Голуб залетів на балкон: прикмета, до чого білі птахи прилітають

Голуби давно живуть по сусідству з людиною, вміють успішно співіснувати з ним, і навіть подавати приклад. Красиві миролюбні птахи – прекрасні «сім’янина», вони ніколи не кидають пташенят напризволяще. Крім того, пернаті допомагають людям передбачати хороші або погані події.

9286de06899e362a47118bdd2fcf144b Голуб залетів на балкон: прикмета, до чого білі птахи прилітають

Наприклад, голуб на балконі – в залежності від обставин може означати швидкий візит або сватів в будинку незаміжньої дівчини, або прихід співробітника бюро ритуальних послуг у квартирі літньої людини.

Якщо голуб залетів на балкон не варто панікувати, погодуйте пташку, і послухайте внутрішній голос, який підкаже, як правильно витлумачити прикмету.

Чому голуб залетів на балкон

Якщо в будинку живе жінка, для неї поява голуба на балконі має кілька трактувань:

 • Швидке пропозицію про заміжжя для дівчини, яка має коханої людини.
 • Нові приємні знайомства, флірт і романтичні побачення для незаміжньої жінки.
 • Прикмета особливо вірна, якщо голубки зручно розташувалися на лоджії і самозабутньо воркують.
 • Очікуйте доленосну зустріч з головним чоловіком життя, навіть якщо пташки обгидили чистенький балкончик.

Особливої радості гідна прикмета, коли голуб залетів на балкон і там гніздо звив. По-перше, птиці світу не селяться в місцях з поганою енергетикою. А по-друге, такі сусіди віщують:

 • Безбідне життя.
 • Кар’єрне зростання і прихильність Фортуни.
 • У будинку немає чвар, конфліктів.
 • Не буде горя і нещастя.
 • Але успіх прийде, якщо не турбувати пташок, годувати і намагатися затримати «символи щастя» довше поруч з собою. Тому що, якщо голуби покинуть місце проживання – це означає зміну енергетики простору в гіршу сторону, віщує великі неприємності.

  c6bf63d2c8bd73eb11c15655274cf52f Голуб залетів на балкон: прикмета, до чого білі птахи прилітають

  Ні в якому разі не можна знищувати голубину популяцію. В історії є підтвердження цієї прикмети. В голодний воєнний час люди вбивали і їли голубів – в майбутньому їх сім’ї потрапили в біду, а діти втратили людський вигляд.

  Забута душу вісник

  Багато людей вважають приліт птахів попередженням про отримання вістей, новин. Голуби, ідеально підходить в якості «вісника». Ці птахи коли-то були популярним засобом транспортування листів по всьому світу.

  Голуби на балконі – прикмета вважається особливо хорошою, якщо птахи мирно сидять на перилах, не думають влетіти в квартиру, не метушаться. У цьому випадку господарі прибудови розраховують на гарні звістки.

  Є й сумна прикмета: голуб залітає на балкон будинку, де недавно хтось помер – це душа покинув цей світ людини. Обернувшись птахом, дух покійного вирішив провідати рідних – нічого поганого в цьому немає, адже він не збирається шкодити близьким людям.

  Ще, можливо, голуб залітає на балкон, коли мешканці квартири рідко згадують давно «пішов» людини. Його душа, бажаючи нагадати про себе, прилітає у вигляді голуба. Така подія теж абсолютно нешкідлива.

  Зовсім погано, якщо неспокійна птиця влетіла в кімнату і метався з кута в кут, не знаходячи виходу – це віщує раптову смерть близького родича, друга або проблеми зі здоров’ям.

  Якщо птах б’ється об скло, то трагізм подальшого поганого події більше, чим сильніше переляк від удару пернатого.

  b645cdb5ef99cfcf8f70f0f518d7fac5 Голуб залетів на балкон: прикмета, до чого білі птахи прилітають

  Потрібно відрізняти від збігу знаків долі. Наприклад, голуб приносить звістку з «світу мертвих» — це відчувається відразу, тому що ви згадаєте про конкретну людину. Тому подібні знаки не викликають сумнівів.

  Голуби можуть попереджати про нещастя в різних сферах:

  • В особистому житті (розлучення, розставання з коханою людиною, зрада).
  • Нещастя з близькими людьми.
  • Проблеми зі здоров’ям.
  • Неприємності в будинку (пограбування, затоплення, пожежа).

  Тому варто звертати увагу на поведінку птахів, особливо якщо пернаті регулярно з’являються на балконі і неспокійно поводяться, стукає дзьобом у вікно. Отримавши знак, докладіть зусиль, щоб мінімізувати втрати (моральні або матеріальні).

  Якщо голуб помер на балконі – це дуже погана прикмета. Вважається, що смертю маленького істоти всесвіт привчає власника прибудови до людської втрати. У походження прикмети давні корені.

  Голуб в стародавні часи – небесний посланець для людей, його смер – передвістя серйозних невдач. У будь-якому випадку нежива пташка – неприємна знахідка для людини.

  Зміни в погоді

  Якщо голуб залетів на балкон – прикмета може стосуватися не тільки змін в житті господаря будинку, але і зміни погоди.

  Справа в тому, що птахи – істоти, дуже добре відчувають зміни в атмосфері. У голубів це якість розвинене в повній мірі. Вони відчувають наближення негоди за кілька годин до його настання.

  Птахам можна довіряти. Якщо зграйка голубів приземлилася на дах балкона – очікується гроза. Помітивши голубину зграю, знавці народних прикмет завбачливо щільно закривають вікна, захищають житло від дощу.

  35a5d25e08fb160226c3264e5b357273 Голуб залетів на балкон: прикмета, до чого білі птахи прилітають

  Значення забарвлення

  Стверджувати, що колір голуба, що залетів на балкон грає величезну роль в особливому тлумаченні прикмети не можна. Але біле оперення птаха – символ щастя, чистоти, святості. Тому пернатий сприймається, як велика удача:

  • Поява білого голуба на балконі обіцяє отримання дуже хороших звісток. Значення прикмети посилюється, якщо в дзьобі у пташки щось є, наприклад, гілочка або листочок.
  • Побачити пролітають перед балконом білих голубів – до матеріальної прибутку. Можна розраховувати на надбавку до зарплати або отримання спадщини.
  • Птах сидить на перилах і не хоче летіти – чекайте гостей, які наповнять життя радістю та приємними клопотами.
  • Якщо білий голуб залетів на засклений балкон – віщує появу малюка.

  На жаль, є й інша сторона прикмети. Якщо білий пернатий друг вдарився об вікно на балконі – передвістя великої трагедії. Прикмета не має великого значення, якщо близько голубник, вихованці якої просто «розминають крила».

  Що радять робити

  Яким би марновірством не керувався людина, добрим чи поганим, на пернате це не повинно позначатися. Грішно лякати або гнати геть «посланці миру». Крилатий гість незабаром самостійно вийде через розчинені навстіж вікна.

  Якщо не заважає прилетів голуб, то нехай собі сидить. Можете навіть погодувати хлібними крихтами або зернятками. Такий вчинок дуже добре позначиться на карму, принесе удачу і щастя.

  Якщо голуб прилетів на балкон і там гніздо звив, тим більше не треба його турбувати. Якщо птах вже знесла яйця, а вас турбує таке сусідство, розоряти гніздо не можна. Дочекайтеся, поки з’являться, подорослішають і розлетяться пташенята, а потім обережно відсуньте гніздечко в безпечне місце неподалік.

  Буває, що несподіваний візит птиці викликає неясну тривогу із-за негативних думок, особливо якщо голуб унадився регулярно прилітати на балкон. У цьому випадку зняти занепокоєння допоможе молитва за здоров’я рідних. Відвідайте церкву, і поставте свічку.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради