Шолом жаху: значення оберегу, символу, руни у слов’ян: як активувати

З древніх часів до наших днів дійшла величезна кількість магічних атрибутів. Шолом Жаху – це скандинавський талісман ще називають хрестом непереможності або агисхьяльмом. Екстрасенси і чаклуни переконані, що шолом володіє безмежною міццю.

ce782ffeb7315bd62b57926f26ea956f Шолом жаху: значення оберегу, символу, руни у словян: як активувати

Історія виникнення амулета

У країнах Скандинавії існує давня легенда про те, як з’явився Шолом Жаху. Воно оповідає про те, що безстрашний воїн Сігурд вирішив захистити простий народ від нападів кровожерливого дракона, якого прозвали Фафнір. Ні один чоловік не міг здолати чудовисько.

Але удача посміхнулася Сигурду, він здолав Фанфира. Всі багатства, які викрав дракон, герой віддав їх власникам. Собі залишив тільки талісман – хрест непереможності. З тих пір жоден супротивник не міг убити безстрашного воїна. Після його смерті від старості Шолом Жаху перейшов до його родичів.

Інша легенда свідчить, що магічний атрибут був створений древніми скандинавськими богами. Вони взяли найпотужніші руни, з’єднали їх разом і вийшов потужний оберіг. Боги його подарували людям. З тих пір кожен, хто вірив у силу агисхьяльма, міг використовувати його собі на благо.

Північні воїни стали його застосовувати по-різному:

 • Малювали на обладунках.
 • Перед самою битвою чорною фарбою наносили зображення на лобі. Тому символ стали іменувати «шоломом».
 • Вишивалися на прапорах, які вивішувалися на кораблях і у військових таборах.
 • Хрест непереможності допомагав перемагати у будь-якій битві і залишатися живим. Це все завдяки тому, що Шолом Жаху зраджував внутрішній стан воїна.

  Магічний атрибут допомагав лякати супротивників. Вороги, побачивши агисхьяльм, впадали в паніку і втекли з поля бою. Бо усвідомлювали, що воїн зі знаком не знає страху, буде битися на смерть. Тому талісман і прозвали Шоломом Жаху.

  Значення оберегу Шолом Жаху

  Вважається, що Шолом Жаху володіє такою величезною силою, що ні один амулет не може перевершити його в цьому. Тому і для господаря значення оберегу Шолома Жаху велике. Талісман додасть сили своєму власникові і захистить від ворогів.

  У слов’ян

  Слов’яни вважали, що хрест непереможності володіє додатковими здібностями. Шолом Жаху здатний:

 • Збільшити екстрасенсорні здібності власника. Тому талісман часто використовують шамани і чаклуни.
 • Підвищити внутрішні резерви організму. Людина зможе тривалий час виконувати важку фізичну роботу не втомлюючись.
 • Розвинути інтелектуальні здібності господаря. Хрест непереможності можна носити навчаються як у школах, так і у вузах.
 • Допомогти знайти свою мету в житті. Агисхьяльм варто мати людям, що прагнуть до саморозвитку.
 • Сприяти збільшенню доходів, при цьому господареві не доведеться більше або старанніше працювати.
 • Екстрасенси вважають, що з допомогою талісмана можна знайти зразкового партнера. Тому і представниці слабкої статі можуть звернутися до оберегу за допомогою в особистому житті.

  147615b006723c3a0ed8fbadb354a3ba Шолом жаху: значення оберегу, символу, руни у словян: як активувати

  Кому можна носити агисхьяльм

  Амулет, на якому написаний Шолом Жаху, можна надягати будь-якій людині, незалежно від статі і віку. Особливо рекомендується його мати людям:

  • обіймають керівні посади;
  • постійно приймають складні і зважені рішення;
  • бере участь у вирішенні конфліктів і спорів.

  Скандинавський оберіг може стати невидимим щитом, що захищає від негативної енергії, що йде від недоброзичливців. Але варто знати, що постійно носити хрест непереможності не варто. Шолом Жаху надягають тільки тоді, коли потрібна потужна підтримка ззовні.

  Значення рун складових Шолом Жаху

  Класичний хрест непереможності складається з чотирьох рун Альгиз (слово зі скандинавського перекладається як «божественна захист»). Вони є захисними символами. В магічному помічника знаки розташовані хрестоподібно, що в кілька разів підсилює їх міць.

  Зовнішній вид Шолома Жаху

  Хоч ім’я оберега досить грізне, але його вигляд не страхітливий. Сам по собі магічний помічник виглядає як перетинаються в одній точці прямі, однакові по довжині і прикрашені однаковим орнаментом.

  Різновиди символу агисхьяльм

  Після здобуття Шолома Жаху чаклуни і шамани намагалися посилити його міць, з’єднуючи разом різні символи. З’являлися різні на вигляд магічні помічники, що дійшли до наших днів. У різні епохи амулет мав різну кількість прямих, але просто завжди було кратне чотирьом.

 • Найдавніший варіант складається з чотирьох рун Альгиз і виглядає як 12 прямих (з паралельними рисками), що перетинаються в одній точці. Такий Шолом Жаху оберігав воїнів від смерті під час бою.
 • Талісман з колом у центрі захищав від прокльонів і пристріту.
 • Такий амулет, доповнений колами на прямих, вважався найсильнішим за своїм впливом. Історики стверджують, що Шолом Жаху має слов’янське коріння.
 • Часто хрест непереможності укладений в коло, що складається з скандинавських рунічних букв.

  Як активувати і використовувати оберіг

  Для того щоб магічний атрибут почав виконувати своє призначення, треба його активувати. Процес полягає в тому, щоб спочатку для себе чітко сформулювати своє бажання, яке має допомогти здійснити амулет.

  І час, за який ця мета повинна реалізуватися. Тільки після цього треба вимовити слова змови: «Хрест непереможності допомагає мені виконати (вказати мету простими словами). Я заряджаю агисхьяльм силою».

  Людині, яка вирішила вдатися до допомоги Шолом Жаху, варто пам’ятати, що шолом володіє потужною енергетикою. Взаємодіяти з ним слід обережно.

  Якщо мета була сформульована некоректно, то невідомо, до якого результату призведе дію талісмана. Тому, щоб не наламати дров, для активації оберега, слід звернутися до екстрасенса.

  Хрест непереможності носять по-різному:

 • Натільні прикраси. Можна купити різні ювелірні прикраси з зображенням агисхьяльма. Краще, якщо прикраси будуть виконані з благородного срібла.
 • Зображення на одязі та головному уборі. Його можна намалювати самому або звернутися до художника.
 • Татуювання. Символ наноситься на робочу руку або гомілку, потилицю, біля серця.
 • Не варто забувати, що талісман означає силу і міць. Його власник починає взаємодіяти з оточуючими агресивніше і суворіше. Близьким і рідним це не завжди доводиться по смаку.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради