Зізі-косички. Фото до і після. Як плести африканські прямі, короткі зачіски. Де купити матеріал, ціна

Бажання змінити зовнішній вигляд є природним для дівчини. Найсміливіші з них роблять це з допомогою косичок зізі. Таке плетіння виглядає дуже ефектно не тільки на фото, але і в житті. Визначитися з вибором кольору, техніки, форми і уточнити правила догляду за волоссям при такій зачісці можна за допомогою нижче представленої інформації.

Що це таке зізі-кіски?

Це особлива технологія африканського плетіння, метою якого є створення дуже тонких і структурованих кісок. Їх ширина не повинна перевищувати 3 мм, а довжина 90 див. Плетіння починається спільно з натуральними волоссям. Для досягнення гармонійного ефекту краще, якщо вони не будуть менше 20 см в довжину.

В результаті кіски можуть бути не тільки прямими, але ще гофрованими і хвилястими. Час плетіння варіюється в діапазоні від 2 до 4 годин в залежності від рівня складності роботи.

5df8d50a67f2f498fc181749b8aadd5a Зізі косички. Фото до і після. Як плести африканські прямі, короткі зачіски. Де купити матеріал, ціна

У зізі-кос є безліч переваг і недоліків, основні зведені в таблицю:

Плюси Мінуси
Вага кіски дуже легкий, тому волосся не травмуються. Дискомфорт і навіть біль у перший тиждень після процедури.
Можливість використовувати різні колірні рішення, не наносячи шкоди барвниками. При порушенні техніки створення кісок існує ризик пошкодження натуральних волосся.
Легкість у догляді, адже після миття голови укладання робити не потрібно. Якщо для процедури використовувалися дешеві матеріали, то влітку може виникнути відчуття наявності шапки на голові.
Коси надають волоссю густоту і довжину.

Кому йдуть косички-зізі

Плетіння робить особа повністю відкритим. Тому всі його риси повинні бути правильними. Наприклад, при наявності великої характерного носа слід розуміти, що з кісками він стане ще більш помітним. Важливо звернути увагу на форму голови. Якщо вона кругла, то від зізі слід відмовитися.

da5d62197eced00a2b35e797a5d970e7 Зізі косички. Фото до і після. Як плести африканські прямі, короткі зачіски. Де купити матеріал, ціна

Африканські кіски підійдуть активним дамам, яким не потрібно дотримуватися дрес-код. Діловий стиль одягу в поєднанні з такою зачіскою буде виглядати дуже безглуздо.

Популярні кольори для плетіння косичок

Класичний варіант передбачає повне збіг кольору з кольором натурального волосся. Це дозволяє приховати місце вплетення штучної пасма і робить загальний образ більш гармонійним. Але, незважаючи на це, багато дівчат не бояться експериментувати і вирішуються на кольорові кіски. Причому відтінки можуть бути абсолютно неприродними.

Наприклад, все більшу популярність набирають такі тони як фіолетовий, рожевий, червоний. Однак найефектніше виглядають пасма виконані в стилі омбре. При бажанні досвідчений майстер може зробити плавний перехід або навпаки, навмисно підкреслити зміну кольору.

Методи створення кісок-зізі

Розрізняють наступні види технік:

b8de471639d2dceb6216dbbd4b1a307b Зізі косички. Фото до і після. Як плести африканські прямі, короткі зачіски. Де купити матеріал, ціна

 • Точкова. Відмінне рішення для дам з короткою стрижкою. Довжина волосся не повинна бути коротше 3 див. Спеціаліст ділить всю масу волосся на тонкі пасма, до яких згодом кріпить штучні. Такий метод вимагає певної вправності і наявність досвіду у майстра.
 • Брейди. Для даного методу натуральні волосся повинні бути не коротше 15 см. З допомогою брейда до натуральних волосся прикріплюють косичку. Роблять це або з допомогою звичайного протягування, або використовують плетіння.

Слід зазначити, що другий варіант передбачає наявність менш помітного переходу від натуральної пасма до штучної.

Матеріали для плетіння: правила вибору, ціни

Для процедури знадобляться готові коси зізі. Вони являють собою особливий матеріал, який виконаний з морських водоростей. За вагою зізі легше канекалону. Тому їх простіше носити. Матеріал можна піддавати теплового впливу. При виборі кісок необхідно звертати увагу на якість плетіння і структуру матеріалу.

Зізі повинні бути гладкими і акуратними. У нормі запах відсутній. На голову дорослої людини може знадобитися від 5 до 7 упаковок, в яких знаходиться 50 кос. Придбати зізі можна в інтернет-магазинах і салонах краси. Середня вартість однієї пачки варіюється від 250 до 500 руб.

Форми кісок-зізі

Зізі кіски, фото яких представлені в статті, бувають наступних видів:

 • Прямі. Класичний варіант з абсолютно гладкою формою матеріалу для плетіння. Процедура створення таких кісок потребує порівняно з іншими найменшу кількість часу. Головною перевагою є довговічність результату.
 • Хвилясті. Отримати даний ефект можна двома способами. Перший полягає в придбанні спеціальних пасм, які вже мають потрібну форму. Другий метод вимагає більше зусиль з боку майстра, адже йому необхідно буде завити вже наявні кіски. Іноді хвилясті зізі поєднують з мокрою хімією.

a200be6eed0cf2685af84eb19208d958 Зізі косички. Фото до і після. Як плести африканські прямі, короткі зачіски. Де купити матеріал, ціна

 • Гофровані. Створюють на голові додатковий об’єм і виглядають дуже ефектно. Для плетіння використовують спеціальні пасма. Під час шкарпетки такі кіски не мнуться.

Види та інструкції з плетіння кісок зізі

Спосіб плетіння зізі безпосередньо залежить від довжини натуральних волосся. Для коротких локонів використовують точкову техніку, а довгі заплітають з допомогою брейдів. Проте в обох випадках необхідно витратити на процедуру не менше 2 годин.

На довгі і середні волосся

Алгоритм плетіння:

 • Відокремити вертикальним проділом пасмо біля скроні і почати плести французьку косу. Працювати необхідно максимально близько до коренів волосся. Через кілька плетінь в косу додати брейди.
 • Паралельно попереднього пробору відокремити новий. Заплести за той же технології ще одну кіску. Продовжити роботу до скроні.
 • Спеціальним гачком протягнути через косу зігнуту навпіл зізі, закріпити петлею. Таким чином зафіксувати всі штучні пасма. Ця частина роботи є самою кропіткої і тривалої.
 • На коротке волосся

  Зізі кіски, фото яких представлені далі у статті, на короткі волосся плентаються зовсім інакше.

  Технологія виконання такої роботи передбачає наступні етапи:

 • Відокремити рівним проділом два пасма передньої частини голови від потилиці. Зафіксувати затискачами. Щоб під час цієї процедури волосся не пушились, слід використовувати пульверизатор із звичайною водою.
 • Виділити перший горизонтальний ряд на потилиці. Решта волосся прочесати верх і заколоти їх.
  a7777750429515a05eb238502663f49b Зізі косички. Фото до і після. Як плести африканські прямі, короткі зачіски. Де купити матеріал, ціна
 • Далі необхідно взяти дві косички разом і зігнути навпіл. Через утворену петлю пропустити пасмо натуральних волосся. При цьому слід тримати максимальне натяг.
 • Тепер потрібно плести кіску, опускаючи кожен локон вниз. Після того як пасмо виявилася посередині, перехопити роботу лівою рукою і відкинути на верх одну зізі. До решти косичку приєднати 1/3 локони і пропустити з правого боку в центр. Пасма, які знаходяться ліворуч проплести так само. Коли в отриманій косичку не залишиться натуральних волосся, її потрібно закріпити петлею, використовуючи штучний локон.
 • Наступний ряд необхідно плести в шаховому порядку по відношенню до попереднього. У такому разі кожна косичка буде прикривати собою проділ. До лінії росту вух заплести приблизно 4 ряди.
 • Далі потрібно перейти на скроню. Для цього слід відокремити секцію і заколоти зайві волосся, щоб вони не заважали роботі. На скронях теж необхідно відокремити горизонтальні проділи, їх кількість повинна залежати від густоти волосся.
 • Орієнтуючись на скроневу область заплести коси до маківки. Після цього необхідно визначити центр і від нього виділити 2 косих проділу. Таким чином продовжити роботу до кінця.
 • Зачіски з кісок зізі

  Ходити з безліччю довгих кісок не завжди зручно. Крім того, зізі тримаються на волоссі більше місяця, і відсутність різноманітності може набриднути. Тому слід навчитися робити зачіски з штучних кіс. Вони виходять більш об’ємними, ніж на натуральних волосся. Для надійної фіксації краще використовувати широкі гумки.

  Локони з зізі кісками

  Штучні пасма дуже тонкі. Тому їх можна завити з допомогою будь-якого стайлера. Для цього слід використовувати звичайну плойку або праску. Однак діяти потрібно обережно, щоб не пошкодити зізі.

  14edb82b6e5c166b32b114a8b7b816a7 Зізі косички. Фото до і після. Як плести африканські прямі, короткі зачіски. Де купити матеріал, ціна

  Дане рішення відмінно підійде для створення святкового образу, особливо якщо дівчина любить розпущене волосся.

  Коси

  Існує величезна різноманітність зачісок з плетінням для зізі. Перший варіант представлений поєднанням незаплетенных волосся з косою.

  Щоб його виконати, необхідно діяти відповідно до інструкції:

 • Виділити бічний проділ, перекинувши кіски на праву сторону.
 • З штучних пасом, розташованих на верхній частині голови заплести набік французьку косу. Роботу краще виконувати не туго, щоб зачіска лежала вільно.
 • Після того як коса буде готова, слід надати їй обсягу, трохи підтягнувши за крайні пасма.
 • Отриманий результат можна залишити в такому вигляді, або закріпити збоку разом з розпущеним волоссям.
 • Наступна швидка зачіска підійде в тому випадку, коли необхідно прибрати волосся від обличчя.

  Для її виконання необхідно діяти відповідно до інструкції:

 • Розділити волосся горизонтальним проділом від вуха до вуха.
 • Верхню частину кісок зібрати в хвіст. Щоб не видно було гумки, обернути основа зачіски однієї зізі.
 • Заплести отриманий хвіст в косу і зафіксувати.
 • 9f78f52b97ad6bd73ed553044c83d748 Зізі косички. Фото до і після. Як плести африканські прямі, короткі зачіски. Де купити матеріал, ціна

  Зізі кіски іноді необхідно перетворити в серйозну зачіску. Відмінним рішенням в цьому випадку буде французьке плетіння. З такою укладанням можна сміливо прийти на іспит або співбесіду. Зачіска виходить дуже об’ємною і красиво виглядає, як на фото, так і в житті.

  Для її виконання необхідно дотримуватися наступного алгоритму:

 • Для початку потрібно розділити всі кіски на дві частини, одну з яких слід забрати, щоб вона не заважала.
 • Відокремити у особи 3 крайні кіски і почати плетіння коси. Кожне пасмо слід заводити під низ.
 • Плести французьку косу як зазвичай, але для підхоплення необхідно відокремлювати кілька зізі і використовувати їх для створення зачіски. Якщо при плетінні косички виходить трохи нерівномірною, то це легко виправити, трохи підтягнувши кілька крайніх прядок.
 • Повторити ті ж дії з іншого боку. Доплести коси і зафіксувати їх гумками.
 • Пучки

  Варіантів створення пучків на косичках зізі існує велика кількість. Всі зачіски виходять дуже об’ємними і ефектними.

  Для виконання самого класичного варіанту необхідно здійснити наступні дії:

 • відокремити горизонтальним проділом капелюшний зону;
 • заплести верхню частину кісок в хвіст і зафіксувати його тугою гумкою;
 • скручувати пасмо в джгут, одночасно провертаючи його до основи хвоста;
 • закріпити результат шпильками.
 • 8ff350222d96ca65ac0a0e6425a19a6d Зізі косички. Фото до і після. Як плести африканські прямі, короткі зачіски. Де купити матеріал, ціна

  Більш ефектно виглядає зачіска з об’ємних пучків.

  Щоб її виконати, потрібно притримувати інструкції:

 • Горизонтальним проділом виділити зону від скроні до скроні.
 • Верхню зону кісок розділити на дві рівні частини і зафіксувати в хвости. Потім заплести їх в косу.
 • Сформувати пучок, скручуючи одну з кос біля основи. Зафіксувати результат шпильками.
 • Повторити ті ж дії з іншою стороною.
 • Ще один незвичайний пишний пучок можна отримати, якщо виконати такі дії:

 • опустити голову вниз, розправити всі косички;
 • зібрати всю масу волосся в один високий хвіст;
 • при останньому обороті пасом через гумку, витягнути тільки верхню частину локонів.
 • Хвіст

  Зізі кіски, фото яких часто миготять в соціальних мережах, дуже красиво виглядають в звичайному хвості. Варіація зачіски в даному випадку повністю залежить від місця, де будуть зібрані волосся.

  a3b5d9c7bb5f309bb37c25c12204e01f Зізі косички. Фото до і після. Як плести африканські прямі, короткі зачіски. Де купити матеріал, ціна

  Щоб результат вийшов більш акуратним, слід завжди обертати гумку кісками.

  Вінок

  Це зачіска виглядає дуже урочисто. За допомогою неї можна прибрати пасма у особи, залишивши більшу частину волосся розпущеним.

  Щоб виконати вінок, необхідно слідувати інструкції:

 • Горизонтальним проділом відокремити локони від вуха до вуха. У результаті повинна вийти смужка не більше 4 см в ширину.
 • Починаючи від скроні і використовуючи тільки верхню частину зізі, необхідно плести французьку косу. При цьому напрямок роботи має прагнути до наступного вуха.
 • Частина коси, яка буде просто звисати вниз, потрібно сховати під загальною масою волосся і зафіксувати.
 • Надати зачісці об’єму, трохи витягнувши крайні пасма.
 • Бант

  Варіант з бантом з кісок зізі буде виглядати дуже мило і незвично.

  Для його виконання потрібно дотримуватися алгоритму:

 • Відокремити горизонтальним проділом все полотно волосся від вуха до вуха. Верхню частину кісок зібрати у високий хвіст.
 • Розподілити хвіст на дві однакові пасма, з яких слід сформувати по половині банта. Фіксувати зачіску слід гумками.
 • Замаскувати середину банта з допомогою косичок, надаючи зачісці більш акуратний вигляд.
 • a50d0a9444efc1ea3ada34737210cccd Зізі косички. Фото до і після. Як плести африканські прямі, короткі зачіски. Де купити матеріал, цінаЗізі-кіски з бантиком виглядають дуже незвично. Фото варіанти.

  Можна спробувати спорудити бант із всієї маси волосся. Однак зробити це самостійно буде дуже складно.

  Кіски-зізі з чубком

  Деякі дівчата не вирішуються заплести в косу чубок. Адже після того, як зізі знімуть, таку коротку довжину буде дуже важко укласти. Крім того, не всі наважуються повністю відкрити обличчя. Слід зазначити, що даний варіант зачіски підійде тільки зовсім юним особам. При цьому чубчик може бути рівною або симетричною, проте її довжина не повинна бути короткою.

  Кіски-зізі з канекалоном

  При створенні кіс деякі фахівці пропонують вплести зізі з канекалоном. В такому випадку зачіска буде набагато об’ємніше. Крім того, даний матеріал дозволить отримати незвичайний відтінок або зімітувати техніку омбре. Важливо розуміти, що жарким літом краще від канекалону відмовитися, адже він створює на голові ефект шапки.

  Кіски-зізі гофре

  Відмінне рішення для дівчат, які люблять об’ємні зачіски. Гофровані зізі роблять риси обличчя більш гарними і згладжують кути. Тому такі кіски підійдуть дамам з трикутною або квадратною формою обличчя.

  На відміну від прямих зізі, гофровані штучні пасма не збиваються в загальну масу і кожен локон добре видно.

  Кіски-зізі омбре

  Зізі кіски, фото яких не передають всієї унікальності зачіски, які виробляють як однотонні, так і в техніці омбре. Тут можна вибирати серед великої різноманітності колірних рішень: починаючи від класичного варіанту з темними корінням і світлими кінцями, закінчуючи строкатим фарбуванням в такі кольори, як червоний або фіолетовий.

  56f3db5eac00d46caf83cfafe8ede977 Зізі косички. Фото до і після. Як плести африканські прямі, короткі зачіски. Де купити матеріал, ціна

  Перехід може бути поступовим або різким. Слід зазначити, що краще підбирати колір коренів максимально близько до відтінку власних волосся. Таке плетіння буде виглядати більш гармонійним.

  Правила догляду за зізі-косичками

  Догляд за волоссям після плетіння стає простіше і в основному полягає в правильному миття голови. Для процедури слід використовувати теплу воду і звичний шампунь. Його необхідно спінити в руках і наносити безпосередньо на корені. Мити волосся слід по мірі забруднення. Зазвичай повторювати процедуру потрібно не частіше 1 рази в тиждень.

  Деякі дами використовують для миття поролонову губку. З її допомогою легше перетворити шампунь в піну і акуратно розподілити склад по корінню. Наносити на волосся бальзам заборонено. В іншому випадку його буде дуже важко змити. Дівчатам, які з подібною зачіскою відпочивають на морі, необхідно збирати волосся у високу зачіску.

  Бажано використовувати хустки в якості головного убору. В кінці дня слід регулярно промивати шкіру голови під душем. Це допоможе позбутися від забруднень і солі. Сушити кіски зізі слід природним чином. Важливо враховувати, що крім власних волосся висохнути повинні штучні пасма, тому випаровування вологи відбуватиметься трохи довше.

  02464a8d33a9ff43c4304b7fdd2c9607 Зізі косички. Фото до і після. Як плести африканські прямі, короткі зачіски. Де купити матеріал, ціна

  Сушити феном зізі не рекомендується. Однак у виняткових випадках цим правилом можна знехтувати. Для цього краще використовувати режим «холодне повітря» і тримати пристрій на відстані не менше 15-20 см від основної маси волосся.

  Важливо відзначити, що кіски можна фарбувати.

  Адже матеріал, з якого вони виготовлені, штучний. Тому заздалегідь передбачити, який результат вийде, неможливо. До того ж, натуральні волосся заплетене і тому теж не зможуть рівномірно пофарбуватися. З зізі-косами краще відмовитися від використання лаків, мусів та інших засобів для догляду за волоссям.

  Вони не зможуть проявити свій вплив, а їх склад згубно позначиться на якості кісок. Ще один важливий момент – корекція. При необхідності потрібно обов’язково вчасно звернутися до майстра. В іншому випадку неохайний вигляд кісок буде складно виправити. Фахівець під час корекції працює тільки з передньої і скроневої зоною.

  Не варто забувати про можливість виникнення алергічних реакцій. Місце подразнення чіпати заборонено, навіть при сильному бажанні почухати. Якщо немає протипоказань для прийняття супрастину, можна випити таблетку. Шкіру голови слід обробляти миромистином.

  Додатково заспокоїти неприємні симптоми допоможе настій ромашки. Для його приготування можна використовувати упаковку трав’яного збору, який легко придбати в звичайній аптеці.

  Як зняти кіски

  Якщо процедуру вирішено проводити в домашніх умовах, то слід знайти помічника. Адже процес буде довгим, і руки можуть сильно втомитися. Щоб полегшити завдання, потрібно попередньо змочити коси. Потім потрібно визначити межу, де закінчується плетіння натуральних волосся. Необхідно відступити від цієї точки на 3 см і зрізати штучні локони.

  Після цього слід приступити до самої процедури. Не варто боятися великої кількості випали волосся. Адже за весь цей час локони не піддавалися розчісування і були жорстко зафіксовані.

  Кіски Зізі виглядають ефектно, як на фото, так і в житті. З їх допомогою можна кардинально змінити образ, не завдаючи шкоди власним волоссям. Якщо не нехтувати рекомендаціями, наведеними вище, то можна носити зачіску кілька місяців.

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про плетінні африкос своїми руками

  Як заплести африкосы самому собі:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради