Каре з чубчиком для тонкого волосся. Фото до і після, варіанти для круглого, овального особи

Популярна зачіска каре бере свій початок з античних часів цариці Клеопатри. Стрижка з чубком – це класична форма, її сучасні модифікації дозволяють обходитися без неї.

Різні види стрижки, застосовні для тонких, середніх або густого волосся приховують вади будови обличчя, або навпаки підкреслюють його природні достоїнства. Щоб не помилитися з вибором відповідної різновиди каре стилісти часто застосовують метод добору за фотографіями.

Види каре з чубчиком на тонкі волосся

Тонкою структурою волосся володіють понад 30% жінок.

5 видів зачісок каре і їх модифікації допомагають жінкам з тонкими волоссям виглядати привабливо:

 • Прямий (класичний) – волосся прямі і гладкі з чітким горизонтальним контуром лінії волосся. Стрижка зумовлює пункти обов’язкових умов:
 1. лоб (або повністю, або частково) прикривається нею;
 2. наявність проділу, для тонкої структури волосся – косою, а краще зигзагом;
 3. кінці всіх волосся підрізають на одній лінії, модифікація прямого каре волосся у підборіддя трохи витягнуті в гострий кут. Для додання зачісці форми, потрібно використовувати фен і стайлінги. Для додання обсягу — бальзами, пінки, віск, гелі, лаки.
 • На ніжці (від схожості з грибом – об’ємна капелюшок волосся на ніжці-шиї) – потилична частина голови і шия відкриті. Суть зачіски: до верхівки довжина стрижки значно скорочується, в результаті волосся полегшуються і з них утворюється об’ємна шапка. При виборі цієї зачіски враховуються особливості фізичної будови її власниці. Вона ефектно підкреслює «лебедину» витонченість високій шиї стрункого тіла. Власницям короткого або масивного будови шиї і спини краще стригтися за класичною схемою, приховуючи нижній рівень зростання волосяного покриву.

f2c0acce6504f46f399b6271bec958c3 Каре з чубчиком для тонкого волосся. Фото до і після, варіанти для круглого, овального особи

 • Асиметрична – універсальна, відрізняється від інших видів каре тим, що довжина передніх пасом волосся по обох сторонах особи різна по висоті. Ззаду лінія волосся вкорочена, її довжина плавно змінюється у відповідності з довжинами передніх обрізаних пасм. Таке каре підходить як для молоденької дівчинки, так і для літньої жінки. Її трансформують під будь-який тип особи: круглий, овальний, квадратний або трикутний:
 1. перетворюючи проділи;
 2. видозмінюючи чубок;
 3. обходячись без чубчика;
 4. застосовуючи різні види укладання.
 • Каре з подовженням – волосся на маківці надається об’ємна форма короткою довжиною. Передні пасма можуть звисати досить низько, їм надають форму гострого кута. Ефектно виглядає стрижка з елементами багатоступеневості або каскаду. Вона застосовна для всіх типів осіб – приховує масивні риси обличчя, його зайву округлість або незграбність.
 • Градуйований боб-каре – це злиття 2-х видів стрижок. Додатковий об’єм волосся створюється за рахунок ступінчастої або каскадної стрижки. Кожна нижня пасмо довше східці, що лежить на ній. Зачіска не вимагає укладання феном або застосування стайлингів.

Стилісти рекомендують жінкам з тонкою структурою волосся користуватися стрижками середньої довжини (лінія кінчиків волосся в інтервалі від вух до плечей). Такий варіант зачіски пом’якшить гладкість верхній частині стрижки при короткому волоссі і обвислость у довгих пасм волосся.

ab9618ee854c2031ec32014cb1939d5b Каре з чубчиком для тонкого волосся. Фото до і після, варіанти для круглого, овального особи

Для чубчика рекомендується використовувати варіанти: рвана, асиметрична, коса. Прямий проділ тільки підкреслить недолік тонкої структури волосся, тому застосовується: косою, зигзаг або обходяться без нього.

Коротке каре на тонкі волосся

Каре з чубчиком для тонкого волосся (фото жінок з короткими зачісками дають зрозуміти, що довжина стрижки добре підкреслить достоїнства жінок з витонченими рисами обличчя не можна носити стрижку жінкам з масивними рисами обличчя і виділеними вилицями. Коротка довжина волосся посилить акцент на їх недоліки.

Для всіх типів обличчя з тонкими волоссям протипоказані ультракороткі зачіски.

Такі стрижки передбачають великий об’єм волосся на маківці, якого не вистачає тонким волоссю, а з укорочених пасом його створити неможливо. Якщо все ж при такій довжині зачіски застосувати начісування і закріпити лаком або воском, то волосся від цього сильно травмуються.

5139ff6282200a86798ef3b81392eb09 Каре з чубчиком для тонкого волосся. Фото до і після, варіанти для круглого, овального особиНа фото представлені приклади каре з чубчиком для тонкого волосся.

Підбором кольору можна візуально збільшити об’єм волосся на короткій стрижці. В цьому випадку краще підходять градуйовані світлі тони з переходом від світлих коренів до більш темним кінчиків.

Каре на тонкі середні волосся

Проблема ослабленого волосся – це відсутність видимого об’єму. А зачіска з середньою довжиною волосся дозволяє візуально збільшити їх щільність і об’ємність. Така довжина найбільш оптимальна для всіх видів зачісок, тому що волосся до плечей і без укладання набувають доглянутого вигляду. Волосся середньої довжини не плутаються, легко розчісується і швидко сушаться феном.

Додатковий обсяг зачісці надають з допомогою наступних способів стрижок і укладання:

 • выстригание кінців волосся способами: асиметрія, драбинка, каскад;
 • завивка в тугі локони, великого або середнього діаметра, приблизно від 5 до 3 см;
 • надання кінців волосся недбалої хвилястості.

Всі ці способи різної варіації використовуються стилістами при стрижці тонких волосся. Правильно обрані: проділи, чубчики, підбір кольору допоможуть майстру створити оптимальну жіночу зачіску.

Довге каре на тонкі волосся

Довга зачіска для тонкого волосся не підходить, оскільки відбувається явище формування волосся в кілька пасом (бурульок), які своєю вагою згладжують волосся на маківці – вони стають як прилизані (у тонких волосся часто виникає проблема жирних коріння і сухих кінчиків) і між корінням волосся можна побачити шкіру голови.

5f03b1e8d850b01b2231708051ee367e Каре з чубчиком для тонкого волосся. Фото до і після, варіанти для круглого, овального особи

З густими волоссям такий ефект виключений – вони щільно прикривають свої коріння.

Укладання на таких волоссі майже не тримається, не допомагають навіть стайлінги. Для додання обсягу довгим тонким волоссю майстри змушені робити начісування. Тим самим ще більше травмуючи їх – волосся від цього ламаються і в результаті втрачають ще більше обсягу.

У такому випадку допомогти можуть стрижки: градуйована, ступенева або драбинка. Тоді полегшені пасма більше піднімають догори. Але в цьому разі виникає ще 1 проблема – стають видно тонкі кінці.

Щоб їх приховати, застосовують такі способи укладання волосся: завивка з подальшим закріпленням лаком, воском. Підійде різна ступінь завивки: надання хвилястості, волосся завивають в середні або трохи меншого діаметру локони, великі на тонких волоссі триматися не будуть.

На деякий час обсяг волоссю додасть укладання феном з малою кількістю пінки або мусу. Без застосування лаку або воску така зачіска довго не протримається.

Закріплення зачіски лаком допоможе, але лише в малій кількості, інакше під його вагою волосся можуть просто склеиться. Такий варіант укладання сприяє ушкодженню отже знесилених волосся. Кращий варіант – відмовитися від такої довжини на користь середньої.

Типи особи і рекомендації щодо вибору зачіски

Каре з чубчиком для тонкого волосся (фото зі стрижками в різних варіантах дають зрозуміти, що для будь-якого типу особи існують свої види зачісок) може змінити зовнішній вигляд людини.

Форма Завдання при підборі зачіски Рекомендовані способи для стрижки
Овальна. Висота обличчя гармонійно більше її ширини. Порівняно з розмірами чола і підборіддя лінія скул трохи збільшена. Необхідно звертати увагу на будову і розміри частин обличчя: ока, ніс, лоб, губи, висоту росту волосся над чолом. Застосовні всі способи.
Прямокутна. Видовжене обличчя, його висота більше ширини. Лінії вилиць, чола й підборіддя приблизно однакові. Лоб високий, широкий підборіддя, масивний. Прикрити вертикаль особи волоссям, зробити менш помітною. Візуально збільшити ширину особи. Підборіддя замаскувати, округлити. Пом’якшити загальну незграбність.
 • Короткі волосся підкреслять довжину обличчя.
 • Симетричні зачіски неприпустимі.
 • Виключити обсяг в районі вилиць.
 • Косий проділ, зигзаг, без проділу.
 • Потрібна витончена довга чолка, косий, рваний, тільки не пряма.
 • Подовжені пасма спереду.
 • Локони і хвилі назовні від особи.
 • Краще всього використовувати волосся середньої довжини.
 • Закрити лоб, вуха і бічну частину обличчя.
Квадратна. Ширина ліній лоба, щік і підборіддя приблизно однакова. Розміри ширини і довжини особи близькі за розмірами. Великі кутасті риси обличчя і видатний широкий підборіддя. Вилиці широкі і помітні, лоб низький. Візуально витягнути обличчя. Згладити кути, приховувати за волоссям бічні частини обличчя.
 • Ідеальна довжина волосся – видовжені або трохи нижче плечей пасма.
 • Відмовитися від коротких, пишних, гладких, симетричних зачісок.
 • Піднімати волосся на маківці.
 • Виключити пишність волосся в бічній частині особи.
 • Виключити прямий проділ, замінити косим або зигзагом.
 • Лоб закривати тонкої, рваною, косою чубчиком.
 • Не можна відкривати лоб і вуха одночасно.
 • Використовувати багатошарові або ступінчасті стрижки.
Кругла. Довжина і ширина обличчя в лінії скул мають близьке значення. Низький або невисокий лоб. Форми без ознак незграбності, зайва округлість.
Трикутна. Форма особи витягнута. Лінії лоба і щік широкі. Вилиці видаються вперед. Підборіддя гостре маленький. Приховати висоту особи. Замаскувати волоссям вилиці і лоб. Приховати гостроту підборіддя.
 • Оптимальний варіант – волосся середньої довжини.
 • У випадку довгих пасм надати стрижці ступінчастість, починаючи від скул.
 • Не підходять гладкі і короткі зачіски.
 • Прибрати обсяг біля скронь.
 • Трохи підняти волосся на маківці.
 • Використовувати тільки косою або зигзагоподібний проділ.
 • Стрижки у вигляді трапеції – внизу надати пишність.
 • Краща чубчик довга і густа.
 • Локони і хвилі всередину до лиця.
 • Прикривати вуха і шию.
Ромбовидна. Обличчя довгасте. Високі та широкі вилиці. Лінії лоба і підборіддя завужені. Пом’якшити висоту особи. Розширити лобову частину. Замаскувати вилиці. Пом’якшити гостроту підборіддя.

Застосовуючи на практиці перераховані способи стрижок, майстер замаскує зачіскою природні вади зовнішності жінки.

Основні моменти при виборі зачіски після 40 років

Каре з чубчиком для тонкого волосся (фото не юних, але ще привабливих жінок широко представлені в жіночих ЗМІ та інтернет-ресурсах) допоможуть жінці після 40 років приховати всі набуті вади обличчя, зони декольте і шиї.

80505b82b8025f232a8ab17aef675cbe Каре з чубчиком для тонкого волосся. Фото до і після, варіанти для круглого, овального особи

При виборі зачіски для жінок старше 40 років враховуються наступні обставини:

 • будова обличчя і його вікова трансформація;
 • товщина волосся і їх густина;
 • ступінь сухості, жирності волосся або їх комбінація;
 • здатність волосся до природної хвилястості;
 • стійкість зачіски в укладанні;
 • які стайлінги використовувати.

Основні фактори, якими оперують стилісти при виборі зачіски для жінок після 40 років:

 • Довжина стрижки. Ультракороткая не підходить. Коротка зачіска можлива, але тільки якщо вікові зміни (якщо вони є) ще не помітні. Середня – найбільш виважений варіант, така стрижка дозволяє зістригати зіпсовані від часу кінчики. Такою довжиною маскують зміни, які відбулися з шкірою обличчя і волоссям. Довгі пасма підходять для жінок, що зберегли хороший доглянутий вигляд волосся.
 • Побажання клієнтки і поради стиліста по виду зачіски. У відповідності з природними даними майстер вибирає яка буде стрижка: пишна або гладка, з локонами, багатошарова, каскадна, каре ” з короткими або довгими передніми пасмами.
 • Колір волосся. Світлий колір зорово збільшує обсяг. Тому для тонкого волосся майстри радять використовувати відтінки блонд-барвників. Але є свої нюанси: однотонний колір лише підкреслює тонку структуру волосся. Тому їх необхідно фарбувати градуировано, застосовуючи кілька однотипних відтінків. Для густого волосся застосовні всі кольори барвників.
 • Вміння клієнтки укладати волосся в зачіску. Не кожна жінка володіє навичками створення зачіски, тому перукар повинен враховувати цей аспект, вибрати той варіант зачіски, де укладання мінімальна.

Укладання каре на тонкі волосся

Каре настільки універсально, що практично кожна друга жінка: або хоч раз у своєму житті мала її, або на даний момент носить таку зачіску. Для тонкого волосся важко підібрати відповідну форму, але з 5 основних видів стрижок, підходящих для них, майстер вибирає підходящу.

Крім 5 видів каре, на їх основі виконуються безліч модифікацій зачісок, в тому числі варіації з чубком. Численні фото красунь з тонкою структурою волосся підтверджують, що ці проблеми вирішуються зачіскою.

d2822ff64fb6e3242afea254f4588687 Каре з чубчиком для тонкого волосся. Фото до і після, варіанти для круглого, овального особи

Тонкі волосся не здатні зберігати укладку, особливо без засобів фіксації. У зв’язку з чим, стилісту необхідно постригти жінку, щоб вона докладала мінімум зусиль для надання форми і об’єму волоссю. В перукарському мистецтві є рішення для проблем відсутності обсягу у тонких волосся.

Основні види візуального додання обсягу перераховані нижче:

 • рівний зріз волосся по всій окружності голови;
 • трохи подовжені пасма волосся біля обличчя;
 • коса чолка або недбало зачесана набік;
 • асиметрична або градуйована зачіски;
 • завивка і надання легкої хвилястості, треба використовувати засоби для збереження об’єму волосся;
 • біозавивка – засіб має бути спеціалізованим для тонкого волосся.

Хороші фахівці враховують всі нюанси роботи з проблемними волоссям. Вони дотримуються деяких корисних правил у своїй роботі і рекомендують дотримуватися їх будинку.

 • Не можна використовувати високотемпературні прилади (гарячий фен, плойка, щипці). Оптимально – фен з теплим або холодним повітрям.
 • Відмовитися від великої кількості засобів стайлінгу, використовувати тільки з легкою текстурою, без ефекту склеювання волосся. Краще наносити на коріння, щоб не обтяжувати основну масу.
 • При укладанні скористатися круглою щіткою (брашинг) не поспішаючи, просушуючи пасмо волосся від коренів до кінчиків.
 • Для створення святкової зачіски можна злегка начесать прикореневу частину волосся і фіксувати лаком або воском. Після свята волосся не розчісувати, а помити – вони самі розпрямляться.

48b985973ae036157826d513cb2d19bf Каре з чубчиком для тонкого волосся. Фото до і після, варіанти для круглого, овального особи

Стрижка каре – це різноманітність стилів, використовуючи які, майстер створює індивідуальний образ, який підходить тільки одного образу. Для його творіння стиліст працює з чубчиком, передніми пасмами, кінцями волосся. Ця стрижка відмінно виглядає на всіх типах волосся.

Для тонкого волосся – це знахідка, оскільки існують певні труднощі їх стрижки. Перукарі вправно справляються з ними, досягаючи бажаного результату, що видно на фото жінок з подібними проблемами.

Автор: Яна Лакіна

Відео про каре з чубчиком

Класичне каре з чубчиком на тонких волоссі:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради