Воробей стукає в вікно, б’ється: до чого прикмета

У прикметах прихований багатовіковий досвід спостережень. З їх допомогою можна дізнатися про майбутнє. Для того щоб зрозуміти, до чого воробей стукає в вікно, потрібно врахувати поведінку птиці.

02df30631952fd0c1c10358c7348308b Воробей стукає в вікно, бється: до чого прикмета

Значення прикмети

Є декілька варіантів тлумачення одних і тих же прийме. Птиця, яка стукає у вікно, може означати як позитивні зміни, так і негативні. Горобчик – втілення хитрості, пронозливості, він завжди отримує своє.

З точки зору езотерики, подібний гість вказує на те, що людина спіймає удачу за хвіст. Це дозволить йому кардинально змінити своє життя. З іншого боку, птах може попереджати про появу злодіїв та шахраїв, які принесуть негативні події.

Прикмети різних народів світу

В кожного народу своє ставлення до пернатим створінням. У Греції їх називають символом вірності і любові. На Русі горобці уособлювали шлюбні відносини. Вважалося, якщо вони звивають гнізда на даху будинку, це до швидкої весіллі.

В Америці пташка, яка стукає у вікно, віщує появу жадібного і злого людини. Власнику будинку потрібно акуратніше ставитися до нових знайомих. В Індії така прикмета вказує на початок хорошої смуги в житті. Птахи приносять багатство і успіх.

В езотеричному плані птиці – духи померлих людей. Якщо вони залітали в будинок або починали битися в вікно – це вважалося початком поганий смуги в житті. Смерть і хвороби стосувалися не тільки людей, але і тварин.

Інший варіант трактування

Якщо птах обережно постукала у вікно, це може вказувати на появу гостей. Людині потрібно добре підготуватися до візиту, і тоді його буде супроводжувати удача в справах.

Коли горобець один раз ударився у вікно, це говорить не тільки про необхідність прийняти людей в будинку, але і про отримання новин. Така подія означає, що людина дізнається щось важливе для себе.

Тлумачення прикмети безпосередньо залежить від того, що робить воробей і як він себе веде. Якщо птах нахабно намагається влетіти в будинок, стрибає по підвіконню і люто цвірінькає – це поганий знак. Виникнуть труднощі з фінансами, тому на час потрібно серйозно обмежити витрати і відмовитися від імпульсивних покупок.

Коли горобець неодноразово наполегливо постукав у вікно – це теж попередження. Мешканців будинку чекають неприємності, які не завдадуть серйозної шкоди, але змусять нервувати і переживати.

Набагато небезпечніше, коли птах один раз вдарила в скло і полетіла. Це означає, що в будинок може прийти смерть. Вона може торкнутися домашніх тварин. Ще один варіант тлумачення – звістка про чиюсь загибелі.

Якщо птах падає, б’ється і знову падає, потім летить – це означає, що людина стала жертвою пліток. Вони серйозно зіпсують йому репутацію і завадять втілити в життя заплановане.

Що говорить наука

Орнітологи знаходять цілком раціональне пояснення тому, що воробей стукає у вікно. Люди активно скорочують площі лісів, птахам доводиться селитися в містах. Гнізда вони в’ють на стовпах і дахах. Б’ється у вікно воробей з простої причини – він бачить своє відображення в склі і думає, що це суперник, починає атакувати його.

Є ще таке поняття, як самонавіювання. Якщо людина надає велике значення народними прикметами, він підсвідомо починає шукати погані прояви. Наприклад, при керуванні машиною боїться нещасного випадку. Знижується увага, що підвищує ймовірність аварії.

Як відвести негатив

Впоратися з негативним значенням прийме досить легко. Якщо вдома з’явився горобець, який стукає у вікно, йому потрібно дати хлібних крихт або зерна. Якщо через час прилетить кілька птахів, турбуватися не про що. Людину чекає успіх у всіх починаннях.

Можна швидко сказати в момент стуку, що всі до щастя або «в дім біди не неси». Якщо птах померла, то її треба поховати, вікно з підвіконням ретельно вимити. Для відведення нещастя до ручки прив’язують червону нитку або стрічку.

Найпростіший спосіб попередити появу неприємностей – це ставитися до всього з позитивом. Можна купити торт і влаштувати святковий вечір, зайнятися прибиранням або іншими домашніми справами. Важливо не дати негативним думкам захопити свідомість. Чим менше людина зосереджується на погані події, тим нижче ймовірність їх появи. Не варто боятися, якщо горобець стукає в вікно – це може бути доброю прикметою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради