Голуб залетів на балкон – до чого прикмета

Голуб в багатьох культурах вважається птахом любові, щастя, вірність. Він уособлює Боже слово і несе добрі вісті. Однак є і погане тлумачення забобонів, пов’язаних з голубом, залетевшим на балкон.

75c5018c72114bd4723119ea9c18c2ac Голуб залетів на балкон  до чого прикмета

Голуб на балконі: прикмети

Ця пташка — символ миру і набуття спокою. У природі пернаті моногамні, а тому за прикметою, якщо голуб залетів на балкон, значить, подружжя в шлюбі зберігають вірність один одному.

Нерідко міські голуби облаштовують гнізда під вікнами багатоповерхових будинків. У цьому випадку їх візити регулярні і не несуть ніяких ознак. Якщо ж пташка прилетіла на балкон випадково, то це обіцяє добрі вісті або непроханих гостей. Господаря квартири очікує довгоочікуване вирішення старих проблем.

Наші предки вірили, що душа родича у вигляді голуба може бути з того світу, щоб провідати близьких. Дух хоче, щоб про нього згадали, не несе зла.

Колір птиці має велике значення для тлумачення прикмети:

 • білий голубок з гілочкою у дзьобі — чекати збільшення;
 • чорний з порожнім дзьобом — до смерті.

Пернате походжає по рамі балкона — попереджає про прийдешні неприємності.

Господар квартири повинен пам’ятати, що прикормлювати можна тільки білу птицю, щоб привернути в будинок успіх і благополуччя. Сірим і чорним крилатим гостям краще не давати можливості потрапити з балкона до квартири.

68e7e9d520c0b0897ccc41c3fd67adcc Голуб залетів на балкон  до чого прикмета

Б’ється у вікно

Голуб, який прилетів на балкон, не завжди обіцяє добро. Якщо він веде себе неспокійно, б’ється у вікно, ляскає крильми, значить попереджає про хвороби, сварки, зради або смерті.

За прикметою птиця, яка кидається з боку в бік, не може покинути навіть відкритий балкон, безупинно кидається на вікно, попереджає про велике нещастя. Це може бути пожежа, крадіжка або витік газу, можливе затоплення сусідами.

Чорний неспокійний голуб на балконі за прикметами віщує смерть. Він попереджає про прихід важких хвороб і страждань.

Гуляє по карнизу

Тлумачення прикмети залежить від поведінки птиці:

 • походжає спокійно — до добрих новин;
 • воркує – до зустрічі з коханим;
 • неспокійно махає крилами — погана ознака;
 • падає і повертається на карниз – до смерті.

У будь-якому випадку проганяти візитера не можна, щоб не накликати біду.

Рудий голуб віщує багатство і швидку прибуток, білий — поповнення в сімействі.

Якщо птах схопила з карниза крихту і полетіла, то це нічого не значить, просто вона виявилася голодна.

Влаштував гніздо

Добру ознаку, якщо залетающая птах влаштовує гніздо на балконі. Це означає, що охороняє сім’ю вища сила, дарує захист. На час перебування пернатого потрібно постаратися не сваритися і не скандалити з домочадцями і обов’язково прикормлювати пташку.

У сім’ї, де довго намагаються зачати дитину, така подія має інше значення — скоро чекати поповнення. Пора готуватися стати батьками найближчим часом, якщо в гнізді з’явилися голубині яйця.

Погана звістка, якщо на балконі оселилася хвора пташка. Необхідно віднести її до ветеринара і не дати загинути на власному балконі. Зловити потрібно так, щоб не завдати шкоди.

be0105547e136a84f79f8b45b04cb213 Голуб залетів на балкон  до чого прикмета

Помер

Гине у квартири тяжкохворої людини — чекати погіршення стану. Загибель пернатого віщує важкі випробування, зради, розлучення, смерть когось із близьких. Можливо фінансове лихо, злидні, голод. Від голуба потрібно позбутися, продезінфікувати місце і сходити в церкву, щоб нівелювати негативні наслідки.

За прикметою, якщо голуб залетів на балкон і помер, значить, комусь з мешканців загрожує несподівана загибель.

Краще уникати найближчим часом поїздок на машині, тривалих перельотів. Не варто відвідувати неблагополучні райони, особливо вночі.

Напаскудив

Господарі засмучуються, якщо пташка наслідила на балконі, адже доведеться робити прибирання, але за прикметами це хороший знак. Залишений пташиний послід передвіщає прибуток, і чим його більше, тим більша сума.

Така подія обіцяє несподіване підвищення по кар’єрних сходах, професійний успіх, нові можливості. Власнику житла вдасться вирішити проблеми за кредитом або розрахуватися з боргами. Для бізнесмена це означає вдалу операцію і великий контракт.

Якщо голуб залетів на балкон, напаскудив і відразу полетів, значить, прикмета спрацює в найкоротший термін. А якщо відразу відвернувся спиною і завмер, то для отримання бажаної суми доведеться пройти ще чималий шлях

52d872da4f387dce9b96ced0a554fa54 Голуб залетів на балкон  до чого прикмета.

Значення забарвлення

Оперення відіграє визначальну роль у тлумаченні:

 • Білий голуб може передвіщати швидке весілля молодій дівчині. Пташка приносить радісні події, коли прилітає на балкон. Це може бути зустріч зі справжньою любов’ю, довгоочікуване поповнення в сімействі. Забобонні люди кажуть, що в тілі білосніжною голубки є душа померлого напередодні родича, яка повернулася попрощатись востаннє.
 • Руда птах обіцяє велике спадщину, несподівану швидку прибуток і успіх на фінансовому терені. З її прильотом починається тривалий період достатку, достатку.
 • Гість з чорним пір’ям на крилах приносить хвороби, смерть, трагедії і катастрофи. Приймати такого — велике горе для всієї родини. Птах може бути душею злісного померлого родича, засмученого тим, що його давно не відвідують. Голуб символізує безпробудне самотність і тугу.

Помітивши пташку на балконі, потрібно постаратися побачити, якого він кольору. Це допоможе більш точно трактувати знаки долі.

Прикмети для жінок і чоловіків

Білосніжна голубка пророкує дівчині швидке весілля, довгоочікувану вагітність або зустріч зі справжньою любов’ю. Візит птиці обіцяє жінці зцілення від хвороб, пов’язаних з дітонародженням.

Якщо пташка прилітає часто, значить, дама отримала покровительство понад і її чекає щасливе сімейне життя.

Рудий голуб віщує зустріч з багатим нареченим, який візьме на себе всі фінансові зобов’язання в сім’ї і дозволить молодій особі не працювати. Чорний — віщує вдівство і довгий самотність, неблагонадійних партнерів і зради.

Чоловікам птах обіцяє успіх у фінансовій сфері, сприятливі угоди, високооплачувані контракти і швидке просування по кар’єрних сходах. Чорний голуб дає зворотний ефект, аж до втрати власного бізнесу і злиднів.

Як вести себе господарям балкона

Якщо птиця влетіла на балкон, необхідно спостерігати за її поведінкою. Потрібно надати птахові можливість вільно вилетіти. Після відходу гостя необхідно вимити та продезінфікувати приміщення. Білу або руду пташку можна погодувати, пригощати чорну не варто.


Голуб залітає на балкон, щоб передати вість. Але навіть якщо вона добра, потрібно сходить до церкви і поставити свічки за здоров’я близьких, а потім пом’янути померлих. Як знак долі можна оцінювати візит білих, рудих і чорних голубів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради