’яким і ніжним.

  Світлошкірим дівчатам зі світлими очима і волоссям чудово підійде мелірування, яке поєднує попелясті і білі пасма.

  Світлошкірим дівчатам зі світлими очима і волоссям чудово підійде мелірування, яке поєднує попелясті і білі пасма. Така техніка мелірування більше підходить молодим дівчатам, підкреслюючи легкість і романтичність образу.

  Як доглядати за волоссям після фарбування в попелястий колір?

  Після фарбування необхідно підтримувати стан і колір волосся. Для цього краще використовувати спеціальні шампуні для збереження відтінку, а також вчасно підфарбовувати відросле коріння. В іншому випадку попелястий колір з часом може придбати жовті відтінки.

  Фахівці рекомендують після фарбування виконати процедуру ламінування волосся. Вона допоможе зберегти колір надовго, а також уберегти волосся від сильного пошкодження.

  8a2e056dac642898b9278700c0c360db Попелясто русявий колір волосся. Фото світло, темно, середньо русявого попелястого відтінку, русо блонд

  Якщо при фарбуванні необхідно було попереднє освітлення, наприклад, при переході у світлий русявий відтінок попелястого кольору, як на фото, або в попелястий блонд, волосся можуть пошкодитися.

  Фахівці рекомендують після фарбування виконати процедуру ламінування волосся.

  Після процедури фарбування варто перейти на натуральні засоби для догляду за волоссям, а також підживлювати їх вітамінами. Шампунь для миття фарбованого волосся повинен містити мінімальну кількість лугу.

  У перший час після процедури краще всього відмовитися від сушіння волосся з використанням фена. Попільна фарбування – дуже серйозний крок, який при грамотному його виконанні допоможе створити унікальний і неповторний образ.

  Відео про попелясто-ярусом колір волосся

  Як поєднується цей колір волосся з очима різних відтінків:

  Як пофарбуватися в попелястий колір без жовтизни. Рекомендації по підбору фарби:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради