До чого сниться ведмедиця – сонник

Образ ведмедиці символізує відвагу, велич і силу, проте він може вказувати і на нерозторопність. Щоб зрозуміти значення цього хижака в нічних видіннях, враховуйте стать сплячої людини, поведінка тварини і їх кількість.

dfb213f33831c055d4ac5f9861389fc5 До чого сниться ведмедиця – сонник

До чого сниться ведмедиця – загальне тлумачення

Значення сну відрізняється в залежності від породи чи масті тварини:

 1. Біла ведмедиця попереджає про обман з боку одного або члена сім’ї. Сплячий людина протягом тривалого часу не буде вірити у зраду, прикладаючи максимум зусиль, щоб виправдати цю людину.
 2. Бура, доброзичлива хижачка пророкує швидку закоханість, а агресивна сниться до зустрічі з давнім ворогом. Гладити – у важку хвилину отримати підтримку від людини, на якого ви навіть не розраховували.
 3. Чорна ведмедиця означає грошові втрати або погіршення самопочуття.

Гімалайський хижак вказує на програш супернику в боротьбі за прибутковий проект. Якщо сниться, що тварина втекла в барлозі – незабаром ви отримаєте довгоочікувану посаду.

З ведмежатами

Трактування нічного бачення з участю ведмедиці з потомством у залежності від дій сплячої людини:

 • тримати в руках ведмедика і спостерігати за спокійною поведінкою його матері сниться до грошової прибутку;
 • грати з малюками вооз мами – зробити необдуманий вчинок, здатний погіршити стосунки на роботі або в ближньому оточенні;
 • намагатися взяти на руки малюка, але зіткнутися з агресивною самкою сниться до важкої і тривалої боротьби з конкурентом;
 • спокійно годувати хижаків – любов до експериментів стане причиною кардинальних життєвих змін.

Якщо уві сні ви хочете забрати ведмежа у матері і вбити його – у житті ви перебільшуєте сенс всього, що відбувається. Подібна поведінка не дає вам отримати бажане. Велика кількість ведмежат попереджає про прийдешні проблеми у стосунках з другою половинкою, на роботі або зі здоров’ям.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологДобрая ведмедиця з потомством сниться до швидкого виконання потаємного бажання, а агресивні тварини символізують порушення планів третіми особами.

Розлючена

Вступити в боротьбу з розлюченим ведмедицею – зіткнутися з досвідченим ворогом. Здобути перемогу вийде, якщо ви будете приймати неординарні рішення.

Сниться злий хижак у вашому будинку – до нового знайомства, здатному завдати багато клопоту. Також подібне сновидіння попереджає про недоброзичливців і заздрісників в робочому колективі – їх активні дії можуть стати причиною зниження або навіть звільнення.

Перелякана

Налякана ведмедиця символізує ігнорування проблем із-за невпевненості у власних силах. Заручіться підтримкою друзів і родичів – це допоможе вирішити виниклу ситуацію.

Інші подробиці сну

Сниться, що п’єте молоко ведмедиці – програєте ворогам. Бачити хижака в лісі – здійснити необдумана дія, що призвело до несподіваних наслідків. Якщо тварина наснилося в клітці – чекайте значних збитків у результаті зірвалася угоди. Ведмедиця на ланцюгу сниться до появи суперника, здатного зруйнувати давні плани.

Мертвий або поранений хижак попереджає про життєві труднощі, які виникли через малознайомою особистості.

Сниться жінці чи чоловікові

Для представниць слабкої статі сновидіння з участю ведмедиці має такі трактування:

 1. Заміжню жінку такий сон попереджає про швидку появу наполегливою суперниці. Щоб зберегти і зміцнити шлюб, постарайтеся більше часу проводити з чоловіком, уникайте конфліктних ситуацій, і проявіть фантазію у вашій інтимного життя.
 2. Дамі, що складається в тривалих відносинах, образ дорослої ведмедиці вказує на близьку людину, здатного зрадити вас в момент важливих життєвих змін. Щоб уникнути негативних наслідків, придивіться до свого наближеного оточенню і постарайтеся вчасно виявити зрадника.
 3. Дівчині ведмедиця в сні пророкує швидке заміжжя. Якщо сниться, що тварина веде себе агресивно – ви переїдете жити до коханого, але незабаром пошкодуєте про це рішення.
 4. Прийшла в нічному видінні до вагітної дамі ведмедиця вказує на приховані хвилювання, пов’язані з майбутніми пологами.
 5. Хижачка з потомством для жінки з дітьми означає надмірну опіку, що може стати причиною погіршення відносин в сім’ї.

Для вдови образ ведмедиці сниться до знайомства з цікавим і привабливим чоловіком. Вам необхідно припинити уникати проведення часу з близькими друзями, інакше ви ризикуєте пропустити зустріч з другою половинкою.

Для представників сильної статі спокійний хижак вказує на досягнення поставлених цілей і просування по кар’єрних сходах, а зла ведмедиця символізує заздрісника в колективі або в колі друзів, здатного надовго зіпсувати вашу репутацію.

Значення сну у відомих сонники

Сонники від популярних тлумачів можна знайти такі розшифровки ведмедиці:

 1. Міллер. Образ ведмедиці попереджає чоловіків про конкурента на роботі – агресивна тварина означає, що він зможе здобути перемогу над вами. Для дівчини спостерігати за ведмедицею – в реальності вистежувати даму, здатну повести коханого. Сниться полювати на хижака і вбити його – виграти в сутичці з суперником, який веде нечесну гру.
 2. Ванга. Якщо в сні ви спостерігаєте здалеку за ведмедицею і чуєте її протяжний рев – у найближчому майбутньому намагайтеся уникати угод з неперевіреними партнерами або екстремального відпочинку. Спокійне проведення часу в колі перевірених людей і робота з постійними клієнтами допоможе досягти поставлених цілей без негативних наслідків.
 3. Квіток. Для жінок ведмедиця зі світлим хутром означає пристрасні і тривалі стосунки з коханою людиною. Якщо сниться тварина великого розміру – наявність в оточенні справжніх друзів, на яких сновидець зможе завжди покластися. Коала в нічному видінні віщує швидку і довгоочікувану поїздку за кордон.
 4. Хассе. Величезна ведмедиця сниться до взаємним почуттям і тривалих стосунків, здатні привести до щасливого шлюбу. Білосніжний, неагресивний хижак вказує на отримання заслуженого грошової винагороди в недалекому майбутньому. Є ведмеже м’ясо – брати участь у підготовці до свого весілля або торжества близьких друзів. Якщо уві сні вас наздогнав цей хижак – готуйтеся до значних збитків. Щоб уникнути фінансових проблем, відмовтеся від авантюрних операцій або неперевірених вкладень.
 5. Фрейд. Боротися з ведмедицею – бути несамостійним і залежним від батьків. Втеча від тварини попереджає, що безладні статеві зв’язки можуть стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям. Образ ведмедиці нерідко вказує на сильну пристрасть до представника протилежної статі. Не проявляйте надмірну наполегливість – це лише відлякає об’єкт жадання.
  Нострадамус. Ведмедиця в сновидіннях означає повну впевненість у другій половинці. Намагатися сховатися від хижака
 6. – у житті ігнорувати виконання своїх обов’язків у шлюбі. Якщо не поміняєте свою поведінку, це призведе до конфліктів і навіть може стати причиною розлучення.
 7. Лофф. Ведмедиця в будинку передрікає на небажання проводити багато часу з іншими людьми. Постарайтеся вести себе дружелюбніше, проявляйте довіру до наближеного оточення – це призведе до позитивних змін у житті.

Сни дуже часто предзнаменуют зміни в житті, важливі зустрічі або нагадують про минуле. Їм варто вірити, так як свідомість має властивість попереджувати і застерігати. Хоча, можливо, це просто ігри розуму та варто звернути увагу на навколишній світ.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради