Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Традиційно день вчителя щороку відзначають у першу неділю жовтня. У школах це відбувається в п’ятницю, в цей день діти вітають всіх вчителів, як правило, скорочений робочий день.

Діти раді, що уроки скорочені, так і, в принципі, день такий, що діти бігають, вітають. Розповідають вірші, дарують листівки, квіти. В актовому залі влаштовують концепти. Святкують не тільки в школі, але і в дитячому садку, діти вітають своїх вихователів.

Вітають улюблених вчителів підносячи цукерки, квіти і листівки зроблені своїми руками, вчителю, повірте, буде приємно отримати гарну і цікаву листівку на свято.

Я роблю листівки в стилі скрапбукінг, дуже цікаво і красиво виходить. Я не використовую кольоровий папір, використовую двосторонню. Купую дрібниці, в магазині для декору, і щільні різнокольорові аркуші, вони мені служать основою для листівки.

Але я думаю, можна для її створення використовувати кольоровий або білий картон, як листівки, а елементи вирізати з паперу для орігамі, вона двостороння. Або використовувати кольоровий папір.

d06c239c796154468ab4c0cfd8843c53 Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Ось така у мене виходить краса. Нічого особливо складного немає, все просто, я навіть шаблони, які мені подобаються малюю на картоні від руки.

Ви можете роздрукувати їх на принтері. Знайти листочки, гілочки, квіточки, і роздрукувати. Або намалювати потрібного вам розміру, і використовувати як шаблон.

Ви коли-небудь думали над тим, як креативно та цікаво зробити листівку своїми руками? Чи пробували зробити? Сьогодні я підготувала для вас докладний майстер-клас з фотографіями і покроковим описом, впевнена, ви зробите, і у вас все вийде.

Як зробити листівку на День вчителя своїми руками — майстер-клас

Запасіться терпінням, проявіть фантазію, і зробіть роботу унікальною і креативною. Повірте, це зовсім не складно, коли розумієш що ти хочеш. Отже, приступимо.

Що нам потрібно для роботи:

  • Картон А4
  • Кольоровий папір
  • Олівець
  • Ножиці
  • Клей ПВА
  • Декор у вигляді метелика

Можливо, у вас є цікаві квіточки, метелики, листячко або фрагменти на своїх старих зошитах, вони, як правило розташовані на обкладинці, якщо хочете залишити цілісної зошит, вирізати не потрібно, якщо немає, то можна акуратно вирізати ножицями.

Я, мабуть, почну з головного, транспортира і лінійки. Я так подумала, якщо це день учителя, то краще використати щось з цієї тематики, так цікавіше.

a8d53c63e576c8aaa8454c8956ab443d Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Зробити шкільне приладдя дуже просто. Для цього візьміть їх в якості зразка. Робити можна навіть на кольоровому папері, потім приклеїти їх на картон, і вони будуть щільні, все одно зворотний бік ніхто не побачить, ми будемо її приклеювати.

Я зроблю на двосторонній папері. Транспортир я обвела, він у мене такого ж розміру як і оригінал. А лінійку, зробила трохи поменше. Потім гостро заточити олівець, і починаю робити розмітку, і цифри, хочу щоб все було, як даний. Щоб не возитися з міліметрами, я прикладаю поруч, заготівлю та лінійку, і наголошую олівцем.

Потім переходимо до атрибуту осені, до яскравим осіннім листям, адже саме восени вони такі красиві та барвисті: червоні, жовті, коричневі, помаранчеві.

a93a6fbad9b080f99998fbbe982f33fe Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Листя я малюю від руки, у мене були листки з гербарію, тому був зразок. Але ви можете роздрукувати листочки, і прикрасити їх, наприклад. Прожилки на листі я малюю чорною ручкою. Але можна використовувати коричневий олівець, наприклад. Папір у мене двостороння.

Потрібно зробити надпис «З днем вчителя», краще якщо це буде від руки, доведеться постаратися, щоб вийшло красиво, напишіть красивим почерком. Я вирізала невеликий прямокутник з зошити в косу лінію. Пишу чорною ручкою. Навела букви два рази для чіткості.

22a16a36a143d48b5b264b3014b9c8ad Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Ось, до речі, мої квіти і гілочка, все це намальоване від руки, на папері, я використала це як шаблон. Що вам подобається, можна все використовувати. Метелика, правда, я в магазині купила.

5037b1d8a828d143ed277d0dffbacd6d Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Також я підготувала різні прямокутники, щоб додати об’єм листівці, і виглядала вона красивіше. У мене є фігурні ножиці, вони не дорогі, але ріжуть папір з рифленим краєм. Дуже стане в нагоді для аплікацій, для робіт з папером.

Ще, я купила гофрований картон, але можна обійтися без нього. У мене ще був картон в горошок. Вообщем, все що було в моїх запасах, все пішло в хід.

29a8563bd4568e2c21cf92cfdff3f9c7 Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Для самої листівки з паперу, нам знадобиться папір. Щільний картон. Я купила його в магазині для творчості. Це щільний кольоровий картон формату А4, він дуже зручний для листівок.

У мене діти листівки роблять зі звичайного білого картону формату А4, згортають його, картон я їм купую білий двосторонній, він продається абсолютно в будь-якому магазині канцелярських товарів.

40da192509e7dfdeb7b98ef03c237158 Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

На картон я ще наклеїла прямокутник з білого паперу. Я виміряла довжину і ширину листівки, і відступила від краєм по 5 мм. Ви можете не клеїти, або відступити більше. Навіщо я це роблю? На білому малюнку чіткіше виглядають фігури з картону, литися, та ж лінійка з паперу.

Клеїла всі звичайним ПВА, цього разу не використовувала клейовий пістолет, і момент. Все відмінно клеїлося нашим традиційним клеєм.

df9259a850bfdd8ef97eb22b6c5dbfbd Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Починаємо клеїти деталі, розміщуємо так, як подобається. Але спочатку, я раджу прикладати всі, а ще краще розмістити повну картину, як ви бачите свою листівку, де буде розташовано.

Якщо чесно, я рази три прикладала, щоб зрозуміти, що мені хочеться, як я бачу цю гаму кольорів і фігур. Починаю клеїти, все тим же ПАР, промазываю добре робити, приклеюю і притримую. Робимо акуратно.

3211d3914509394d35d73f97f3ae520a Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Ну ось так, майже готове. Ви можете вирізати зовсім інші фігури, і розмістити їх так, як вам подобається. Гілочки, листочки, метелики.

cd4a9cbc9e9aaaeac9c5889588824682 Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Приклеюю напис на листівку «З днем вчителя» і готово. Що може бути краще, ніж листівка, зроблена своїми руками. Можна проявити фантазію і зробити креативніше. Сподіваюся моя робота надихне вас, і ви почерпнете для себе цікаву ідею.

4e6896facf9a9a80ef093a89057565d8 Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Приклеїла метелика, і готово. Я вам хочу показати кілька варіантів листівок, які теж можна зробити з паперу. Можна робити разом з дітьми.

Листівка до Дня вчителя своїми руками з дзвіночком: легко і просто

Це дуже простий варіант, з таким завданням впоратися навіть дитина. Нескладно, а в результаті виходить дуже красиво. Будь вчитель буде радий отримати такий подарунок.

Цікавий варіант з дзвіночком, ну як я кажу, з чим асоціюється осінь, і школа, і можна використовувати: квіти, парасольки, листи, канцелярські товари. Це як ідеї для листівок.

Листівка Парасольку своїми руками з паперу на День вчителя

Дивовижна осіння дощова погода навіяла парасолькове настрій. Осінь похмура пора, незважаючи на яскраві фарби. Вже холодно, дощить і мерзлякувато.

Звичайно ж, ми беремо з собою парасольку, виходячи з дому. Та й взагалі, при створенні своїх робіт я орієнтувалася на осінню і шкільну атрибутику.

915178eb3306c24b520d1a6a72921450 Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Що потрібно:

  • Папір
  • Картон
  • Ножиці
  • Клей момент або клейовий пістолет

Я зібрала листочки під кленовим деревом, намагалася брати дрібні, і обводила їх на папері. Прожилки робила гелевою ручкою оранжевого кольору, можна фломастером. Взагалі, спробуйте, чим краще буде.

Ну і атрибут осені — парасольку, куди ж без нього. Я його малювала, вірніше перемальовувала з інтернету, можна роздрукувати. Робила це на щільному картоні. Потім зігнула межі, і вирізала ще смужки. І вже підганяла їх за розміром, старалася щоб вони були трохи менше з кожної сторони.

c0d5557f5845b537e00c36fd927b10af Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Тростина, обов’язково, тут все просто, намалювали заготовку, і вирізали. Ну і за традицією, напис з днем вчителя, як завжди, на прямокутнику паперу, який я вирізала із зошита у косу лінію.

Ось дивіться, це нескладно, потрібен тільки кольоровий картон, трошки терпіння і посидючість.

Розміщуємо все так, як вам хочеться. Насправді, це проста і легка листівка на день вчителя, є варіанти і складніше.

34231d873223de072b225556ae86aaad Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Майструвала я її ні на один день, кілька днів, так як були ще у мене справи, але в підсумку вийшла краса. Вона мені так сподобалася, що я вирішила зробити ще один парасольку.

Красиво, чи не так? Нехай вас це надихає на подвиги. Насправді, з парасолькою листівка виглядає чудово.

a95f0e56d2e5dd81aa4efadd0c7528d8 Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Хочете подивитися, як виглядає листівка в готовому вигляді? Напевно, так! Клеїти все потрібно або клеєм моментом, або клейовим пістолетом. На ПВА, нічого не тримаються.

Квіти можна придбати в магазинах для вишивки, для рукоділля, в магазині канцтоварів. Важка у мене вийшла, з-за важких квітів.

fea2efd3e17d8ae7683746ee913181b4 Як зробити листівку на День вчителя своїми руками: цікаві ідеї

Відео як зробити красиву листівку 3D з паперу з квітами

Цей варіант просто супер, неймовірно красиво, не дуже складно. Знадобиться картон, папір, маркер або фломастер, скотч, і клей. Просто, швидко, і супер красиво, виходить 3D листівка.

Дійсно супер, я коли побачила, мені дуже сподобалася, відразу ж вирішила поділитися з вами. Подивіться відео, і ви навчитеся робити таку красу, так як в ньому все детально показано і розказано!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради