Татуювання на стегнах для дівчат. Ідеї, фото, ескізи, написи, бантики, мереживо

Набиваемые на ляшках татуювання додають образу дівчат жіночність і загадковість. Правильно вибравши ескіз, а також коректно визначивши конкретну область для натільної малюнка, його володарка зможе зберегти первісний вигляд тату на максимально тривалий термін.

Приймати остаточне рішення з приводу доцільності створення такої картинки необхідно тільки після ознайомлення з об’єктивними перевагами і недоліками татуювання в області стегон.

Переваги і недоліки тату на стегні для дівчат, чи боляче наносити

Татуювання на ляшках для дівчат є ефективним способом приховувати розтяжки, рубці або інші дефекти шкіри, найбільш часто утворюються на жіночому тілі саме в області стегон. Біль при створенні натільної малюнка обумовлена больовим порогом людини.

ed5d96e6edb60135b871cbc426f1dfa9 Татуювання на стегнах для дівчат. Ідеї, фото, ескізи, написи, бантики, мереживо

З точки зору фізіології, це має бути досить болісний процес, внаслідок наявності великої групи м’язів. Незважаючи на це, багато дівчат відчувають хворобливі відчуття в момент наближення голки майстра до нервових закінченнях, у великій кількості концентрирующимся саме на стегнах.

Серед основних переваг натільних малюнків на жіночих ляшках можна назвати:

 • здатність візуально зменшити обсяг ніг і сідниць (за умови правильно підібраного ескізу і місця розташування тату);
 • примноження сексуальності й привабливості образу дівчини в очах протилежної статі;
 • можливість при бажанні легко сховати малюнок під одягом;
 • поєднання стегнах картинки, з точки зору естетики, з шортами, спідницями і купальниками – бікіні в літній період або на курорті;
 • наявність великої площі вільної шкіри на стегні, що дозволяє дати не тільки відокремлені малюнки, але і цілісні композиції;
 • стимул для власниці тримати свою фігуру в ідеальній формі, щоб уникнути деформації тату.

Незважаючи на ряд позитивних сторін тату на ляшках, такий вид мистецтва має і суттєвий недолік. Він полягає у фізіологічній особливості шкіри на стегнах видозмінюватися з часом.

Шкіра стає в’ялою, піддається пігментації і утворенню целюліту, що візуально псує зовнішній вигляд татуювання, нанесеної на тіло раніше.

Як правильно вибирати малюнок

Щоб натільний малюнок підкреслив гідності і приховав недоліки фігури, необхідно ґрунтовно підійти до вибору ескізу. Ідеально, якщо він буде створений за індивідуальним запитом художником або самим майстром тату.

201e7cfebaf8b4869be9d2238ee70db3 Татуювання на стегнах для дівчат. Ідеї, фото, ескізи, написи, бантики, мереживоТатуювання на ляшках для дівчат найчастіше складаються з мотивів флори і фауни

В такому випадку малюнок з великою ймовірністю не приїсться своїй власниці і дозволить їй вкласти в створюваний малюнок свій сенс, що додасть татуюванні особливу цінність.

Якщо скористатися послугами професіонала не представляється можливим, вибирати ескіз з готових слід з урахуванням основних рекомендацій:

 • відштовхуватися від розміру планованого зображення (маленькі тату повинні бути максимально простими, з невеликою кількістю ліній і складових елементів; у великих допускається їх присутність);
 • віддавати перевагу тату з невеликою кількістю кольорів, що використовуються при їх створенні;
 • пам’ятати про те, що татуювання повинна відображати особисті уподобання і риси, властиві конкретній дівчині;
 • вдалим рішенням буде видозмінити готовий (можливо, популярний) ескіз, зробивши його таким унікальним (наприклад, додати другорядні елементи або приписати свої ініціали, дату народження і так далі).

Не варто набивати перший сподобався ескіз. Враховуючи те, що натільний малюнок в абсолютній більшості випадків набивається на все життя, вибір повинен бути максимально усвідомленим.

Квіткові мотиви

Татуювання на ляшках дівчат найчастіше являють собою зображення з квітковими мотивами. Такий натільний малюнок є максимально жіночним і елегантним, ідеально поєднується з будь-яким стилем одягу своєї власниці.

89a9bad958f8de167985329f3d6aa13f Татуювання на стегнах для дівчат. Ідеї, фото, ескізи, написи, бантики, мереживо

Варіант татуювання Передбачуване значення
Гілка сакури на стегні з обпадаючими пелюстками підкреслить витонченість і граціозність дівчат
 • Є символом простоти і невинності своєї власниці.
 • Набивати квіткову татуювання рекомендується на все стегно, виходячи за межі сідниць і тазостегнової кістки.
 • Тільки зробивши тату великої, майстер зможе детально промальовувати опадають пелюстки квіток, а також якісно фарбувати зображення в червоний колір.
Слон, що ховається за бутонами квітів, означає внутрішню силу дівчата, поєднується з її крихкістю і беззахисністю
 • Такий ескіз зазвичай обирають екстравагантні люди, які прагнуть звертати на себе увагу оточуючих.
 • Набивати тату слона з квітами можна на будь-якій частині стегна, при цьому враховуючи, що розмір малюнка обов’язково має бути більше середнього.
Тату з зображенням метелика, що сидить на бутонах троянд, є символом велелюбності дівчата, а також чуттєвості її натури
 • Характер таких людей зазвичай поєднує в собі легкість і відкритість з серйозністю у відносинах і готовністю йти на жертви заради близьких людей.
 • Розмір і місце композиції на тілі вибирається індивідуально, виходячи з побажань самої дівчини (наприклад, бажання приховати розтяжки на верхній частині ляшки).

Тварини і птахи

Варіант татуювання Короткий опис ескізу
Панда, оточена квітами, поблизу якої знаходиться її віддзеркалення на водній гладіні, є символом миролюбності і духовної рівноваги дівчата
 • Щоб якісно промальовувати морду тварини, майстер повинен зробити так, щоб малюнок займав всю вільну площу стегна.
 • При бажанні набити тату в стилі реалізму, дівчина повинна ретельно вибирати собі татуювальника, що має досвід роботи саме в такому напрямку. В іншому випадку тварина буде не схоже на себе, а загальна композиція втратить вкладений спочатку сенс
Колібрі, сидить на розкривному бутоні квітки, рекомендується набивати дівчатам, схильним до прояву емоцій та почуттів Такий ескіз буде означати своєрідне визнання власниці у своїй уразливості, тонкощі душевної організації і в тому, що вона потребує захисту
Тату у вигляді схематично зображеного лева на стегні символізує силу характеру, міць і незалежність своєї власниці
 • Зображення може набиватися на будь-якій частині стегна і в будь-якому розмірі (якщо татуювання планується бути маленькою, то детальність зображення повинна бути мінімальною).
 • Щоб ескіз носило індивідуальний характер дівчини, в зовнішність лева слід внести корективи на розсуд власниці, наприклад, зробити очі різнокольоровими або домалювати тварині ікла

Мешканці водного світу

Татуювання на ляшках для дівчат можуть бути з зображенням мешканців підводного світу. Такі картинки в абсолютній більшості випадків створюються в стилі реалізм, що обумовлює необхідність набивати їх у великому форматі.

5f03c85e53ae3793eeae3407a0d7de2c Татуювання на стегнах для дівчат. Ідеї, фото, ескізи, написи, бантики, мереживо

Ідея татуювання Розшифровка значення
Сімейство дельфінів, зображуване, як фрагмент цілісного зображення, часто вибирається в якості натільної малюнка «домашніми» людьми
 • Такі дівчата мають міцний зв’язок зі своїм домом, батьками, близькими рідними.
 • По мірі народження власних дітей, вони передають їм подібне сприйняття сімейних уз, ніж продовжують традиції попереднього покоління
Татуювання у вигляді медузи підійде дівчатам, які мають гнучкий характер і не прагнуть бути лідерами. Їм не потрібно визнання оточуючих. Вони і без загального захоплення знають собі ціну і ніколи не поступляться принципами заради сумнівної наживи» Медуза на тілі може бути будь-якого розміру, так як детальність її промальовування не є ключовим моментом наноситься на тіло зображення
Золота рибка вважається символом простоти і віри у краще майбутнє
 • Власниці таких натільних зображень визнають, що в душі ще діти і раніше, вірять у дива. Рибка є для них своєрідною сполучною ланкою з минулим, де вони були щасливою дитиною.
 • Розміри і місце нанесення тату визначається індивідуально, а загальний ескіз підлаштовується під умови (наприклад, якщо тату планується набивати у великому форматі, до силуету водного мешканця можна додати бризки або водорості)

Міфічні істоти

Приклад татуювання Коротка характеристика значення малюнка
Тату з зображенням рожевого єдинорога, прикрашеного камінням і квітами, підійде дівчатам, які хочуть підкреслити свою унікальність, витонченість і загадковість власного характеру Татуювання найкращим чином буде виглядати на передній поверхні стегна, так як саме там можна зробити її максимально великому форматі і при бажанні, оголивши половину ляшки, заінтригувати осіб протилежної статі
Дракона чи змія-«ворога» в якості натільної малюнка вибирають дівчата, які прагнуть підкреслити свою фатальну натуру. Такі люди визнають, що їм подобається «грати» з протилежною статтю, не маючи при цьому серйозних намірів
 • Враховуючи специфіку зображення, розмір ескізу повинен визначатися довжиною стегна дівчини.
 • Щоб зробити зображення більш жіночним, можна домалювати навколо основного складового елемента квіти
Пегас, виконаний в стилі реалізм, є символом окриленої фантазії дівчини, її прагнення до позитивних змін у житті, а також стійкості до випробувань долі Татуювання добре буде виглядати на будь-якій частині ляшки, однак розмір її обов’язково повинен бути більше середнього. В іншому випадку крила зіллються, а кінь втратить свій реалістичний зовнішній вигляд

Портрети на стегні

Дівчата як татуювань, наносяться на область ляшек, особливо часто використовують портрети. Для них це можливість показати свою повагу конкретній людині, а також зафіксувати важливий етап свого життя (наприклад, портрет дитини пов’язують з набуттям нового статусу «матері»).

689b59afec4572ec7aeea16b21445e50 Татуювання на стегнах для дівчат. Ідеї, фото, ескізи, написи, бантики, мереживо

Варіант тату Опис зображення
Обличчя немовляти, що знаходиться в руках люблячої матері, стане символічним визнанням в любові зі сторони дівчини своїй дитині Така робота надзвичайно складна, так як натільна зображення має стати свого роду фотографією реального людини. Найкращим чином портрет малюка буде виглядати на передній поверхні стегна
Татуювання із зображенням Харлі Квін, героїні коміксів про Джокер (його кохана) і Бетмена, підійде дівчатам, які прагнуть підкреслити своє бунтарство і відданість одній людині
 • Портрет Харлі може виконуватися в різних стилях, від реалізму до лайнворка.
 • В залежності від обраного стилю і місця нанесення татуювання, необхідно визначати її розмір
Зображення дівчини, що тримає в руках маску, передбачає створення натільної малюнка на ляшках обох ніг або на передній та задній поверхні однієї ноги Така татуювання символізує скритність людини і його емоційність

Бантики і мережива

Бантики і мережива, розташовані на задній або передній поверхні стегон, підкреслюють сексуальність дівчини і символізують своєрідний виклик протилежної статі. Такі татуювання зазвичай набивають у великому форматі, щоб залучити якомога більше уваги, надягаючи шорти або спідниці.

Тату написи

Татуювання з написами на стегнах можуть бути різні за розміром і стилем свого виконання. Їх зміст залежить від нанесених на тіло слів.

78b6a44403564b667abf26b76fb319a1 Татуювання на стегнах для дівчат. Ідеї, фото, ескізи, написи, бантики, мереживо

Дівчата, які віддають перевагу, щоб їх тату помічали оточуючі, вибирають фрази, що складаються з 2-х слів, які по одному набиваються на поверхні різних ніг.

Ті, хто люблять більш витончені зображення, віддають перевагу коротким реченням, як би оперізувальним верхню частину ноги своєї власниці. Фрази можуть бути складені на будь-яких мовах.

При прийнятті рішення про нанесення на тіло пропозиції, що складається з ієрогліфів, важливо попередньо проконсультуватися з носієм мови або людиною, чітко розуміє різницю між символами. В іншому випадку тату може придбати протилежний сенс і спровокувати у своєї власниці бажання позбутися від неї.

Татуювання на стегні кольорових варіантах

Кольорові татуювання підходять для дівчат, які прагнуть підкреслити свою індивідуальність і яскравість натури. Такі зображення зазвичай бувають великими, так як при створенні маленького тату кольорові пігменти будуть перемішуватися, в результаті чого загальна композиція буде виглядати як одне велике пляма.

Найбільш часто дівчата набивають собі червоні квіти і різнокольорових тварин, у тому числі казкових.

Чорні татуювання на стегні

Чорні татуювання – класичний варіант натільних малюнків. Він найбільш практичний у порівнянні з кольоровими зображеннями: первозданний вигляд зберігається більш тривалий строк, а також корекція таких тату потрібно значно рідше. Незважаючи на обмежену колірну гамму, з допомогою чорного кольору можна створити повноцінну композицію з безліччю складових.

0ec8c22b262ef3a51fa98b8de79101fa Татуювання на стегнах для дівчат. Ідеї, фото, ескізи, написи, бантики, мереживо

Чорні татуювання символізують консерватизм і стриманість своєї власниці. Крім основного значення, такі картинки несуть сенс, зрозумілий тільки дівчині, що вибрала конкретний ескіз: наприклад, підкреслення своєї жіночності, прихильності до сім’ї або оптимістичного настрою по житті.

Різноманітні татуювання на ляшках приваблюють дівчат не тільки тим, що можуть візуально удосконалити їх зовнішність, але і тим, що такі малюнки з легкістю при необхідності можна сховати під одягом.

Правильна розробка ескізу, а також коректний вибір місця нанесення зображення і його розміру – запорука того, що татуювання буде зберігати свій первісний вигляд максимально тривалий час і надавати своїй власниці впевненість в собі і своїй привабливості.

Відео, яке демонструє створення татуювання

Процес нанесення татуювання на стегно:

 

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради