Кішка в домі: прикмети і повір’я, це добре чи погано

Прикмети про кішок зачіпають всі сфери життя. Це пояснюється тим, що граціозні красуні живуть поруч з людьми вже далеко не одне тисячоліття. Шляхом спостереження за ними вдалося помітити певну закономірність між поведінкою тварин і змінами в житті людини.

5111760e47103e032eca5221437e425a Кішка в домі: прикмети і повіря, це добре чи погано

Народні прикмети про кішок в будинку

Представники сімейства котячих чутливі до енергетиці приміщень і людей. Вони мають здатність забирати негатив і дарувати щастя. Здавна вважалося, що вони можуть покращувати самопочуття і дарувати здоров’я. Правда, значення прийме багато в чому залежить від того, як з’явився кіт у будинку:

 • підібрати кошеня з вулиці. Вважається, що краще взяти бродячого кота, ніж купувати породистого. Якщо людина з чистими помислами вирішується поселити бездомного кошеняти, якого пощастило знайти на вулиці, йому у всьому буде супроводжувати удача. У давні часи таким чином намагалися поліпшити фінансовий стан, налагодити справи. Головне, щоб кішка в домі відчувала себе щасливою;
 • взяти того, який сам прийшов, підкинутого. Якщо людина наважиться його пустити в будинок – можна розраховувати на повне благополуччя. Якщо ж надумає виганяти – не минути біди. Незаміжньою дівчині приблудившийся кошеня обіцяє швидке заміжжя. Молодятам прикмета обіцяє швидке поповнення сімейства;
 • прийняти в подарунок. Разом з твариною людина знаходить щастя;
 • купити. Є ризик того, що фінансове становище незабаром погіршиться. Вважається, що платити гроші за кожну тварину не можна. Якщо ж без оплати обійтися не можна, потрібно попросити продавця, щоб той не витрачав отриману суму в цей же день. Завдяки цьому вдасться уникнути негативних змін.

Існують також інші прикмети про кішок в будинку або в квартирі. Наприклад, збираючись покинути житло, потрібно попросити вихованця, щоб той охороняв його від незваних гостей і грабіжників.

Якщо при цьому тварина замурлычет, значить, можна сміливо вирушати у своїх справах. У ситуації, коли кіт голосно занявкає, краще почекати з виходом з дому.

Прикмети щодо забарвлення

Народні повір’я про кішок можуть трактуватися по-різному. Їх значення суттєво змінюється в залежності від забарвлення вихованця.

Триколірна

Власникам триколірних вихованців не варто переживати з приводу того, добре чи погано таке сусідство. У даній ситуації всі прикмети, пов’язані з кішками, трактуються в позитивному руслі. Такі тварини приносять удачу, фінансову стабільність і щастя.

Кожен з відтінків при цьому означає різне:

 • білий – вважається кольором щирості, символізує невинність;
 • рудий – допомагає досягти фінансового благополуччя;
 • чорний – захищає від негативної енергетики.

005548d3a2b7c92d7d2cd6e781b9a3a4 Кішка в домі: прикмети і повіря, це добре чи погано

Біла

Вважається, що у білосніжних вихованців незвичайна аура. Вони не тільки вбирають негатив, але і лікують господарів від усіляких захворювань, здатні заспокоїти, зняти стрес і захистити від майбутніх неприємностей. Якщо ж така кішка приведе кошенят, її власників чекає удача й успіх у всіх починаннях.

Також позитивно трактується прикмета, коли білий кіт перебігає дорогу. Незаміжньою дівчині при цьому обіцяється швидка весілля, а парі, тільки що вступила в шлюб, довге і щасливе сімейне життя.

Людина, що прямує в цей момент на важливу справу, може бути впевнений, що йому буде супроводжувати удача.

Чорна

Народні прикмети про кішок, що володіють чорним забарвленням, часто обіцяють погані зміни. Саме тому люди намагаються обходити їх стороною. Правда, далеко не у всіх випадках черношерстные вихованці приносять біди. Існують також хороші повір’я. Такі тварини:

 • захищають житло від злодіїв і недругів;
 • притягують любов;
 • створюють захист від негативної енергії, псування і пристріту.

Руда

Існує чимало прикмет і повір’їв, пов’язаних з рудими котами. Іздавна вважалося, що вони здатні принести як щастя, так і біди. Тому власники таких вихованців намагалися робити все можливе, щоб тварину було задоволеним.

Рудий кошеня в будинку до багатства. Якщо він прибивається до будинку, можна чекати приємних звісток. Правда, в ситуації, коли кішка насторожено дивиться у бік вхідних дверей, незабаром прийдуть небажані гості.

0811bd9f29cf28f393392b8d65c1341c Кішка в домі: прикмети і повіря, це добре чи погано

Чому кіт йде з дому

Прикмети і забобони про кішок, залишили будинок, можуть мати різне значення:

 • йде назавжди. Не виключено, що незабаром хтось із членів родини захворіє і навіть помре;
 • вистрибнула з вікна. Прийдешні лиха уникнути не вдасться. Очікується велике нещастя;
 • покинув будинок без будь-якої на те причини. Вихованець незабаром помре і хоче покинути цей світ на самоті.

Чому кішку пускають у будинок першої

Коли люди переїжджають на нове житло, як правило, першої пускають в будинок кішку. За повір’ями, вихованець при цьому очищає його від злих сил, усуває негатив. Приміщення відразу починає наповнюватися новою енергетикою. Крім того, є переконання, що тварину відразу налагоджує контакт з домовиком.

Спостереження за поведінкою

Повір’я про кішок мають різне значення з урахуванням того, як веде себе вихованець. Цей момент обов’язково потрібно враховувати при тлумаченні прийме.

Змінила напрямок руху

Якщо тварина при вигляді людини різко змінює напрямок свого руху, слід зробити кілька кроків вліво або вправо, після чого можна продовжувати шлях далі. Завдяки таким діям вдасться уникнути невдач.

До чого чхає кішка

Якщо кішка чхнула, прикмета обіцяє позитивні зміни. Можливо, буде отримано спадщину чи нарешті здійсниться заповітна мрія. При цьому навіть можна дізнатися, наскільки скоро відбудеться важлива подія.

Якщо кіт чхнув всього пару-трійку раз – приємний сюрприз чекає найближчим часом. У ситуації, коли чхання неодноразове, триває довго, на позитивні зміни буде потрібно не менше тижня.

Кішка вмивається – прикмети

Якщо кішка вмивається, прикмета вказує на швидкий візит гостей. Правда, при тлумаченні потрібно брати до уваги певні нюанси:

 • лівою лапою. На порозі з’являться люди, які добре ставляться до господаря будинку;
 • правою лапою. До будинку наближаються явні недоброзичливці;
 • ліниве умивання домашнього вихованця. Прихід гостей очікується лише через 2-3 доби.

b6b9c6c1aa7d2def63d386027a59dbbe Кішка в домі: прикмети і повіря, це добре чи погано

Треться об ноги господаря

Якщо кіт треться об ноги господаря, лащиться до нього, це вказує на те, що від людини виходить позитивна енергія. Тварина це відчуває. Всім своїм виглядом показує, що ніякої загрози найближчим часом не передбачається. Робить все можливе, щоб підняти настрій власнику.

Спить на порозі

Кішка – неймовірно розумна, тонко ощущающее прийдешні неприємності тварина. Якщо вона спить або просто сіла на порозі, захищає житло від проникнення злий енергетики.

У тому ж випадку, якщо мирно відпочиває вихованець різко схоплюється і тікає, незабаром в будинок прийдуть гості. Причому вони не змусять себе довго чекати. Можна відразу починати накривати на стіл.

Дряпає меблі

Є раціональне пояснення такої поведінки вихованця – він просто точить свої кігті. Правда, якщо кішка подряпала меблі, забобони кажуть, що незабаром очікуються дощі. Таким же чином тлумачаться прикмети, коли тварина кігтиками дере стіни.

53eb00dbf59792cbd5408ef4a5b8ff44 Кішка в домі: прикмети і повіря, це добре чи погано

Мружить очі

Тварина, щурящее очі, за прикметами вказує на те, що йому вдалося знайти контакт з домовиком. Вихованець з ним подружився. Відповідно, побоюватися нічого. У будинку буде панувати щастя і благополуччя. Ніяких неприємностей не очікується.

Коти і погода

За поведінкою домашніх вихованців можна пророкувати погоду. Варто лише уважно спостерігати за твариною:

 • ховає морду між лап – очікується похолодання;
 • спить на спині – вітру не буде, погода виявиться дуже теплою;
 • лежить на колінах у господаря, згорнувшись клубочком – до заморозків;
 • ховає носик – очікується дощ;
 • лягає на джерело опалення (грубка або батарея) – похолодання і хуртовини;
 • випрямляє хвіст і ретельно вилизує його – до опадів;
 • спить, повернувшись спиною до джерела тепла, – буде гроза;
 • грається, риє землю – очікується злива;
 • облизує себе і гладить голову лапами – очікується сонячна, ясна погода;
 • вилизує черевце лежачи на спині – гряде затяжна злива;
 • чеше носик або вушко – чекати опадів;
 • метається з місця на місце – наближається ураган;
 • катається по підлозі – очікується вітер. Причому сильний, поривчастий;
 • шкребе по шибці – очікується сильна завірюха;
 • вмивається і при цьому чхає – варто чекати рясних опадів.

Чому не можна ображати кішок

Навіть якщо кошеня зробив щось, що не подобається господареві, бити його категорично заборонено. Такі дії не допоможуть вирішити проблему. Навпаки, вихованець стане налаштований проти свого власника. Відповідно, поки він буде злитися, будинок позбудеться захисту від негативної енергії. Як результат – з’являться проблеми, істотно ускладнюють життя.

Навмисно скривдив кішку людина обов’язково пошкодує про це. Незабаром після цього у нього почнуться неприємності. Повір’я свідчать, що він може навіть захворіти.

Крім того, існує забобон, що люди, погано поводяться з котами, після смерті зустрічаються з цими тваринами. Вони починають вести себе зі своїми кривдниками так само, як ті чинили з ними за життя.

Інші прикмети, пов’язані з кішками

Існує чимало повір’їв, пов’язаних з котами. Серед них слід виділити:

 • постійно кричить, паскудить – у житловому приміщенні погана енергетика;
 • приносить словленных гризунів – намагається завоювати довіру господаря;
 • лежить біля спального місця господаря , відчуває себе в оселю комфортно;
 • б’є кухонне начиння – житло покидає удача;
 • кусає за ноги – настають нещастя, можливо комусь з членів сім’ї доведеться перенести серйозне захворювання;
 • ходить по колу і постійно смикає хвостом – сигналізує про прийдешні неприємності;
 • сидить на столі – усуває негатив, принесений недавніми гостями;
 • лежить у ліжечку дитини – захищає малюка від псування і пристріту, позбавляє від негативної енергетики;
 • розбиває дзеркало – попереджає про швидкої хвороби близьких людей;
 • позначив одяг хворої людини – швидке одужання;
 • сидить на підвіконні – прийдуть небажані гості, недоброзичливці;
 • збити машиною – удача відвернеться;
 • йде слідом за людиною – незабаром фінансове становище суттєво покращиться;
 • залазить у валізу перед наступною поїздкою – вона буде вдалою, необтяжливою;
 • потягується, лежачи на господаря – настають вдалі покупки;
 • убиває голуба – очікується отримання неприємних новин;
 • практично безперервно нявкає – незабаром очікується поповнення в сім’ї;
 • чути вереск і нявкання тварин на вулиці – недруг намагається втілити в життя свої підступні плани;
 • лащиться чужий вихованець – до удачі, суттєвому поліпшенню фінансового становища;
 • спить в голові у господаря – позбавляє від нав’язливих думок і головного болю.

Прикмет, пов’язаних з вусатими домашніми улюбленцями, існує величезна кількість. Головне, при їх тлумаченні брати під увагу всі, навіть незначні деталі. Завдяки цьому вдасться дізнатися, що очікує в майбутньому. Навіть якщо трактування виявилася негативною, зневірятися не варто. Далеко не завжди прогнози збуваються. Досить часто всього, що відбувається знаходиться раціональне пояснення.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради