Чи можна самій собі стригти волосся, чому не можна: прикмети

З давніх часів волосся уособлювали життя людини. У них концентрується енергія, сила. Локони вважаються провідником між людьми і потойбічним світом, вони відповідають за долю. Подстригаясь, людина змінює своє життя і йде іншим шляхом. З якихось причин не можна стригти волосся самій собі, розкажуть народні прикмети.

10fac627a73b4e05b4eb409d4aced2ab Чи можна самій собі стригти волосся, чому не можна: прикмети

Звідки пішло повір’я

В біблійних оповіданнях про Самсона пасма означають силу і могутність. За легендою, у сні Даліла обстригла волосся чоловікові, щоб филистимляни змогли його покарати. Вони вирішили закувати чоловіка в мідні ланцюга, осліпити і помістити в темницю, щоб принести в жертву богам.

Одне лише не врахували, що волосся на голові Самсона почали відростати. З часом він набрався сил і зрушив з місця несучі стовпи, погубивши себе і филистимлян.

Саме тому на Русі дівчата носили коси, а розпущене пасма допомагали залучати чоловіків. Жінка, перебуваючи у шлюбі, обов’язково покривала голову хусткою, щоб ніхто не зміг вплинути на її біополе. Чоловіка перед вибором нареченої дивилися на товщину волосся. Товста коса означає, що дружина буде доброю, хорошою.

В давнину вважалося, що пасма зберігають пам’ять предків про чаклунство і мудрості. Магічні ритуали проводили тільки з розпущеним волоссям.

Прикмета — чому не можна стригти волосся самому собі

Прикмети дають чітку відповідь на питання — чому не можна стригти волосся самій собі. Раніше люди вірили: якщо локони стрижуть чужі люди, чекай біди. Ножиці в руках злого, черствого людини здатні привернути до життя величезну кількість негативних наслідків.

Виділяють 5 основних причин, що забороняють зістригати пасма самому собі.

Гроші

Не можна підстригати волосся самій собі, так як достаток зменшується пропорційно до довжини пасом. Існує прикмета: якщо людина легко прощається з тим, що так довго ростив, то і грошові кошти не будуть затримуватися в гаманці. Гроші примножуються у ощадливих людей, які не розкидаються цінностями.

Здоров’я

Стригтися самому — погана прикмета. Так можна залучити хвороби і погіршити здоров’я. Спостерігається занепад сил, нездужання. Раніше вважалося, якщо людина вкорочував довжину пасом, то часто хворів, скаржився на погане самопочуття. Спостерігалося відсутність оптимізму, гарного настрою. Підстригатися самій — значить відрізати здоров’я.

93553a56e86e705cdf4c22eee77f7ed4 Чи можна самій собі стригти волосся, чому не можна: прикмети

Удача

В людських пасмах зберігається позитивна енергетика, яка приваблює успіх і удачу. Стригтися самому — означає відлякувати удачу, проганяючи успіх. Отже, людина самостійно забирає в себе везіння в житті, руйнуючи її повністю.

Відносини

Підстригтися самій — значить забрати красу і приректи себе на самотність. Народна прикмета особливо актуальна для незаміжніх дівчат. На них не подивляться юнаки, не покличуть заміж і будуть обходити стороною.

Доля

Багато хто задається питанням, чи можна чи ні самій собі стригти волосся. Тлумачення прикмети стверджує, що немає, так як кожна відрізана пасмо вкорочує життя людини на 1 рік. При частій зміні іміджу в результаті нічого не залишиться в запасі.

Поради екстрасенсів

Думки експертів в езотериці розділяються, але багато хто стверджує, що можна стригти волосся самому собі. При цьому рекомендується дотримуватися певні правила:

 1. Увечері заплетене пасмо розплутують руками по всій довжині.
 2. Для розчісування потрібно використовувати гребінець, виготовлений з натурального дерева.
 3. Зістригати посічені кінчики потрібно регулярно, так як вони не дозволяють правильно циркулювати позитивної енергії людини.
 4. Засоби для укладки і формування зачіски використовують рідко.

Думки — матеріальні, тобто про що думаємо, те й отримуємо.

Поради астрологів

Астрологи вважають, що робити стрижки самому собі можна не тільки представницям прекрасної статі, але і чоловікам. Для того щоб пасма стали міцними, пружними і красивими, необхідно правильно підбирати день.

Рекомендований час для стрижки волосся на голові, коли Місяць розташовується в знаках Лева, Діви. Звернувшись до місячним календарем, можете з легкістю визначити сприятливий день для зміни іміджу.

Поради астрологів по днях тижня:

 • понеділок — береже від злих думок;
 • вівторок — запобігає розвиток депресивного, апатичного стану;
 • середа — можливі нові знайомства, нудьгувати не доведеться, поруч завжди буде цікава і галаслива компанія;
 • четвер робить образ незвичайним, захоплюючим;
 • п’ятниця — не рекомендований день для стрижки волосся, ножицями або машинкою;
 • субота — збільшить енергію, підвищить працездатність;
 • неділя — роботу з волоссям краще не проводити, так як удача може відвернутися від людини.

Незважаючи на всі рекомендації, астрологи застерігають: якщо у людини почався непростий період у житті, йому необхідно відкласти зміну іміджу. В іншому випадку доля може змінитися кардинально.

Раціональні доводи

Крім народних прикмет і забобонів, існують раціональні доводи, чому не можна стригти волосся самій собі:

 1. З боку езотерики волосся символізують антени, пропускають енергію і з’єднують її з космосом. Вони зберігають інформацію про минуле, інтелектуальних особливостях, силі. Якщо волосся довге, здорове, то вони вважаються правильними «антенами». Стригти волосся самостійно не рекомендується, так як людина порушує особисте біополе. У результаті відбувається втрата енергії та залучення бід в життя.
 2. Існує і психологічне пояснення. Самостійно людина підстригти себе рівно не зможе. Якщо не вийде акуратно підрівняти кінчики волосся або обстригти пасма, тоді порушується психоемоційний стан.

Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах

Тим людям, хто вже себе підстриг, можна запобігти появі негативу в житті. Для цього рекомендується звернутися до хорошій людині з проханням підрівняти кінчики. В результаті відбудеться зміна в долі в кращу сторону.

c27c2e3c27cb864268b947a9ca0e0384 Чи можна самій собі стригти волосся, чому не можна: прикмети

Якщо немає можливості сходити в перукарню і довелося стригтися самостійно в домашніх умовах, тоді рекомендується перед процедурою здійснити певні заходи. Ножиці слід промити святою водою, перехрестити.

Збризкувати освяченої рідиною потрібно і пасма. Проводити процедуру рекомендується в приміщенні, де переважає зелений відтінок. Це може бути просте ковдру, покривало, клейонка, килимок.

Прикмети не мають реального, раціонального підтвердження. Слідують їм забобонні люди. У будь-якому випадку стригтися самостійно не зовсім зручно, а якщо зачіска не вийде, настрій буде безнадійно зіпсовано.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради