Дві дірки в вусі. Фото з сережкою, у знаменитостей, як красиво носити сережки

Дві дірки в вусі – трендова альтернатива класичним пірсингу, що дозволяє дівчині придбати екстравагантний і сучасний, неймовірно стильно що виглядає на фотографіях модний образ.

З'явилася ще в XVI ст. подвійний пірсинг вух спочатку придбав популярність у піратів, а потім непомітно віддав пальму першості жінкам, які створили величезну кількість варіацій носіння сережок.

В якому вусі зробити другий прокол

Дві дірки в вусі (фото можливих варіантів проколу наведено нижче в статті) актуальний тренд модного сезону, неоднозначно оцінюється лікарями, але обожнюваний мільйонами як жінок, так і чоловіків по всьому світу.

Хто має більше ніж 500 річну історію подвійний пірсинг довгий час вважався відмітним знаком представників різних субкультур і верств суспільства і далеко не завжди сприймався оточуючими прихильно.

dve dyrki v uhe foto s sergoj u znamenitostej kak krasivo nosit serezhki 0f4ec0b Дві дірки в вусі. Фото з сережкою, у знаменитостей, як красиво носити сережки Фото знаменитостей з двома дірками в вусі можна побачити далі в статті

Лише в середині XXI століття подвійний, а потім і потрійний пірсинг вух набуло особливої актуальності, ставши незамінним елементом стильного образу як молодої дівчини, так і зрілої відбулася жінки.

Підкреслюють красу вух дівчата, 2 сережки можуть бути поміщені як в ліве, так і в праве вухо і, згідно з езотерики, вважаються ознакою легкого, веселого і безтурботного вдачі і товариськості дівчата, а також говорять про явне бажання подобатися протилежній статі.

Залежно від розташування дірок різниться:

вид проколу опис
Класичне проколювання мочок Дуже популярний пірсинг, що вимагає створення на одному вусі 2-х поруч розташованих проколів. Проводиться така процедура за допомогою пістолета і не пов'язана з довгим реабілітаційним процесом.
Хеликс Друге отвір при такому пірсинг робиться у верхній половинці вушної раковини. Для проколу тут використовується маленька голка, а гоїтися отвір може до 12 місяців.
трагус Нову дірочку формують в хрящі над слуховим каналом. Такий варіант вважається найбільш модним, але супроводжений сильним дискомфортом і довгим відновлювальних процесом.
Індастріал Об'єднує в себе 2 проколу, перший з яких робиться на стороні поблизу особи, а другий трохи нижче, на протилежній частині. Являє собою досить складний і болючий прокол, загоюються не менше 6 місяців.
чинному законо Лікувальний спосіб розміщення сережки, що проводиться фахівцем і здатний позбавити від головного болю. Місце проколу тут вибирає фахівець з урахуванням будови вушної раковини і особи пацієнта, а також мучать його проблем зі здоров'ям.
тунель Модне великий отвір в мочці або хрящі, здійснюване за рахунок вирізання і розтягування шкіри потрібного розміру. Найбільш популярне у неформальній молоді.

Найбільш популярним вважається другою прокол, проведений в районі хряща і свідчить про яскраву, злегка неврівноваженою натурі своєї господині. Родоначальником нового стилю став майстру тату з Нью-Йорка Роббі Міліан, вперше виконав прокол хряща вушної раковини, який раніше не застосовувався для пірсингу. dve dyrki v uhe foto s sergoj u znamenitostej kak krasivo nosit serezhki dbdd479 Дві дірки в вусі. Фото з сережкою, у знаменитостей, як красиво носити сережки

Нову тенденцію миттєво підхопили модні дизайнери, що прикрасили прокол чарівним Пусети в формі серця, що створює неймовірно милий і ніжний жіночий образ.

Незважаючи на відсутність будь-яких обмежень в місці проколу, лікарі все ж таки не радять проводити подвійний пірсинг на тій стороні тіла, де дівчина найчастіше любить відпочивати, а також нагадують, що будь-який травмування тканин незмінно тягне за собою небезпеку інфікування.

Для чоловіків 2 сережки в одному вусі тривалий час вважалися ознакою приналежності до представників піратства або особам з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

Породила безліч анекдотів традиція в сучасному світі залишилася далеко в минулому і багато голлівудських зірок чоловіки з успіхом носять кілька сережок, створюючи при цьому стильні, мужні і яскраві образи. dve dyrki v uhe foto s sergoj u znamenitostej kak krasivo nosit serezhki 3b9cf62 Дві дірки в вусі. Фото з сережкою, у знаменитостей, як красиво носити сережки

Фахівці-езотерики рекомендують представникам ЛГБТ спільноти вибирати для проколів праве вухо, що дозволяє відкрито заявити про свої уподобання, а особам, які дотримуються традиційних поглядів, вибирати для проколів мочку правого вуха, при цьому не травмується довго загоюються хрящ.

Як носити, щоб виглядало стильно?

Дві дірки в вусі (фотографії «підросла Герміони» Емми Уотсон породили справжній бум на створення образів з елегантною сережкою Каффа) – екстравагантна, але неймовірно популярна тенденція, яка раніше вважалась відмітною ознакою неформалів і рок-музикантів.

Поступове завоювала світові подіуми тенденція з плином часу зазнала безліч змін, ставши ознакою екстравагантності і стилю, а також характерним символом рівності між підлог, ретельно пропагованим голлівудськими знаменитостями.

Стилісти рекомендують проводити другий прокол тільки на одному вусі, вставляючи в основну дірочку, розташовану в мочці вуха, сережку-кільце або ланцюжок, а в другу поміщаючи маленьке прикраса Пусети.

Обожнює екстравагантні, але в той же час дуже милі образи, дівчатам можна надягати на вухо 2 маленьких, однакових за розміром колечка, але найбільш стильною варіацією вважаються масивні кільця, доповнені невеликою сережкою цвяшком з блискучими проти сонця дорогоцінним каменем.

Поступово зростає інтерес і до нестандартних сережок, розрахованим на 2 розташовані в одному вусі дірки, найчастіше представляють собою 2 гвоздика з пущеної між ними ланцюжком або спіраллю. Перший варіант прикраси добре виглядає при створенні класичного подвійного пірсингу мочок вух, а другий ефектно виглядає при проколі хряща. dve dyrki v uhe foto s sergoj u znamenitostej kak krasivo nosit serezhki 265f3bb Дві дірки в вусі. Фото з сережкою, у знаменитостей, як красиво носити сережки

Для того щоб створити гармонійний і стильний ансамбль з декількома сережками, довговолосих дівчатам рекомендується при підборі прикрас підняти волосся наверх або зібрати їх в кінський хвіст, максимально відкривши область вушних раковин. Додаткових прикрас такий образ не вимагає, але може добре поєднуватися з наручним годинником, тонкої ланцюгом і декількома кільцями.

Власницям коротких зачісок 2 сережки в одному вусі додадуть грайливий, моложавий і зухвалий вигляд, прекрасно дивиться в неформальній обстановці, але не зовсім доречний в офісному, діловому дрес-коді.

Центральною частиною стильного образу повинна стати найбільша сережка, розташована на мочці вуха. Вона може бути виконана в самому темної кольорі, з підвісною частиною або з нестандартними елементами декору.

Акцентну деталь образу підбирають з:

 • сережок-Конко;
 • Каффа;
 • Джекет;
 • ланцюжків або підтяжок.

dve dyrki v uhe foto s sergoj u znamenitostej kak krasivo nosit serezhki 30ed239 Дві дірки в вусі. Фото з сережкою, у знаменитостей, як красиво носити сережки У ролі акценту при такій варіації може виступати будь-яке прикраса нестандартної форми, а ось від класичної сережки з англійським замком стилісти рекомендують відмовитися.

Різні сережки в одній парі

Дві дірки в вусі (фото голлівудської зірки Ліндсі Лохан дозволило дівчатам вперше дізнатися про модний, молодіжному тренді) найбільш стильно виглядають з сережками різної довжини і форми, підбираються залежно від бажання жінки і створюваного модного образу.

Сережки-гвоздики в поєднанні з Каффа

Класичні Пусети рекомендується поєднувати з Каффа-манжетою, що закріплюється на краї вуха. Такий комплекс можна носити щодня, яскраво й органічно доповнюючи їм навіть строгий офісний дрес-код. За рахунок мінімалістичного кількості деталей прикрашає хрящ Кафф буде елегантно виглядати як при денному світлі, так і у вечірній час дня.

Сережки-кільця і Пусети

Варіація з масивних сережок-кілець з маленькими Пусети створює модний, оригінальний і трохи бунтарський образ. dve dyrki v uhe foto s sergoj u znamenitostej kak krasivo nosit serezhki d154b09 Дві дірки в вусі. Фото з сережкою, у знаменитостей, як красиво носити сережки

Відповідна дівчатам, що обожнює експериментувати зі своїм образом, комбінація дозволить масивним кільцям за рахунок дрібних дорогоцінних каменів придбати грайливість і стати яскравою прикрасою стильного, молодіжного образу.

Довгі сережки в поєднанні з гвоздиками

У дуеті з маленькими, блискучими Пусети довгі ювелірні прикраси з дорогоцінними каменями або виконані у формі спіралі придбають оригінальність і модну актуальність.

Основним акцентом такого способу стане довга сережка, а грайливий, що доповнює образ акцент виконає маленький, блискучий пусети, що володіє розміром, що не перевищує великі камені основного прикраси.

Таке поєднання виглядає дуже молодіжно, але в той же час зовсім неепатажно і може бути застосовано як у повсякденному стилі, так і доповнювати розкішну вечірню сукню.

Сережки Пусети різного розміру

Таке гарне й оригінальне поєднання, вимагає використання Пусети різного розміру, але виконаних з вставок і матеріалу одного кольору. На мочку вуха в цьому випадку міститься найбільша сережка, а доповнювати її може будь-який, але обов'язково більш дрібне прикраса.

асиметрія

Виграшно і вміло виглядає модна комбінація різноманітних форм. При підборі прикрас слід звертати увагу на метал сережок, виконаний в одному стилі, але в різному, асиметричному поєднанні. Не слід також боятися експериментувати з колірними акцентами, оскільки найбільш яскраві і стильні поєднання виходять при з'єднанні контрастних прикрас. dve dyrki v uhe foto s sergoj u znamenitostej kak krasivo nosit serezhki 64a1f4d Дві дірки в вусі. Фото з сережкою, у знаменитостей, як красиво носити сережки

Оригінальним і яскравим стане також образ, при якому прикраси будуть розташовані тільки на одному вусі. Така асиметрія буде виглядати максимально контрастно і неодмінно приверне підвищену увагу.

кольорові сережки

Незвичайним і екстравагантним поєднанням стане варіація з декількох сережок з емаллю (або дорогоцінними каменями), виконаних в різних відтінках. Такі прикраси повинні поєднуватися між собою в кольоровій гамі, а також мати схожий зовнішній вигляд або бути створеними з одного металу. Сама темна сережка в такому образі повинна бути розташована в самому низу, на мочці вуха.

Оригінальну комбінацію створять також сережки, підібрані в якості комбінації з різних металів (золота або срібла).

Тематичні прикраси

Кілька прикрас, обраних в любовній тематиці або нагадують про подорожі, стануть прекрасним доповненням образу і розкажуть оточуючим про переваги своєї господині.

Найбільш виграшно така комбінація стане для креативних, які звикли постійно експериментувати дівчат, які обрали в якості кумира красуню Скарлетт Йоханссон, яка віддає перевагу в якості додаткових прикрас різноманітні стріли, пір'я і навіть черепа.

Хаггі

Сережки, що нагадують невеликі кільця своєю формою, як-би обіймають вухо і можуть розташовуватися як на мочці, так і на хрящі вушної раковини. dve dyrki v uhe foto s sergoj u znamenitostej kak krasivo nosit serezhki 72b1a27 Дві дірки в вусі. Фото з сережкою, у знаменитостей, як красиво носити сережки

Такі сережки неймовірно виграшно виглядають при розташуванні поруч один з одним або можуть доповнювати виконаний у формі гвоздика-каменю пусети, але неодмінно стануть головною прикрасою модного образу.

Перли або діаманти

Класична комбінація невеликих прикрас з натуральними перлами або діамантами буде актуальна як в офісному дрес-коді, так і в якості прикраси вечірнього вбрання. Ефектний ансамбль тут створять кілька однотипних прикрас одного кольору, які гармонійно доповнюють модний жіночий образ.

В якості альтернативи ювелірних прикрас можна підібрати вироби з фіанітів або цирконів. Головна умова в цьому випадку – це не поєднувати натуральні дорогоцінні камені з біжутерією.

фото знаменитостей

Дві дірки в одному вусі не тільки модний, але і дуже популярний тренд серед голлівудських знаменитостей.

Фотографії красунь актрис, що вважають за краще поєднувати кілька варіантів сережок на одному вусі, можна знайти практично у всіх модних журналах:

 • Ліндсі Лохан стала першопрохідцем моди на кілька проколів, гармонійно доповнюючи кожен свій образ сережками пусети, що прикрашають кільця або сповзають вниз довгі, масивні прикраси. dve dyrki v uhe foto s sergoj u znamenitostej kak krasivo nosit serezhki 676a0c4 Дві дірки в вусі. Фото з сережкою, у знаменитостей, як красиво носити сережки
 • Скарлетт Йоханссон обожнює з'являтися на публіці з цілим набором сережок у вухах. У колекції прекрасної «Чорної вдови» є як «обіймають вушну раковину» сережки Хаггі, так і величезна кількість різноманітних пусети, які актриса гармонійно доповнює тематичними прикрасами.
 • Прекрасна «Белль», Емма Уотсон, віддає перевагу розкішному Каффа, що тягнеться по всій довжині вушної раковини, доповненому маленьким Пусети або гвоздик, сполученим ланцюжком, красиво прикрашає мочку вуха. dve dyrki v uhe foto s sergoj u znamenitostej kak krasivo nosit serezhki 57bc3cd Дві дірки в вусі. Фото з сережкою, у знаменитостей, як красиво носити сережки
 • Чарівний образ Майлі Сайрус доповнюють Пусети і гвоздики з яскравими дорогоцінними каменями, розташованими на хрящі та мочках актриси.

Не відстають від відомих актрис і знамениті чоловіки:

 • Красень пірат «Джек Воробей» за службовим обов'язком зобов'язаний носити сережки, також, як і блискуче виконав його Джонні Депп, чи не з'являється на публіці без кілець різного розміру, вставлені в кілька проколів на мочці вуха.
 • Легенда футболу Дієго Марадона в кожній мочці вуха має по 2 проколу, в які вставлені сережки-гвоздики з великими каменями, які вважаються відмітним знаком 58-річного національного героя Аргентини. dve dyrki v uhe foto s sergoj u znamenitostej kak krasivo nosit serezhki 1534f33 Дві дірки в вусі. Фото з сережкою, у знаменитостей, як красиво носити сережки
 • Кріштіану Рональду вважає, що діаманти – друзі не тільки дівчат, але і чоловіків, вважаючи за краще доповнювати свою спортивну форму сережками зі справжніми діамантами, красиво переливаються на мочці обох вух.

Дві дірки в вусі – модний тренд 2019 р прийшов з фешн-індустрії і поступово завоював популярність по всьому світу.

Дозволяє поєднувати в одному образі кілька різноманітних прикрас, такий стиль не тільки дозволяє продемонструвати красу вух, а й неймовірно стильно виглядає на фотографіях, даючи можливість простим дівчатам створити яскраві і екстравагантні образи, які можна порівняти зі стилем голлівудських красунь.

Відео про сережки у вусі

Сережки-кільця – кому вони на-віч і з чим їх носити:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради