Скловолокно для нарощування нігтів. Що це, де купити, як користуватися

Файбергласс або скловолокно є матеріалом для нарощування, корекції і зміцнення нігтів. Він порівняно недавно з’явився в світі манікюрної моди, і ще не всі майстри з ним працюють. Раніше для ремонту і нарощування застосовувався шовк або пластик (тіпси), а сьогодні для цих цілей використовується бавовна, льон або скловолокно і склотканина.

Скловолокно для нарощування нігтів

Скловолокно виготовляється за особливою технологією з скла з додаванням хімічних речовин. В кінцевому підсумку матеріал стає гнучким, а його фізичні властивості змінюються, тобто, воно легко гнеться і не ламається, як звичайне скло. Це дозволяє з волокон створювати склотканина, яка широко використовується у багатьох галузях, і нігтьова індустрія не виняток.

8b1371e310e9b49e67792b3057623cd8 Скловолокно для нарощування нігтів. Що це, де купити, як користуватисяВипускається матеріал в декількох видах:

 • окремі волокна, скріплені між собою;
 • склотканина, яка випускається в рулонах (візуально нагадує щільну марлеву тканину).

cb334d9037f55e9265accb91eb364810 Скловолокно для нарощування нігтів. Що це, де купити, як користуватисяВикористовувати даний матеріал можна кількома способами:

 • для зміцнення критичної зони між натуральним нігтем і типсой при нарощуванні;
 • для подовження вільного краю;
 • для зміцнення натурального нігтя і ремонту надломленої пластини.

Де купити і скільки коштує

Скловолокно, як і інші матеріали, можна придбати в інтернет-магазинах або б’юті-бутіках, які займаються реалізацією інструментів та матеріалів для нарощування та дизайну нігтів. Першими виготовляти та реалізовувати даний матеріал почали азіатські країни, які вважаються передовими у всьому світі.

У зв’язку з цим, Китай – це перше місце, де можна придбати скловолокно для манікюру. Існує безліч додатків і магазинів, які співпрацюють з країнами Європи та Росією, наприклад, Aliexpress або Joom. Там можна замовити безліч матеріалів за різними цінами.

Вартість продукту залежить від обсягу, якості, торгової марки і самого продавця, який установлює кінцеву ціну. Також волокно може поєднуватися з іншими матеріалами, наприклад, з шовком. 1 м шовку і скловолокна коштує приблизно 100-150 руб.

Переваги технології нарощування скловолокном

Нарощування склотканиною користується популярністю і має ряд переваг:

 • матеріал легко укладати на нігтьову пластину;
 • немає необхідності викладати форму нігтя, як при нарощуванні гелем без волокна;
 • не потрібно використання форм;
 • скловолокно можна комбінувати з будь-якими видами гелю;
 • матеріал гнучкий, легко формує вільний край і арку.

0d66e1f2b9c1785fe9807971e2c99ff0 Скловолокно для нарощування нігтів. Що це, де купити, як користуватисяЗі скловолокном працювати легко, якщо дотримувати всі правила і алгоритм роботи. Такий спосіб нарощування підійде навіть новачкам.

Протипоказання

Перед процедурою нарощування нігтів потрібно переконатися у відсутності протипоказань.

a0090e737bd8646f829031ce1fecde43 Скловолокно для нарощування нігтів. Що це, де купити, як користуватисяПротипоказання

Не можна використовувати скловолокно в наступних випадках:

 • алергічна реакція на матеріали;
 • астма та бронхіт;
 • грибок нігтьової пластини;
 • онкологічні захворювання.

Під час менструації не рекомендується нарощування через зміни гормонального фону, яким може стати причиною відшарування матеріалу. При вагітності і лактаційний період потрібно порадитися з фахівцями, щоб не завдати шкоди матері і дитині.

Можливості для дизайну

Для дизайну використовується не скловолокно, а гелі, у складі яких є даний матеріал.

З їх допомогою можна зробити безліч видів дизайну манікюру:

 • класичне покриття і французький манікюр;
 • розпис нігтів;
 • градієнтний манікюр;
 • в’язаний манікюр;
 • ліплення з акрилу на стекловолокнистом покритті.

Існує безліч видів дизайнів. Вибір залежить від бажання клієнта, можливостей та фантазії майстра.

Технологія нарощування нігтів з використанням скловолокна

Скловолокно для нарощування нігтів можна використовувати в декількох технологіях (типсовое нарощування, гелеве, акрилове нарощування полиакрилом на верхні форми).

Нижче розглянуто найпопулярніший варіант нарощування скловолокном з гелевою фіксацією:

 • Першим ділом потрібно обробити антисептиком руки майстра і клієнта. А також продезінфікувати інструменти, які будуть використовуватися в процесі манікюру, щоб не занести інфекцію.
 • Далі проводиться манікюр. Не рекомендується використовувати обрізний перед нарощуванням, щоб не розпарювати нігті і кутикули, тому що з-за цього знижується якість роботи. Краще використовувати апаратний метод, який передбачає видалення огрубілої шкіри без попереднього її розм’якшення.
 • Після цього можна приступати до нарощування, і першим етапом буде обробка натуральної нігтьової пластини. Її потрібно обробити мелкоабразивной пилою, щоб зняти глянсовий шар. Запив потрібно робити акуратно, щоб не пошкодити ніготь і не поранити шкіру навколо.
 • Далі потрібно нанести безкислотний праймер для того, щоб збільшити адгезію, тобто сцепляемость волокна з натуральної пластиною.
 • На ніготь наноситься тонкий шар гелю для нарощування. Можна використовувати прозорий матеріал, рожевий, бежевий або персиковий – на вибір, головне, щоб з липким шаром, інакше волокна не прикріпити. Перший шар гелю потрібно просушити в УФ-лампі.
 • Потім на нігтьову пластину розміщується скловолокно від середини нігтя. Прикріплюється воно на липкий шар гелю і вирівнюється лопаткою з обох боків так, щоб перекривало ніготь, але не потрапило на шкіру. Потім регулюється довжина з допомогою ножиць і зверху покривається шаром гелю. Важливо матеріал у кутикул наносити акуратно, щоб потім не було відшарування. Також гель потрібно накладати і з внутрішньої сторони нігтя.
 • Перед тим, як помістити руку клієнтки в лампу, потрібно почекати пару секунд, щоб гель рівномірно розподілився по довжині майбутнього нігтя. Після ретельної сушки в лампі потрібно зробити опіл, надати форму нігтя, спиляти товщину.
 • Після цього наноситься фінальний шар топ-гелем. Якщо планується дизайн гель-лаками, топік наносити не потрібно, а відразу приступати до фарбування.
 • Таким чином робиться манікюр на всіх нігтях. Щоб полегшити роботу, можна одразу розрізати скловолокна за розміром нігтя так, щоб потім легше було його укладати.

  Також гель потрібно наносити максимально акуратно, щоб у підсумку не мучитися з запилом. Професіонали не рекомендують використовувати занадто рідкі гелі при нарощуванні на скловолокно, щоб матеріал не розтікався. Слід враховувати, що пористе волокно, на відміну від суцільної форми.

  Поєднання з іншими процедурами

  Скловолокно для нарощування нігтів можна використовувати, як самостійне покриття. Його необхідно поєднувати з іншими матеріалами. Перевага його полягає в тому, що волокна легко поєднуються з будь-якими покриттями, які використовуються для нарощування або дизайну нігтьової пластини.

  Класичний манікюр

  Класичний манікюр передбачає чищення нігтів, валиків і видалення кутикули навколо пластини і покриття лаком. Сучасні майстри лаки практично не використовують, а замість них застосовують шелак, який зміцнює ніготь і тримається 2-3 тижні.

  e2bd77b011bb6c7c4fedfb09c4b4bb12 Скловолокно для нарощування нігтів. Що це, де купити, як користуватисяКласичний манікюр

  Скловолокно при класичному манікюрі можна використовувати для ремонту або зміцнення нігтя. Якщо вільний край надламаний, потрібно зачистити ніготь мелкоабразивной пилою і покривати липким гелем, на який укладається волокно («латка»). Зверху потрібно покрити ще одним шаром для потовщення пластини.

  Гель-лак

  Гель-лак шелак використовуються для покриття нігтьової пластини. Їх можна використовувати для натуральних нігтів, замість звичайного лаку і для нарощених. Гель-лак – гель, який використовується замість лаку. Їм можна робити однотонний манікюр або художній розпис.

  Його перевага в тому, що він тримається тривалий час, на відміну від звичайного лаку. Також гель-лак зміцнює ніготь. Для потовщення нігтьової пластини можна застосовувати в поєднанні з гель-лаками скловолокно. Першим шаром на ніготь наноситься базовий гель, зверху якого укладається скловолокно.

  bda50eb8d1aaed811afb9706d160b68f Скловолокно для нарощування нігтів. Що це, де купити, як користуватисяГель-лак

  Потім його потрібно перекрити ще одним шаром гелю (можна використовувати шелак базу). Після цього можна наносити колір в 1 або 2 шари, в залежності від кольору, задумки манікюру і якості матеріалу. Завершальним шаром наноситься шелак топ і сушиться в лампі.

  Зміцнення біогелем

  Біогель являє собою матеріал для зміцнення і нарощування нігтів. Від інших він відрізняється своєю нешкідливістю. До його складу входять смоли дерев, які додатково вітамінізують нігтьову пластину і стимулюють її зростання. Також у складі є протеїни, надають зміцнює дію.

  Біогель не токсичний і його можна використовувати для самої тонкої нігтьової пластини. Також таким матеріалом дозволено користуватися людям з бронхіальною астмою або алергією. Для них акрил і полигель під забороною через виділяються токсинів. Скловолокно для нарощування нігтів можна використовувати під біогель для зміцнення нігтя.

  Тобто при такій технології вільний край не збільшується, а залишається натуральним. Тільки зверху для зміцнення накладається платівка волокна і покривається біологічним гелем, який сприяє вирівнюванню і зміцненню вільного краю.

  Зняття

  Знімати скловолокно повинен майстер. Його просто здерти не можна, тому що є ризик пошкодження натурального нігтя.

  Зняти його можна кількома способами:

  • якщо зверху волокна гель для нарощування, тоді можна використовувати фрезу для зняття матеріалу;
  • якщо скловолокно розташовується під гель-лаком або шелаком, його краще знімати спеціальним ремувером (розчинник).

  Після зняття потрібно акуратно запив ніготь і покрити його шаром лікувального лаку для зміцнення і тонізації) або біогелем, який в короткі терміни поверне пластині колишню щільність і міцність.

  Потрібно відзначити, що скловолокно для нарощування є ефективним і міцним матеріалом для моделювання нігтів. Його можна застосовувати для зміцнення натуральної пластини або для нарощування вільного краю. Волокна є незамінними для ремонту відкололися кінчиків нігтів.

  Відео про нарощування нігтів скловолокном

  Зміцнення нігтів з подальшим манікюром:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради