Орхідея в будинку: прикмети і забобони – можна тримати квітка в квартирі

Багато прикмети і забобони кажуть, що орхідея приносить в будинок гармонію. Ця квітка символізує досконалість, чистоту і непорочність. Якщо вам дарують таку рослину, то тим самим бажають висловити щирість почуттів і глибоку повагу. Але є й інші прикмети, які не радять тримати орхідею в своїй квартирі.

10135e76c6be8974042dc76f84c4e942 Орхідея в будинку: прикмети і забобони – можна тримати квітка в квартирі

Прикмети про негативний вплив

Насамперед варто відзначити, що орхідея – це квітка для жінок, а тому прикмети не рекомендують тримати його в своєму будинку представникам чоловічої статі. Рослина здатна изнежить свого господаря, а тому розміщувати його в дитячій кімнаті сина, в робочому кабінеті чоловіка, а також у спальні подружньої пари вкрай не бажано.

 • Погана прикмета – отримати цю рослину в подарунок від підлеглого, який належить вам нешанобливо. І якщо він у момент підношення думає про те, як вам нашкодити, квітка здатна це здійснити. Він здатний спровокувати напад необґрунтованою злості, безсоння та проблеми в інтимній сфері.
 • Орхідею називають енергетичним вампіром. Прикмети говорять про те, що ця рослина поглинає позитивну енергію в будинку, що завдає шкоди господарям. Домочадці можуть відчувати занепад сил і постійну втому.
 • Принесли орхідею з чужого будинку – прикмети і забобони кажуть, що це поганий знак. Вважається, що ця рослина швидко звикає до своєму господареві і погано переносить зміну обстановки. В результаті квітка може випробувати стрес і помститися новому власнику: атмосфера в будинку почне погіршуватися, почнуться сварки і конфлікти.
 • Деякі види орхідей виділяють особливий аромат, який діє на людину як снодійне.

  Позитивні прикмети

  Розібравшись, чому народні прикмети забороняють тримати дома орхідею, слід перейти до позитивного впливу цієї квітки.

  • Будучи жіночим рослиною, орхідея допомагає своїм господиням зберігати природну красу і продовжує молодість. Вона щодня буде дарувати гарний настрій, зміцнювати здоров’я і посилювати жіночу чарівність.
  • Прикмети обіцяють, що якщо за орхідеєю будинку правильно доглядати, то вона здатна стати справжнім оберегом. Квітка допоможе розвинути приховані таланти і добитися успіхів в творчій сфері.
  • Здорова орхідея, яка не відчуває нестачі уваги, наповнить будинок позитивною енергією. Вона не допустить у ваше оточення недоброзичливців і заздрісників, вбереже від гостей, які задумали проти вас зло. У народі кажуть, що квітка здатна провокувати у ворогів свій господині головні болі та інші нездужання.
  • Якщо ваш шеф дуже строгий, то йому варто подарувати саме орхідею. Рослина пробудить в ньому співчуття, і в результаті ваш начальник стане більш спокійним і лояльним по відношенню до своїх підлеглих.
  • Коли дівчині або жінці дарують це рослина, це говорить про те, що до неї ставляться з особливим трепетом і мають виключно серйозні наміри.
  • Якщо подарунок виявився в будинку подружньої пари – незабаром їх відносини перейдуть на більш високий рівень, а пристрасть відновиться з новою силою.

  Але не варто мати цю рослину біля свого ліжка: вночі воно стає особливо активним, що може негативним чином позначитися на вашій сексуальності.

  b775edf298b9f3b64da573ee4217d2d9 Орхідея в будинку: прикмети і забобони – можна тримати квітка в квартирі

  Вплив кольору орхідеї на людину

  Вплив орхідеї багато в чому визначається кольором її бутонів.

 • Тим, хто цікавиться, чи можна тримати в своєму будинку фіолетову орхідею, прикмети дають позитивну відповідь. Особливо, якщо ви в даний момент необхідно розлучитися зі шкідливими звичками. Квітка такого відтінку допоможе кинути палити, підтримає в прагненні знайти ідеальну фігуру і в цілому сприятиме веденню здорового способу життя.
 • Червона підвищить працездатність і допоможе позбутися від ліні. З нею ви більше не будете відкладати важливі справи на завтра і завжди будете доводити почате до кінця. При цьому приймати відповідальні рішення стане набагато простіше.
 • Квітка жовтого кольору обіцяє фінансове благополуччя. З ним вас очікує успіх у кар’єрі.
 • Помаранчева кожен день дарує своєму господарю заряд енергії. І якщо ви відчуваєте, що ваші сили закінчуються, купуйте саме таку квітку. Ваша активність підвищиться в рази, що дозволить приступити до реалізації планів. З такою рослиною ви отримаєте величезну порцію натхнення.
 • Цвітіння рожевим і білим кольором обіцяє поліпшення настрою. Такі рослини рекомендується тримати у своєму будинку жінкам, схильним до депресії. Рожеві і білі квіти орхідеї, згідно прикметам і забобонам, позбавлять від забобонів, допоможуть знайти внутрішню гармонію і проженуть негативні думки.
 • a5841f69766f5df24020416d40c46150 Орхідея в будинку: прикмети і забобони – можна тримати квітка в квартирі

  Де слід тримати рослину?

  Так як народні прикмети мають різне тлумачення щодо орхідей, то для багатьох питання про те, чи можна тримати цю квітку вдома, так і залишається відкритим. Тут варто відзначити, що для нього необхідно підібрати правильне місце.

  • Перебуваючи на південно-східній стороні, рослина буде приносити в будинок достаток і сприяти успіху. При цьому якщо квітка червоного кольору, то краще розташовувати його у вітальні або на робочому місці.
  • Якщо жінка бажає відновити пристрасні стосунки зі своїм чоловіком, то в такому випадку прикмети радять розташувати орхідею на південно-західній стороні. Незабаром в їх сім’ю повернеться взаєморозуміння, а відчуження зникне. При цьому добрим знаком вважається квітка з темно-червоними і червоними пуп’янками.
  • Біла орхідея, яку ви поставите на східному вікні, стане домашньою цілителькою. Щоранку ви будете почувати себе бадьоро, хвороби стануть йти набагато швидше, а головні болі вас більше не турбуватимуть.
  • Якщо розташувати орхідею на північно-західній стороні, вона зробить відносини між членами сім’ї більш гармонійними: зникнуть конфлікти, образи забудуться, а домочадці стануть більш згуртованими.

  Найкраще місце – західний або східний підвіконня. Завдяки такому розташуванню, квітка приверне в ваш дім багато хорошого і прожене негативну енергію.

  Догляд

  Прикмети радять тримати орхідеї в своєму будинку тільки в тому випадку, якщо ви здатні забезпечити їм належний догляд. І якщо квітка не стане відчувати дискомфорту, піде в ріст і буде виглядати здоровим, він обов’язково подарує вас масу позитивних емоцій.

 • Цій рослині необхідний спеціальний субстрат, який можна придбати вже в готовому вигляді.
 • Для орхідеї, як правило, вибирають прозору ємність або максимально світлий горщик з отворами на днище – так коріння не будуть перегріватися.
 • Обов’язково під субстрат покладіть дренажний шар, щоб не було застою води.
 • Для поливу використовуйте відстояну воду кімнатної температури. Полив проводять через кожні три дні влітку і пару раз в тиждень з настанням холодів.
 • Підживлення вносять один раз у місяць. Молоді квіти і рослини, які знаходяться у фазі цвітіння, удобрюють частіше – один раз на тиждень.
 • Час від часу орхідею проливають під душем. При цьому напір води повинен бути слабким, температура – не більше 40°.
 • Тримати орхідею бажано при температурі повітря від +20 до +25 °C на добре освітленому підвіконні, але при цьому необхідно стежити, щоб рослина не потрапляли прямі сонячні промені.
 • Орхідея дуже красива, а тому вона має безліч шанувальників. Але пам’ятайте, що успіх і радість в дім вона приверне тільки в разі правильного догляду. І зверніть увагу на прикмети: вони підкажуть, де краще розташувати це тропічна рослина.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради