Картинки і слова для кращого побажання спокійної ночі на всі випадки життя

Прощаючись з людиною перед сном, прийнято бажати йому спокійної ночі. Такими побажаннями обмінюються друзі і знайомі, сусіди та члени сім’ї і, звичайно, закохані.

Який би зміст не вкладався в побажання спокійної ночі, вони завжди мають на увазі турботу про людину і щире бажання, щоб темний час доби пройшло тихо і безтурботно.

Які картинки і листівки можна використати

Для відправки побажання спокійної ночі по інтернету можна використовувати готові картинки з мережі, де можна знайти зображення і слова на будь-який смак:

 • гарні нічні пейзажі з розсипами зірок і місячною доріжкою, лататтям на поверхні озера і таємничою нічний птах, що ширяє в небесах;

kartinki i slova dlya luchshego pozhelaniya spokojjnojj nochi na vse sluchai zhizni90 Картинки і слова для кращого побажання спокійної ночі на всі випадки життя

Захоплююче нічне небо

 • прикольні картинки зі смішними побажаннями спокійної ночі від мишок, совят і інших звіряток, сонних смайликів і мультяшних героїв;

kartinki i slova dlya luchshego pozhelaniya spokojjnojj nochi na vse sluchai zhizni91 Картинки і слова для кращого побажання спокійної ночі на всі випадки життя

Побажання для коханої

 • листівки в еротичній темі, прозоро натякають на бажання бурхливої пристрасті;

kartinki i slova dlya luchshego pozhelaniya spokojjnojj nochi na vse sluchai zhizni92 Картинки і слова для кращого побажання спокійної ночі на всі випадки життя

Чуттєва картинка

 • оригінальні колажі з космічними пейзажами;

kartinki i slova dlya luchshego pozhelaniya spokojjnojj nochi na vse sluchai zhizni93 Картинки і слова для кращого побажання спокійної ночі на всі випадки життя

Фантастичні пейзажі космосу

 • ніжні і милі зображення сплячих малюків, кошенят і собачок;

kartinki i slova dlya luchshego pozhelaniya spokojjnojj nochi na vse sluchai zhizni94 Картинки і слова для кращого побажання спокійної ночі на всі випадки життя

Сплячий дитина

 • романтично казкові і феєричні сюжети.

kartinki i slova dlya luchshego pozhelaniya spokojjnojj nochi na vse sluchai zhizni95 Картинки і слова для кращого побажання спокійної ночі на всі випадки життя

Казкових сновидінь

Тексти побажань спокійної ночі на листівках підбираються в залежності від того, кому вони адресовані.

Приклади побажань своїми словами у прозі

Найкращі враження і радість приносять побажання спокійної ночі, сказані чи написані своїми словами. Коли відчуваєш щире ставлення до людини, потрібні слова обов’язково знайдуться.

Красиві

Приклади гарних побажань добраніч можна знайти в мережі або придумати самостійно. Для написання побажання в прозі не потрібно надприродних здібностей:

 1. До завтра, коханий, спокою і ніжності тобі в наступаючої ночі, добрих, розслаблюючих снів і повноцінного відпочинку.
 2. Засинай, мій ніжний квіточку, нехай на твої повіки опуститься хмара солодкого сну і до ранку колисає в своїй невагомою колисці.
 3. Доброї і безтурботним ночі вам, дорогі, нехай ніщо за цю ніч не змінить ваших планів на завтра, а ранок буде мудріший вечора.

При бажанні з красивих фраз можна скласти ціле есе на тему наближення ночі.

kartinki i slova dlya luchshego pozhelaniya spokojjnojj nochi na vse sluchai zhizni96 Картинки і слова для кращого побажання спокійної ночі на всі випадки життя

Або ось такий варіант

Прикольні та смішні

Друзі, сім’я і закохані нерідко обмінюються прикольними чи смішними побажаннями:

 1. Мені тільки що надіслали телеграму, що в твоєму вікні яскраво горить світло, швидше вимикай його і лягай спати, а то самі гарні сни роздадуть іншим.
 2. Добрих снів, зустрінемося в Подушкином царстві, Одеялкином державі.
 3. Знаєш пісеньку «мої думки – мої скакуни»? Так от, жени цей табун геть, доброї нічки!

Якщо ви тісно спілкувалися з людиною протягом дня у вас можуть бути власні прикольні ідеї для побажань, а не тільки взяті з картинок в інтернеті.

Короткі для СМС

Особливість побажань спокійної ночі в СМС в тому, що вони повинні бути короткими. Складно висловити почуття двома словами, але спритні люди використовують скорочення і абревіатури, якщо, звичайно, адресат не проти:

 • давай спати лягай у ліжко;
 • зустрінемося вранці, спок/нічки;
 • обіймаю, цілую, СН, моє сонце.

Короткі побажання в прозі зі скороченнями доречні в тому випадку, якщо люди розуміють один одного з півслова.

Еротичні і сексуальні

kartinki i slova dlya luchshego pozhelaniya spokojjnojj nochi na vse sluchai zhizni97 Картинки і слова для кращого побажання спокійної ночі на всі випадки життяХлопець і дівчина, які перебувають в інтимних стосунках, або чоловік і дружина, що перебувають на відстані, можуть скористатися месенджером, де можна дати волю розлогим побажань і сексуальних натяків. Якщо впевнені, що ніхто, крім адресата, ваше повідомлення не прочитає, можна надати побажанням еротичний відтінок, приписавши:

 1. Навколо така тиша, а мені хочеться кричати, стогнати і втрачати свідомість від твоєї ласки.
 2. Закриваю очі і уявляю, як цілу кожну клітинку твого засмаглого тіла, як воно напружується, наче струна, як стає нетерплячим.
 3. Нехай тобі присниться все те, що я мрію з тобою зробити, думаю, тобі сподобається.

Якщо стосунки з хлопцем все ще перебувають у стадії «цукерково-букетных» побачень, дівчині не слід відправляти йому сексуальне бажання.

Оригінальні

Любителі оригінального складу, як правило, не питають поради, як написати побажання, у них це виходить спонтанно, легко і невимушено, наприклад:

 1. Без тебе ніяк не вдається заснути, намагаюся вважати баранчиків, але вони чомусь не кінчаються.
 2. Знаєш, що таке ніч? Це час самих дурних думок і самих неймовірних ідей. Відпусти їх всі і спи, нехай ніщо тебе не турбує.
 3. Доброї і безтурботним нічки, нехай принесе повноцінний відпочинок, відновлення сил і заряд відмінного настрою, завтра побачу – перевірю!

Для того, щоб висловити свою любов і турботу, необов’язково прагнути до оригінальності в листуванні або побажання. Краще, якщо вас будуть любити такими, які ви є.

Ніжні

Коли хочеться якось по-особливому підкреслити свою ніжність до людини, це можна використовувати при написанні побажання гарного сну.

 1. Якщо б я була поруч, то прошепотіла б тобі на вушко: «Спи, коханий». І гладила б твої волосся і плечі, поки не заснеш.
 2. Хочу, щоб ти заснула на моєму плечі, хочу слухати твоє тихе дихання, підглядати твої сни.
 3. Я завжди буду про тебе піклуватися, любити і берегти, буду тобі вірна при будь-яких обставин, відпочивай, мій скарб.

Ніжні побажання нікого не залишать байдужими, викликають добру посмішку на обличчі і спокій в серці.

Романтичні

В юних серцях живуть яскраві мрії і незвичайні надії, побажання таким особам повинні бути романтичними:

 1. Нехай до причалу твоєї подушки пристануть каравели, повні чудових снів.
 2. Бажаю тобі зустрітися з нічної феєю і отримати від неї чудовий подарунок – віщий сон, який збудеться, як тільки ти захочеш.
 3. Нехай твої сни буду п’янкими, як чарівний ель, красивими, як зорепад, і легкими, як дихання сплячого янголятка.

kartinki i slova dlya luchshego pozhelaniya spokojjnojj nochi na vse sluchai zhizni98 Картинки і слова для кращого побажання спокійної ночі на всі випадки життя

Романтичне побажання спокійної ночі

Милі

Рідній і коханій людині можна відправити милі побажання, викликають посмішку і розчулення.

 1. Спи, рідний, нехай ця ніч забере з собою всі сумні думки і наблизить момент нашої зустрічі.
 2. Давай скоріше заснемо і зустрінемося в наших снах, мені так багато треба тобі сказати!

Крім побажань своїми словами можна скористатися готовими листівками.

Варіанти у віршах

Можна скористатися готовим побажанням спокійної ночі у віршах, це буде і оригінально, і мило, і прикольно. А можна самостійно ріфмувати красиві фрази. Ось кілька прикладів:

1.

Милий, скоріше засни –
Ніч підступила до будинків,
Гаснуть в квартирах вогні,
Тіні біжать по очах.
Я для тебе все зможу –
Виростити сад або рай,
Спи, я твій сон збережу,
Спи, дорогий, відпочивай.

2.

Ніч вкрила небо
Зоряним покривалом,
Хмари – овечки,
Місяць – пастушок,
Прошепочу тобі я –
Спи, будити не буду,
Подарую колечко
І простий віршик.

3.

Баю-баюшки-баю,
Спи, а я тобі заспіваю,
Рано вранці розбуджу,
На роботу проводжу.

Як побажати добраніч коханому чоловікові

Якими словами можна побажати спокійної ночі коханому чоловікові – про це можна дізнатися, прочитавши статтю за посиланням. У ній представлені різні варіанти побажань в прозі, віршах і картинках.

kartinki i slova dlya luchshego pozhelaniya spokojjnojj nochi na vse sluchai zhizni99 Картинки і слова для кращого побажання спокійної ночі на всі випадки життя

Красиві слова для коханої

Побажання спокійної ночі дівчині

Розлучаючись з коханою дівчиною перед сном, хлопець може сказати або написати їй красиве, ніжне або еротичне побажання доброї ночі. Які слова для цього можна використовувати в прозі, які вірші і картинки – все це можна дізнатися зі статті, клацнувши по заголовку вище.

Висновок

 1. Говорити або писати один одному побажання спокійної ночі – стара, добра традиція.
 2. В залежності від того, кому адресовано побажання, воно може бути гарним, оригінальним, прикольним, романтичним або сексуальним.
 3. Важливі не засоби, що використовуються для побажання, а сила прихильності між людьми – чим вона більше, тим менше слів вимагається для її підтвердження.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради