Що дарують на срібне весілля і як відзначають цю річницю спільного життя

На тлі середньостатистичної людського життя 25 років – солідний термін. За цей період змінюється покоління, діти виростають і вступають у доросле життя.

Через чверть століття подружнього життя відзначається срібне весілля. Пара, яка провела разом стільки років, на своєму прикладі демонструє, що таке любов, розуміння і взаємоповага.

Чому 25 років спільного життя називають срібною річницею

Святкувати річниці весіль стало прийнято в XIX столітті. Особливо широко і часто ювілеї стали відзначати в пізньому Радянському Союзі, починаючи з 1980-х років.

Сьогодні кожен знає, яке весілля в 25 років спільного життя. А ось причин, за якою її пов’язують з сріблом, кілька. Вважається, що це особливо міцний і благородний метал. До того ж з ним пов’язано величезна кількість метафор.

Срібло завжди підкреслювало красу і міцність сімейної пари. З його допомогою традиційно виводили паразитів і бактерій. Його блиск і благородний відтінок вважався символом ідилії в сімейному житті і любові.

Саме тому, вирішуючи, яка весілля, як називається в 25 років, зупинилися саме на цьому металі.

chto daryat na serebryanuyu svadbu i kak otmechayut ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni16 Що дарують на срібне весілля і як відзначають цю річницю спільного життя

25 років весілля – це красива срібна річниця

Що дарують у цей день

За старою традицією прийнято запрошувати гостей, а подружжю вручати презенти. Вирушаючи на таке торжество, багато прагнуть дізнатися, що дарують на срібне весілля.

За традицією подарунок повинен бути так чи інакше пов’язане з металом, який дав назву цій річниці. Серед поширених варіантів:

  • столове срібло;
  • срібло для очищення питної води;
  • підноси або підстаканники;
  • годинник або статуетки;
  • посуд.

Що подарувати друзям

Непросте рішення, що подарувати на срібне весілля друзям. Адже надсилаючи запрошення, подружжя підкреслюють, що ви для них – не чужа людина. Тому важливо подарувати щось особливе.

Необхідно витримувати символіку: подарунок обов’язково повинен бути пов’язаний з сріблом. Наприклад, якщо купіть букет квітів, то їх відразу можна поставити в срібну вазу.

Шикарний і дорогий подарунок на срібне весілля друзям – кавовий сервіз на 2 персони.

Подарунок батькам, родичам

chto daryat na serebryanuyu svadbu i kak otmechayut ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni17 Що дарують на срібне весілля і як відзначають цю річницю спільного життяЩе більш ретельно до вибору презенту потрібно підходити, вирушаючи на торжество до батьків. Адже ці люди виховали. Стільки часу провели разом, вони заслуговують на захоплення.

Вибираючи, що подарувати батькам на срібне весілля, доречно зробити не один, а два подарунка. Наприклад, мамі – яка-небудь прикраса з цього металу або оригінальні годинник, а батькові – портсигар, якщо він курить, браслет або перстень.

Якщо хочете, щоб подарунок на срібне весілля батькам був спільним, то можна зупинити вибір на колекційній монеті, парної статуетки у вигляді двох голубів.

Постаратися доведеться, вибираючи подарунок на срібне весілля родичів. В такій ситуації прийнято вручати столові прилади. До речі, можна купувати їх не з чистого срібла, а срібленням. Це дешевше і набагато практичніше. Можна купувати окремі предмети для кухні – молочники, цукорниці, вази для фруктів.

З того, що можна подарувати на срібне весілля родичів, завжди пам’ятайте, що речі з цього металу – лише данина традиції. Напевно, вони будуть раді іншим практичним подарункам. Це може бути столове або постільна білизна, побутова техніка або путівка в круїз.

Вибираючи, що подарувати на срібне весілля сестри, радимо придивитися до варіанту з фотоальбомом, куди слід помістити знімки з сімейного архіву. Це буде мило і по-домашньому.

Оригінальні і недорогі варіанти

chto daryat na serebryanuyu svadbu i kak otmechayut ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni18 Що дарують на срібне весілля і як відзначають цю річницю спільного життяЧасто виникає потреба в оригінальних і недорогих подарунки на срібне весілля. Цікаві ідеї – шпильки для серветок або посуд з глазурной ліпленням.

Добре буде виглядати подарунок на срібне весілля своїми руками. Навряд чи багато читачів володіють майстерністю виплавки срібла, однак повторимо, що все це умовності і подарувати на річницю можна все, що завгодно, в тому числі й твори власної творчості, наприклад вишиту картину, яку можна прикрасити срібними елементами.

Що дарувати чоловікові або дружині?

Прийнято обмінюватися подарунками подружжям і між собою. Хороший варіант, що подарувати чоловікові на срібне весілля, – чарки або запонки.

Привітати чоловіка з срібним весіллям можна оригінальної пам’ятною медаллю або дипломом, в якому буде зазначено, що він – ідеальний чоловік.

Оригінальний варіант, що подарувати дружині на срібне весілля, – сертифікат в магазин косметики або на спа-процедури.

Красиві картинки і листівки, які підходять для події

Вітальна листівка з срібним весіллям буде хорошим доповненням до основного подарунка. Як правило, на них зображують число 25, букет квітів, свічки, інші романтичні елементи.

chto daryat na serebryanuyu svadbu i kak otmechayut ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni19 Що дарують на срібне весілля і як відзначають цю річницю спільного життя

Символічні цифри

chto daryat na serebryanuyu svadbu i kak otmechayut ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni20 Що дарують на срібне весілля і як відзначають цю річницю спільного життя

Фото прикрас

 Що дарують на срібне весілля і як відзначають цю річницю спільного життя

Фрагмент листівки

chto daryat na serebryanuyu svadbu i kak otmechayut ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni22 Що дарують на срібне весілля і як відзначають цю річницю спільного життя

Фото кілець

В еру інтернет-технологій прийнято поздоровляти з ювілеями в інтернеті. Потрібно тільки підібрати красиву картинку з срібним весіллям.

chto daryat na serebryanuyu svadbu i kak otmechayut ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni23 Що дарують на срібне весілля і як відзначають цю річницю спільного життя

Вітальна листівка

Добре, якщо на ній будуть проникливі і чуттєві вірші.

chto daryat na serebryanuyu svadbu i kak otmechayut ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni24 Що дарують на срібне весілля і як відзначають цю річницю спільного життя

Гарне привітання у віршах

Прикольна картинка з срібним весіллям може містити оригінальну жарт.

Торти і капкейки

Порадувати гостей вдасться, приготувавши унікальне частування. Торт на річницю весілля 25 батькам обов’язково потрібно прикрасити цим знаковим для них числом. Часто кондитери додають величезні трояндочки, фотографії подружжя, наприклад, одруження, коли всі були такі молоді.

Сучасний варіант – капкейки на срібне весілля. На них розміщують цифри «2» і «5», слова «Мама», «Тато», «З річницею».

chto daryat na serebryanuyu svadbu i kak otmechayut ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni25 Що дарують на срібне весілля і як відзначають цю річницю спільного життя

Відмінно підійдуть розписні пряники

Який букет вибрати?

Букет на срібне весілля повинен бути відповідним. Популярний варіант – 25 троянд. Флористи радять відмовитися від білих квітів на користь бордових і червоних відтінків.

Як написати запрошення гостям?

Запрошення на срібне весілля рекомендується оформити у сіро-білих тонах, щоб самі листівки своїм виглядом нагадували про те, яке торжество належить. Закінчити текст рекомендується простим закликом: «Приходьте до нас!», «Приходьте, буде весело!».

chto daryat na serebryanuyu svadbu i kak otmechayut ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni26 Що дарують на срібне весілля і як відзначають цю річницю спільного життя

Варіант оформлення запрошення

Тости та побажання

Якщо на срібному весіллі хочете виділитися прикольним тостом, заздалегідь виберіть потрібний текст. Краще, щоб він був у віршах. Якщо є талант, можете скласти невеликий твір самі. Це буде оцінено особливо.

Побажання на срібне весілля повинні містити напуття здоров’я, довгих років життя і терпимості.

Поздоровлення

Ідеальне привітання, як і тост, повинно бути у віршах. Це буде оригінально. Запам’ятається і винуватцям торжества, і їх гостям.

Як відзначити річницю шлюбу, щоб запам’яталося

Проживши стільки років разом, хочеться підійти до ювілею по-особливому. Є чимало варіантів, як відсвяткувати срібне весілля, щоб запам’яталося.

Прикольні сценарії свята в домашніх умовах

Якщо гостей планується трохи, можна зібратися в тісному сімейному колі. Прикольний сценарій срібного весілля в домашніх умовах передбачає ігрові моменти, як можна більше відсилань до минулого подружжя. До того часу, коли вони були молоді і сповнені енергією.

Мило і доречно підготувати слайд-шоу з фотографій усього їхнього життя. Посидіти за столом і згадувати про минуле, розглядаючи знімки, – оптимальний варіант, як провести срібне весілля будинку.

chto daryat na serebryanuyu svadbu i kak otmechayut ehtu godovshhinu sovmestnojj zhizni27 Що дарують на срібне весілля і як відзначають цю річницю спільного життя

Правильно підібраний декор допоможе створити потрібну атмосферу

Конкурси за столом

Щоб розвеселити гостей, рекомендується підготувати прикольні конкурси за столом на срібне весілля. Можна потанцювати, пограти в фанти.

Між подружніми парами можна влаштувати конкурс, хто перший зав’яже 3 або 5 вузликів на мотузці.

Поради тамаді

Якщо гостей багато, відправляються в ресторан, замовляють тамаду. Прикольний сценарій срібного весілля для тамади передбачає багато романтики, спогадів про минуле. Потрібно не забувати веселити гостей, забавні конкурси ніколи не завадять.

Висновок

  1. Звичаї і традиції срібного весілля живуть давно. Це добре і світле свято, яке стає підтвердженням існування справжньої любові і вірності.
  2. Не скупіться на святкування цього дня. Даруйте подружжю дорогі подарунки. Вони цього заслужили.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради