До чого сниться своя собака – сонник

Образ собаки у більшості людей асоціюється з вірною дружбою і захистом, тому поява цієї тварини в сновидіннях наділяють великим значенням. Для правильного розуміння нічного бачення важливо врахувати не тільки підлогу сплячої людини, але і поведінку, зовнішній вигляд або забарвлення тварини.

0200198da3593c0a0c7b9c3900071284 До чого сниться своя собака – сонник

Приснилася моя собака – загальне тлумачення сновидіння

Власний пес уві сні найчастіше означає наявність поруч зі сновидцем справжнього друга, не здатного на зраду. Але можна виділити і інші значення побаченого вихованця, в залежності від деталей сновидіння:

 • купити собі цуценя – полюбовно вирішити всі проблеми з давнім ворогом, закінчити ворожнечу і знайти в його особі нового друга;
 • забрати додому і приручити бродячого пса – завдяки наполегливій праці, добитися поваги в особі співробітників і керівника;
 • тікати від агресивно налаштованого улюбленця – в реальності зіткнутися з невдячністю друзів, колег або членів сім’ї;
 • укус домашнього вихованця – до отримання незаслуженого догани від начальства;
 • оскалившийся і голосно гавкаючий собака – до поганих новин і розпускання пліток недоброзичливцями за вашою спиною;
 • вашу собаку збила машина – з-за дій ворога ви можете втратити найкращого друга;
 • невеликий і метушливий песик – незабаром на сновидця навалиться безліч невідкладних справ, що може негативно позначитися на самопочутті;
 • злякатися власної собаки – познайомитися з впливовою людиною і поставитися до нього з недовірою.

Якщо вам сниться прогулянка зі своєю собакою, яка приносить позитивні емоції – сміливо звертайтеся до одного за допомогою в ситуації життєвої ситуації. Він допоможе вам вирішити проблеми без втрат і підніме бойовий дух. Якщо ж під час вигулу вихованця ви відчуваєте роздратування – з навалившимися проблемами доведеться справлятися самотужки.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологУхаживать за власним псом і тримати його в своєму будинку – до настання світлої смуги в житті та успіхів у нових проектах.

Вигнати на вулицю свого вихованця – сильно образити близьку. Якщо в нічному видінні сновидець пішов на пошуки пса – відносини незабаром налагодяться. Відчути полегшення, позбувшись від чотириногого члена сім’ї – розірвати відносини з цією людиною після скандалу назавжди.

Тікати уві сні від свого пса – в реальності підсвідомо боятися зближення з новими людьми. Причина подібної поведінки може критися в зраді близького друга, яке залишило неприємний осад в душі.

Бачити, як своя собака нападає на іншого пса – на роботі зіткнутися з високою конкуренцією. Невпевненість у власних силах може стати причиною втрати бажаної посади і навіть призвести до звільнення. Захищати свого улюбленця від нападів – до легкого вирішення наявних проблем.

Спостерігати, як чотирилапий друг справляє нужду, і не відчувати невдоволення – до непередбаченої грошової прибутку або підвищення.

Плакати з-за смерті домашнього улюбленця – вчасно виправити свої помилки. Ховати пса – до закінчення чорної смуги в житті.

Забарвлення

Розшифровка сновидіння може змінюватися в залежності від кольору шерсті вашого чотириногого друга:

 • біла – знайомство з другою половинкою, зустріч з давнім другом або приємне проведення часу в колі близьких людей;
 • чорно-біла – до бід, які виникли з вини знайомого;
 • чорна – переїзд, вдала відрядження або підвищення на роботі, що призвело до активізації діяльності заздрісників;
 • коричневий – безтурботне поведінка може стати причиною втрати одного або серйозного конфлікту з кимось із членів сім’ї;
 • рудий – до ревнощів з боку другої половинки, здатної привести до розриву відносин.

Якщо уві сні пес розмовляє з вами, постарайтеся запам’ятати його слова – він намагається попередити про небезпеку або допомогти знайти вирішення наявних проблем.

Спостерігати, як ваша собака перетворюється в людину – до різких змін, пов’язаних із зміною життєвих поглядів. Можливо, сплячого чекає цікаве хобі, отримання довгоочікуваної роботи або приємне знайомство.

293210334887bb98f4ff6922d12794a7 До чого сниться своя собака – сонник

Порода вихованця

Розшифровка нічного бачення в залежності від породи домашнього улюбленця:

 1. Вівчарка вказує на міцну дружбу і успішне завершення всіх справ. Також рекомендується найближчим часом більше уваги приділити членам родини – хто з них гостро потребує допомоги сновидця, але боїться попросити про неї.
 2. Ротвейлер вказує на швидкі зміни в житті, які можуть бути як позитивними, так і негативними. В незалежності від характеру змін змиритися з ними сновидінню буде дуже непросто – потрібно багато часу і підтримка близьких людей.
 3. Хаскі – на роботі сплячої людини очікує спілкування з дуже талановитими і приємними людьми, які допоможуть досягти нового професійного рівня. Найближчим часом робота і спілкування з співробітниками буде приносити тільки позитивні емоції.
 4. Лабрадор – справжні друзі посилять впевненість у власних силах і допоможуть поліпшити відносини з начальством, що призведе до просування по кар’єрних сходах. Сновидець протягом тривалого часу буде задоволений своїм повсякденним життям і зможе реалізувати давні ідеї.
 5. Такса – в колективі відбудуться радісні події, а все нові завдання будуть вирішуватися швидко і з легкістю.

Намагатися уві сні визначити породу свого собаки – до невизначеності у всіх сферах життя. Щоб знайти своє місце в житті, сновидінню слід поміняти роботу, переглянути своє ставлення до людей або почати приділяти більше уваги своїй другій половинці.

Тлумачення для дівчат

Для представниць слабкої статі трактування відрізняється в залежності від віку або сімейного стану:

 1. Для жінки сон, у якому вона знайшла цуценя, і забрала собі означає швидку зустріч другої половинки і щасливе заміжжя.
 2. Для дорослої жінки бути у нічному видінні господинею породистого, здорового і доглянутого пса – до швидкого просування кар’єрними сходами і значному поліпшенню фінансового положення.
 3. Для заміжньої дами свій пес символізує веселе свято в колі сім’ї і приємні новини від далеких родичів. Мертве або зле тварина попереджає про швидкої сварку з чоловіком або виникнення конфліктної ситуації на роботі. Кілька співробітників можуть втягнути вас у суперечку та за підсумком звинуватити вас в ньому.

Нападник чотириногий друг попереджає про активізацію діяльності скривдженого вами людини. Розміри вихованця вказують на масштаб проблем, які може створити ця особистість.

Для вагітних

Значення сновидінь для вагітної жінки:

 1. Весела і здорова собака – сновидицу очікують легкі пологи, а малюк буде відрізнятися міцним здоров’ям.
 2. Допомагати своїй собачці народити – до вірності чоловіка і його підтримки під час пологів.
 3. Ричить домашній вихованець – щоб уникнути погіршення самопочуття, майбутній мамі слід скоротити спілкування з людьми, що викликають у неї негативні емоції.
 4. Народити цуценя – познайомитися в пологовому будинку з дівчиною, надалі здатної стати справжньою подругою.

Зовнішність собаки

Визначити свою другу половинку допоможуть розміри і зовнішній вигляд собаки, власницею якої ви є уві сні:

 1. Величезний бійцівський пес – знайомство з нудним, але твердо стоять на ногах чоловіком. Шлюб з ним буде відрізнятися надійністю, вірністю, але цього союзу буде бракувати емоційності.
 2. Щоб зробити взаємини яскравіше, сновидице доведеться навчитися довгий час вчити свого обранця розділяти роботу і відпочинок.
 3. Службова собака – суджений буде військовим або працівником правоохоронних органів. З ним сновидицу очікує важка, проте, наповнена масою емоцій спільне життя.
 4. Дворняга великого розміру – до початку роману з звичайним хлопцем. Відносини не будуть наповнені масою дорогих подарунків, але обранець буде поруч у будь-якій важкій ситуації.
 5. Невеликий вихованець – роман з легковажним ровесником. Шлях до гармонійних взаємин буде дуже непростим – довгий час доведеться миритися з незрілістю і несерйозністю обранця.
 6. Красива і породиста собака – знайомство з багатим і успішним чоловіком. Щоб домогтися його розташування, слід проявити не тільки свою красу, але і неординарність мислення.

Якщо в сновидінні ви господиня двох різних псів – в життя за розташування сновидицы будуть боротися кілька чоловіків.

Якщо кількість собак у сні більше двох – ви підсвідомо ще не готові до тривалих стосунків і шлюбу. Насолоджуйтеся спілкуванням з представниками протилежної статі, але не давайте їм помилкової надії – це може обернутися проти вас.

Значення для чоловіків

Трактування для представників чоловічої статі по виду їх вихованця:

 • великий і щасливий пес – до швидкого знайомства з вірною супутницею життя;
 • собака мисливської породи – егоїзм сновидця заважає почати відносини з дівчиною;
 • породистий песик – до поліпшення фінансового добробуту;
 • поранена собака – до грошових втрат або проблем зі здоров’ям когось з рідних;
 • сплячий пес – невизначеність в вирішенні важливого питання може призвести до збитків.

Вмираючий або хворий вихованець попереджає про обман з боку співробітників – вони докладуть максимум зусиль, щоб отримати ваш проект. Укус домашнього улюбленця вказує на необхідність приділити більше уваги власному здоров’ю.

Якщо собака сновидця народила щенят – в реальності варто очікувати сюрпризу від своєї обраниці, який призведе до приємних клопотів.

4c6169f2784a31c8c9fd93c8675c5415 До чого сниться своя собака – сонник

Розшифровки від відомих тлумачів

У різних сонники можна знайти такі значення образу власної собаки:

 1. Міллер. Добрий пес символізує успіх у нових справах і вірність другої половинки. Злий собака попереджає про підступність недоброзичливця, що знаходиться у ближньому оточенні сновидця. Бачити себе в сні господарем породистого вихованця – отримати бажану роботу або велику спадщину. Якщо під час прогулянки улюбленець погнався за кішкою, сплячого очікує невзаємне кохання. Хвороба собаки попереджає про велику кількість справ, з якими доведеться розбиратися самостійно.
 2. Ванга. Поранений або отруєний вихованець попереджає про погіршення здоров’я члена родини. Несвоєчасно надана допомога може призвести до смерті дорогої людини. Якщо уві сні вийшло вилікувати собаку – в реальності родич піде на поправку. Годувати і гладити свою собаку – отримати визнання і заслужену похвалу на роботі.
 3. Нострадамус. Гавкаючий на господаря пес попереджає про втрату роботи або безглуздих грошових витратах. Веселий і грайливий вихованець символізує успіх у нових проектах і приємні звістки. Сліпий вихованець попереджає про зраду того, кому ви безмежно довіряєте.
 4. Хассе. Гуляти зі своїм собакою – познайомитися з однодумцями. Укус вихованця попереджає про конфлікт, заснованому на питанні фінансів. Втік вихованець вказує на підсвідоме хвилювання за когось із близьких людей.
 5. Лофф. Радісний вихованець символізує щирі стосунки з друзями – на цих людей сновидець може покластися в будь-якій ситуації. Пес, извалявшийся у багнюці – до раптових проблем. Щоб впоратися з навалившимися справами рекомендується попросити допомоги у близьких людей. Охайний і доглянутий вихованець символізує чисту совість спить – це допоможе йому впоратися з усіма проблемами. Тварина, яка лиже уві сні вашу руку, вказує на заслужене підвищення або отримання нового прибуткового проекту.
 6. Фрейд. Радісний пес сниться перед новими знайомствами з приємними людьми. Агресивно налаштований звір попереджає про сварку з близькими з вини сновидця. Щоб уникнути погіршення відносин, слід постаратися уникнути конфлікту і не вести себе зверхньо по відношенню до оточуючих. Ласкавий вихованець символізує знайомство з другою половинкою. Щоб стосунки тривали довгий час, сновидінню слід стримати своє его і більше уваги приділяти інтересам коханої людини.
 7. Квіток. Гавкіт вихованця символізує перемогу над усіма труднощами. Найближчим часом можна сміливо вирушати в довгоочікувану подорож або запропонувати керівництву свої ідеї по отриманню додаткового прибутку.

Правильне трактування нічних видінь допоможе обрати вірний життєвий шлях, вчасно розпізнати ворогів в ближньому оточенні, уникнути помилок у стосунках з другою половинкою або членами сім’ї.

Але не варто забувати, що деякі сни не несуть смислового навантаження – образи можуть виникати з-за трапилися в реальному житті пригод, недавно пережитих стресів або хвилювання за свого домашнього улюбленця.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради