Прикмета: відірвався ґудзик – до чого її знайти в четвер, п’ятницю, середу, вівторок, понеділок?

Дрібні події наповнюють день суєтою. Постійний поспіх і зайнятість стали невід’ємними частинами життя. Незважаючи на ці зміни, що відбулися за останнє століття, досі актуальна народна мудрість.

Те, що наші предки виявили кілька століть тому, до цих пір допомагає облаштовувати свій побут.

Людині достатньо звернутися до забобонів, тоді він знайде чимало цікавих знаків долі в повсякденній рутині. Так, прикмета, яка пояснює, чому відірвався ґудзик від одягу, може вказати на події найближчого майбутнього.

6f7388e0dda1686aa7240f7b713e5674 Прикмета: відірвався ґудзик – до чого її знайти в четвер, пятницю, середу, вівторок, понеділок?

Містичне значення ґудзики на одязі

Гудзик була важливою частиною наряду, так як її спеціально купували у ремісників, в той час як одяг виготовляли самостійно. Тому в невеликий шматочок твердого органічного матеріалу вкладали особливе значення. Завдяки, зв’язків поколінь ці відомості через прикмети дійшли і до нас.

 • Ґудзик з 4 дірками – символ вдалого шлюбу. Людина зможе підібрати такого представника протилежної статі, з якою йому буде комфортно вести сімейний побут і вирішувати проблеми. Завдяки усвідомленому вибору обох партнерів, подальша доля пари складеться добре.
 • Якщо в гудзичку 3 отвори, то особистості всюди буде супроводжувати удача. Незалежно від того, з якою сферою життя буде пов’язана його діяльність, фортуна не відступить від людини. Розпочаті справи будуть завершені з успіхом, просування по кар’єрних сходах і збільшення доходів забезпечені. Разом з тим покращиться самооцінка і статус у суспільстві.
 • За прикметами, 2 отвори на гудзику – знак, що вказує на розум і просветленность. У людини з’явиться можливість проявити себе в різних сферах діяльності і придбати важливі для життєдіяльності навички. Такі застібки купували для чоловічого одягу, так як грамотний і досвідчений молодий чоловік привертав увагу дівчат незалежно від спадщини і походження.
 • Ґудзик-гриб – символ благополуччя. Людина, на одязі якого такі застібки, ніколи не відчуватиме потреби. В його житті не з’явиться серйозних змін, а позитивна стабільність дозволить йому рухатися в потрібному напрямку. Такий стан життя дозволить втілити свої ідеї, самореалізуватися і заявити про себе.

На значення прикмети про гудзики для особистості впливає і колір.

 • Різнобарвна ґудзик – символ різнобічно розвиненої людини. Незалежно від місця роботи та роду діяльності, у нього з’явиться можливість поліпшити свої знання в інших сферах. Це допоможе при подальшій роботі з більш широкими питаннями.
 • Як свідчать прикмети, червоні ґудзики вказують на сильні почуття, що палають в серці. Любов до представника протилежної статі стане джерелом енергії та мотивації. Людина впорається з важкими професійними завданнями і зможе досягти успіхів у своїй діяльності, прикладаючи при цьому така ж кількість зусиль, що і раніше.
 • Носити одяг з чорними застібками – негативно впливати на думку оточуючих про себе. Приятелі і знайомі стануть більш стриманими в спілкуванні з людиною, ця дія буде безумовним, багато і не помітять змін у міжособистісних стосунках.
 • Біла пуговка вказує на невинність людини. Його затуманений розум не стереотипними думками і загальноприйнятими стандартами, а мислення є більш гнучким у порівнянні з оточуючими.
 • За прикметами, жовта застібка – передвістя конфліктів з представниками інших поколінь. Людина зможе спілкуватися лише зі своїми однолітками, так як ідеї людей з різницею у віці не будуть зрозумілими один одному.
 • Зеленого кольору гудзики – до несподіваної зустрічі зі старим знайомим. Приятелі знову почнуть спілкуватися, підтримуючи один одного у різних починаннях. Відносини стануть опорою для того, щоб проявити себе в іншій сфері або почати власну справу.
 • Прозора пуговка – вісник емоційної нестабільності. Постійне напруження і бажання спробувати свої сили в різних областях зроблять графік роботи важким, що негативно вплине на стан людини в цілому. Однак після тривалого відпочинку або спілкування з приятелями гармонія і задоволення від зробленого повернуться.
 • Згідно з прикметами, якщо застібки іншого кольору, то людину чекає розмова з одним із близьких людей. Обмінявшись потаємними думками, приятелі зможуть звільнити душу від важкого каменю. Після цього підвищиться мотивація та бажання досягти нових успіхів.
 • 6050de4d21ffb67a627ec18f3c95d68b Прикмета: відірвався ґудзик – до чого її знайти в четвер, пятницю, середу, вівторок, понеділок?

  До чого відривається ґудзик?

  Щоб зрозуміти, до чого відривається одна з гудзиків, потрібно звернути увагу на день тижня.

  • Якщо відірвана гудзик в понеділок, то людину чекає несподівані зміни в повсякденному житті. Іншим стане ставлення до думки оточуючих, їх слів та вчинків. Після цього покращиться світосприйняття і самосвідомість.
  • За прикметами, відірвати гудзик у вівторок – до зради другої половинки. З-за обставин доведеться розлучитися на тривалий час. Партнер не зможе зберегти вірність, що стане причиною сварок. Після серйозних конфліктів пара не зможе запобігти розриву.
  • Ґудзик відлетіла в середу – значить в сім’ї з’явиться неприємний знайомий. Його поведінка змусить родичів побоюватися спілкування з ним, однак, відмовитися від відвідувань та бесід буде не можна. Ці відносини будуть негативно впливати на настрій членів сім’ї.
  • Застібка, що відірвалася в четвер, вказує на поліпшення відносин з колегами. Члени професійного колективу будуть проводити більше часу один з одним, завдяки чому між ними з’являться теплі довірчі відносини. Це стане причиною поліпшення роботи і результатів групових проектів.
  • Як свідчать прикмети, якщо гудзик відірвалася в п’ятницю, то чекає зустріч зі своїм суперником. Незважаючи на перевагу противника, людина зможе здобути перемогу, що дозволить йому з більшою впевненістю йти по життєвому шляху.
  • Якщо відвалюється пуговка в суботу, то відбудуться зміни у спілкуванні людини з родичами. Людина зрозуміє, що не потребує опіки дорослих і розправить крила. Завдяки різкому дорослішання він зможе не тільки забезпечити себе у відповідності зі своїми бажаннями, але і допомогти членам сім’ї.
  • Застібка, що відірвалася в неділю, вказує на конфлікт з батьками. За прикметами, представники старшого покоління будуть переживати за людину, її майбутнє та подальший розвиток. Це стане причиною безлічі конфліктів, однак у підсумку стосунки між рідними стане тільки ближче.

  Якщо відірвався ґудзик певної форми, значення прийме буде відрізнятися. Вони вказують на стан людини.

 • Відвалилася кругла ґудзик – ознака неспроможного людини. Йому необхідно позбутися від інфантильності, тоді знайдеться вирішення багатьох проблем.
 • Загубилася трикутна пуговка – вказівка на замкнуту в собі особистість. Варто звернути увагу на спілкування з оточуючими і ставлення людини до друзів.
 • Як свідчать прикмети, що відірвалася ґудзик у вигляді квітки – знак долі, що попереджає про втрачені можливості. Необхідно придивитися до пропозицій і вибрати найбільш підходяще за умов, тоді людина зможе ухопитися за шанс самореалізуватися.
 • Втратити овальну гудзик може тільки той, у кого не вистачає впевненості в собі.
 • 79d900b7f8f48d7a380cf0c49d40f6aa Прикмета: відірвався ґудзик – до чого її знайти в четвер, пятницю, середу, вівторок, понеділок?

  Знайти гудзик

  Щоб зрозуміти, що означає знайти гудзик, необхідно згадати кількість дірок. Саме від цієї деталі буде залежати тлумачення всього події.

  • За прикметами, людини, знайшов застібку з двома отворами, чекає розчарування в колі спілкування. Підтримка приятелів виявиться необхідною при певних обставинах, однак, їх допомоги не буде. Це стане причиною зменшення довіри до друзям і знайомим.
  • Знайдена ґудзик з 3 дірками – передвістя недбалих дій. З-за необережності людина зарекомендує себе як тюхтій, надалі не вийде позбутися від цього тавра.
  • Якщо знайшли гудзик з чотирма дірочками, то в родині народиться дитина. Людина зможе випробувати себе в ролі батька, відчувши, наскільки складним є цей шлях.
  • Як свідчать прикмети, знаходячи гудзик-грибок, людина може дізнатися, що найближчим часом його чекають серйозні випробування. Від того, як швидко особистість знайде вирішення проблем, залежатиме його подальша доля. Йому доведеться зібрати всі сили в кулак, щоб позбутися труднощів.
  • Як свідчать забобони, особистість зможе поліпшити своє матеріальне становище. Завдяки просуванню по кар’єрних сходах, дохід збільшиться. А також людина знайде додаткові шляхи заробітку. Незважаючи на поліпшення стану життя, кількість роботи не зміниться.

  Ґудзик – невеликий предмет побуту, на який людина рідко звертає увагу. Незважаючи на це, в тонкій пластинці закладено велике значення. Зрозумівши, чого очікувати, якщо відриваються ґудзики, розкриється завіса майбутнього або виявляться власні недоліки.

  Наприклад, прикмета може вказувати на швидке розставання з другою половинкою з-за зради або на весілля та щасливе сімейне життя. Тлумачення події залежить від деталей того, що сталося.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради