Сонник: втекти зі свого весілля

Уві сні довелося втекти зі свого весілля – сучасні сонники розглядають це як попередження. Тлумачі радять ретельно обдумувати кожне рішення і не здійснювати необачних вчинків. В іншому випадку сновидець може сильно пошкодувати. Однак не завжди тлумачення буде однозначним; деталі сну здатні внести корективи в розшифровку.

7c20693c78e91f08df835df69a76fd9c Сонник: втекти зі свого весілля

До чого сниться втекти зі свого весілля?

Сценарій розвитку подій уві сні може бути різним. Постарайтеся згадати, що саме побачили в нічних мареннях, і які емоції при цьому відчули.

 • Дівчині сниться, що їй довелося втекти з весілля – сновидица відчуває сумніви з приводу подій, що відбуваються життя. Необхідно прийняти рішення, але страх заважає це зробити.
 • Чоловікові уві сні бути втікачем нареченим – до удачі. В житті буде дарований шанс, яким треба скористатися. Однак якщо сновидець не проведе ретельний аналіз пріоритетів, то під загрозою опиниться репутація, а це негативним чином позначиться на добробуті сім’ї.
 • Сон побачив холостяк – до неприємностей у діловій сфері. Буде зірвана вигідна угода або за збігом обставин не вдасться підписати важливий контракт.
 • Тікати з-під вінця з-за природних катаклізмів (ураган, землетрус, смерч тощо) – обставини, які будуть складатися в найближчому майбутньому, змусять сновидця змінити рішення.
 • Втеча з власного одруження не заподіяв душевних мук і, прокинувшись, ви відчули полегшення – незабаром тиск з боку оточуючих, яке відчували, зникне. І якщо раніше доводилося діяти врозріз бажанням, то тепер все зміниться: ви зможете вступати, згідно принципам.
 • Коли втеча у сні наречена в реальному житті готується до весілля, то це говорить про те, що їй необхідно ще раз обдумати рішення. Можливо, чоловік, з яким вона збирається пов’язати життя, їй не підходить.
 • Якщо сновидець, тікаючи з власного весілля, не розуміє, куди саме він рухається, то це обіцяє фінансові втрати, незаплановані грошові витрати.
 • Втекти зі свого весілля потайки разом з нареченим – до щастя і благополуччя в сімейному житті.
 • Якщо втеча з весілля виявився невдалим, то це говорить про те, що сновидець намагається відмахнутися від поточних проблем. Робити цього не можна, в іншому випадку стан лише посилиться.

  Від кого тікав сновидець?

  Значення має і те, від кого саме втекли.

  • Якщо збігає від людини, яка набагато старше вас (старий або баба), то такий сон обіцяє, що в житті вдасться уникнути хвороби.
  • Через втечу зірвалося одруження з коханим або коханою – стосунки приречені.
  • Вашим партнером виявився чужий чоловік/дружина – планам не судилося здійснитися. Буде витрачено багато сил і коштів, але в кінці буде чекати розчарування.
  • Втекти від незнайомої людини – стан справ в реальності суттєво покращиться.
  • Якщо ж сновидець намагається сховатися від гостей, і з великими труднощами йому це вдається – у реальному житті він звільниться від тяжких обов’язків і повноцінно відпочине.

  Сонник Міллера

  Втекти з весілля людині, яка збирається наяву зареєструвати стосунки – сонник Міллера в даному випадку говорить про наявність невирішених питань. Можливо, у сновидця немає часу або бажання на те, щоб привести справи в норму, або ж він не може пробачити собі якусь помилку.

  Проте сновидіння вказує на те, що переживати не варто. Всі муки надумані і безпідставні. Але якщо ви перед кимось винуваті, обов’язково поговоріть з цією людиною.

  Сімейним людям сонник Міллера радить тримати себе в руках, позбутися поганих звичок і не дозволяти собі витівок. Якщо ж сон про втечу з весілля сниться людині, який не пов’язаний узами шлюбу, то це попередження про прийдешні неприємності або розрив відносин.

  Сонник Ванги

  Згідно соннику Ванги, втеча з-під вінця символізує необхідність набуття свободи в реальному житті. Однак мова йде не про фізичну її формі: можливо, це втеча від умовностей, відповідальності, спогадів і т. д.

  З іншого боку, якщо уві сні бачите, як збігає з-під вінця, то це свідчить про те, що вам вдасться вирішити складну задачу. Причому сил на це практично не витратите.

  9c95dae109c42a610480ee949c4dd7d6 Сонник: втекти зі свого весілля

  Сонник Лоффа

  На думку Лоффа, весілля символізує завантаженість людини на роботі. Відповідно, якщо сновидець збігає з церемонії, то в реальності він тим самим звільняє себе від рутини. Можливо, керівництво вирішить звалити на вас додаткові обов’язки, з якими впоратися буде важко. Однак ви знайдете в собі сміливість відмовитися від цієї пропозиції.

  Сонник Цвєткова

  Цей тлумач розглядає весілля, як погана ознака. Такий сон обіцяє біди, погані новини, хвороби і т. п. Але якщо сновидінню вдається втекти з церемонії, то це говорить про те, що в реальності він піде проблем.

  Як бачите, сонники дають різні тлумачення, і вибрати правильне здатні тільки ви особисто. А для цього досить зіставити події у сні з тим, що відбувається наяву.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради