Чи можна викидати дзеркало з дому: як правильно викинути старе – народні прикмети

Старі дзеркала – свідки різноманітних подій, накопичувачі інформації, представляють серйозну загрозу для мешканців будинку. Від них потрібно обов’язково позбавлятися. Але не можна просто віднести оповитий містикою предмет в сміттєвий бак.

288e58be00c00b56dd702a215072e93b Чи можна викидати дзеркало з дому: як правильно викинути старе – народні прикмети

Існують народні повір’я, як це зробити правильно. Вивчивши обряди, що допомагають очистити поверхню, що відбиває, можете сміливо викидати дзеркало або розпоряджатися ним на свій розсуд.

Коли можна викидати дзеркала

Вітряна мода ніколи не стоїть на місці, вона жадає змін. Причому новизна стосується не тільки одягу, але і інтер’єру. Отже, рано чи пізно, може постати питання про заміну предмета з поверхнею, що відбиває.

Але можна викидати дзеркало, в яких випадках це доцільно робити:

 • Ремонт. Дзеркало має вписуватися в нове дизайнерське рішення, відповідати оздоблювальних матеріалів, предметів меблювання. Якщо це не так, від нього потрібно позбутися, а не намагатися знайти йому місце, зіпсувавши новий інтер’єр.
 • Потьмяніння поверхні, що відбиває. Не варто мати вдома речі, від яких віє старістю. Вони залучають неприємні події.
 • Тріщина або подряпини. У такий предмет не можна виглядати, і тримати його вдома теж не рекомендується.
 • Дзеркало дісталося від колишніх господарів квартири, тим більше, якщо вони були неблагополучними.

Від розбився нагрудники потрібно негайно позбавлятися. Збираючи уламки, намагайтеся в них не дивитися. Не думайте про погане, щоб не привернути неприємності. Працюйте в рукавичках. Збирайте осколки в непрозорий мішок і виносите з дому.

Предмети з відбиваючою поверхнею використовуються в різних напрямках:

 • Дивлячись у них, люди отримують уявлення про те, як вони виглядають в даний момент. Жодна жінка не зможе жити в будинку, де немає дзеркала.
 • Цей предмет інтер’єру використовується для збільшення простору.
 • У відбивну поверхню люди виглядають, щоб заповнити втрачену енергетику, коли повертаються ненадовго додому за забутою річчю.
 • Використовують чорні маги для виконання ритуалів.
 • На дзеркалах ворожать і ворожать.

Враховуючи все це, неважко зрозуміти, чому людям буває страшно просто викинути, коли з’являється така необхідність. Нескінченно відбиваючи все, що відбувається навколо, загадковий предмет накопичує інформацію. Дуже не хочеться, щоб вона потрапила в «чужі руки». Можна викидати дзеркало на смітник – це питання має позитивну відповідь при дотриманні певних правил.

2224d0a9ce3ece77ca5c75625e78e9fb Чи можна викидати дзеркало з дому: як правильно викинути старе – народні прикмети

Як потрібно викидати дзеркала

Якщо зерцало розбилося, існує спеціальний ритуал з нейтралізації дурного ознаки. Тільки після його виконання від останків магічного предмета терміново позбавляються.

Але і абсолютно ціле вимагає особливого підходу в момент його виносу з дому. На цей рахунок є кілька правил, продиктованих народною мудрістю:

 • Не потрібно спеціально розбивати предмет.
 • Викидати ціле дзеркало в сміттєвий бак теж не варто. Там воно може ненавмисно розбитися, і завдати шкоди працівникам ЖКГ.
 • Непотрібний предмет інтер’єру краще залишити в стійкому положенні на увазі, щоб його могли забрати. Але перед розставанням з дзеркалом над ним слід виконати ритуал, стирає з пам’яті предмета сліди його колишніх господарів і серед існування.
 • Викинути старе дзеркало з будинку можна тільки на убуваючому місяці. В будь який інший час викинуте зерцало принесе невдачі і біду.
 • Від раптово розбилися відображають предметів потрібно терміново позбуватися, незалежно від фази місяця.
 • Відносити на смітник має одна людина. Тільки дуже громіздкий і важкий можна нести вдвох, попередньо обернувши його чорною або синьою щільною тканиною. Допомагати нести повинен тільки близька людина (родич).

Викидати дзеркало зовсім необов’язково, його можна продати або подарувати знайомим. Але і в цих випадках предмет піддають енергетичної чищенні (її можна виконати різними способами).

Обряди, які дозволяють викидати дзеркала

Так як особливий предмет інтер’єру містить масу інформації, перед тим, як правильно викинути старе дзеркало, його потрібно очистити будь-яким відомим способом, використовуючи сіль, проточну воду або вогонь свічки. Бабусі здавна використовують ритуали для зняття псування і проклять.

Вода

Прохолодна водиця – відмінний очищаючий інструмент. Завдяки її впливу дивним чином відновлюються початкові властивості предмета (він стає як би новим). А от гаряча вода, навпаки, демонструє протилежні властивості (вона відмінно фіксує інформацію).

Для очищення поставте його в ванну, підстеливши на дно рушник, щоб предмет не ковзав і не залишав подряпин. Тримайте зерцало під струменем душа в протягом декількох хвилин. Ця процедура змиє всі емоції, дзеркало знову стане енергетично чистим, як в перший день покупки.

Маленьке за розміром дзеркальце можна на добу залишити в прохолодній воді, а потім продати, подарувати або викинути. Його вже не можна буде використовувати для обрядів чорної магії.

Тканину і сіль

Крім води, ще й сіль відмінно видаляє, поглинає енергію. Для очисних процедур потрібна Четверговая сіль (спеціально заготовлена в Чистий Четвер перед Великоднем). Щоб викинути непотрібне зерцало, оберніть його чорною або темно-синьою тканиною. По периметру дзеркала зашийте тканина капроновою ниткою білого кольору – у вас повинен вийти мішок.

Після того як дзеркало виявилося поруч із сміттєвим баком, не поспішайте йти. Посипте предмет сіллю, постійте трохи поруч, ніби прощаючись.

Сіллю необхідно посипати і місце, де стояло зерцало – ці дії допоможуть прибрати енергетику вашої родини з відбиваючої поверхні.

Вогонь

Місце, де розташовувалося зерцало, можна також очистити від енергетичних залишків. Протягом тижня там потрібно палити церковні свічки, ладан, пахощі. Ця процедура ще й поліпшить енергетику всього будинку, а не тільки конкретного його куточка.

Свята вода

Для очищення від інформації, накопиченої дзеркалом, добре допомагає свята вода (вона повинна бути свіжою). Розбавивши святу воду звичайної очищеної, залийте суміш в пульверизатор і обприскуйте рідиною тканина, в яку загорнута зерцало.

Святою водою можна окропити безпосередньо дзеркало, після цього його треба перехрестити палаючої церковної свічкою, просячи прощення за свій майбутній вчинок. Після цього можна спокійно викидати предмет.

Земля

Якщо ви хочете назавжди розпрощатися з взірцем, та отримати впевненість, що предметом ніхто не скористається, його можна закопати в малолюдному місці, де багато землі. У дворі цього робити не потрібно, так як річ можуть відкопати бродячі пси.

Процедуру «поховання» виконують у два етапи. Попередньо прибирають в комору, щоб дзеркальна сторона відображала тільки стіну (або накривають відбивну поверхню шовковою тканиною). У такому положенні дзеркало повинно знаходитися протягом місяця.

Коли пройде 4 тижні, зерцало закопують, обернувши його в непрозору тканина. Для цього під будь-яким деревом у лісі (крім осики) риють яму глибиною не менше півметра. Людина, яка виконує цю маніпуляцію, повинен перебувати в гарному настрої. Закопування, до речі – кращий спосіб позбавлення від ненавмисно розбитого дзеркала.

Для надійності проводять відразу кілька обрядів:

 • омивають дзеркало проточною водою;
 • упаковують в темну тканину;
 • посипають сіллю;
 • обробляють вогнем церковної свічки.

Деякі люди подрібнюють дзеркало буквально в пил – це зовсім необов’язково, і вимагає наявності інструментів, дотримання правил техніки безпеки.

При викиданні старовинних дзеркал, які передавалися з покоління в покоління, вимовляють слова подяки за хорошу службу, а при передачі новим власникам, подумки прощаються з реліквією.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради