Яскраво-рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Стильний манікюр – це вдале поєднання матеріалів, кольору, форми і дизайну. У весняний та літній періоди великою популярністю користуються яскраво-рожеві відтінки. У досвідчених майстрів нігтьового сервісу існує маса варіантів використання даного кольору в різних техніках.

Яскраво-рожевий манікюр. модні тенденції

Яскраво-рожевий манікюр (з дизайном або без) найбільш поширений в наступних варіантах:

 • класичне фарбування гель-лаком одного відтінку;
 • комбінування з іншими кольорами (контрастне, монохромне, аналогове);
 • градієнт;
 • місячний манікюр;
 • френч;
 • акваріумна техніка.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym cf68db8 Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

У поточному році великою популярністю користується градієнт. Дана техніка ефектно виглядає як самостійний дизайн, а також може виконуватися як основа під інкрустацію, стемпинг і інші техніки.

Нарівні з градієнтом класичний френч і однотонний манікюр не втрачають свою актуальність. Особливим шармом володіє викладной френч в яскравих рожевих відтінках і арочне моделювання.

довжина нігтів

Представлений відтінок не має обмежень по довжині вільного краю. Від даного параметра нігтя скоріше залежить не колір, а можливості втілення дизайнерських рішень.

На коротких нігтях рожевого відтінку стильними будуть наступні варіанти манікюру:

 • місячний;
 • стемпинг;
 • інкрустація;
 • геометрія;
 • декорування (блискітки, пісок, фольга, павутинка, інше).

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym ed947a8 Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Для таких технік, як акваріум, градієнт, френч потрібно довжина вільного краю не менше 3-5 мм.

форма нігтів

Помилково вважається, що підбір форми нігтів залежить від обраного відтінку.

В першу чергу майстер звертає увагу на такі характеристики як:

 • форма кутикули;
 • довжина і товщина пальців руки;
 • форма, ширина, стан натуральної нігтьової пластини;
 • рід діяльності клієнта.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym db06fd2 Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Досвідчений фахівець при опиле форми може виправити візуальні недоліки, а при моделюванні вибудувати правильну архітектуру.

Вдалі поєднання кольорів

Найбільш популярним поєднанням вважається поєднання рожевого і ахроматичних кольорів. Чорний і білий вважаються універсальними відтінками, підходять для повного покриття нігтьової пластини або виконання дизайну.

Для виконання градієнта використовують два і більше кольору (в залежності від довжини вільного краю). Переважно використовувати відтінки монохромного гармонії, починаючи від самого темного, закінчуючи більш світлим.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym 310c576 Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим Яскраво-рожевий манікюр з дизайном з дизайном градієнт

Для манікюру з чергуванням кольорів на пальцях однієї руки можна використовувати монохромну, аналогову, контрастну, тетраідную колірну схему. У монохромному поєднанні використовують більш світлі або темні відтінки одного кольору, отримані шляхом додавання в нього чорного або білого кольору. Решта передбачають поєднання рожевого з іншими квітами, розташованими на колі.

аксесуари

Неповторність і виразність дизайну надає використання декоративних елементів. Виробники даного товару розробили широкий вибір декору відповідного як для професійних майстрів, так і для новачків. З огляду на характеристики, весь перелік декору можна розформувати по групах.

Таблиця угруповання декоративних елементів для манікюру.

Група перелік декору
інкрустація Стрази, камені, перли, бульонкі, кришталева крихта, металеві прикраси.
Готові дизайни і елементи Наклейки, слайдери, стікери, термо-плівка, клейові і гнучкі стрічки, каміфубікі.
сипучий декор Блискітки, паєтки, бите скло, слюда, мармелад, втіркі, пігменти, оксамитовий пісок, стружка, флок, пластівці Юкі.
фольга Перекладна, поталь, різана розсипна.
сухоцвіт Квіти, гілочки, листя, пучкові суцвіття.

Як зробити гарний яскраво-рожевий манікюр. Покрокові інструкції, ідеї

Яскраво-рожевий манікюр з дизайном можна виконати, використовуючи одну з технік:

 • гель-лак на натуральні нігті;
 • гель-лак на натуральні нігті з вирівнюванням;
 • моделювання.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym f9a857b Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Техніки відрізняються набором інструментів і матеріалів, отже результат теж буде різним. Для вибору відповідної техніки необхідно розглянути кожну більш детально.

Варто врахувати, що незалежно від вибору першим етапом будь-якого манікюру є обробка бічних пазух, подкутікульного простору, видалення птеригия, ороговілої шкіри, наросли кутикули.

Покрокова схема виконання рожевого манікюру на натуральні нігті:

 1. Обробка нігтьової пластини бафом або м'якою пилою для підняття лусочок і видалення глянцю. Це забезпечить поліпшення зчіпки між натуральним нігтем і штучним матеріалом. Опіл вільного краю з урахуванням обраної форми.
 2. На оброблену пластину наносять дегідратор для видалення зайвої вологи і сушать кілька секунд на відкритому повітрі.
 3. На вільний край нігтя напівсухий пензлем наносять праймер. Ця рідина має сильну липкість і служить двостороннім скотчем між натуральним нігтем і базою.
 4. На просохлої ніготь тонким шаром наносять базове покриття і просушують в ультрафіолетовій або лід лампі.
 5. Далі наносять гель-лак обраного відтінку і полимеризуют в лампі.
 6. Результат закріплюють топом без липкого шару.

Дана техніка дозволяє зберегти манікюр на 10-14 днів. Однак тонкі шари матеріалу не дозволяють відкоригувати наявні дефекти нігтьової пластини.

Техніка виконання гель-лаку з вирівнюванням схожа з описаною раніше в статті. Вона дозволяє зміцнити нігтьову пластину, візуально виправити наявні незначні дефекти, а також підкоригувати архітектуру нігтя.

Головною відмінністю є нанесення другого базового шару з вирівнюванням. На перший шар просушеного в лампі нігтя тонко наносять базу. Після чого на кисть набирають ще краплю і розподіляють по поверхні, формуючи правильну поздовжню і поперечну арку. Після повного циклу полімеризації наносять кольорове покриття і топ.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym 53910df Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Моделювання штучних нігтів має ще більші можливості. Техніка дозволяє створювати нігті будь-якої довжини і форми. Великою популярністю користується арочне нарощування. Процедура може здійснюватися з використанням верхніх (багаторазових) і нижніх (одноразових) форм.

Покрокова інструкція моделювання нігтів на паперові форми:

 1. Підготовка натуральної нігтьової пластини: опил під корінь вільного краю, зняття глянцю, підняття лусочок, знежирення поверхні. Нанесення дегидратора, а після повного висихання праймера.
 2. Після висихання на відкритому повітрі праймера тонким шаром пластину промащують базовим покриттям. Проводять повний цикл полімеризації в лампі.
 3. Паперові форми (з клейовою основою) підрізають в зоні посмішки і бічних валиків по анатомічної форми для забезпечення щільного прилягання. Після чого, дотримуючись центральну вісь і кут нахилу, її встановлюють під натуральний ніготь, не зачіпаючи гіпоніхій.
 4. Використовуючи обраний матеріал (гель, полі-гель, акрил) формують тонку підкладку майбутнього нігтя. Завдана на форму розмітка допомагає дотримуватися довжину і рівень бічних паралелей. Для просихання підкладка повинна пройти повний цикл полімеризації.
 5. На даному етапі за допомогою кисті формується правильна архітектура нігтя (апекс, поздовжня і поперечна арки, відблиск). Матеріал розподіляють по нігтя, не відриваючи кисть від його поверхні. Результат просушують в лампі і знімають липкий шар.
 6. Паперові форми знімають, після чого обпилюють форму вільного краю і допрацьовують архітектуру (при необхідності).
 7. Перед нанесенням рожевого відтінку або виконання дизайну пил, що утворилася в процесі опіла, скидаються жорсткою щіткою. Поверхня і пазухи протирають безворсовой серветкою, змоченою в рідині для зняття липкості. Виконаний дизайн закріплюють в лампі.
 8. Заключним етапом є нанесення фінішного покриття (топа) з подальшою полімеризацією.

Матовий манікюр на довгі нігті

Яскраво-рожевий манікюр з дизайном, що має бархатисту поверхню, виконується при нанесенні спеціального топа. Його унікальна формула створює на нігті ефект, візуально нагадує матове скло. Використання топа дозволяє пом'якшити різкість насичених кольорів без втрати яскравості.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym 2b1d2c9 Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Матеріал прекрасно виглядає як на довгих, так і на коротких нігтях, додаючи шарм і родзинку. Може покривати всі нігті або чергуватися з глянцевими поверхнями.

Поєднання яскраво-рожевого з білим кольором

Існує три способи поєднувати білий і рожевий відтінки. У першому випадку білий є одним з кольорів градієнта, що формують плавний перехід від світлого відтінку до більш темного. Це найбільш технічно складне поєднання.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym 1c6ce8a Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Часто білу гель-фарбу використовують для малювання квітів, вензелів, геометричних візерунків і ліній. В даному випадку потрібно навик володіння кистями різних форм. Найбільш складною технікою виконання дизайну вважається ліплення. Крім, навичок виконання та інструментів буде потрібно спеціальний матеріал білого кольору.

Найбільш простим способом поєднання даних відтінків є їх чергування на пальцях однієї руки.

Поєднання яскраво-рожевого з чорним кольором

За аналогією з білим кольором чорний може виступати як акцент на кількох пальцях руки або бути частиною дизайну. Крім, ручної промальовування візерунків різної тематики найбільш часто чорний колір використовують в стемпинг.

Необхідний набір інструментів:

 • пластина з гравіруванням;
 • скребок;
 • фарба для стемпінга;
 • силіконовий штамп;
 • рідина для видалення фарби;
 • безворсовие серветки.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym 39e9b26 Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Дана техніка дозволяє переносити відбиток візерунків різної складності з металевої пластини на ніготь. Фарбою для стемпінга заповнюють вигравіруваний на пластині малюнок, надлишки видаляють скребком. Використовуючи силіконовий штамп, швидким рухом її переносять на обрану ділянку.

Манікюр з блискітками

Яскраво-рожевий манікюр з дизайном, мерехтливим в променях сонця, можна отримати, використовуючи блискітки. Залежно від розміру часток і існує два способи нанесення і кріплення блискіток на поверхні.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym 75c822d Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Для нанесення блискіток за допомогою кисті роблять суміш з сухих блискіток, прозорою бази або топа без липкого шару. Спосіб дозволяє наносити склад на весь ніготь або точково в певні ділянки. Після нанесення дизайн необхідно просушити в лампі, а при бажанні перекрити шаром топового покриття для гладкості.

Кардинально протилежним способом є створення шорсткої поверхні. Поверхня нігтя покривають топом без липкого шару. Мокрий шар матеріалу обсипають блискітками, надлишки струшують. Через 3-4 секунди ніготь відправляють на повний цикл полімеризації. Ефект залежить від зернистості блискіток.

Дизайн з фольгою

Виділяють три основних види фольги:

 • перекладна;
 • поталу;
 • різана розсипна.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym a4f1ead Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Для отпечативанія перекладної фольги на поверхню нігтя використовують спеціальний клей або залишилася в процесі полімеризації липкість топа. Поталь і різану фольгу можна наносити на тонкий шар бази або топа, після чого дизайн необхідно просушити в лампі.

Манікюр зі стразами

Крім, блискіток надати манікюру сяйво можна використовуючи стрази і камені. Комбінуючи їх колір, розмір, ступінь відбиття світла досвідчений майстер здатний створити стильну конструкцію за ефектністю перевершує розпис.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym 66951c0 Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Варто враховувати, що чим об'ємніше конструкція, тим жорсткіший і густий матеріал необхідний для її кріплення. При виконанні дизайну з великою кількістю елементів наносити їх слід поетапно, з проміжним просушуванням. В іншому випадку стрази можуть розпливатися, порушуючи симетрію.

Омбр

Яскраво-рожевий манікюр з оригінальним дизайном в стилі омбре є різновидом градієнта. Обов'язковою умовою його виконання є наявність білого або дуже світлого відтінку на вільному краї.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym d86bf8c Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Досвідчені майстри для змішування відтінків використовують спеціальну кисть з щільним ворсом біля основи і тонким на кінці. У домашніх умовах можна скористатися дрібнопористі спонжем.

місячний манікюр

Даний манікюр передбачає фарбування в рожевий колір тільки півкола в зоні лунули натурального нігтя. Або, навпаки, зона залишається вільною, а інша поверхня нігтя забарвлена.

У цій техніці існують різні варіації:

 • комбінування відтінків гель-лаків;
 • промальовування лунули блискітками;
 • викладка стразами;
 • використання фольги.

Френч

Класичний френч виконується з використанням матеріалу (база, гель, полігель, акрил) натурального відтінку для формування нігтьового ложе. У викладной техніці лінія посмішки формується жорсткими матеріалами.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym 7263cf2 Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Простіший вважається техніка малювання посмішки тонким пензлем. Вона дозволяє використовувати два відтінки рожевого кольору. Один з них виступає в ролі базового.

Кошаче око

У даній серії гель-лаків рожеві відтінки не є найбільш ходовими, проте мають своїх шанувальників. Основний унікальністю продукту є простота використання.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym 89c4c3b Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Напрямок променя і створюваний ним відблиск регулюється магнітом. Чарівні переливи надають манікюру динаміку. Створюється відчуття постійного руху частинок на нігті.

лиття

Візуально даний дизайн нагадує малюнок, виконаний розплавленим металом. Металевий відблиск малюнку надає фольга.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym 2c32b26 Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Покрокова інструкція виконання яскраво-рожевого манікюру з литтям:

 1. Необхідно послідовно нанести на всю площину нігтя два шари рожевого гель-лаку з проміжним просушуванням. Після зняття липкості колір слід обробити бафом.
 2. Використовуючи тонку кисть, чорної гель-фарбою наносять малюнок. Для отпечативанія фольги вона повинна мати гарну липкість після просушування. Час полімеризації не менше 2 хвилин.
 3. Відрізок перекладної фольги з металізованим покриттям прикладають до візерунку і добре притискають. Відривними рухами її наносять на всю поверхню візерунка.
 4. Результат необхідно закріпити топом з подальшою полімеризацією.

Каміфубікі

Цей декор представляє собою плоскі круглі елементи різного розміру. Вони можуть мати блиск, мати металізовану або матову поверхню. Окремим видом каміфубіков є зображення фруктів і сухоцвітів.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym b3fbfeb Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Наносять декор на непросохлої шар бази або топа. Викладення може бути хаотичною або мати композицію. Для фіксації виробляють повний цикл полімеризації після чого перекривають шаром, що вирівнює топа.

Бите скло

Свою назву техніка отримала через схожість одержуваного в результаті виконання ефекту. Невеликі різні за формою відрізки фольги або плівки з нанесеним переливом розташовують поруч, залишаючи невеликі проміжки. Після чого покривають прозорим або напівпрозорим топом.

jarko rozovyj manikjur s dizajnom foto na korotkie dlinnye nogti modnye tendencii so strazami blestkami folgoj chernym belym 20ea66a Яскраво рожевий манікюр з дизайном. Фото на короткі, довгі нігті, модні тенденції зі стразами, блискітками, фольгою, чорним, білим

Візуально дизайн нагадує бите скло, а при попаданні сонячних променів на плівку, голографія створює гарні переливи. Нанесення і кріплення відрізків битого скла виробляють за аналогією з каміфубікамі.

Манікюр для сучасної жінки не тільки процедура догляду за нігтями, але і можливість самовираження. Яскраво-рожеві відтінки, доповнені ефектним дизайном з декором, підкреслять колір шкіри і підійдуть під різні аксесуари, предмети одягу.

Відео про манікюр

Топ-50 ідея яскраво-рожевого манікюру з дизайном:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради