Що робити, якщо знайшов гроші чи гаманець на вулиці – прикмети і забобони

Для людини, який знайшов на вулиці гроші чи гаманець з грошима, залишити його собі – велика спокуса. Мало хто може утриматися від спокуси простягнути за ними руку. Хапальний рефлекс іноді спрацьовує раніше, ніж людина встигне подумати про те, звідки взялися ці гроші, і чи варто їх піднімати.

a5e46d14da94b462c5f01be0f6548ded Що робити, якщо знайшов гроші чи гаманець на вулиці – прикмети і забобони

Прикмети про знайдені гроші

Як ставитися до цінну знахідку може пояснити народна прикмета. З цього приводу немає однозначного тлумачення. Все залежить від обставин, супутніх знахідку.

Невелика сума

Згідно з прикметами дрібні гроші (монети), знайдені раптово, можуть принести як успіх, так і неприємності. Це залежить від того, як саме лежить монетка: гербом догори або номіналом:

 • герб («орел») – означає насичене особисте життя і матеріальне благополуччя, росте як на дріжджах;
 • номінал («решка») – ризик втратити щось дороге або зазнати в справах і особистих відносинах невдачу;
 • истертая старовинна монета приведе до достатку і достатку, якщо зберігати її в гаманці як талісман;
 • монетка, випадково опинилася під п’ятою, обіцяє грошову удачу;
 • до дрібним грошам, знайденим на роздоріжжі (перехрестя), краще не торкатися. Особливо якщо це місце малолюдне. Ймовірність того, що гроші можуть бути втрачені ким-то в безлюдному місці, мала. Зате є небезпека підняти з землі чийсь «відкуп» від хвороби, смерті, безгрошів’я.

Голодній людині не варто розраховувати на успіх, навіть якщо на дорозі буде розсипано ціле стан. Багатство і везіння дістається не кожному знайшла «подарунок долі». У всякому разі, земні блага не лежать на дорозі, в очікуванні випадкового подорожнього.

Велика сума

Знахідка великої суми грошей може порадувати, так і засмутити згодом. Для того щоб уникнути негативних наслідків, слід поставитися до цієї події розумно:

 • не можна забирати повністю всі банкноти. Найкраще залишити на місці знахідки хоча б одну купюру;
 • від банкнот великого номіналу потрібно позбутися: розміняти їх і частина грошей храму або пожертвувати нужденним людям;
 • знайдені гроші, зберігають енергетику попереднього власника, не варто класти в свій гаманець. Ці гроші потрібно витратити без жалю в той же день.
До чого скло розбилося, тріснуло або увірвався в будинку: прикмети

Існує повір’я, якщо дівчина в період «жіночого нездоров’я» знайшла гроші, то в її особистому житті все складатиметься добре: вдале заміжжя, благополучні пологи, гармонійні відносини в сім’ї.

377ed4f905ec5c5815d25219677ae7c3 Що робити, якщо знайшов гроші чи гаманець на вулиці – прикмети і забобони

Місце знахідки

З тих пір, як з’явилися гроші, вони зазнали безліч зовнішніх змін. Їх обіг у багато разів збільшився, тому що з їх допомогою відбувається плата за товари і послуги, яких не було раніше.

Природно, що грошові знаки можна знайти скрізь: у транспорті, магазині, аптеці, салоні краси, на автозаправці і просто посеред дороги. Коли знахідка відбувається в багатолюдному місці, то найкращим рішенням буде повернення грошей власнику, якщо він знайдеться.

Якщо людина знайшла гроші на вулиці, а навколо – ні душі, то він має право розпорядитися ними на свій розсуд. Однак не варто забувати, що зі знайдених на дорозі грошей, найбільш безпечні – паперові. Купюра не видає шуму при падінні. Отже, вона може бути просто втрачена.

Дрібниця (дрібні монетки) завжди викликають побоювання. Впустив їх людина повинен був почути дзвін падаючих монет і підібрати їх. Якщо цього не сталося, виникає сумнів у тому, що вони виявилися на місці знахідки випадково.

Що робити, якщо знайшов гроші

До такої події, як знайти гроші на вулиці, всі люди ставляться по-різному. Для того, у кого в кишені порожньо, це несподіване поповнення бюджету. Для тих, у кого в житті все благополучно, це може означати якийсь знак згори.

Брати чи не брати

В цьому питанні неможливо прийняти однозначне рішення, не враховуючи повноти обставин, що склалися. Щоб зробити правильний висновок потрібно враховувати наступні деталі:

 • місце знахідки;
 • кількість грошей (велика чи маленька сума);
 • якісні ознаки (паперові купюри або монетки).
До чого горить ліве вухо або обидва: прикмети на вечір, день неділі, середовища, вівторка, понеділка, п'ятниці, суботи

Гроші, що проходять через безліч рук, зберігають в собі як позитивну, так і негативну енергію. Тому людина повинна знати, що якщо знайшов гроші, то це ще не привід для нестримної радості. За цією знахідкою можуть стояти різні людські емоції: радість, горе, переживання.

72d395d24d885c1e277cb7d2e9c97604 Що робити, якщо знайшов гроші чи гаманець на вулиці – прикмети і забобони

Як правильно піднімати

Потребуючу людину навряд чи можна умовити відмовитися від знайдених грошей. Коль скоро він зважиться їх забрати, то в цьому немає великого гріха. Зрештою, це всього лише знахідка.

Потрібно тільки знати, що такі гроші приймаються з молитвою. Незайвим буде звернутися до Господа, прочитавши про себе «Отче наш». Деякі люди вважають за краще в таких випадках вимовити тричі змова: «Ласкаво приймаю, а зло залишаю».

Як вчинити із знахідкою

Кожна знайдена річ мала перш за свого господаря. Відповідно, вона має в собі енергію того чоловіка, який їй володів. Навряд чи невелика сума грошей несе в собі величезний енергетичний заряд, здатний нашкодити власникові знахідки.

Природно, що за цими грошима буде чиясь досада чи розчарування. Але така втрата не викличе сильних душевних злетів. А що робити тому, хто знайшов велику суму банкнот чи гаманець з грошима? Адже вміст гаманця може бути результатом довгих років накопичення або тяжкої праці. Як позбавитися від страху і сумнівів можуть підказати народні прикмети та особисті відчуття.

Можна користуватися гаманцем

Немає потреби переконувати когось у тому, що велика втрата тягне за собою шквал негативних емоцій: сльози, образи, переживання. Така знахідка не може радувати, тому що за нею апріорі стоїть чиясь невдача і розчарування.

Якщо один чоловік знайшов «грошовий гаманець, то другий його втратив. Поклавши на чашу ваг ці дві події, знайшов його повинен зробити для себе вибір. Чужим гаманцем можна користуватися лише в тому випадку, якщо не знайдений його колишній власник.

Бамбук в будинку: прикмети і забобони кімнатної рослини

Якщо знайшов порожній гаманець

Не варто засмучуватися, якщо портмоне, забутий або загублений кимось, не наповнене «хрустким» вмістом. Така знахідка не принесе нічого, крім легкого розчарування. Зате і негативних наслідків однозначно не буде.

Знавці народних привіт радять позбавлятися від порожніх гаманців, спалюючи їх на багатті. Вважається, що людина разом з ним може підняти з землі невдачі, проблеми і безгрошів’я.

До прикмет можна ставитися як завгодно: з повною довірою або, навпаки, із зневагою. Але в будь-якому випадку до них краще прислухатися, щоб захистити себе від можливих неприємностей. Прислухаючись до багатовікового досвіду і особистим відчуттям завжди можна зробити єдино правильне рішення.

Подобається? Поділіться з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
Залишити відповідь

×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!