Птах вдарилася у вікно і розбилася — прикмета і способи уникнути негативних наслідків

Билися об віконне скло птиці в давнину вважалися вісниками від померлих родичів, які хочуть про щось попередити, що залишилися рідних. Зазвичай це були попередження про поганих події: смерть, тяжка хвороба, розлука або розорення. Але в наші дні існує безліч тлумачень прикмети, коли птах вдарилася об скло, і розбилася. Якщо вона впала до вас на балкон або у двір будинку, то не варто відразу шукати погане передбачення – іноді це випадковість чи пов’язане з екологічною ситуацією. Якщо ж ви впевнені, що вищі сили подають вам знак, то спробуйте пригадати всі подробиці події.

Трактування прикмети по часу доби

Важливе значення має час, яка сталася неприємність:

 • Якщо птах розбилася об віконне скло рано вранці або до обіду, то нічого страшного не станеться. Навіть якщо птах, впавши, розбилася – не панікуйте. Якщо і станеться щось неприємне, то без наслідків.
 • Після полудня тлумачення прикмети змінюється в гірший бік, і чим пізніше птах постукала у ваше вікно, тим гірше тлумачення сигналу від вищих сил.
 • Якщо подібне станеться вночі і птах пораниться і загине, то це знак, який попереджає, що велика небезпека вже зовсім поруч.

ptica udarilas v okno i razbilas  primeta i sposoby izbezhat negativnykh posledstvijj16 Птах вдарилася у вікно і розбилася — прикмета і способи уникнути негативних наслідківЩоб точно зрозуміти, погану чи добру звістку принесла крилата вісниця, то підведіть до вікна дитини. Діти мають зв’язок з тонким світом, вони краще дорослих розуміють знаки всесвіту.

Якщо дитина злякалася, то новина погана, якщо він спокійний або навіть сміявся, розглядаючи птахів, то вести будуть хорошими.

Кожна птиця зі своїм значенням

Щоб правильно розтлумачити прикмету, потрібно розібратися, яка саме птах, подаючи вам сигнал, розбилася на смерть об скло.

 • Ворона однозначно попереджає про смерть або інших страшних нещастях: хвороби, катастрофи, розорення і т. д.
 • Якщо у вікно стукав і бився голуб, то це душі ваших померлих родичів нагадують про себе або попереджають про прийдешнє неприємну подію. Настав час, щоб піти в храм або на цвинтар і пом’янути своїх рідних. Інакше вони можуть образитися, а як в цьому випадку надійдуть – невідомо.
 • Якщо ударившейся птахом був невеликий горобчик, то це попередження про фінансової втрати. Ви можете втратити гроші, і проблеми не змусять себе чекати. Вас можуть обікрасти, тому тримайте міцніше свій гаманець і не погоджуйтеся ні на які авантюри, оскільки легко можете попастися на вудку шахраїв.
 • Білий лелека постукає у вікно тільки з однією метою – попередити про швидке поповнення сімейства. А вже яка це для вас новина – судіть самі.
 • Быстрокрылая ластівка стукає у вікно – до швидких известиям.
 • Будь-які маленькі пташки, які намагаються проникнути в будинок через вікно, нагадують про кровних небіжчиків. Необхідно помолитися за них або пом’янути.
 • Сови, пугачі та інші лісові хижі птахи попереджають про катастрофах, епідеміях, за якими будуть великі жертви.

Як видно, кожна пташка, б’ється в скло, має своє значення, тому для початку розберіться, що за пташка несе вам звістку.

Чи можна нейтралізувати прикмету

Не панікуйте завчасно, якщо прикмета пообіцяла вам щось погане. Навіть якщо птах, що врізалася у ваше вікно, розбилася, і це поганий знак, то завжди є способи нейтралізувати дію поганий прикмети:

 • Першим ділом ретельно вимийте вікно, щоб не залишилося жодних слідів пригоди.
 • Щоб птахи не намагалися потрапити у ваш будинок, приберіть з підвіконня все їстівне. Якщо є годівниця для птахів, то її краще переважити подалі від вікна.
 • Якщо пташка пошкодила скло, то його необхідно дуже швидко замінити.
 • Розбилася об скло птицю закопайте подалі від свого будинку, але ні в якому разі не беріть її голими руками. Буває, що птахи переносять інфекційні захворювання.
 • На кватирку повісьте червону стрічку – це допоможе відлякати чорний негатив від вашого будинку.
 • Якщо прикмета обіцяє вам щось дуже погане, то сходіть на перехрестя і киньте там на землю сім мідних і сім срібних монет. Ці монетки вберуть в себе весь негатив, і ви станете чисті.
 • Не забувайте підсипати в годівницю зерна. Нехай птахи біля вашої оселі завжди будуть ситими і задоволеними, тоді і вищі сили стануть до вам добрішими.
 • Якщо ви віруєте в бога, то сходіть в церкву. Звичайно, релігія не визнає прийме, але якщо ви сходіть і замовте молебень за здоров’я своє і своїх домашніх, а потім покропите свій будинок святою водою, це допоможе вам заспокоїтися, а крім того, ви отримаєте допомогу від небесних сил.

У світі існує тисячі прийме, і ми не можемо знати їх усі. Правда, якщо птах б’ється об скло і при цьому гине, то подібний знак може налякати й самого хороброго людини. Але пам’ятайте, що будь-яку біду можна відвести від себе – мудрий народ разом з прикметами придумав і способи протидіяти їм.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради