До чого сниться чорний цуцик: жінці, дівчині, чоловікові – сонник

Пес у більшості людей викликає такі позитивні асоціації, як вірність, щирість або відданість. Однак чорний колір шерсті у тварини може викликати негативні думки, тому при трактуванні слід врахувати поведінку або кількість вихованців, а також звернути увагу на підлогу сплячої людини.

3d539e2f3956a6522196761faedb8647 До чого сниться чорний цуцик: жінці, дівчині, чоловікові – сонник

До чого сниться чорний цуцик – загальне тлумачення

У багатьох сонники образ чорного цуценя символізує швидке знайомство з особистістю, більш молодий, ніж сновидець – ця персона в майбутньому стане вірним другом для вас. Крім того, подібне сновидіння може вказувати на зустріч з другою половинкою або приємне проведення часу в колі старих приятелів.

Образ новонароджених чотириногих друзів темного забарвлення має кілька значень:

 • допомагати народитися щенятам – до приємних життєвих клопотів;
 • спостерігати за появою на світ вихованців – до поліпшення відносин з колегами;
 • народження породистих цуценят – поява могутнього покровителя або знайомство з впливовими людьми.

Грає чорний цуцик символізує підсвідоме бажання завести малюка, а мирно сплячий вихованець нерідко вказує на сильну любов до дітей.

Отримати в подарунок песика темного забарвлення – до незначних неприємностей і порожнім клопотів. Однак, якщо подібний презент викликав бурю позитивних емоцій, слід очікувати знайомство з впливовими персонами або отримання нежданої прибутку.

Тварина чорно-білого окрасу є ознакою приємної святкової метушні, нових знайомств та цікавих пропозицій по роботі, від яких не варто відмовлятися.

Поведінка сновидця

Трактування нічного бачення з участю чорного цуценя залежить від поведінки сновидця:

 1. Годувати песика – допомогти одному і отримати заслужену подяку. Давати їжу бездомним собачонке – надати допомогу, яка принесе тільки порожні турботи. Якщо поевшее тварина вкусила сновидця – ви не отримаєте заслуженої подяки за своє втручання в чужі проблеми.
 2. Втратити вихованця – в реальності не відчувати розуміння і підтримки від друзів або родичів. Якщо в сновидінні вдалося знайти пропажу – незабаром сновидець поліпшить відносини з близькими людьми. До вас прибився чужий вихованець – до нових вигідним знайомствам.
 3. Купити чотириногого друга – у важку хвилину отримати підтримку від впливових знайомих.
 4. Дресирувати вихованця – отримати довгоочікувану роботу, що призведе до покращення фінансового становища. Якщо цуценя не слухається команд, і намагається втекти – в найближче майбутнє не рекомендується робити кардинальних змін, оскільки це призведе до негативних наслідків.

Порятунок маленького вихованця означає, що ваша допомога викличе у людини величезну подяку.

На руках

Маленький щеня, мирно сидить у вас на руках, означає міцну і надійну дружбу. Поруч є людина, на якого ви без тіні сумніву можете покластися в будь-яку хвилину.

Якщо песик намагається вирватися і гавкає на сновидця – чекайте сварок з близькими людьми, що виникли з-за дурних забобонів або дурного непорозуміння. Щоб уникнути погіршення відносин, постарайтеся стримати свій запал і тверезо оцінити виниклу ситуацію.

Якщо вихованець вкусив сплячої людини, і втік – незабаром сновидінню доведеться зіткнутися з грошовими втратами, а також конфліктами з працівниками або керівником.

aab7a4b691fc3efa85517a5cf6a6f6e8 До чого сниться чорний цуцик: жінці, дівчині, чоловікові – сонник

Багато цуценят

Багато чорних цуценят вказують, що ви можете знайти себе в навчанні чи вихованні маленьких дітей. Якщо тварини вам заважають і викликають роздратування – в житті незначні клопоти довгий час будуть відволікати від важливої справи.

Думка экспертаМарина ГончарЦелитель, ясновидящаяБольшое кількість маленьких темних песиків передбачає, що для досягнення поставлених цілей доведеться добряче попрацювати, однак отримана нагорода вартий докладених зусиль.

Недоглянуті і брудні цуценята попереджають, що для досягнення бажаного буде потрібно витратити багато грошей.

Чорний цуцик сниться дівчині, жінці, чоловікові

Трактування для представниць слабкої статі:

 1. Ласкавий цуценя темного забарвлення вказує на швидкий роман з чоловіком, який буде значно молодше сновидицы.
 2. Для дівчини образ улюбленця символізує наявність у ближньому оточенні надійного, забезпеченого і щедрого шанувальника. Переборюючи внутрішні страхи, і зробивши крок назустріч йому, сновидица зможе знайти довгоочікуване щастя.
 3. Заміжня дама повідомляє чоловіка про бажання купити чорного цуценя – це означає швидке народження дитини. Молодій парі слід очікувати первістка, а зрілим чоловікам готується до онуків.

Якщо в нічному видінні поруч з маленьким чотириногим другом сновидица побачила знайомого хлопця – в реальності він може стати чудовим чоловіком і батьком.

Розшифровка для представників сильної статі:

 1. Настирливий темний песик попереджає про зраду близького друга, який надовго виб’є сновидця зі звичної колії.
 2. Для хлопця образ чорного цуценя вказує на швидкий роман з дівчиною, багато в чому нагадує його маму.
 3. Для бізнесмена вихованець темного забарвлення означає вигідну угоду або початок роботи з надійними партнерами.

Мертвий чорний цуцик для обох статей символізує розрив відносин, які вже не приносять позитивних емоцій, або успішне позбавлення від брехливих партнерів і нещирих друзів. Поховати вихованця – в реальності завершити давню ворожнечу і дозволити минулі суперечки.

Тлумачення відомих сонників

Сонники популярних тлумачів можна знайти наступні трактування образу чорного цуценя:

 1. Міллер. Чорний цуцик у сні символізує нову щиру прив’язаність до життя, приємні любовні клопоти або посилену увагу з боку протилежної статі.
 2. Квіток. Знайти цуценя темного забарвлення, і забрати додому – у майбутніх справах сновидінню буде супроводжувати удача, і незабаром з великою ймовірністю виповниться сокровенне бажання.
 3. Ванга. Грати з чорною собаку, яка поводиться агресивно – до зради друга або члена сім’ї. Тримати пса на руках – надати допомогти родичеві, що допоможе запобігти великі проблеми.
 4. Нострадамус. Добрий песик з темною шерстю вказує, що незабаром сновидець зустріне людину, здатну вирішити її фінансові проблеми. Безліч щенят символізують приємну зустріч з друзями, а також міцні стосунки з членами сім’ї.
 5. Фрейд. Вибирати цуценя – ви довіряєте людям, які у вас за спиною розпускають брудні чутки. Бачити себе в образі вихованця з чорною шерстю – підсвідомо відчувати сильну втому і потреба у відпочинку.

Незалежно від трактування сновидіння з участю маленького чотириногого друга темного забарвлення, не варто сприймати її як незаперечний факт.

Пам’ятайте – ви творець своєї долі, тому приймайте ваші сновидіння як підказку для подальших дій. Крім того, образ чорного цуценя може вказувати на підсвідоме бажання завести вихованця – дозвольте собі виконати мрію, можливо, це стане першим кроком у низці позитивних життєвих змін.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради