Міфи про покупку продуктів в інтернет-магазині

Покупки в інтернет-магазині — це звичайна практика. З вибором одягу, взуття або інших товарів зазвичай складнощів не виникає, тому що існують розмірні сітки, детальні описи та ін. Коли йдеться про придбання продуктів, з’являється дуже багато питань. Однак цей напрям активно розвивається, тому варто розібратися в найпоширеніших помилках.

1 1 1024x684 Міфи про покупку продуктів в інтернет магазині

 

«Ніхто не вибере краще за мене»

Найбільші сумніви більшості людей пов’язані саме з вибором якісних продуктів. Якщо, наприклад, з консервами й ковбасами все зрозуміло (термін придатності та склад вказані), то з овочами дещо складніше. Кожен знає, що іноді для того, щоб купити помідор, капусту, цибулю, потрібно їх перебирати. Це правило стосується також фруктів, ягід, останні особливо примхливі, швидко псуються.

Насправді це побоювання можна відкинути відразу. Варто розуміти, що магазин зацікавлений у тому, щоб покупець залишився задоволеним, особливо якістю. Занадто велика сьогодні існує конкуренція, щоб інтернет-супермаркет міг собі дозволити ставитися несерйозно до підбору продукції для замовлення.

Шукаєте, де купити свіжі фрукти, овочі та ягоди? У магазині FreshMart замовити необхідні продукти онлайн вдасться дуже легко. Якість гарантована.

«Не хочу переплачувати»

Спочатку розвиток продуктових інтернет-магазинів розпочався саме з преміум-сегменту: дорогі м’ясні делікатеси, сири, екзотичні фрукти, шоколад тощо. Сучасні онлайн-супермаркети — інший формат. Вони за набором товарів не відрізняються від звичайних, а за якістю продукції значно перевершують їх. Ціни в таких магазинах нижчі завдяки тому, що не треба утримувати презентабельний торговельний зал, платити за оренду площі в центрі міста тощо.

Другий момент, який викликає неприйняття, — небажання платити за доставку. Тут є кілька важливих нюансів:

  • безкоштовна доставка. Ця послуга є, як правило, у будь-яких магазинах, тільки поширюється вона не на всі замовлення, а лише на ті, що зроблені на певну суму. Здебільшого це 1000–2000 гривень. За нинішніми цінами, закуповуючи продукти для сім’ї з 3-4 осіб, вкластися в неї виходить не завжди, тому за додаткову оплату послуги доставки можна не хвилюватися;
  • економія часу. Ті, хто цінують власний час, швидко зрозуміють, наскільки зручним є такий сервіс;
  • вигідні тарифи. Вартість доставки насправді не дуже велика, принаймні в межах міста.

Як видно, переплата не така вже й велика, і це економічно обґрунтовано, якщо кожна хвилина на вагу золота.

«Доведеться довго чекати на доставку»

Такі побоювання з’являються у людей, які мали невдалий досвід покупок в інтернет-магазинах. Звісно, ніхто не хоче чекати кілька днів, щоб привезли картоплю чи яблука. Варто врахувати, що формат роботи продуктових супермаркетів є абсолютно іншим. Терміни доставки можуть відрізнятися залежно від завантаженості, часу оформлення замовлення. Проте зазвичай це відбувається впродовж 2–3 годин.

2 1 Міфи про покупку продуктів в інтернет магазині

 

Регламенти та терміни дуже детально описані на сайті, адже магазину потрібно дати зрозуміти покупцеві ще на старті, які умови запропоновані. З огляду на це потрібно визначити для себе, підходить такий варіант чи ні.

Якщо замовляєте продукти з іншого міста, відповідно, терміни доставки збільшуються, особливо в тому випадку, якщо доводиться користуватися послугами транспортних компаній.

«Як можна доставляти продукти, що швидко псуються»

Супермаркети пропонують різні типи продуктів, у тому числі швидкопсувні (наприклад, м’ясо, ягоди). Щоб не було неприємних сюрпризів, варто з’ясувати, як їх упаковують, щоб вони приїхали в нормальному стані. Зазвичай для ягід, наприклад, використовують спеціальний посуд, кошики, куди міститься 200–300 г. Щоб виключити псування продуктів, в упаковку вкладаються акумулятори холоду. Усі ці моменти можна заздалегідь з’ясувати в менеджера.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради