Пульсує або сіпається нижня, верхня губа – прикмети і забобони

За століття уявлення людей про життя змінювалися. Однак спостереження, зроблені предками, не втрачали своєї актуальності. Народна мудрість передавалася з уст в уста, завдяки чому дійшла і до наших днів. Використовуючи забобони, сучасні люди можуть заглянути в майбутнє або розгадати знаки долі. Наприклад, за прикметами можна дізнатися, до чого пульсує нижня або верхня губа.

8119f79a7b4cc6c52edd46c645a5d4f1 Пульсує або сіпається нижня, верхня губа  прикмети і забобони

Чому сіпається верхня губа

Щоб зрозуміти, на що вказує пульсація, потрібно згадати ситуацію, при якій сталося подібне.

 • Якщо попереду серйозні випробування, то губа може пульсувати вночі або при відпочинку на самоті. Людині доведеться неодноразово долати себе, відмовляючись від привілеїв чи приємного проведення часу. Результатом подібної діяльності стане суспільне визнання і збільшення доходів.
 • Пульсація губи на роботі — передвістя сварки з начальником. Людина не зможе пояснити свої наміри, з-за чого між керівником і підлеглим виникне непорозуміння. Це призведе до затримок у кар’єрному зростанні і відсутності шляхів професійного розвитку.
 • Відчувати пульсацію губи при спілкуванні з коханим – до продовження відносин. Незважаючи на розбіжності і розходження в характері, пара не розійдеться на протязі довгого часу. Постійна підтримка і взаємовиручка при будь-яких обставин стануть невід’ємною частиною життя партнерів.
 • Якщо верхня губа смикається або пульсує при зустрічі з друзями, то людині незабаром доведеться з ними на довгий час розлучитися. Між приятелями буде велика відстань, людина не зможе підтримувати з ними зв’язок. Дружба лише з деякими знайомими залишиться такою ж міцною, зв’язок з іншими остаточно перерветься.
 • Пульсація губи під час розмови з батьками – передвістя новин від знайомих. Незабаром людина дізнається щось нове про життя далеких родичів. Інформація змінить відношення сім’ї до цих рідним, що стане причиною тривалого роз’єднання.
 • Обидві губи

  За прикметами, посмикування всього рота – поганий знак. Щоб зрозуміти, до чого готуватися, потрібно звернути увагу на розташування посмикування.

  • Пульсація посередині губ – передвістя розчарування у відносинах з другою половинкою. Людині доведеться неодноразово доводити свою позицію, після чого його чекає конфліктна ситуація. Постійні сварки зіпсують спілкування з партнером, що призведе до неприємного розриву. В подальшому між людьми не буде навіть дружніх відносин.
  • Якщо почали сіпатися кінчики рота, то людині незабаром доведеться розпрощатися зі звичним життям. Повсякденність за короткий проміжок часу зміниться, з-за чого людині доведеться робити іншими свої звички і моральні підвалини. Тривалі зміни негативно позначиться на всіх сферах життя.
  • Пульсування в декількох місцях – передвістя конфлікту з друзями. Приятелі не зможуть прийняти точку зору один одного. Вони спробують переконати людину в тому, однак, ні одна із сторін не відступитися від своєї думки. Суперечка переросте у серйозний конфлікт, який виллється у перепалку з участю інших союзників.
  • Якщо смикається губа цілком, то незабаром людині доведеться витратити велику суму. Незапланована покупка стане причиною фінансової кризи. Швидко відновити матеріальне становище не вийде, що стане причиною відмов від необхідних товарів.

  Пульсація в губі – нешкідливе явище. Однак, залежно від ситуації цей знак долі може вказувати і на негативні, і позитивні події найближчого майбутнього. Так, воно може вказувати на збільшення доходів або, навпаки, на тривалий криза.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради