Купуємо кухонний гарнітур: професійні поради вибору

Для багатьох людей вибір предметів інтер’єру та облаштування кімнати становиться настояною проблемою, особливо якщо не знати з чого розпочинати підбір. Для того, щоб полегшити вибір професіонали розробили «сценарій дій» для новачків та створили шпаргалки для досягнення поставленої цілі.

1 Купуємо кухонний гарнітур: професійні поради вибору

Особливу увагу стилісти МебельОк рекомендують звернути при облаштуванні кухонного приміщення. Для того, щоб кухнею насолоджуватись в повній мірі майстри радять вибирати одночасно гарні, ергономічні, стильні та функціональні меблі.

Важливі характеристики

Звісно, уявити кухню чи будь яку іншу кімнату без меблів неможливо. Однак одні гарнітури служать багато років та виглядають модно та доречно, натомість інші розчаровуються з перших днів використання. Від того наскільки якісна та зручна кухня залежить комфорт господині. На віртуальній вітрині салону представлені різні моделі, які допоможуть облаштувати будь яку приміщення.

При виборі важливо:

  • Підібрати тип комплектації. Популярними вважаються стандартні та модульні кухні. Основна відмінність – модульний гарнітур складається із окремих предметів, що дозволяє розмір секцій та їх форму складати в залежності від індивідуальних потреб. Стандартні гарнітури – це ідеальні бюджетні кухні для невеликих, стандартних приміщень.
  • Визначити форму меблів. На віртуальній вітрині представлені лінійні, кутові, Г-образні, П-образні набори для кухонь, які вирізняються стильним оформленням та місткістю.
  • Визначити розмір гарнітуру, врахувавши параметри приміщення. Вірно підібрані габарити напряму впливають на естетику, загальний стиль на практичність кімнати.
  • Звернути увагу на дизайн меблів. Кухня повинна гармонійно виглядати, доповнюючи інтер’єр приміщення. Існує безліч варіантів оформлення зони, а тому слід відразу вибрати колір фасадів, стін та полу. Популярними вважаються природні відтінки та фактури, однак багато хто робить свій вибір на користь яскравих комплектів. Вибір кольору індивідуальний і залежить від особистих переконань.

2 Купуємо кухонний гарнітур: професійні поради вибору

На думку стилістів mebelok звертати увагу слід на якість кухонного гарнітуру. Прекрасно, якщо салон надає сертифікати та гарантує якість продукції. Саме тому, професіонали рекомендують звертатися тільки в перевірені інтернет магазини, які порадують різномаїттям асортименту, адекватними цінами та якістю продукції від вітчизняних та закордонних виробників.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради