Модні дизайни на короткі нігті гель-лаком 2020. Фото новинки, техніки

Динаміка сучасного світу вносить корективи в спосіб життя жінок. Тому часто любительки довгих нігтів змушені відмовлятися від штучного нарощування і переходити на більш коротку довжину нігтя. Дизайн гель-лаком практичний і виглядає витончено на будь-якій довжині і формі нігтьової пластини.

Загальні рекомендації

Дизайн на короткі нігті гель-лаком має елегантний і досконалий зовнішній вигляд за умови правильного підбору форми нігтя. У кожної людини індивідуальні пропорції довжини пальців, товщини фаланг і ширини нігтьової пластини. Тому в деяких випадках не варто орієнтуватися на модні тенденції, а вибирати форму, яка гармонійно підходить під анатомічну будову рук.

На сезон 2020 року трендової вважається форма «класичний мигдаль». Її неможливо виконати на короткі нігті за всіма правилами опіла. Тому в залежності від ширини нігтя, майстри пропонують клієнтам стилізований під мигдаль – овал. Багато жінок з широкою нігтьової пластиною воліють форму «м’який квадрат», яка органічно виглядає на широких і коротких пальцях.

Наступним кроком, після правильно обраної форми, є вирівнювання нігтя за допомогою базового гелю. Чим рівніше буде нігтьова пластина, тим витонченіше виглядає кольорове покриття гель-лаком. Фундаментом будь-якого дизайну повинна бути рівна нігтьова пластина, правильної архітектури (апекс в потрібному місці, вільний край без потовщення, чіткі бічні паралелі).

4b57c658a9c992cd4b72c95696d748f2 Модні дизайни на короткі нігті гель лаком 2020. Фото новинки, техніки

Цього можна домогтися за допомогою каучукових камуфлирующих баз і правильної техніки їх нанесення. Якщо нігті тонкі, ламкі і мають механічні пошкодження (сколи, тріщини, розшарування торця), то рекомендується зміцнення твердими матеріалами — гелями і акрилатиками.

Сучасні полімерні матеріали акрилатики (полигели, акригели) дозволяють створити правильну архітектуру короткого нігтя і зміцнити його без використання верхніх або нижніх форм, як кажуть майстри «на повітря». Вони не текучі, що забезпечує зручну роботу з таким матеріалом навіть новачкові.

Всі сучасні матеріали для покриття нігтів гель-лаком обов’язково проходять сушіння (полімеризацію) в ЛІД лампі.

Потужність приладу визначає якість і довговічність покриття, а також час процесу манікюру. При виборі лампи для домашнього використання необхідно орієнтуватися на цей показник і купувати прилад потужністю е менше 48Вт.

Техніки і методи

При створенні дизайнів на короткі нігті використовуються ті ж прийоми роботи з гель-лаком, що і на штучних довгих нігтях. При виборі декору необхідно враховувати невелику площу роботи, але можливо застосування будь-якої техніки нейл-арту.

c55de78822a69ad2e27fc08d50ec33e7 Модні дизайни на короткі нігті гель лаком 2020. Фото новинки, техніки

Техніки та матеріали для створення покриття гель-лаком:

Назва Опис Необхідні матеріали
Французький манікюр нігтьове ложе покривається камуфлирующим нюдовым відтінком, а вільний край оформляється кольоровий «лінією посмішки». 2 кольору гель-лаку(для покриття нігтя і промальовування вільного краю), тонка або скошена кисть, для новачків – трафаретні смужки, базове і топове покриття.
Омбре плавний перехід між різними кольорами, без видимої межі, складається з 2 або більше кольорів спеціальна кисть для градієнта, кілька квітів гель-лаку, база, топ.
Стемпинг одноколірний малюнок, що друкується штампом з поверхні гравировочной пластини. пластина з гравіюванням малюнка, силіконовий або гумовий штамп, скребок, лак або фарби для стемпинга, знежирюючий засіб для очищення пластини і шкіри рук, серветка на якій здійснюється робота з пластиною.
Дизайн фольгою фольга матовою стороною прикладається до липкій шару і відриватися, залишаючи блиск зовнішньої сторони на нігті, вимагає перекриття кількома фінішними шарами. фольга для друку (кольорова, тонка, з матовою стороною). рожевий гель-лак, для деяких видів фольги необхідний спеціальний клей, який сохне на повітрі, каучуковий топ.
Слайдери різнокольорові тематичні картинки на щільному основі з картону. бувають самоклеючі (знімаються пінцетом і переносяться на ніготь), частіше розмочуються водою і переносяться на ніготь пінцетом. набір картинок, пінцет, ємність з водою, топове покриття.
Аэоропуфинг механічне розпилювання кольорового лаку на попередньо покритий лаком ніготь, створюється м’яке змішування кольорів. апарат (аерограф) або кисть у вигляді губки, кольорові гель-лаки, топ для закріплення дизайну.

Створювати дизайни на коротких нігтях можна за допомогою гель-лаків або фарб, використовуючи одну або кілька технік. При створенні складних дизайнів рекомендується проводити проміжне просушування шарів у лампі (10-20 с).

Для цього початківцям майстрам радять прописати на папері послідовність виконання дизайну і застосування різних технік, щоб уникнути змішування кольорів і забезпечити довговічність манікюру.

Ідеї для однотонного манікюру

Дизайн на короткі нігті гель-лаком в одному кольорі не викликає труднощів навіть у початківців майстрів. При правильній техніці вирівнювання нігтя і чисто виконаного манікюру, результат нанесення кольорового покриття буде ідеальним.

Для однотонних манікюру використовують трендові кольори сезону. Майстри нейл-арту орієнтуються на рекомендації інституту кольору Pantone. На літній період пріоритет у виборі кольору випав на кораловий і лимонно-жовтий відтінки. Взимку фаворитами будуть – оливковий і темно-синій кольори.

f2d99258874d4ed4f34b100784f5f121 Модні дизайни на короткі нігті гель лаком 2020. Фото новинки, техніки

Правила вирівнювання нігтя базовим гелем перед покриттям:

 • провести манікюр: очистити ніготь від кутикули і птеригия у бічних валиків, надати форму нігтя;
 • зняти пил після опіла і провести дегидрацию спеціальним розчином;
 • на натуральний ніготь нанести праймер, уникаючи попадання на шкіру, дати висохнути на повітрі;
 • напівсухий пензлем нанести перший шар бази, прихлопывающими рухами;
 • просушити ЛІД лампі 30 сек;
 • набрати краплю бази і виставити її в зоні апекса, тонкою кистю розподілити краю рідини по нігтю, посуваючи до кутикули та бокових валикам;
 • перевернути руку пальцем вниз, при цьому тримати долоню рівно, щоб не було набряків бази (суть процедури – зібрати краплю в центрі нігтя під дією сили тяжіння, провести «природне вирівнювання»);
 • просушити в лампі 30 сек;
 • у разі необхідності пройтися пилою у зоні кутикули та бокових валиків, щоб вирівняти напливи матеріалу;
 • зняти липкий (дисперсійний) шар дегідратором.

Після виконання процедури вирівнювання, ніготь вважається підготовленим до нанесення кольорового покриття. Будь-який колір рекомендується наносити в 2-3 тонких шару, з просушуванням кожного 30 сек.

Варіанти в різних відтінках

Найпопулярніші і прості у виконанні дизайни з декількох квітів – геометрія і абстракція. Їх легко виконати в домашніх умовах початківцям майстрам.

e94a5fda993c4891f91f01840ce319c7 Модні дизайни на короткі нігті гель лаком 2020. Фото новинки, технікиНа фото представлені цікаві дизайни гель-лаком на короткі нігті.

При правильному виконанні техніки нанесення гель-лаку, манікюр протримається до 3 тижнів. Майстри не рекомендують перенашивать манікюр довше цього терміну, особливо якщо нарощування або зміцнення було виконано твердими матеріалами.

Як виконати геометрію

 1. Підготувати ніготь за допомогою манікюру і нанести основний колір тла. Просушити всі (в залежності від щільності кольору) не менше 30 сек в ЛІД лампі.
 2. На панелі підготувати чорний колір для промальовування і кольорові лаки для створення геометрії.
 3. Для початківців майстрів рекомендується намітити контури малюнка олівцем або тонким маркером.
 4. Тонким пензлем зафарбувати один елемент геометричного малюнка кольором і просушити в лампі 10 сек.
 5. Потім перейти на наступний кольоровий елемент з просушуванням 10 сек.
 6. Так оформити всі кольорові елементи і покрити зверху каучуковим топом з вирівнюванням (необхідно згладити переходи між кольоровими сигментами). Просушити 30 сек.
 7. Тонким пензлем гель-фарбою без липкого шару прокреслити лінії поверх малюнка. Просушити 30 сек і не перекривати згори топом.

553b2bf079648bcc815d6e2ee89c75d4 Модні дизайни на короткі нігті гель лаком 2020. Фото новинки, техніки

Для тих у кого не виходить малювання рівних тонких ліній пензлем, можна скористатися стемпингом. Вибрати пластину з гравіюванням геометричного малюнка і перенести контури на ніготь. Існує ще техніка реверсивного стемпинга, яка дозволяє віддрукувати на ніготь готовий кольоровий малюнок.

Як виконати різнобарвну абстракцію

 1. На оброблений манікюром ніготь нанести шар камуфлирующей бази або кольоровий шар.
 2. На палітру викласти в різні кольори, які будуть брати участь у створенні абстракції.
 3. На панелі розподілити поруч кольорові смужки і змішати їх зубочисткою або дотсом.
 4. Перенести малюнок з палітри на ніготь можна двома способами: пензлем градієнта або силіконовим штампом. На кисть набирається суміш квітів і розподіляється по нігтю тонким шаром. За допомогою штампа малюнок переноситься отпечатыванием. М’яким рухом, без натиску, забрати фарбу з палітри на гумову подушку і притиснути до нігтя. Абстракція в цьому випадку вийде більш плоскою. Просушити не менше 30 сек, оскільки кольори мають різну щільність пігменту.
 5. При бажанні малюнок доповнюється промальовуванням у вигляді прожилок білого або чорного кольору (при бажанні використовують гель-фарбу срібного або золотого кольору).
 6. Зверху дизайн покривається не менше 2 шарами топового покриття. Просушуючи кожен шар 30 сек.

Ще для створення абстрактного дизайну в стилі акварельного розпису використовують спеціальну базу для розтікання. При її нанесенні тонким шаром інші гель-лаки розтікаються по ній в акварельні плямки, які мають щільну кольорову середину і розмиті краї. Такий дизайн виконується на кольоровий фон, який проглядається через малюнок.

Матовий манікюр

Дизайн на короткі нігті гель-лаком з використанням матового фінішного шару вважається трендом 2020 року. Різноманітність матеріалів від різних виробників забезпечує різний результат. Не всі покриття здатні носитися без стирання.

a53212f003b98e257b7bf63bc29510d7 Модні дизайни на короткі нігті гель лаком 2020. Фото новинки, техніки

Правила нанесення матуючого гелевого шару на кольорове покриття:

 • виконати покриття або повністю завершений дизайн і просушити результат в лампі не менше 30 сек.;
 • зняти липкий (дисперсійний) шар рідиною-дегідратором;
 • нанести матовий топ з використанням техніки вирівнювання нігтьової пластини (описана вище);
 • просушити 60 сек.

При використанні гелю з матуючим ефектом слід пам’ятати, що під його дію потраплять всі елементи дизайну.

Наприклад, фольга або блискітки будуть виглядати інакше під матовим топом. Часто майстри використовують прийом, коли кольоровий фон перекривається матовим топом, а малюнок за допомогою тонкої кисті, перекривається глянцевим топом. У цьому випадку блиск збережеться і заграє по-новому в контрасті з матовим фоном.

Варіанти з візерунками та малюнками

Малювання флористики на коротких нігтях може викликати труднощі у деяких майстрів. Щоб створювати красиві квіткові дизайни можна використовувати слайдери. Виробники друкують всілякі варіанти кольорів. Реально вибрати картинку будь-якого квітки в акварельній стилі або з чіткою промальовуванням тіней і відтінків. Потім додати бажані варіанти декору – стрази, блискітки, камифубуки.

Модним напрямком у дизайні нігтів залишається використання дотса (інструмент у вигляді кисті з металевою кулькою замість ворсу). З допомогою точок різного діаметра створюються складні мереживні візерунки.

afba78062be03c8fcea8b00eca745c1e Модні дизайни на короткі нігті гель лаком 2020. Фото новинки, техніки

Дотсом можливо виконувати промальовування дрібних вензелів, які вплітаються в дизайн. Такі малюнки оригінально і ніжно виглядають на коротких нігтях. Залежно від кольору основного фону покриття малюнок дотсом підходить до будь-якого образу і стилю в гардеробі.

В якості малюнка на одному або декількох нігтях використовують написи. Для цього у майстрів є колекції силіконових шармиконов або водних слайдерів з текстом. Мотивуючі фрази доповнюють промальовуванням геометричних фігур чорного або білого кольору. смислове навантаження тексту буває різна: від позитивних закликів до непристойних виразів.

Для любительок пустотливого манікюру пропонуються слайдери з зображеннями героїв мультфільмів. Такий дизайн підніме настрій власниці в період відпустки, незалежно від віку.

Ідеї з декором

Дизайн на короткі нігті гель-лаком доповнюється різноманітним декором. Виконати прикрасу можна самостійно, для цього необхідно знати правила кріплення різних видів декору.

Наприклад, стрази рекомендується кріпити за допомогою спеціального клею, але практика показує, що будь-які кристали надійно кріпляться за допомогою густого конструирующего гелю або каучукової бази. Вони прокладаються під стрази у вигляді густої краплі і по черзі сушаться в лампі.

c10deb7f7e1be30d97a61f89edd6ed12 Модні дизайни на короткі нігті гель лаком 2020. Фото новинки, техніки

Варіанти декору на короткі нігті:

Декор Спосіб кріплення
Стрази На краплю топа або бази, починати складання композиції з кріплення центрального страза. Після просушування додаються бокові стрази, теж з поетапним закріпленням. Тонким пензлем обробити матеріалом стрази по периметру.
Перли Спеціальні перлини встановлюються плоскою стороною на краплю гелю або клею, потім по периметру промазати матеріалом. Між ними кріпляться бульонки.
Бульонки У краплі гелю або бази на поверхні панелі змішати бульонки. Тонким пензлем перенести їх на ніготь і розподілити по малюнку, просушити 30 сек.
Стрічки Пінцетом, поддевается край стрічки і знімається з паперової основи або рулону. На ніготь клеїться липкою стороною, не вимагає додаткового матеріалу для кріплення.

Декор кріпиться на будь-фон або малюнок. Інкрустації з страз і бульонок є самостійним дизайном. На світлий колір фону кріпляться перлини в поєднанні з бульонками, які дозволяють створити ніжні, повітряні дизайни.

Модні тенденції в 2020 році

У сезоні 2020 року популярна форма «класичний дизайн», але неможливо виконати її на короткі нігті. Тому такі нігті запиливают у вигляді «овалу» або «м’якого квадрата».

Стиль мінімалізму залишається актуальним і лідирує у створенні дизайнів на короткі нігті в 2020 році.

Варіанти модних дизайнів:

 1. Створення колірних плям різного кольору на світлому фоні, які імітують мазки малярським пензлем у різних напрямках. Після просушування ніготь покривається топом без липкого шару і зверху арт-пастою промальовуються тонкі чорні лінії. Оскільки вони не мають дисперсії, то не вимагають перекриття топом.
 2. Використання негативного простору – на нюдовой поверхні промальовуються кольором одночасно френч і лунула.
 3. На абстрактному кольоровому тлі проступають чорні геометричні фігури на одних нігтях, а на інших робиться розтяжка голографічними блискітками.
 4. Композиції з відбитками золотої або срібної фольги на нюдовом тлі, з промальовуванням чорних ліній і геометричних фігур.

На зиму популярним кольором прогнозується оливковий колір, який ідеально поєднується з жовтим (гірчичного відтінку) і чорними промальовування.

74c2b5f3ccae22310a05a9a73c59ae71 Модні дизайни на короткі нігті гель лаком 2020. Фото новинки, техніки

Сучасні полімерні матеріали дозволяють створювати міцні покриття гель-лаком на короткі нігті. Дизайни відтворюються будь-якої складності при дотриманні технології нанесення і часу просушування. Стильно і елегантно виглядають композиції зі стразів і бульонок у лунки нігтя, які відмінно носяться протягом 2-3 тижнів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради