Що робити, якщо знайшов гроші чи гаманець на вулиці – прикмети і забобони

Для людини, який знайшов на вулиці гроші чи гаманець з грошима, залишити його собі – велика спокуса. Мало хто може утриматися від спокуси простягнути за ними руку. Хапальний рефлекс іноді спрацьовує раніше, ніж людина встигне подумати про те, звідки взялися ці гроші, і чи варто їх піднімати.

a5e46d14da94b462c5f01be0f6548ded Що робити, якщо знайшов гроші чи гаманець на вулиці – прикмети і забобони

Прикмети про знайдені гроші

Як ставитися до цінну знахідку може пояснити народна прикмета. З цього приводу немає однозначного тлумачення. Все залежить від обставин, супутніх знахідку.

Невелика сума

Згідно з прикметами дрібні гроші (монети), знайдені раптово, можуть принести як успіх, так і неприємності. Це залежить від того, як саме лежить монетка: гербом догори або номіналом:

 • герб («орел») – означає насичене особисте життя і матеріальне благополуччя, росте як на дріжджах;
 • номінал («решка») – ризик втратити щось дороге або зазнати в справах і особистих відносинах невдачу;
 • истертая старовинна монета приведе до достатку і достатку, якщо зберігати її в гаманці як талісман;
 • монетка, випадково опинилася під п’ятою, обіцяє грошову удачу;
 • до дрібним грошам, знайденим на роздоріжжі (перехрестя), краще не торкатися. Особливо якщо це місце малолюдне. Ймовірність того, що гроші можуть бути втрачені ким-то в безлюдному місці, мала. Зате є небезпека підняти з землі чийсь «відкуп» від хвороби, смерті, безгрошів’я.

Голодній людині не варто розраховувати на успіх, навіть якщо на дорозі буде розсипано ціле стан. Багатство і везіння дістається не кожному знайшла «подарунок долі». У всякому разі, земні блага не лежать на дорозі, в очікуванні випадкового подорожнього.

Велика сума

Знахідка великої суми грошей може порадувати, так і засмутити згодом. Для того щоб уникнути негативних наслідків, слід поставитися до цієї події розумно:

 • не можна забирати повністю всі банкноти. Найкраще залишити на місці знахідки хоча б одну купюру;
 • від банкнот великого номіналу потрібно позбутися: розміняти їх і частина грошей храму або пожертвувати нужденним людям;
 • знайдені гроші, зберігають енергетику попереднього власника, не варто класти в свій гаманець. Ці гроші потрібно витратити без жалю в той же день.

Існує повір’я, якщо дівчина в період «жіночого нездоров’я» знайшла гроші, то в її особистому житті все складатиметься добре: вдале заміжжя, благополучні пологи, гармонійні відносини в сім’ї.

377ed4f905ec5c5815d25219677ae7c3 Що робити, якщо знайшов гроші чи гаманець на вулиці – прикмети і забобони

Місце знахідки

З тих пір, як з’явилися гроші, вони зазнали безліч зовнішніх змін. Їх обіг у багато разів збільшився, тому що з їх допомогою відбувається плата за товари і послуги, яких не було раніше.

Природно, що грошові знаки можна знайти скрізь: у транспорті, магазині, аптеці, салоні краси, на автозаправці і просто посеред дороги. Коли знахідка відбувається в багатолюдному місці, то найкращим рішенням буде повернення грошей власнику, якщо він знайдеться.

Якщо людина знайшла гроші на вулиці, а навколо – ні душі, то він має право розпорядитися ними на свій розсуд. Однак не варто забувати, що зі знайдених на дорозі грошей, найбільш безпечні – паперові. Купюра не видає шуму при падінні. Отже, вона може бути просто втрачена.

Дрібниця (дрібні монетки) завжди викликають побоювання. Впустив їх людина повинен був почути дзвін падаючих монет і підібрати їх. Якщо цього не сталося, виникає сумнів у тому, що вони виявилися на місці знахідки випадково.

Що робити, якщо знайшов гроші

До такої події, як знайти гроші на вулиці, всі люди ставляться по-різному. Для того, у кого в кишені порожньо, це несподіване поповнення бюджету. Для тих, у кого в житті все благополучно, це може означати якийсь знак згори.

Брати чи не брати

В цьому питанні неможливо прийняти однозначне рішення, не враховуючи повноти обставин, що склалися. Щоб зробити правильний висновок потрібно враховувати наступні деталі:

 • місце знахідки;
 • кількість грошей (велика чи маленька сума);
 • якісні ознаки (паперові купюри або монетки).

Гроші, що проходять через безліч рук, зберігають в собі як позитивну, так і негативну енергію. Тому людина повинна знати, що якщо знайшов гроші, то це ще не привід для нестримної радості. За цією знахідкою можуть стояти різні людські емоції: радість, горе, переживання.

72d395d24d885c1e277cb7d2e9c97604 Що робити, якщо знайшов гроші чи гаманець на вулиці – прикмети і забобони

Як правильно піднімати

Потребуючу людину навряд чи можна умовити відмовитися від знайдених грошей. Коль скоро він зважиться їх забрати, то в цьому немає великого гріха. Зрештою, це всього лише знахідка.

Потрібно тільки знати, що такі гроші приймаються з молитвою. Незайвим буде звернутися до Господа, прочитавши про себе «Отче наш». Деякі люди вважають за краще в таких випадках вимовити тричі змова: «Ласкаво приймаю, а зло залишаю».

Як вчинити із знахідкою

Кожна знайдена річ мала перш за свого господаря. Відповідно, вона має в собі енергію того чоловіка, який їй володів. Навряд чи невелика сума грошей несе в собі величезний енергетичний заряд, здатний нашкодити власникові знахідки.

Природно, що за цими грошима буде чиясь досада чи розчарування. Але така втрата не викличе сильних душевних злетів. А що робити тому, хто знайшов велику суму банкнот чи гаманець з грошима? Адже вміст гаманця може бути результатом довгих років накопичення або тяжкої праці. Як позбавитися від страху і сумнівів можуть підказати народні прикмети та особисті відчуття.

Можна користуватися гаманцем

Немає потреби переконувати когось у тому, що велика втрата тягне за собою шквал негативних емоцій: сльози, образи, переживання. Така знахідка не може радувати, тому що за нею апріорі стоїть чиясь невдача і розчарування.

Якщо один чоловік знайшов «грошовий гаманець, то другий його втратив. Поклавши на чашу ваг ці дві події, знайшов його повинен зробити для себе вибір. Чужим гаманцем можна користуватися лише в тому випадку, якщо не знайдений його колишній власник.

Якщо знайшов порожній гаманець

Не варто засмучуватися, якщо портмоне, забутий або загублений кимось, не наповнене «хрустким» вмістом. Така знахідка не принесе нічого, крім легкого розчарування. Зате і негативних наслідків однозначно не буде.

Знавці народних привіт радять позбавлятися від порожніх гаманців, спалюючи їх на багатті. Вважається, що людина разом з ним може підняти з землі невдачі, проблеми і безгрошів’я.

До прикмет можна ставитися як завгодно: з повною довірою або, навпаки, із зневагою. Але в будь-якому випадку до них краще прислухатися, щоб захистити себе від можливих неприємностей. Прислухаючись до багатовікового досвіду і особистим відчуттям завжди можна зробити єдино правильне рішення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради