Прикмети про браслет: до чого порвався, загубився, знайти або подарувати

Прикраси здавна вважалися талісманами і оберегами людини. Тому велике значення надавалося випадками, пов’язаними з аксесуарами. Народні прикмети про браслет, який порвався, розстебнувся або загубився, служили провісниками тих або інших подій в життя людини. Люди завжди вірили в такі ознаки, тому деякі забобони дійшли до наших днів.

55b4ca41d689838bcd0bf232b9f78e0c Прикмети про браслет: до чого порвався, загубився, знайти або подарувати

Порвався браслет: прикмети

Браслети з давніх пір були в числі самих популярних прикрас. Такі аксесуари носили і жінки, і чоловіки. Ця деталь образу сприймалася як амулет, що оберігає людину від невзгод та приносить удачу. Тому різні пошкодження талісмана вважалися попередженням про якісь події (позитивних або негативних).

В народі існувало безліч прикмет, що стосуються порвавшихся браслетів. Багато сучасні люди вірять в такі знаки, зовсім не вважаючи їх випадковістю:

Якщо браслет рветься прямо на руці людини, це вважається поганою прикметою. Таке пошкодження означає майбутні невдачі і неприємні події:

 1. Якщо браслет рветься прямо на руці людини, це є поганою прикметою. Таке пошкодження означає майбутні невдачі і неприємні події.
 2. Срібний браслет, порваний випадковим чином, говорить про можливу сварку з рідними. А пошкоджене прикраса з дорогоцінного жовтого металу обіцяє неприємності на роботі.
 3. Якщо аксесуар отриманий у подарунок, та незабаром розірвався, та ще й прямо на руці, це вірна ознака недобрих помислів людини, яка дала презент, і показник наведеної псування.
 4. Несприятливий подія для жінки — пошкодження прикраси, зробленого з граната. В такому випадку власниця почне мучитися похмурими думками і сумнівів з приводу майбутнього.

Що може означати знахідка

Якщо предмет, який носять на зап’ясті, виявлений випадково, часто виникає спокуса підібрати прикрасу і взяти собі. Робити цього не можна. Браслет, особливо срібний або золотий, заряджає енергетикою власника. Потрапивши в чужі руки, прикраса може негативно вплинути на нового господаря.

Із-за здатності коштовностей вбирати енергію і магічним чином впливати на життя людини поганою прикметою вважається знайти браслет (золотий або срібний) і забрати річ собі або передарувати комусь. Однак якщо аксесуар не чіпати, то нічого поганого не станеться.

Вірять у містику і прикмети люди вважають особливо поганим знаком підбирати браслет, якщо той знайдений на перехресті. В цьому випадку людину, що знайшов і забрав собі чужу річ, чекають:

 • проблеми в сім’ї, сварки і конфлікти з близькими;
 • погіршення здоров’я (можливо навіть загострення захворювань хронічного характеру);
 • неприємності на роботі і фінансові проблеми.

Вважається, що залишений на перехресті аксесуар може бути заворожений і кинутий чаклуном з метою наведення на людину псування.

До чого втратити прикраса

Часто предмет, що прикрашає зап’ясті, стає справжнім талісманом і оберегом, особливо якщо річ прикрашена натуральними каменями. Тому і вважалося, що якщо браслет втрачено, то прикмета вказує на зміни в житті.

Якщо прикраса спочатку розпадалося або ламалося, а після втрачалося, це сприймалося як погану прикмету, що говорить про майбутні проблеми і невдачі.

Однак не всі повір’я в такому випадку пророкували нещастя. Наприклад, якщо дівчина втратила золотий аксесуар, то це означало позитивні зміни в особистому житті і швидке весілля. Але якщо прикраса пропадало з руки заміжньої дами, то варто було чекати сварок і конфліктів із супутником життя. У цьому випадку народні прикмети говорять про недовгою сварку, яка незабаром обов’язково закінчиться.

Браслет може расстегнуться і зісковзнути з зап’ястя. З цього приводу в народі відомі дві точки зору:

 1. Перша прикмета каже, що разом з падінням прикрасою йдуть всі негаразди, і людину чекають щастя і удача.
 2. За іншою версією браслет розстібається до неприємностей — проблем в особистому і професійному житті, фінансових утруднень.

6f6eb0a331792f2e70e03c8d67c98948 Прикмети про браслет: до чого порвався, загубився, знайти або подарувати

Якщо подарували браслет

Піднесений в дар аксесуар завжди сприймався як ознака дружби. Відомі в народі прикмети, що стосуються таких презентів, обіцяють тільки хороше. Вважається, що подарований браслет приносить:

 • мир і гармонію в сім’ю;
 • зміцнення взаємин;
 • успіх на діловому терені і дружбу з колегами.

Якщо подарунок зроблений дівчині коханим, то це вважається вірною прикметою, що говорить про зміцнення взаємин і про швидке весілля.

Однак не завжди браслет підноситься з благими намірами, особливо якщо презент призначений на роль сімейного талісмана. У цьому випадку варто звернути увагу на особистість і енергетику людини, яка зробила подарунок. Браслет, піднесений особливою, повної негативу і постійно переживає невдачі в житті, вважається несприятливою ознакою. Сім’ю після цього чекають проблеми і біди.

Часто прикраса дарується зі злими намірами, наприклад, наводять порчу на сім’ю.

Можна дарувати браслет дівчині, хлопцю

Підносити в дар браслет можна і жінкам, і чоловікам. За народними прикметами такий презент неодмінно принесе радість і щастя. Крім того, це сприймається як знак дружби та свідоцтво доброго стосунку з боку дарувальника.

Якщо колеги підносять чоловікові браслет в якості подарунка, наприклад, на ювілей, то презент стане талісманом удачі в професійному житті і зміцнить дружні стосунки з товаришами по службі.

Аксесуар для рук може презентувати і дівчина свого коханого. Згідно з відомим в народі прикметами, така річ, подарована неодруженому хлопцю, притягне його до дамі серця. Тим самим відносини ще більше зміцняться, цілком ймовірно, що справа закінчиться весіллям. Ця прикмета працює і у випадку, якщо презент підноситься дівчині.

Людині, яка хоче подарувати браслет комусь із родичів або друзів, потрібно пам’ятати, що такий предмет часто стає талісманом, що впливає на долю і на взаємини. Тому краще підійти до справи серйозно і підібрати річ, відповідну за гороскопом, за рисами характеру. Тоді презент принесе не тільки радість, але і користь.

9eaaf2f7b5bfa957700c173446ff05a3 Прикмети про браслет: до чого порвався, загубився, знайти або подарувати

Чому не можна носити на двох руках

Раніше було не прийнято носити браслет на обох руках одночасно. Вибір робився на користь одного з зап’ясть, правого або лівого. Це залежало від того, які якості хотів знайти людей, адже по прикметі у кожному випадку прикраса надавала різну дію.

Сучасні жінки не бачать нічого поганого в тому, щоб надягати аксесуар одночасно і на праве, і ліве зап’ястя. Зараз така манера носіння не сприймається як негативна ознака. Потрібно тільки пам’ятати про дію браслета:

 1. Надітий на праве зап’ястя — допомагає власникові стати сильніше і життєрадісніші, заряджаючи енергією. Особливо славляться такою дією вироби з жовтого золота.
 2. За народним повір’ями через ліву руку витікає позитивна енергія і внутрішня сила, що робить людину вразливою перед чужим негативом. Тому носіння на лівій руці допомагало захиститися від злих і недобрих помислів оточуючих.

Якщо виріб використовується в ролі талісмана або оберега, то краще приділяти особливу увагу таким забобонів. Часто дія, що надається браслетом, в прямому сенсі впливає на долю людини.

Поширене і протилежну думку з цього приводу. В давнину вважалося поганою прикметою носити прикрасу і на правому, і на лівому зап’ясті. Так думали саме із-за різниці у дії, який чиниться аксесуаром. Багато сучасні езотерики дотримуються такої думки і не рекомендують одягати браслет на обидві руки відразу. Так що питання про спосіб носіння цього виробу залишається відкритим і залежить від віри людини у прикмети і прикмети.

Прикрашають зап’ястя предмети завжди користувалися успіхом і у чоловіків, і у жінок. Часто такі речі стають справжніми талісманами, притягають удачу. Тому з браслетами слід звертатися дбайливо і уважно, не допускаючи пошкодження або втрату. Також завжди потрібно пам’ятати, що аксесуар для рук вбирає енергетику власника, тому не варто підбирати загублені кимось речі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради