Прикмети про хамедорею, чи можна тримати вдома – забобони про квітку

Хамедорея – красива тропічна рослина. Воно має ряд корисних якостей, а більшість прийме запевняють у її позитивному впливі. Однак є нюанси, які можуть перетворити пальму із союзника у губителя сил і здоров’я.

30a44e657c6c24814195bba69f687e6b Прикмети про хамедорею, чи можна тримати вдома – забобони про квітку

Чи можна тримати вдома хамедорею

Хамедорея належить до сімейства пальмових. Деякі з них отруйні, тому люди з побоюванням ставляться до всіх пальм.

Хамедорея очищає повітря від шкідливих речовин і нейтралізує негативну енергетику. Вона прекрасно підходить для офісів, розряджаючи обстановку в колективі. Пригнічуючи конфлікти і налаштовуючи людей на позитив, хамедорея покращує моральний стан всіх працівників.

Будинки пальма освіжає повітря і утихомирює господарів, дозволяючи розслабитися і відпочити.

Рослина рекомендується людям, які часто відчувають депресію і меланхолію.

Для міських жителів пальма стане порятунком від небезпечних домішок у повітрі:

 • трихлоретилену;
 • бензолу;
 • формальдегіду.

Хамедорея в будинку замінює очищувач повітря.

Сила і енергетика рослини

У Стародавньому Єгипті пальма вважалася одним з уособлень бога сонця Ра. Вона вбирає позитивну енергетику, а потім повертає її в навколишній простір.

Рекомендується медитувати поруч з хамедореєю. Пальма допомагає направляти енергетичні потоки в потрібне русло, підвищуючи результативність духовних практик.

Забарвлення рослини дає розуміння того, яка енергетика панує в будинку. Коли листя починає темніти, це говорить про погані відносини в сім’ї або про присутність нечистої сили. Намагаючись впоратися з великим потоком негативної енергії, пальма набуває темний відтінок листя і стебел.

dfc7485b8e8ee30bbb6170508bb7bfbd Прикмети про хамедорею, чи можна тримати вдома – забобони про квітку

Світлі листя говорять про гармонії в будинку і відсутності енергетичних шкідників.

Пальма допомагає духовно розвиненим людям. Її енергія дозволяє:

 • досягти поставлених цілей;
 • творчо реалізуватися;
 • мати успіх у фінансах і особистого життя.

Пальмовий лист – символ перемоги. Протягом століть люди помічали, що рослина виявляє позитивний вплив на людей. Якщо людина відчуває невпевненість в собі або хоче домогтися успіху, хамедорея стане прекрасним помічником.

Прикмети і забобони про хамедорее

За багато століть люди помітили закономірності, пов’язані з пальмою. Прикмети про хамедорее елеганс свідчать:

 1. Конфлікти у людей, що знаходяться поруч з пальмою, трапляються рідко.
 2. Людині супроводжує успіх у всіх справах.
 3. Енергетичні вампіри не будуть доставляти клопоту того, у кого вдома або на роботі зростає хамедорея.

74d375a240211f59656de3a77519cfd0 Прикмети про хамедорею, чи можна тримати вдома – забобони про квітку

Пальма в культурі феншуй

Хамедорея з-за прикмет і забобонів Сходу в практиці феншуй використовується рідко. Вона уособлює стихію дерева з якостями металу. Ці енергії – протилежні. Вони будуть постійно боротися один з одним, заважаючи запанувати гармонії.

Майстри фен-шуй рекомендують не залишати пальму в місцях, де довго перебувають люди. Найкращий варіант – розмістити її в передпокої. Прийшов з вулиці людина буде позбавлений від негативної енергії завдяки хамедорее. При цьому вона не зможе довго впливати на господарів будинку.

Рекомендується на декілька годин ставити рослину поряд з людиною, у якого проблеми з опорно-руховим апаратом. На рівні енергії хамедорея являє собою механізм руху, що позитивно позначиться на хворому.

Слід розмістити рослину в кімнатах, які спрямовані наступні сторони світу:

 • північно-захід;
 • південно-схід;
 • північно-схід.

У цих секторах переважає елемент металу і ускладнена циркуляція енергії дерева. Цей фактор позитивно впливає на одужання хворих і підтримку гарного самопочуття. Квітка хамедореи посилює цей вплив.

Можна розмістити пальму в південній кімнаті. Першорядний елемент, дерево, послаблюється вогненною енергією. Метал перетворюється на воду, яка добре підходить до енергії рослини. В результаті відбувся балансу пальма не нашкодить людям навіть при тривалому контакті.

Хамедорея – остролистое рослина. Його не можна залишати в місцях, де сплять люди – воно посилає енергію, яку феншуй називають «отруєними стрілами».

Правильне розміщення пальми допоможе у справах:

 1. Якщо у людини великі плани, але йому не вистачає сили волі взятися за справу, то слід поставити хамедорею в південно-східній стороні житла. Вона додасть сил для досягнення мети.
 2. Рослина в східній стороні будинку направить до господаря грошову енергію.
 3. Розміщена в кутку пальма з гострими листками не дозволяє енергії залишатися в глухому куті без руху.

Хамедорея допомагає постійно займатися справою і відчувати прилив сил. Однак, не варто перебувати з нею в одному приміщенні більше 2-х годин. Енергія «гострих стріл» при постійному впливі на людину здатна викликати нездужання і хвороби.

При правильному змісті хамедорея елеганс буде підтримувати в будинку гармонію і затишок. Головне – не нехтувати порадами східних мудреців. Рослина стане прекрасним помічником у досягненні поставлених цілей і прикрасою для будинку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради