Прикмета: мертвий голуб на балконі, дорозі

Якщо людина бачить мертву тварину, то це завжди викликає неприємні почуття. А якщо це тіло голуба, то відразу в голові виникають думки — до хорошого чи поганого? Голуби здавна вважаються символами миру і чистоти.

e07bc3dd373d77b7d11825ae30fc7b59 Прикмета: мертвий голуб на балконі, дорозі

Однак не варто відразу піддатися паніці і думкам про те, що мертвий голуб — це знак згори.

До чого побачити мертвого голуба

Здавна мертві голуби стали вважатися провісниками нещастя. Напевно, це пов’язано з релігійними канонами. Адже вважається, що Святий Дух зійшов на грішну Землю у вигляді голуба. Отже, мертва блакитний птах (за релігійними уявленнями деяких людей) знаменує, що небесні захисники відвернулися від людини.

Тлумачення прикмети за місцем

Голуби живуть практично у всіх населених пунктах. Вид померлих пернатих не така вже й незвичайна справа, особливо в сучасних мегаполісах. Така прикра знахідка не завжди є знаком для конкретної людини. Адже цей труп побачило величезна кількість перехожих.

Мертвий голуб перед житлом або в будинку — це прикмета, адресована конкретній людині. У житті настане чорна смуга, що включає хвороби, невдачі в любові, конфлікти з начальством. А якщо індивід прямо або побічно сприяв загибелі птахів, то такий жорстокий вчинок призведе до більшого нещастя. З людиною хтось надійде недобре, як він з беззахисними птахами. Варто побоюватися смертельних і важких захворювань. Може бути, кара спіткає не тільки вбивцю, але і членів його сім’ї. Причому, це стосується і далеких родичів.

Дуже часто мертвий голуб зустрічається і в голубниках. Така подія символізує проблеми суспільного характеру. Можливо, знайдуться серед знайомих недоброзичливці або хтось із друзів відіб’є другу половинку.

Дохлий голуб в городі — є поганою прикметою.

Це пов’язано або з потомством, або зі зростанням на присадибній ділянці культурами. Варто чекати неврожаю або повного знищення овочів і ягід з-за погодних умов. Можливо, померла птиця предзнаменует викидень або смерть немовляти, але на дітей старше 2 років вона не поширюється. А якщо труп знайдений в кольорах, то чекайте сімейних проблем. Будуть серйозні конфлікти і непорозуміння між подружжям, випливе інформація про любовні стосунки на стороні або навіть бійки чоловіка і дружини.

Дохлий голуб в будинку або квартирі на балконі або у вентиляції

Знаходження померлої птахи біля житла, на лоджії або квартирі може стати грізним знаменням забобони про неприємні події настають.

  • Якщо мертвий голуб на балконі, ганку або підвіконні, то сумна знахідка катастрофічних проблем не обіцяє. Можливо в сім’ю прийдуть не дуже приємні звістки, ламається каблук у важливий день або загубиться незначна сума. Але якщо птаха загинула через те, що не змогла вибратися з балконного полону, то варто зробити так, щоб пернаті не змогли надалі залітати на балкон або лоджію.
  • Якщо сумна знахідка зустрілася у вентиляції, то це вже погана прикмета. Вона означає, що небезпека наближається до людей, які проживають у приміщенні. Їх наздожене хвороба або ж вони познайомляться з якимось неприємним людиною, який після довго псувати життя. Варто звернути увагу на розмір птахи: голуб великий, то проблеми будуть у дорослих, а якщо малий — у дітей.
  • Коли голуб розбивається об віконне скло або гине в житло, то це означає, що у житті членів родини настають не найкращі часи. Тут мова йде про більш великих матеріальних проблемах. Наприклад, можуть не дати в потрібний момент кредит, відбудеться велика аварія або станеться щось в квартирі, наприклад, вибух побутового газу.

e817b8888d852640f2560e29c0e9ee9e Прикмета: мертвий голуб на балконі, дорозі

Тлумачення за обставинами

Автомобілісти частіше інших зустрічаються з мертвими тваринами. Але і вони вважають, що побачити мертвого голуба на дорозі або узбіччі — це погана прикмета. Неприємна пригода обов’язково призведе до виникнення аварійної ситуації. А також вважається, що якщо голуб загинула з вини водія, то і людина обов’язково постраждає.

Але не варто засмучуватися з-за нещасного випадку. Досвідчені любителі залізних коней вважають, що після неприємного події варто виконати декілька дій.

  • Спочатку по можливості потрібно захоронити труп птиці.
  • Потім автомобіль ретельно вимити і обов’язково освятити святою водою.
  • Якщо є можливість, то варто дати автомобілю кілька діб постояти без руху.

Буває так, що домашній кіт зловить і загризає бідну птаху. Це може статися і поза домом, і в оселі, якщо голуб туди залетів. В такому випадку чекайте дрібних неприємностей. Можливо у людини витягнуть гаманець, подряпають машину або зіпсують особисті речі. Дівчатам варто побоюватися походів до косметологічним майстрам. Вбита кішкою птах предзнаменует зіпсований манікюр, неакуратний татуаж або огидну зачіску.

Людина навчилася містити голубів в неволі. Так і дикі представники цього сімейства живуть поряд з людьми. Тому смерть блакитним птахи завжди викликає безліч тлумачень і забобонів. Прикмети обіцяють людині неприємності і навіть хвороби, але не варто забувати стару мудрість. Якщо не думати про погане, то воно не прийде в будинок. Може бути голуб загинула в силу природних причин і до людини, який побачив труп, не має ніякого відношення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради