Гарячий тренд: лосини і піджак як у божевільних 90-х від Вікторія Бекхем

Не так давно легінси були культовим предметом гардероба, без них не могла обійтися жодна модниця. Блискучі кислотних відтінків, матові з аплікаціями і візерунками, просто чорні – які тільки лосини не прикрашали довгі ноги перших красунь 90-их. Носили їх з чим завгодно: з довгими футболками, з короткими майками, з туніками, з міні-спідницями і навіть з піджаками.

Останній варіант нещодавно повторила Вікторія Бекхем. А, як відомо, що вона одягне і буде носити половина планети наступні кілька тижнів. Новий образ одного з найавторитетніших трендсеттерів буде дуже до речі для прохолодних осінніх днів.

 Гарячий тренд: лосини і піджак як у божевільних 90 х від Вікторія Бекхем@victoriabeckham / Instagram.com

Чорні матові легінси з штрипками Вікторія пропонує носити з подовженим піджаком over-size. А щоб силует не виглядав безформним і мішкуватих, талію слід підкреслити широким поясом. Завершать образ лаконічні туфлі на шпильці і акуратна сумка.

Погодьтеся, ідея надихає, і ми, звичайно ж, з радістю поселимо в своєму гардеробі облягаючі чорні легінси як стильну альтернативу набридлим скінні. А може, вони й не чорними. І носити ми їх будемо не тільки з піджаком і човниками… Словом, політ фантазії не обмежений і нас вже не зупинити, скоро, зовсім скоро вулиці будуть заповнені стрункими, довгими ногами, обтягнутими чорним нейлоном. Ви готові?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради